Seznamka virtuální

Reálná, virtuální, extrémní a inzerce
Pravidla fóra
Seznamka je k seznamování, na diskutování zde máte dost prostoru v jiných tématech. Vyberte si odpovídající téma a vložte krátký popis co hledáte a jak vypadáte. Čím více informací uvedete, tím vyšší je šance na úspěch.

:!: :!: Je zakázáno vkládat zde odpovědi na inzeráty ! :!: :!:
- pro odpověd na inzerát napište jeho autorovi soukromou zprávu kliknutím na symbol obálky u jména uživatele
Odpovědět
Saznoh
Příspěvky: 9
Registrován: úte 11. dub 2017 15:50:05
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Jsem muž v štastném vztahu, ale partnerka tyhle věci prozatím odmítá. Spíše jsem cuckold teoretik :) Rád pokecám o tom, jak si nás podmaní nějaký bull. Třeba to pak partnerka přecejen přehodnotí :) Fotky neposílám, maximálně civilní po vzájemném porozuměn

Re: Seznamka virtuální

Příspěvek od Saznoh »

Ahoj, jsem rad v pozici cuckolda a tehotnou manzelkou. Nekdo nejake predstavy? Foto manzelky neposilam, maximalne sve na porovnani a ponizeni :)
uboziak21r
Příspěvky: 35
Registrován: sob 24. črc 2021 7:58:38
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Seznamka virtuální

Příspěvek od uboziak21r »

rad by som pokecal s niekym dominantnym o tom ako sa mi raz nepostavil ked som mal ist jebat cudziu zenu, s niekym kto taketo problemi nemava. Vzrusuje ma predstava ako by ju sukal nieco co ja nedokazem...
Uživatelský avatar
Gdr
Příspěvky: 80
Registrován: čtv 08. črc 2021 14:47:51
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Ahoj, děkuji za nahlédnutí ;-) Pokud tě cokoliv oslovilo, napiš, na všem se lze domluvit.

Re: Seznamka virtuální

Příspěvek od Gdr »

Lákalo by mě, kdyby mi nekdo zavolal a detailně mne vyzpovídal ohledně společného života jako sexuolog. Detaily i manželce, ale ne příliš vulgárně.
Uživatelský avatar
woky
Příspěvky: 60
Registrován: ned 08. črc 2018 18:55:36
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Snad i pohledny bull hledajici fajn par pro obcasne zajimave schuzky plne zazitku.
Bydliště: Praha

Re: Seznamka virtuální

Příspěvek od woky »

Ahoj, rad bych poznal mladsi pohledny par/manzele z Prahy hledajici bulla pro obcasnou zabavu ve trech.
Jako idealni bych si predstavoval dlouhodobejsi formu dobreho pratelstvi bez narusovani soukromi.
Ja 43 let, 178 cm, stihle sportovni postavy.

Muj profil s galerkou na Amaterech je petr.derby

Tesim se na Vase PM.
Cathe
Příspěvky: 130
Registrován: pát 18. led 2019 22:36:08
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Seznamka virtuální

Příspěvek od Cathe »

Loser píše: pát 19. lis 2021 23:22:00
Loser píše: ned 14. lis 2021 0:54:20
Loser píše: úte 02. lis 2021 23:01:08 Ahojte hladam niekoho diskretneho seriozneho ale dominantha bulla s peknym velkym ftakom, predstavujem si ze pocas toho ako tu bezi verejne unsee ja zalozik unsee s tymto panom bullom a budem mu moju ukazovat aj s tvarou a on vzdy vybere ktoru foto aj stvarou samozrejme aspon na oar minut uverejnim aj na verejnom unsee. Strasne ma to bere dufam ze sa niketo najde a nie neukaze moju hned v plnej krase najskor treba vybudovat doveru a potom mozme pokracovat.
Ďakujem
Stale hledam
Nikto tady ted na tohle?
Ale je. Jsem připraven. Zaloz místnost a jdeme na to
BOREC
Příspěvky: 10
Registrován: úte 18. kvě 2021 16:36:03
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Hľadám pár na priležitostné kávičky, pokec.

Re: Seznamka virtuální

Příspěvek od BOREC »

Gdr píše: pát 26. lis 2021 10:04:42 Lákalo by mě, kdyby mi nekdo zavolal a detailně mne vyzpovídal ohledně společného života jako sexuolog. Detaily i manželce, ale ne příliš vulgárně.
Napíš mi rád pokecam
Uživatelský avatar
uzsparohy
Příspěvky: 685
Registrován: ned 05. kvě 2019 14:09:42
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1713

Re: Seznamka virtuální

Příspěvek od uzsparohy »

Rád po čase pokecám Bull či paroháč, kdo to má stejně...
vinar
Příspěvky: 2
Registrován: stř 24. lis 2021 14:25:48
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Seznamka virtuální

Příspěvek od vinar »

Ahoj jsme dostatečně inteligentní a rádi bychom si nejen psali jsme z Prahy
uboziak21r
Příspěvky: 35
Registrován: sob 24. črc 2021 7:58:38
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Seznamka virtuální

Příspěvek od uboziak21r »

Ahoj, vzrušuje ma predstava ako by som sa pozeral ako mi niekto šuká mamu pred mojimi očami. Bolo by to pre mna strašne ponižujúce... Mám 21 rokov, mama 45(o ničom nevie) a som bi. Hladám dominantného muža ideálne staršieho odo mna. Urobte si zo mňa posľušnú kurvičku prosím ponižujte ma urážajte. Vďaka.
Sotekx
Příspěvky: 13
Registrován: sob 27. úno 2021 6:17:01
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Seznamka virtuální

Příspěvek od Sotekx »

Hledám nějaké vypracovaňejšiho kluka/chlapa s větším který by společně s fotkou napsal něco erotického (popis sexu nebo tak něco) samozřejmě bez infa že za tím stojím já. A poslal by to moji přítelkyni na mail. Chtěl bych vidět a vědět její reakci
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Bait, uzsam1, valair a 49 hostů