To jsem nečekal

OFFTOPIC a témata mimo kandaulismus a sex
Pravidla fóra
Bavte se o čem chcete, ale buďte slušní a dodržujte pravidla.
Odpovědět
Uživatelský avatar
lotos
Příspěvky: 1462
Registrován: ned 14. čer 2020 21:13:27
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: není nad vzrušení, když si druzí honí při pohledu na moji ženu. Žena je silně submisivní bisexuálka.

Re: To jsem nečekal

Příspěvek od lotos »

Mispulin píše: pon 08. srp 2022 12:59:29 Ty vyčkáváš? No, já bych mu šel rozšlapat tlamu hned jak by mi to řekla. takhle je on za borce, posílilo to jeho sebevědomí a ty se obáváš, máš strach že to rozkecá, ale hned píšeš, že asi rozkecá. Ty budeš za parohatého troubu v očích ostatních a sebevědomí dole. Ano, alkohol ji neomlouvá. Pokud ví, že moc nesnese a že v ní alkohol potlačuje mravy i svědomí a naopak rozevírá stehna, nemá pít. Její chyba.

Toto k obdobnému problému napsal jiný muž, s jehož názorem souhlasím:
Zkušenost je taková, že odpouštění, pokusy o záchranu a jakékoliv jiné snahy jsou ztrátou drahocenného času, neb druhá strana má pocit, že si s vámi může vytírat pr*el pravidelně a vy to budete snášet poslušně dál. Ten kdo podvádí nemiluje, ale pouze zneužívá.
Ale mě nikdo nezneužívá, možná to obrátím a napíši, že zneužívám ženu já ke svým choutkám. Vždyť ona mě občas vyhovuje v mých přáních. Je pravda, že z toho má taky užitek, ale je to užitek obou. Možná, kdybych byl posedlý žárlivostí, tak bych tu nemoc řešil, ale žárlivý nejsem.
jozefmi
Příspěvky: 23
Registrován: sob 13. srp 2016 0:08:26
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: To jsem nečekal

Příspěvek od jozefmi »

lotos píše: pon 08. srp 2022 13:03:45
Mispulin píše: pon 08. srp 2022 12:59:29 Ty vyčkáváš? No, já bych mu šel rozšlapat tlamu hned jak by mi to řekla. takhle je on za borce, posílilo to jeho sebevědomí a ty se obáváš, máš strach že to rozkecá, ale hned píšeš, že asi rozkecá. Ty budeš za parohatého troubu v očích ostatních a sebevědomí dole. Ano, alkohol ji neomlouvá. Pokud ví, že moc nesnese a že v ní alkohol potlačuje mravy i svědomí a naopak rozevírá stehna, nemá pít. Její chyba.

Toto k obdobnému problému napsal jiný muž, s jehož názorem souhlasím:
Zkušenost je taková, že odpouštění, pokusy o záchranu a jakékoliv jiné snahy jsou ztrátou drahocenného času, neb druhá strana má pocit, že si s vámi může vytírat pr*el pravidelně a vy to budete snášet poslušně dál. Ten kdo podvádí nemiluje, ale pouze zneužívá.
Ale mě nikdo nezneužívá, možná to obrátím a napíši, že zneužívám ženu já ke svým choutkám. Vždyť ona mě občas vyhovuje v mých přáních. Je pravda, že z toho má taky užitek, ale je to užitek obou. Možná, kdybych byl posedlý žárlivostí, tak bych tu nemoc řešil, ale žárlivý nejsem.
No, ale otazka tu je stale. Vzrusilo ta to, ked ti ju pretiahol? Vyhonil si si na tom? ;)
Uživatelský avatar
lotos
Příspěvky: 1462
Registrován: ned 14. čer 2020 21:13:27
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: není nad vzrušení, když si druzí honí při pohledu na moji ženu. Žena je silně submisivní bisexuálka.

Re: To jsem nečekal

Příspěvek od lotos »

jozefmi píše: pon 08. srp 2022 13:05:42
lotos píše: pon 08. srp 2022 13:03:45
Mispulin píše: pon 08. srp 2022 12:59:29 Ty vyčkáváš? No, já bych mu šel rozšlapat tlamu hned jak by mi to řekla. takhle je on za borce, posílilo to jeho sebevědomí a ty se obáváš, máš strach že to rozkecá, ale hned píšeš, že asi rozkecá. Ty budeš za parohatého troubu v očích ostatních a sebevědomí dole. Ano, alkohol ji neomlouvá. Pokud ví, že moc nesnese a že v ní alkohol potlačuje mravy i svědomí a naopak rozevírá stehna, nemá pít. Její chyba.

Toto k obdobnému problému napsal jiný muž, s jehož názorem souhlasím:
Zkušenost je taková, že odpouštění, pokusy o záchranu a jakékoliv jiné snahy jsou ztrátou drahocenného času, neb druhá strana má pocit, že si s vámi může vytírat pr*el pravidelně a vy to budete snášet poslušně dál. Ten kdo podvádí nemiluje, ale pouze zneužívá.
Ale mě nikdo nezneužívá, možná to obrátím a napíši, že zneužívám ženu já ke svým choutkám. Vždyť ona mě občas vyhovuje v mých přáních. Je pravda, že z toho má taky užitek, ale je to užitek obou. Možná, kdybych byl posedlý žárlivostí, tak bych tu nemoc řešil, ale žárlivý nejsem.
No, ale otazka tu je stale. Vzrusilo ta to, ked ti ju pretiahol? Vyhonil si si na tom? ;)
Když jsme to poté doma probírali, jestli se tomu dalo vyhnout a jak k tomu došlo, zjistil jsem, že mě to vzrušilo. Nevyhonil jsem si ho, ale zašukali jsme si. Při tom mě provázely představy.
compact
Příspěvky: 120
Registrován: úte 08. bře 2016 16:30:56
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: To jsem nečekal

Příspěvek od compact »

Myslím, že to moc řešíš... a pokud se to stalo a tebe to vzrušuje, tak tím spíš ! Na tvém místě bych toho využil, jemu i ženě bych dal souhlas, ať spolu píchají s tvým vědomím a ty z toho ber maximum všeho, co ti to bude přinášet a neohrnuj nad tím nos. Víš kolik je chlapů, co by tvoji situaci bralo všema deseti ? Určoval bych pravidla, hlídal bych si, aby mezi nima šlo jen o sex a né city. Protože pokud k tomu dojde, pak jde všechno do háje a jsou z toho na všechny strany jen problémy. Pokud ale ne (!) a zůstane to jen v rovině sexu mezi nima, tak jsi se právě stal "králem" a my všichni kandové ti tady budeme jen tiše závidět... Pokud by se oba zbláznili a byla z toho mezi mina láska, tak jsi stejně v pr***i už teď a nic s tím nenaděláš... Jedině další vývoj a čas by ukázal, zda to řešení má a nebo by po ní zůstaly jen spálené mosty. Ale víš jak, na to existuje přísloví, které se nás kandů bohužel týká, že "kdo si hraje s ohněm, může se i popálit"...
Uživatelský avatar
iZdeneek
Příspěvky: 317
Registrován: ned 01. bře 2020 1:04:38
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA

Re: To jsem nečekal

Příspěvek od iZdeneek »

Předpokládám , že jsi jí na začátku na tu myšlenku přivedl ty. Jak píšeš tak 4 1/2 roku té myšlence odolávala i přes to, že jste se o tom bavili. Pak se naskytla příležitost a v podvědomí jí to secvaklo. Upřímně, přeci jí nechceš řikat, kdo se jí má líbit a kdo ne ? Nevěřím, že máte stejný vkus ;). Pokud chceš, aby měla s někým sex tak výběr nech na ní a buď rád, že je ochotná to podniknout. Hodně štěstí.
Uživatelský avatar
lotos
Příspěvky: 1462
Registrován: ned 14. čer 2020 21:13:27
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: není nad vzrušení, když si druzí honí při pohledu na moji ženu. Žena je silně submisivní bisexuálka.

Re: To jsem nečekal

Příspěvek od lotos »

iZdeneek píše: pon 08. srp 2022 17:16:51 Předpokládám , že jsi jí na začátku na tu myšlenku přivedl ty. Jak píšeš tak 4 1/2 roku té myšlence odolávala i přes to, že jste se o tom bavili. Pak se naskytla příležitost a v podvědomí jí to secvaklo. Upřímně, přeci jí nechceš řikat, kdo se jí má líbit a kdo ne ? Nevěřím, že máte stejný vkus ;). Pokud chceš, aby měla s někým sex tak výběr nech na ní a buď rád, že je ochotná to podniknout. Hodně štěstí.
No vkus máme skoro stejný, řekl bych osm chlapů z deseti se trefím. Já ji nic nenařizuji, jen navrhuji a konečné slovo má ona.
Uživatelský avatar
lotos
Příspěvky: 1462
Registrován: ned 14. čer 2020 21:13:27
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: není nad vzrušení, když si druzí honí při pohledu na moji ženu. Žena je silně submisivní bisexuálka.

Re: To jsem nečekal

Příspěvek od lotos »

compact píše: pon 08. srp 2022 13:26:58 Myslím, že to moc řešíš... a pokud se to stalo a tebe to vzrušuje, tak tím spíš ! Na tvém místě bych toho využil, jemu i ženě bych dal souhlas, ať spolu píchají s tvým vědomím a ty z toho ber maximum všeho, co ti to bude přinášet a neohrnuj nad tím nos. Víš kolik je chlapů, co by tvoji situaci bralo všema deseti ? Určoval bych pravidla, hlídal bych si, aby mezi nima šlo jen o sex a né city. Protože pokud k tomu dojde, pak jde všechno do háje a jsou z toho na všechny strany jen problémy. Pokud ale ne (!) a zůstane to jen v rovině sexu mezi nima, tak jsi se právě stal "králem" a my všichni kandové ti tady budeme jen tiše závidět... Pokud by se oba zbláznili a byla z toho mezi mina láska, tak jsi stejně v pr***i už teď a nic s tím nenaděláš... Jedině další vývoj a čas by ukázal, zda to řešení má a nebo by po ní zůstaly jen spálené mosty. Ale víš jak, na to existuje přísloví, které se nás kandů bohužel týká, že "kdo si hraje s ohněm, může se i popálit"...
to o čem píšeš má logiku. Pokud by to tak bylo a žena s ním pokračovala, dělal bych, že o tom nevím a potom dále dle situace. Horší by bylo, kdyby to bylo od něho jen tak pro její ponížení a už ji dále nechtěl. Takové užití a odkopnutí. To je myslím pro ženy velká potupa.
compact
Příspěvky: 120
Registrován: úte 08. bře 2016 16:30:56
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: To jsem nečekal

Příspěvek od compact »

lotos píše: pon 08. srp 2022 18:02:09
compact píše: pon 08. srp 2022 13:26:58 Myslím, že to moc řešíš... a pokud se to stalo a tebe to vzrušuje, tak tím spíš ! Na tvém místě bych toho využil, jemu i ženě bych dal souhlas, ať spolu píchají s tvým vědomím a ty z toho ber maximum všeho, co ti to bude přinášet a neohrnuj nad tím nos. Víš kolik je chlapů, co by tvoji situaci bralo všema deseti ? Určoval bych pravidla, hlídal bych si, aby mezi nima šlo jen o sex a né city. Protože pokud k tomu dojde, pak jde všechno do háje a jsou z toho na všechny strany jen problémy. Pokud ale ne (!) a zůstane to jen v rovině sexu mezi nima, tak jsi se právě stal "králem" a my všichni kandové ti tady budeme jen tiše závidět... Pokud by se oba zbláznili a byla z toho mezi mina láska, tak jsi stejně v pr***i už teď a nic s tím nenaděláš... Jedině další vývoj a čas by ukázal, zda to řešení má a nebo by po ní zůstaly jen spálené mosty. Ale víš jak, na to existuje přísloví, které se nás kandů bohužel týká, že "kdo si hraje s ohněm, může se i popálit"...
to o čem píšeš má logiku. Pokud by to tak bylo a žena s ním pokračovala, dělal bych, že o tom nevím a potom dále dle situace. Horší by bylo, kdyby to bylo od něho jen tak pro její ponížení a už ji dále nechtěl. Takové užití a odkopnutí. To je myslím pro ženy velká potupa.

Tak psal jsi, že se jí nabízel (sváděl ji) už delší dobu... Nevěřím tomu, že by to dělal aby jí ponížil, spíš by mu mohlo jít o tvé ponížení, ale k tomu by měl mít kdyžtak nějaký důvod, ne !? A pokud ten důvod nemá, pak je zcestné takhle uvažovat. Prostě se mu tvá žena líbí a jako správný alfasamec jí chtěl jednoduše ochutnat. No a teď jde o to, zda ho to uspokojilo ale nenadchlo, nebo naopak jí bude chtít dál a třeba i víc... Ale to už musíš vyhodnotit ty sám, resp. tvá žena a nebo vy oba společně ;) ...
giwi
Příspěvky: 231
Registrován: ned 04. led 2015 22:38:13
Role muže: je BULL

Re: To jsem nečekal

Příspěvek od giwi »

ale potom načo sa tomu branili 4 roky keby ju teraz začal pravidelne jebať...
Uživatelský avatar
lotos
Příspěvky: 1462
Registrován: ned 14. čer 2020 21:13:27
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: není nad vzrušení, když si druzí honí při pohledu na moji ženu. Žena je silně submisivní bisexuálka.

Re: To jsem nečekal

Příspěvek od lotos »

giwi píše: pon 08. srp 2022 18:50:14 ale potom načo sa tomu branili 4 roky keby ju teraz začal pravidelne jebať...
on se tomu nebránil, bránila se tomu na můj popud žena. Přece nebudu podporovat někoho, s kým nejsem v moc přátelském vztahu. Před roky jsme měli roztržku a teď je situace, že se raději na ulici nepotkáme.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs BOT, Old_Lake, Petronilus a 78 hostů