Články kandaulismus - pro cuckoldy, hotwife a bully

O kandaulismu, o webu, slovníček pojmů, atd.
Pravidla fóra
Zde není dovoleno zakládat nová témata a diskutovat. Toto forum slouží pouze jako zdroj informací.
Odpovědět
Mrtn83
Příspěvky: 24
Registrován: ned 15. pro 2019 23:59:45
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Články kandaulismus - pro cuckoldy, hotwife a bully

Příspěvek od Mrtn83 »

tomas262 píše: úte 05. črc 2022 22:45:27 Mám u vás ňáké pivka :)
https://web.archive.org/web/20210613173 ... alovna.cz/
Vzdyt je to jen main page?
Hamburger menu neni klikatelne? Nebo?
Sukodlak
Příspěvky: 88
Registrován: čtv 22. dub 2021 17:58:14
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Články kandaulismus - pro cuckoldy, hotwife a bully

Příspěvek od Sukodlak »

Mrtn83 píše: stř 06. črc 2022 8:28:23
tomas262 píše: úte 05. črc 2022 22:45:27 Mám u vás ňáké pivka :)
https://web.archive.org/web/20210613173 ... alovna.cz/
Vzdyt je to jen main page?
Hamburger menu neni klikatelne? Nebo?
Klikni na starší verze, třeba z května 2021 tam nějaké články jsou. Musíš si s tím archivem trochu pohrát.
Uživatelský avatar
KarelK1968
Příspěvky: 670
Registrován: čtv 02. úno 2017 18:45:06
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Manželé s Kanda zkušenostmi toužící po prima přátelích s výhodami, kteří jsou i pro normální zábavu ne jen pro sex hrátk0y.
Bydliště: Borovany
Kontaktovat uživatele:

Re: Články kandaulismus - pro cuckoldy, hotwife a bully

Příspěvek od KarelK1968 »

všechnojejinak píše: čtv 12. pro 2019 17:59:32
cuckkandapar píše: čtv 28. bře 2019 18:36:45 mam otazocku som kanda cuckold pokial moja nesukala s milencom bol ovsetko pohode stal mi poriadne a svoju zenu som sukaval ale od kedy ju sukava predomnov jeji milenec je to super som total nadrzany ale ked som sam doma s manzelkou uz mi poriadne nestoji,aj ked sa postavy za chvilku padne,preco je to tak??kto podobny?
Nebuď tak rozrušenej z toho, že máš měkkejše, skoro ti není rozumět. Je to jednoduchý: namlsal ses kokainu a teď by ti mělo stačit sedmistupňový pivo. Rady jsou taky jednoduchý: prodluž pauzu mezi domácími souložemi bez vzrůša z nevěry, snad se nadrženějšímu slimákovi zase bude chtít. Nebo začni plánovat další nevěru a to plánování protahuj co nejdýl, on při tom taky dobře stojí. Nebo žer Viagru.

A ještě: nemíchej dohromady kandu a cuckolda, to jsou dvě odlišné kategorie a je to jako kdybys chtěl spojit Babiše s Kalouskem do jednoho potahu.
Uživatelský avatar
KarelK1968
Příspěvky: 670
Registrován: čtv 02. úno 2017 18:45:06
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Manželé s Kanda zkušenostmi toužící po prima přátelích s výhodami, kteří jsou i pro normální zábavu ne jen pro sex hrátk0y.
Bydliště: Borovany
Kontaktovat uživatele:

Re: Články kandaulismus - pro cuckoldy, hotwife a bully

Příspěvek od KarelK1968 »

všechnojejinak píše: čtv 12. pro 2019 17:59:32
cuckkandapar píše: čtv 28. bře 2019 18:36:45 mam otazocku som kanda cuckold pokial moja nesukala s milencom bol ovsetko pohode stal mi poriadne a svoju zenu som sukaval ale od kedy ju sukava predomnov jeji milenec je to super som total nadrzany ale ked som sam doma s manzelkou uz mi poriadne nestoji,aj ked sa postavy za chvilku padne,preco je to tak??kto podobny?
Nebuď tak rozrušenej z toho, že máš měkkejše, skoro ti není rozumět. Je to jednoduchý: namlsal ses kokainu a teď by ti mělo stačit sedmistupňový pivo. Rady jsou taky jednoduchý: prodluž pauzu mezi domácími souložemi bez vzrůša z nevěry, snad se nadrženějšímu slimákovi zase bude chtít. Nebo začni plánovat další nevěru a to plánování protahuj co nejdýl, on při tom taky dobře stojí. Nebo žer Viagru.

A ještě: nemíchej dohromady kandu a cuckolda, to jsou dvě odlišné kategorie a je to jako kdybys chtěl spojit Babiše s Kalouskem do jednoho potahu.
No prodloužit pauzu fakt nepomůže, jen si zvykneš a nakonec budete úplně bez sexu. At ti aspoň predhodi něco k fantazii, třeba že ji v práci šukal kolega nebo šéf. Nebo po cestě taxikář.
Uživatelský avatar
KarelK1968
Příspěvky: 670
Registrován: čtv 02. úno 2017 18:45:06
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Manželé s Kanda zkušenostmi toužící po prima přátelích s výhodami, kteří jsou i pro normální zábavu ne jen pro sex hrátk0y.
Bydliště: Borovany
Kontaktovat uživatele:

Re: INSPIRACE, PRÚVODCE A RADY PRO HOTWIFE

Příspěvek od KarelK1968 »

whatever85_ píše: pát 08. led 2021 15:43:12
Cuckoldsexx píše: pát 15. srp 2014 11:01:26 Slíbila jsem, že to sepíšu a zveřejním. Jen se tady pak diksuze a příspěvky zvrtly jiným směrem a každá HW je tady pro uživatele přinejlepším čubka a podobně. To, že žijeme s manželem tímto životním stylem neznamená, že se vzdám určitého životního standardu a jdu s každým do křovi či podobně nebo mu hned roztáhnu nohy. Tak to u nás rozhodně není. Pro nás je to o vztahu tří lidí, vztahu, který má svá specifika, každý v něm má svou roli a práva a vše se postupně tvoří a vyvíjí. A protože tento web směřuje naprosto odlišným směrem, tak jsem svůj slib přinejmenším pozdržela. Být HW pro mě neznamená dělat to s každým a už vůbec ne ve křoví.
Taky musím občas vysvětlovat že moje žena není děvka co každému podrží ale bohyně co si může vybrat koho chce :)
Ano v tom může být ten největší problém, že může ale většina žen HW nejsou. Takže nechtějí.
Uživatelský avatar
Rarach
Příspěvky: 244
Registrován: pon 07. srp 2017 18:21:29
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1210
Kontaktovat uživatele:

Re: Články kandaulismus - pro cuckoldy, hotwife a bully

Příspěvek od Rarach »

cuckkandapar píše: čtv 28. bře 2019 18:36:45 mam otazocku som kanda cuckold pokial moja nesukala s milencom bol ovsetko pohode stal mi poriadne a svoju zenu som sukaval ale od kedy ju sukava predomnov jeji milenec je to super som total nadrzany ale ked som sam doma s manzelkou uz mi poriadne nestoji,aj ked sa postavy za chvilku padne,preco je to tak??kto podobny?
Není to tím, že když je s jiným, tak si ho honíš o 106?
Měl jsem podobné období a stačilo trochu abstinence a bylo vyřešeno
pelikanda
Příspěvky: 6
Registrován: stř 15. úno 2023 11:09:08
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Články kandaulismus - pro cuckoldy, hotwife a bully

Příspěvek od pelikanda »

kuk
Začátečník
Příspěvky: 15
Registrován: pon 27. pro 2021 14:19:09
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Články kandaulismus - pro cuckoldy, hotwife a bully

Příspěvek od Začátečník »

Andreas Brehme se také projevil jako skrytý kanda. A pokud není, snad v něm tahle příhoda probudí tyto bohulibé sklony:

https://www.sport.cz/clanek/fotbal-bund ... me-4086000
Sexuálci
Příspěvky: 76
Registrován: čtv 25. črc 2019 8:36:01
Pár slov o nás: Jsme pár

Re: Články kandaulismus - pro cuckoldy, hotwife a bully

Příspěvek od Sexuálci »

Ale kozy má pěkný
Domkanda
Příspěvky: 1565
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: Články kandaulismus - pro cuckoldy, hotwife a bully

Příspěvek od Domkanda »

Zdroj: zena.cz

"Stále máme dvojí standard, kdy se na svobodné projevy mužské sexuality hledí velmi pozitivně, zatímco projevy sexuálního chování u ženy společnost vnímá jako frivolní, nezodpovědné, nevhodné. Z některých studií například vychází, že ženy se v monogamním svazku začnou sexuálně nudit mnohem dříve než muži. Prostě nuda a promarněný ženský sexuální potenciál, se kterým by se při vhodném rozvoji partnerských dovedností daly dělat divy."

Promarněný ženský potenciál - to je ono :lol:
O kandaulismu tam sice není ani slovo, ale všichni víme, jak ten ženský potenciál probudit 8-)
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 102 hostů