Seznamka virtuální

Reálná, virtuální, extrémní a inzerce
Pravidla fóra
Seznamka je k seznamování, na diskutování zde máte dost prostoru v jiných tématech. Vyberte si odpovídající téma a vložte krátký popis co hledáte a jak vypadáte. Čím více informací uvedete, tím vyšší je šance na úspěch.

:!: :!: Je zakázáno vkládat zde odpovědi na inzeráty ! :!: :!:
- pro odpověd na inzerát napište jeho autorovi soukromou zprávu kliknutím na symbol obálky u jména uživatele
Odpovědět
Baquet
Příspěvky: 7
Registrován: sob 18. bře 2017 9:58:04
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Rád svou ženu ukazuji jiným mužům, jsem rád když jí to dělá jiný. Dokázal bych si představit, že uspokojím manželku jiného zatímco on masturbuje a dívá se ;-)
Bydliště: Liberecký kraj

Re: Seznamka virtuální

Příspěvek od Baquet »

desire13 píše: úte 02. lis 2021 15:04:10 Ahoj, někdo na pokec u fotek mé přítelkyně (23) rád si poslechnu co bys s ní dělal...časem třeba něco víc, je to pro nás nová zkušenost.
Rád..
romulus1999
Příspěvky: 12
Registrován: čtv 26. lis 2020 0:16:42
Role ženy: ženu nemám
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Seznamka virtuální

Příspěvek od romulus1999 »

Hľadám zvráteného a perverzného bulla na pokec o mojej bez zábran. Samozrejme diskrétne
georgeman
Příspěvky: 258
Registrován: ned 05. čer 2016 17:23:44
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Seznamka virtuální

Příspěvek od georgeman »

Hledam casto nadrzeneho typka ktereho vzrusuji zeny s vetsim zadnem a hubenejsima nohama. Moji 32.

Rad bych nasel nekoho komu bych mohl v realu nebo pres virtualne ukazoval jeji fotky a sledoval jak si z ni honi na kamere ptaka a tvrde ji komentuje pres mikrofon...

Pokud by mel nekdo zajem tam napiste SZ.
uboziak21r
Příspěvky: 35
Registrován: sob 24. črc 2021 7:58:38
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Seznamka virtuální

Příspěvek od uboziak21r »

Ahoj, vzrušuje ma predstava ako by som sa pozeral ako mi niekto šuká mamu pred mojimi očami. Bolo by to pre mna strašne ponižujúce... Mám 21 rokov, mama 45(o ničom nevie) a som bi. Hladám dominantného muža ideálne staršieho odo mna. Urobte si zo mňa posľušnú kurvičku prosím ponižujte ma urážajte. Vďaka.
Uživatelský avatar
Zvedavy85
Příspěvky: 24
Registrován: pát 06. led 2017 9:01:46
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL

Re: Seznamka virtuální

Příspěvek od Zvedavy85 »

Hledám kanda pár, případně samotnou subku. Vy oba musíte být submisivní!
Hodlám vás na základě vašich fotek a videí pro mne komentovat, udávat úkoly, budete plnit má přání.
Vše diskrétně, nemám potřebu ze sebe nebo z vás dělat debila/y, avšak podřízenost je pro mne zásadní.
Čekám na zprávy.
PETR
dandy998
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 09. pro 2021 13:41:15
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Seznamka virtuální

Příspěvek od dandy998 »

Perverz pokec o mojej 23 rocnej brunetke - zacni svojim opisom
marianl
Příspěvky: 125
Registrován: ned 19. srp 2018 16:23:41
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Seznamka virtuální

Příspěvek od marianl »

Sex ve třech
Rád bych našel někoho zkušeného , chlapa s větším M k nám, který by se líbil mojí manželce. Rad bych nejprve popovídal a pokud by byly sympatie tak bychom pokračovali dále. Manželka 46 let, blond kratší vlasy prsa 2 a cca 60 kg. Rád bych popovídal a té své úchylce, byl bych rád, kdybychom se mohli na ni střídat šukat ji lízat. Klidně bych se i díval a přidržel ji. Reálné setkání? Jak říkám, pokud budou sympatie a manželka bude souhlasit proč né. Já jsem pro. Více v SZ.
Ryan133
Příspěvky: 7
Registrován: ned 19. pro 2021 20:03:30
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Seznamka virtuální

Příspěvek od Ryan133 »

Ahoj,nějaká hotwife(klidne i starší) pro mě?
aniseneptej
Příspěvky: 45
Registrován: ned 09. kvě 2021 0:52:14
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Seznamka virtuální

Příspěvek od aniseneptej »

Někdo na výměnu fotek a na pokec o našich ženách?
Ryan133
Příspěvky: 7
Registrován: ned 19. pro 2021 20:03:30
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Seznamka virtuální

Příspěvek od Ryan133 »

Ahoj,hledám buď real,nebo virtuálně pár ,já mladý bull,co říkáš ? Necháš mě si s ni psát a vše ti budu posílat ? Nebo budeš mít dost odvahy a dáme real?
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: hugovor, leonek68, Paul11lucy, taylor17 a 56 hostů