Poprvé na swingers - PP

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
patrickmmz
Příspěvky: 37
Registrován: stř 16. zář 2015 13:26:48
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Poprvé na swingers - PP

Příspěvek od patrickmmz »

Po necelých 2 měsících jsme se rozhodli se ženou zopakovat návštěvu Swingers. Bohužel nám to nevyšlo na páteční party a tak jsme vybrali středeční Kandaulistickou party. Snažil jsem se zjistit, jak to na ní bude vypadat a bylo mi jasné, že tam bude víc mužů a asi budou mít větší očekávání, ale nakonec jsme to i tak riskli.

Žena si tedy oblékla elegantní letní šaty a po cestě do Fantasy jsme se ještě stavili v baru na dva drinky. Protože jsme museli druhý den do práce, rozhodli jsme se do Fantasy dorazit dřív a skončit kolem půlnoci. Když jsme kolem půl desáté do Fantasy dorazili, žena se trochu vyděsila. Byl tam kromě nás jen jeden pár a k tomu asi 10 singl mužů. Uklidňoval jsem jí, že to bude dobré a zatím jsme si na baru objednali drink a sedli si na pohovku. Zajímavé bylo, že ti muži nebyli vůbec aktivní. Nikdo k nám nepřišel se seznámením, jen postávali u baru. Časem přišli ještě další 3 páry, ale pořád se nekonala žádná akce. Šli jsme se podívat do pokojů nahoře, ale tam bylo jen pár chlapů, kteří byli jen v ručníkách.

Nakonec jsme se kolem 11 rozhodli, že už není moc na co čekat. Žena se převlékla do svých černých, průhledných šatů a šli jsme si hledat nějaké místo. Bohužel se na nás hned nalepilo skoro 10 chlapů, kteří nás všude pronásledovali a neměli jsme chvilku klidu. Viděl jsem na ženě, že je nervózní. Je víc na to začít jen spolu a pak případně přibrat nějaké doteky od jiného muže, ale tohle byl opravdový lov. Navíc tam probíhaly i doteky bez zeptání. Nakonec jsme skončili v naší oblíbené glory hole místnosti, kde jsem měl možnost trochu korigovat počet chlapů. Položil jsem jí na vyvýšenou lavičku, pustl z každé strany jednoho chlapa a sám se chystal k zásunu. Oni jí hned začali hladit její krásná prsa, ale oproti minule tomu chyběl ten náboj. Bylo to vidět i v tom, že její vzrušení nebylo nijak velké a ani zvukově se nijak neprojevovala. Po chvilce jsem se k ní naklonil a zeptal se jí, jestli je nechce trochu pohonit. Překvapivě nic nenamítala a oba vzala pevně do rukou. Hlavně ten napravo od ní byl mladý a velmi dobře vybavený a bylo vidět, že tomu se věnuje víc. Já musel neustále odrážet další chlapy, kteří ji šahali všude možně a rozhodně jsem si to neužil tak, jako minule. Po chvilce, kdy se nic neměnilo, jsem si ženu zvedl k sobě a zeptal se jí, zda si toho mladého nechce odvézt někam do soukromí. Bohužel řekla ne a tak jsme pokračovali. Mezitím se za ní dostal jiný chlap, který jí začal taky osahávat prsa, a zdálo se, že není zrovna něžný. Zkusil jsem se tedy znovu zeptat a tentokrát jsem dostal souhlas. Zvedl jsem tedy ženu, řekl mladíkovi, ať jde s námi a šli do místnosti vedle, kde jsme se mohli zavřít. Věděl jsem, že se možná blíží chvíle, kdy budeme mít poprvé pořádnou trojku a kdy mojí ženu bude přede mnou šoustat mladý, svalnatý a parádně vybavený chlap
vinklar
Příspěvky: 1513
Registrován: ned 21. srp 2016 12:16:52
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Poprvé na swingers - PP

Příspěvek od vinklar »

No a jak to dopadlo?
patrickmmz
Příspěvky: 37
Registrován: stř 16. zář 2015 13:26:48
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Poprvé na swingers - PP

Příspěvek od patrickmmz »

To bude až v pokračování. Musím taky někdy pracovat :)
patrickmmz
Příspěvky: 37
Registrován: stř 16. zář 2015 13:26:48
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Poprvé na swingers - PP

Příspěvek od patrickmmz »

Přesunuli jsme se tedy do vedlejšího pokoje, který jde zevnitř zavřít, abychom měli ve třech soukromí. Když jsme zavřeli, zjistili jsme, že tam ještě jeden chlap je, ale ten respektoval, že se nemá zapojovat a mohl se tedy koukat. Žena se položila na záda a já si vychutnával moment, kdy jí přede mnou poprvé bude jiný chlap šoustat. Navíc ještě s takovou výbavou.

Naštěstí měl mladík zjevně zkušenosti a věděl, co dělá. Žena byla taky pěkně mokrá a tak do ní vklouzl jako po másle. Já si lehl vedle ženy, aby mně mohla honit a mohl jsem jí líbat a hladit prsa. Očividně si to moc užívala. Mladík přirážel chvíli pomalu a něžně a chvíli naopak tvrdě a divoce a bylo i slyšet jak je žena víc a víc mokrá. Já jí několikrát musel zastavit v honění, protože jsem se nechtěl udělat. Ptal jsem se jí, zda nechce jít nahoru, nebo to nechce zezadu, ale jí se očividně na zádech líbilo. Po chvíli už bylo vidět, že mladík dlouho nevydrží a tak jsem se zeptal ženy, zda od něj chce postříkat prsa. Má je totiž výstavní. Souhlasila a mladík taky nebyl proti. Pak se ale zjevně neovládl a udělal se do kondomu. Byl to parádní zážitek.

Když se zvedl a odcházel, přiblížil se ten druhý chlap, který byl trochu starší a zřetelně méně vybavený. Zeptal jsem se ženy, zda chce ještě dalšího, ale řekla, že to stačilo a že chce mně, protože se chce udělat. Dovést ji šoustáním k orgasmu není vůbec lehké. Je na to potřeba specifický úhel a rychlost a to by se jiným těžko vysvětlovalo. Přesunul jsem se tedy nad ní a začal jí šoustat. Měla jí neuvěřitelně mokrou, až bylo těžké nevyklouzávat. Náš divák se přesunul na mojí předchozí pozici a hladil ženu na prsou. Ona se nebránila a tak jsem měl další porci vzrušení. Po pár minutách přišel její divoký a hodně hlasitý orgasmus. Bylo jasné, že se jí líbilo vystřídat dva chlapy a mít tolik pozornosti od dalších rukou. Pro mne to byla úleva, protože už bylo těžké držet vlastní orgasmus a tak jsem se chvilku po tom jejím vystříkal na její nádherná prsa.

Po této akci jsme si dali sprchu a žena už chtěla jít, ale ještě jsem jí přemluvil, že se podíváme na pokoje nahoru, jestli se tam už rozjela nějaká akce. Bylo mi totiž divné, že v závěru už u nás nebylo tolik chlapů. Nahoře jsem zjistil proč. Byli tam totiž naskládání kolem jiné ženy, která jich kolem sebe měla tak 8 a očividně si to užívala. Žena na to koukala a ještě víc koukala, když jsem jí řekl, že jednou takhle dopadne. Vzala to v žertu, ale bylo vidět, že jí trochu záviděla. Pak už byl čas na odjezd domů.

Ráno jsme si dali tradiční poswingerovskou ranní rychlovku, u které se žena překvapivě znovu udělala, když jsem jí připomínal zážitky z předešlé noci. Včera večer mne navíc čekalo překvapení, když se žena vrátila z akce s kamarádkami, tak na mně hned skočila a přiznala se, že ráno byla nadržená a udělal si to ve sprše a představovala si toho mladíka, jak jí šoustá. Pěkně se ta potvůrka rozjela. Ještě před půl rokem říkala, že víc chlapů je jen fantazie a teď už na to myslí pořád. Mám se na co těšit
poprvetu
Příspěvky: 21
Registrován: sob 20. srp 2016 16:09:03
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

kRe: Poprvé na swingers - PP

Příspěvek od poprvetu »

Kk
vinklar
Příspěvky: 1513
Registrován: ned 21. srp 2016 12:16:52
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Poprvé na swingers - PP

Příspěvek od vinklar »

Paráda, držím palce, aby jste se posunuli, kam až jí chceš dostat.
patrickmmz
Příspěvky: 37
Registrován: stř 16. zář 2015 13:26:48
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Poprvé na swingers - PP

Příspěvek od patrickmmz »

vinklar píše: čtv 04. srp 2022 10:46:02 Paráda, držím palce, aby jste se posunuli, kam až jí chceš dostat.
Díky. Nemám přímo nějaký plán. Můj sen vždy byl dát si ji v trojce s jiným chlapem. Moc jsem nevěřil, že se to splní a ted se to splnilo. Další cíl je si to zopakovat a zkusit třeba DVP, nebo klidně i DP, protoze jsou dny, kdy má ráda anal.
Co bude dál, to se nechám rád prekvapit
nasabi
Příspěvky: 412
Registrován: sob 30. pro 2017 15:11:04
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Poprvé na swingers - PP

Příspěvek od nasabi »

Gratulujem!
patrickmmz
Příspěvky: 37
Registrován: stř 16. zář 2015 13:26:48
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Poprvé na swingers - PP

Příspěvek od patrickmmz »

nasabi píše: čtv 04. srp 2022 18:23:25Gratulujem!
Díky. Jsem důkazem, že když jde člověk na věci pomalu, tak se často zadaří. Jen to chce trpělivost
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: bajzic, pepan1, wuua, Zmijak 127812 a 212 hostů