Seznamka reálná

Reálná, virtuální, extrémní a inzerce
Pravidla fóra
Seznamka je k seznamování, na diskutování zde máte dost prostoru v jiných tématech. Vyberte si odpovídající téma a vložte krátký popis co hledáte a jak vypadáte. Čím více informací uvedete, tím vyšší je šance na úspěch.

:!: :!: Je zakázáno vkládat zde odpovědi na inzeráty ! :!: :!:
- pro odpověd na inzerát napište jeho autorovi soukromou zprávu kliknutím na symbol obálky u jména uživatele
Odpovědět
Odypa
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Seznamka reálná

Příspěvek od Odypa »

Hledam par -kandu kde bych mu bral jeho ženu před očima. Brněnsko a okoli. Potazmo cela Morava. I v dopoledních hodinach. Ja 31 let. Fotky na komunikaci..
Naposledy upravil(a) Odypa dne stř 03. srp 2022 10:45:09, celkem upraveno 1 x.
kohout50
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsme pár,on kanda,ona nechce ani slyšet

Příspěvek od kohout50 »

muf75 píše: stř 03. srp 2022 9:34:03 Ahoj.Jede někdo v sobotu 6.8 na Římskou párty do Fantasy a má místo v autě?Jsme pár z okraje Prahy,máme to tam asi 10 km,ale kdyby nás někdo svezl,tak bychom to uvítali.Jde nám hlavně o cestu v noci domů,kdy k nám nejede MHD.Rádi bychom někoho,kdo tam bývá déle než do půlnoci.M+A

Bude odměna za odvoz domů, jako půjčení manželky nebo tak něco ?
Lukas 01

muž k páru?

Příspěvek od Lukas 01 »

ahoj hledám někoho zkušeného, sympatického, zdravého a naprosto spolehlivého. Rád bych pro manželku nachystal v průběhu podzimního večera překvapení, dal bych ji pásku přes oči a přizval třetího, kde bychom ji společně hladili, nechali se kouřit, jí bychom orálně uspokojovali a prstili. pokud by žena souhlasila mohl by sis i zašukat (ochrana nutná). Spíše ale hledám někoho s kým se nejdřív sejdu jednou, dvakrát sám osobně a teprve po té až u nás. Jsme z Prahy. Pokud by měl někdo zájem prosím o představení se a doplnění zkušeností a jeho představ včetně civilního fota do emailu: kcmacek12@seznm.cz
Vycpanavydra1
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA

Příspěvek od Vycpanavydra1 »

Kanda z Vlasimska je tady? Pokec a tak.
Lukas 01

muž k páru

Příspěvek od Lukas 01 »

ahoj tak můj historický email už stejně nefunguje tak klidně sem do zpráv. Děkuju. L.
bi_sub1
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je CUCKOLD

Příspěvek od bi_sub1 »

Ahoj. Jsme pár, on 25, ona 24 let. Hledáme kluka do 35 let k nám do trojky. Vše na dohodě. Podmínkou je dobrá výdrž a preferujeme tvrdší záživnější sex. Lze u nás kousek za Prahou, nebo dojedeme k tobě. Ideálně teď o víkendu.
panholas
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Rozumně dominantní chlap z Brna, který nemá zájem o milenku, ale o pár, kde by si mohl pohrát s oběma (ne BI).

Příspěvek od panholas »

Erotický úklid u mě v kanceláři.
Pošli svou ženušku ke mně uklidit. Svlékne se, do naha nebo do prádla, uklidí mi, zaplatím jí a domluvíme se na příště. Budou-li všechny strany souhlasit, uvítám dlouhodobou spolupráci. Tvou přítomnost u celého úklidu vítám. Sídlím v Brně-Jundrově. Buď SZ nebo panholas@seznam.cz
nofuture91

Příspěvek od nofuture91 »

BRNO. Vyrazí nějaký pár/žena z páru dnes na nudapláž nebo zítra do wellness? Zatím bez nároků na cokoliv. Dál se uvidí. Já 30letý, pěkný, inteligentní, open-minded chlap.
Dani_el

Ostravsko a okolí?

Příspěvek od Dani_el »

Ahoj, najdu ženu/pár z Ostravska a okolí? Váš věk nehraje roli. Mě je 30, udržovaný, sport.
Hassam

Příspěvek od Hassam »

Koukám že příspěvek je 5 let starý, zajímalo by mě jestli jste někoho našla jestli jste Vaši představu zrealizovala, předem děkuji za odpověď
Odpovědět