Seznamka virtuální

Reálná, virtuální, extrémní a inzerce
Pravidla fóra
Seznamka je k seznamování, na diskutování zde máte dost prostoru v jiných tématech. Vyberte si odpovídající téma a vložte krátký popis co hledáte a jak vypadáte. Čím více informací uvedete, tím vyšší je šance na úspěch.

:!: :!: Je zakázáno vkládat zde odpovědi na inzeráty ! :!: :!:
- pro odpověd na inzerát napište jeho autorovi soukromou zprávu kliknutím na symbol obálky u jména uživatele
Odpovědět
uboziak21r
Příspěvky: 35
Registrován: sob 24. črc 2021 7:58:38
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Seznamka virtuální

Příspěvek od uboziak21r »

Ahoj, vzrušuje ma predstava ako by som sa pozeral ako mi niekto šuká mamu pred mojimi očami. Bolo by to pre mna strašne ponižujúce... Mám 21 rokov, mama 45(o ničom nevie) a som bi. Hladám dominantného muža ideálne staršieho odo mna. Urobte si zo mňa posľušnú kurvičku prosím ponižujte ma urážajte. Vďaka.
DLKE
Příspěvky: 32
Registrován: stř 22. zář 2021 14:52:53
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Seznamka virtuální

Příspěvek od DLKE »

Normálny pokec, môžeme si ukázať manželky. Pripadne niekedy fantazirovat a podobne. Ďakujem
georgeman
Příspěvky: 258
Registrován: ned 05. čer 2016 17:23:44
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Seznamka virtuální

Příspěvek od georgeman »

Hledám někoho kdo by rad společně honil u fotek svoji manželky nebo přítelkyně... klidně s kamerkou a mikrákem. Napiš, a můžeme se blíže domluvit. Klidně reál, jsem z ÚK - mobilní.
KPR
Příspěvky: 2
Registrován: pát 27. srp 2021 16:05:02
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Seznamka virtuální

Příspěvek od KPR »

Ahoj, jsem normální chlap, komunikativní, 41 let. Jsi kandaulista? Začínající kandaulista? Láká Tě začít a nevíš jak? Chceš tu svou ukázat a prozradit o ní intimno? Navrhuji osobní setkání, v hospůdce na pivu, či kávě. Ty bys přinesl notebook, kde bys ukazoval fotky své ženy, přítelkyně. Povídali bychom si, já bych se vyptával, koukal, pozoroval. Pokud Tě to láká, ozvi se, je to dobrý start a zjistíš, jestli Tě to opravdu vzrušuje. Vše diskrétně a bezpečně, nic nikam neuplouduješ, jen zavřeš notebook a zůstanou jen vzpomínky. Dá se to dál rozvíjet. Ozvi se do soukromých zpráv. Těším se na možné setkání. Petr
sissynka7
Příspěvky: 2
Registrován: sob 08. led 2022 22:24:02
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: jsem sissy holčička co ráda uspokojuje starší prasáky :)

Re: Seznamka virtuální

Příspěvek od sissynka7 »

dobrý den.. jsem mladá sissy holčička..ráda dělám perverzně dobře starším pánům..kdyby to tu někoho zajímalo, budu ráda když mi napíšete.. :oops:
mates1
Příspěvky: 382
Registrován: pon 02. říj 2017 13:14:27
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Milence ještě nemáme.

Re: Seznamka virtuální

Příspěvek od mates1 »

Ahoj. Rad pujcim manzelku na sukani, někomu, kdo ji opravdu dokáže osukat. Moc se ji do toho nechce, takže musíš vymyslet jak na ni. Je ji 43, 168/58, 4. Nejraději někoho, kdo má hodně velký penis, chci vidět, jak ji prznis její malou kundicku, naživo, nebo foto. Pouze okolí Českých Budějovic.
uboziak21r
Příspěvky: 35
Registrován: sob 24. črc 2021 7:58:38
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Seznamka virtuální

Příspěvek od uboziak21r »

hladam dominantnecho chlapa na pokec o mojej matke ako by ste mi ju sukali a poriadne ma ponizovat....
Jaonaaty
Příspěvky: 133
Registrován: úte 13. říj 2020 17:34:01
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Sme pár a hľadáme muža

Re: Seznamka virtuální

Příspěvek od Jaonaaty »

Ahoj som 40 ročný muž a hľadám kamaráta z BA na pokec o skúsenostiach a našich manžekách.
logo1980
Příspěvky: 4
Registrován: úte 21. zář 2021 10:54:29
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Seznamka virtuální

Příspěvek od logo1980 »

Představa mé manželky:
Oblékla by si krásné erotické prádlo s podvazky. Já bych jí krásné svázal a zakryl oči, aby nic neviděla. Do místnosti bych vpustil několik dobře vybavených chlapů. A ty s ní můžou dělat co chtějí. Všechny by je vykouřila, to jí jde perfektně. A pak by si nechala vysukat všechny otvory. Já bych vše sledoval z povzdálí. Oči bych jí rozvázal až když budou všichni pryč.

Ona 43 let, trošku baculka, ale sukani ji moc baví. Krásné u toho křičí a nádherné stříká ....
sawyer91
Příspěvky: 7
Registrován: stř 24. lis 2021 18:42:27
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Seznamka virtuální

Příspěvek od sawyer91 »

Bull z okolí Prahy, Kladna s velkým pérem 20+? Foto do SZ.
Jsme pár 28.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Gonzales a 80 hostů