Návštěva s výpomocí

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
jjj3
Příspěvky: 157
Registrován: sob 07. led 2017 14:25:17
Pár slov o nás: dominant v typologie nejblíže profilu Lord a Magistr

Návštěva s výpomocí

Příspěvek od jjj3 »

S Jardou jsme se seznámili na chatu internetové seznamky. Po prvotním oťukávání jsme vyměnili vzájemně párové civilní fotky a postoupili k upřesňování vzájemných představ o možném setkání. Výsledkem bylo pozvání k osobnímu setkání a naší cestě do Budějic. Záměrem naší návštěvy kromě osobního seznámení bylo pomoci Jardovi dovésti jeho submisivnější Ivanku na nový stupeň za naší asistence. Při cestě jsme si se ženou odladili naše očekávané role tak abychom vyšli vstříc očekáváním Jardy.
Zaparkovali jsme, zazvonili a dveře bytu nám přišel otevřít Jarda. Potřásli jsme si rukou, vzájemně se představili a byli uvedeni dovnitř, kde na nás v kuchyni čekala Iva oblečená v krátké sukni se sexi topem a dole černé punčochy a lodičky. Zasedli jsme k rozhovoru a netrvalo dlouho a načínala se druhá láhev vína, nejrychleji pila Iva - asi z nervozity z toho co ji očekává. Já jako řidič jsem se musel držet nealka - o to zřetelněji jsme vnímal jak se rozhovor uvolňuje a jak začíná zvolna stoupat nálada. Významně jsem pokývnul Jardovi, ten přikývnul a rozlil panáky na kuráž. První byl na zdar večera, druhý na odvahu. Iva měla trochu nejistý úsměv a plaché oči, do kterých se vedralo zděšení když se má žena zeptala Jardy jestli si tedy můžeme konečně půjčit Ivu na hraní. Pohled s prosbou o záchranu na Jardu moc neúčinkoval, když ten prohlásil že samozřejmě můžeme a k Ivě utrousil že doufá že ho nezklame a bude vůči nám stejně poslušná jako je k němu. Iva nejistě přikývla a šeptla že se pokusí.
"Ničeho se neboj, Jarda tu zůstane s tebou aby vše viděl" ujistila ji má žena.
"A teď se postav a pomalu se otoč ať si tě pořádně prohlédneme ze všech stran" pokračovala. Iva nejistě a pomalu vstala, udělala dva kroky do středu kuchyně, zadívala se na Jardu a když jí jemně pokývnul tak se pomalu začala otáčet kolem dokola.
"Pánové, přesun do obýváku" prohlásila ta moje a chytla Ivu za ruku a vyrazila první.
"Pusť nějakou muziku, zatancuješ striptýzek!" prohodila k Ivě zatímco jsme se usazovali.
"Dej si ještě panáka - ať máš hezky vláčné pohyby"
Iva poslechla. Její vystrašené oči se co chvíli opírali o Jardu, ale jeho vzrušený výraz jí žádnou naději nedával. Odložila skleničku a nejistě se začala hledat v rytmu muziky.
"Začni s vrškem" byl další pokyn. Bylo vidět jak se Ivě chvějí ruce když se natahovala po tom nevelkém kusu látky co měla přes podprsenku. Bylo vidět jak zápasí s nervozitou. Neoblomnost Jardova výrazu jí ale nedala šanci.
"Pomohu ti" řekla moje žena, vstala zašla za Ivu a rozepnula ji podprsenku. Rukama zezadu vklouzla pod košíčky a zespodu uchopila Ivu za prsa. Ukazováček s prostředníčkem jí sevřely bradavky.
"Podívej jak se jim to líbí"
Kouknul jsem na Jardu a opravdu už měl podobně nabité kalhoty jako já.
"Pokračuj sukní" sykla a její ruce na chvilku pevně stiskli nalitá prsa než se stáhla zpět.
Iva trochu vypadla z rytmu, ale sukýnka zanedlouho sklouznula po nohách k zemi a Iva zůstala jen v punčochách a tangách.
"Otoč se zády, propni nohy a sundej tanga"
Nádherný pohled na vyšpulené půlky přes které se pomalu sunul černý proužek látky, který po chvilce odhalil vyholenou pičku. Od kolen už látka padala volným pádem.
"Stačí - punčochy si nechej"
"Na kolena před mého muže a vyndej mu ocas z kalhot!"
Iva vypadala šokovaně. Ze strnutí jí ale probralo plesknutí přes zadek a "Dělej!"
Byl na ni pěkný pohled jak zaklekla přede mnou a chvějící se ruce se natáhnuly po pásku mých kalhot. Její vyděšený výraz by mě jindy možná odradil, ale dnes večer byla hladina vzrušení příliš vysoko. Lehce jsem se nadzvedl a už látka povolila své sevření a pták mi vyletěl na svobodu až Ivu udeřil do tváře.
Než Iva stihla rychlý pohled na Jardu - "Začni ho kouřit, ať vidíme jak jsi v tom dobrá"
Iva mě uchopila za kořen a otevřela ústa.
"Žádné ruce!" následované plesknutím přes zadek
Iva neochotně stáhnula ruku a sklonila se k žaludu. Ruka mé ženy za její hlavou ji pomohla už pořádně hlubokému prvnímu zásunu.
"Pěkně ho saj a pořádně hýbej jazykem!"
Mělo to patřičný efekt - k příjemnému pocitu horkých úst se přidal aktivní pohyb na spodní straně mého penisu. Užíval jsem si ten báječný pocit. "Dívej se na mě" řekl jsem Ivě a sytil se pocitem moci z jejího plachého pohledu.
Žena zatím přešla k Jardovi, rozepnula kalhoty a vytáhla na světlo pěknou výbavu. Začala mu ho zlehka honit.
"Ten je ale tvrdej. To se teda pořádně rajcuje jak tvá žena kouří jiného chlapa."
Jen to zaznělo tak se Iva zarazila. Nedal jsem jí ale šanci nad něčím rozjímat, uchopil jsem ji za vlasy a přirazil si ji až na kraj krku. Dále to nešlo tak jsem se rozhodl změnit úhel. Vstal jsem. Skopnul kalhoty. Iva narovnaná v kleku byla v optimální výšce. Během několika vteřin jsme ji opět plnil ústa, držel si ji za hlavu a lehce šukal do pusy. Po chvilce jsem ji chytil pevněji a pomalým ale rozhodným pohybem se protlačil do krku. Dávivý reflex mě u toho hezky pomačkal na žaludu. Stáhnul jsem se, dopřál ji nadechnutí a zase zajel až jsem Ivy nos ucítil na svém podbřišku. Po několika opakováních jsem se zastavil a řekl "teď ty sama". Sevření úst okolo penisu se zpevnilo, Iva začala odsávat vzduch a jazykem dráždit. Začala se na mě narážet v pěkném tempu. Začal jsem intenzivně směřovat k výstřiku.
Přes slastné pocity jsem začal vnímat okolí a zjistil že Jarda stojí vedle mě a jeho ocas nasměrovaný na Ivinu tvář tvrdě honí ruka mé ženy. Blížil jsem se rychle k vrcholu. "Všechno pěkně spolykej" pronesl jsem, přidržel si jeji hlavu a začal přirážet naproti jejím pohybům. Do minuty jsem dorazil divoký orgasmus a já začal Ivě stříkat do pusy. První výstřik šel do pusy pak sebou Iva trochu cukla. Levou rukou jsem si hlavu v pohybu zarazil a pravačkou jsem se dodělal druhým a třetím výstřikem na její obličej. To evidentně odpálilo i Jardu kterého tvrdě honila moje žena. Jen zasténal, udělal krok dopředu a v několika záškubech odpálil svoji dávku semene přes to mé ze strany na obličej Ivy.
Zatímco my jsme s Jardou odpadli má žena pomáhala Ivě vstát a se slovy "ústní zkoušky máš za sebou" s ní zamířila do koupelny. Na chvilku vyšla jen aby vzala ze stolu lahev a panaky a opět zmizela za Ivou v koupelně.
"Jaká byla?"
"Nervózní, ale báječná" ujistil jsem ho.
Po cca čtvrt hodině z koupelny vyšla moje žena ve spodním prádle následovaná nahou Ivou se sklopenou hlavou, zamířily do kuchyně. Po chvilce opět stáli před námi.
"Tak pánové, jestli jste si odpočinuli tak bude následovat teoretická zkouška"
"Začni" podala Ivě banán.
Iva sjela znovu do kleku, pozvedla banán k ústům, pootevřela je a jazykem olíznula špičku. Mé mužství se tím pohledem zachvělo a chtíč ho začal budit k životu.
"Hlouběji !"
Iva si začala rytmicky zarážet banán do pusy a na tvářích bylo vidět že i poctivě saje. Oči stále klopila studem, ale tváře byly evidentvě zrůžovělé vzrušením.
Manželka přistoupila z boku k Ivě, uchopila banán z její ruky a přidržela ho zatímco Ivy hlava pokračovala v rytmickém pohybu.
"Kozy!"
Poslušné Iviny ruce začali hníst její prsa a zlehka přejížděli pro tvrdých bradavkách
"Pořádně!"
Prsty se sevřeli pevněji kolem bradavek. Já i Jarda jsme při tom pohledu zadrželi dech vzrušením.
"Kunda!"
Jedna ruka zamířila dolů a druhá zůstala v akci na prsou. Prstíky se zabořily do okolí poštěváčku a začaly s krouživými pohyby.
Byla to fantastická podívaná. Ivino vzrušení evidentně rostlo mílovými kroky a její dech se zrychloval.
"Lehni na záda a pořádně roztáhni nohy ať mají pánové pořádný výhled."
"Roztáhni si ji oběma rukama!"
Před náma se odvíjela fantastický scéna.
"Tak se jim to líbí - a teď ji pořádně protáhni" a vtiskla Ivě ruky banán. Ta ho založila k rozevřenému otvoru a zasunula dovnitř.
"Hluboko a tvrdě!"
Poslušnost Ivě vůči mé ženě byla uchvacující. Z Jardy a mě se staly dva žízniví diváci s očima zabořenými na vlhkost co se leskla na objevujícím se banánu. Ivino sténání bylo ztlumeno druhým banánem který ji má manželka zarazila do pusy. Její ruce se tvrdě pustily do práce na prsou a bylo vidět jak pod sevřením bradavky Ivy bělají.
Nevydržel jsem a začal si honit ptáka. Pohled vedle mě ujistil že v tom nejsem sám. Jardova pravačka už taky byla v akci při pohledu na to jak se jeho partnerka podrobila vůli té mojí.
"Udělej se!"
Pohyby banánem a prsty na poštěváčku ještě zrychlily. Od příkazu neuběhla ani minuta a Iva se vzepjala v orgasmické křeči.
"Výborně" pochválila ji, vyndala ji banán s pusy a začala se s ní líbat. Ruce Ivy nejprve pokračovaly ve stále volnějších pohybech. Potom ale nechaly banán na pokoji a obvinuly se okolo mojí ženy a polibek se stal oboustranně vášnivým.
"Tak to by k teorii stačilo" odtrhla se moje žena z polibku.
"Přejdeme k praxi - nadrženci už čekají."
"Klekni na všechny čtyři!" a zrychlila Ivu plácnutím přes mezi rozevřená stehna.
Iva se zasténáním poslechla.
"Začni kouřit toho svýho!"
Jarda nečekal, šel naproti, zakleknul před ní, chytil ji za hlavu a začal šukat do pusy.
Nedočkavě jsem roloval prezervativ na své trčící kopí.
Zakleknul jsem za vyšpulený zadeček.
"Nohy od sebe!"
"Nastav kundu!"
Iva se prohnula a má žena ji ještě roztáhla půlky zadku od sebe. Na nic jsem nečekal a prvním zásunem zajel až na doraz do zmáčené díry až ji to narazilo Jardu hlouběji do pusy.
"Tak chlapi - pěkně tvrdě. Žádný mazlení s děvkou! Je tady pro vaše potěšení - ne pro její!"
Začala zběsilá jízda, kdy jsme nejprve hledali společný rytmus a potom přidali. Byl jsem rád že jde o druhé kolo - jinak by to s mou výdrží vypadalo jako u panice, ale i tak mě to rychle strhlo a po několika minutách jsem pocítil neklamné známky začínajícího výstupu k vrcholu.
Žena sundala podprsenku, lehla na záda a nasunula se hlavou pod pohupující se prsa Ivy. Zanedlouho mé koule při zásuny objevily její ruku co si evidentně našla cestu k poštěváčku Ivy. Následky se dostavily záhy protože jsem ucítil i přes mé divoké přirážení jak se Iva začíná svírat okolo mého penisu.
Pevně jsem ji chytil za boky a začal se propracovávat k vrcholu. Pohled naproti do tváře Jardy jasně říkal že je na tom stejně. I on přitvrdil. Iva se zmítala mezi náma, ale držela jako správná subinka. Nevím jak dlouho jsme pokračovali, ale první kdo podlehl orgasmu byla překvapivě Iva. Její pevné stahy okolo mě odpálili mé stříkání a moje hlasité zařvání a můj výraz tváře se staly posledními kapkami pro Jardu, který se přirazil hluboko do pusy a ejakuloval též.
"No Ivo, dvakrát udělat dva chlapi a sama stihnout dva orgasmy je slušný výkon - myslím že jsi maturitu děvky složila"
Unavená Iva vypadala rozpačitě, ale pohled na Jardu který přetékal pýchou nad jejím výkonem jí zapálil ohníčky štěstí v očích.

"Maturita je za námi tak je čas na stánice - já jsem ještě nebyla" prohlásila manželka a sundala si kalhotky a vykročila k Ivě. ..........
jjj3
Příspěvky: 157
Registrován: sob 07. led 2017 14:25:17
Pár slov o nás: dominant v typologie nejblíže profilu Lord a Magistr

Re: Návštěva s výpomocí

Příspěvek od jjj3 »

Po naší úspěšné první návštěvě v Budějicích, kdy jsme si vyzkoušeli poslušnost Jardovi ženy Ivy a pohráli si s ní všichni tři, se domluvilo setkání druhé. Velké bylo mé překvapení, když z Jardy vypadlo že dírka již jsme při první návštěvě vynechali je stále ještě panenská. O to víc potěšila jeho odpověď na můj dotaz, jestli to mohu být já kdo bude první v Ivině zadečku. A tak jsem s velkou chutí vyrážel na novou návštěvu do Budějic. Dorazili jsme rychleji než poprvé, nevím, jestli to bylo znalostí cesty napodruhé, nebo mi chtíč šlapal více na plyn.

Otevřel nám Jarda. Přivítání bylo srdečné. V kuchyni u skoro dopité lahve vína byla Iva. Měla na sobě stejný top s krátkou sukní jak při naší první návštěvě. Pusu na přivítanou jsem malinko zneužil k tomu abych ji přitiskl k sobě a mé ruce zabloudili po jejím těle. Ta, co vklouzla pod sukni se polaskala s hebkou kůží jejího zadečku. Zaseli jsem ke stolu, povídali si a když se nová láhev vína vyprázdnila, manželka požádala o rundu panáků. Zeptal jsem se Ivy, jestli ví, co je v plánu na dnešní večer. Stydlivě sklopila oči a jen tiše přikývla. Připili jsme si na vzrušující večer, já významně kývnul hlavou na Jardu a když mi pokynul na souhlas tak jsem vzal Ivu a ruku a řekl ať mi ukáže ložnici. Zrudla studem, ale statečně vstala a vyrazila k ložnici, cestou jsem vzal tašku s pomůckami, co jsem si na dnešní večer přivezl a zanechal ženu s Jardou v kuchyni.
„Svlékni se!“ vypálil jsem, jak jsme prošli dveřmi do ložnice.

Posadil jsem se a těšil se pohledem na rozpaky, stud i vzrušení které se promítaly Ivě ve výrazu tváře. Chvění rukou svědčilo o nervozitě, ale statečně se pustila do odkládání. Nejprve šel dolů top a díky absenci podprsenky, byly ihned vidět nalité bradavky. Následovala sukýnka a nakonec černá tanga. Když se nahá narovnala, tak se její oči nedívaly na mě, ale byly sklopené do podlahy.

„Na čtyři, doprostřed postele.“

Přikleknul jsem k ní a připravenou pásku na oči nasadil na hlavu a urovnal vlasy. Potom přivázal jeden provaz k čelu postele a spojil ho s pouty, která jsem dal na ruce. Provazy pro nohy šly od rohů postele na kotníky a byly kratší, aby nešlo dát nohy k sobě a musely zůstat pěkně roztažené od sebe. Hezky klečela, tak jsem neodolal a přejel jí po těle. Pohladil po vlasech. Polaskal se se zadečkem. Lehl jsem si na záda a nasunul se pod Ivu a nasál do úst vzdálenější bradavku. Sál jsem ji a jemně kousal. Když pod jazykem krásně ztvrdnula, posunul jsem se ke druhé a na připravenou nasadil svorku. Doladil jsem utažení a potom se můj jazyk zatančil na druhé. Když byla druhá svorka na místě, tak jsem ještě zatahal za řetízek mezi nimi což z Ivy vykouzlilo hlasitý povzdech.

Přemístil jsem se zezadu mezi lýtka a mé prsty projely závojíčky na pičce – už byla vlhká. Pronikl jsem prstem do dírky, po chvíli přidal druhý a projížděl ji. Po chvilce začala Iva přirážel prstům naproti. Připravil jsem si černý anální kolík a vyměnil ho za prsty. Otevřel jsem lubrikační gel a dal první dávku na zadní dírku. Dlaň jedné ruky jsem zapřel o kolík v kundičce, dvěma prsty začal dráždit lehce poštěvák. Ukazováčkem druhé ruky, jsem zakroužil okolo prdýlky, roztíraje gel a lehce zatlačil na sevřený otvor. „Uvolni sevření a zatlač naproti.“ Doprovodil jsem to plesknutím přes zadek.

Tentokrát bylo sevření trochu volnější a tak jsem vtlačil dovnitř první centimetry ukazováčku. Svírání bylo stále silné, ale já netlačil na hloubku a rotoval do strany abych pěkně promazal gelem a soustředil se spíše na práci prstů na poštěváčku. Výsledek se dostavil po chvilce, když vzdechy Ivy malinko zesílily a pocit sevření povoloval. Využil jsem toho k hlubšímu zásunu. Opět zapracoval do strany a vyjel ven nabral další porci gelu a vpravoval ji hlouběji. Za několik minut už to hezky klouzalo a já zkusil přidat prostředníček – povedlo se podstatně rychleji než s ukazováčkem a Iva projevila náznak přirážet prstům naproti.

Chytil jsem kolík v pičce, několikrát ho vytáhnul a zarazil, poté vyndal a nanesl na něj porci gelu. Přesunul jsem ho k prdýlce a pomalým tlakem zasouval. Nejprve to šlo snadno, prsty odvedly svou práci, nejširší místo už šlo pěkně ztuha, Iva statečně držela. Poslední zúžení do ní vjelo už samo velmi rychle. Odměnil jsem ji, polaskáním poštěváčku. Vnikl jsem do kundičky dvěma prsty a otočil je tak, abych mohl přes stěnu ohmatat kolík uvnitř zadku. Chvilku jsem jej nechal na místě, aby měla Iva čas se přizpůsobit a hrál si s poštěváčkem. Potom jsem kolík začal pozvolna vytahovat, ale jak se jeho nejtlustší část objevila, změnil jsem směr a vsunul ho dovnitř. Zopakoval jsem to několikrát dokud nebylo zřejmé, že se Ivy svěrač neuvolnil natolik, že sevření kolíku už nebylo tak silné jako na začátku.

„Hezky čekej!“

Vstal jsem a zašel do kuchyně pro ženu s Jardou.

„Je připravená, pojďte“

Pustil jsem je do dveří ložnice a pohybem ruky nabídl pohled na moje aranžmá na posteli.

Svlékali jsme se a naše pohledy neopouštěly Ivu klečící před námi. Pokynul jsem Jardovi a ten postupoval dle domluveného scénáře, zakleknul Ivě před hlavou a čekal až zaujmu místo za Ivou. Žena jednou rukou honila ocas Jardy a druhou chytila Ivu za vlasy, když je zatáhla dozadu a Iva pootevřela se zasténáním ústa Jarda přírazem dopředu do nich vnikl. Já současně s ním jsem se zarazil na celou délku prudce do kundy. Tvrdě jsme si oba mrdali. Má žena chytila za řetízek pohupující se pod Ivou a zatáhla za něj. Iva zasténala. Po necelé minutě jsme se s Jardou prohodili a já sledoval jak mé od štáv mokré péro zajíždí mezi rty Ivy. Zatímco jsem se jí snažil dostat do krku, moje žena oběma rukama roztahovala Ivě půlky zadku od sebe, aby si Jarda mohl vychutnat kontakt s análním kolíkem zaraženým v sousední dírce, než kterou projížděl. Iva se mezi námi zmítala. Chtěl jsem aby si Jarda ochutnal jak Iva vzrušením teče.

„Připraveni?“

„Tak jdeme na věc.“

Znovu jsme se vyměnili a má žena vlezla pod Ivu a začala jí zespodu lízat. Jarda znovu přirazil do pusy a nahnul se nad záda a nataženýma rukama roztáhnul Ivě zadeček. Chytil jsem anální kolík a pomalým tahem ho vytáhnul. Odhodil jsem ho na podlahu, přimáznul dírku gelem a přiložil žalud. Díval jsem se Jardovi do tváře a sledoval jak jeho oči monitorují pohyb mých boků a jak špička mého ocasu zvolna mizí do prdelky jeho manželky a její poslední panenství tak bere za své.

První zásun jsem si vychutnával pomalu, stejně tak pomalé bylo první vytažení. Druhý příraz už byl rychlejší i díky vstřícnému pohybu Ivy. Potom to ale vybuchlo vše naráz. Jarda na náhle narovnal, chytil svou ženu za vlasy a stříkal jí mrdku do pusy. To už bylo na Ivu příliš a cítil jsem jak se silně stáhnula a rytmicky stahovala kolem mého ocasu. Její stahy byly i na mě víc než se dalo vydržet, myslím že jsem to vydržel jeden celý příraz. Potom jsem se prostě zarazil co nejhlouběji a mohutně ejakuloval do jejího zadku.
Kirtap
Příspěvky: 33
Registrován: úte 13. pro 2016 23:28:34
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Návštěva s výpomocí

Příspěvek od Kirtap »

Trochu bych si pohrál se začátkem, víc bych zkusil dostat čtenáře do děje, jelikož na mě to bylo všechno moc rychlé. Jinak vysoká úroveň projevu a psaného písma. Jen tak dál. 9/10
Uživatelský avatar
rostaci
Příspěvky: 323
Registrován: ned 23. dub 2017 22:45:02
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: jsem rafinovaná potvora

Re: Návštěva s výpomocí

Příspěvek od rostaci »

juuuu ja na to kapla....ty jsi kantor, ze jo?cestiny,ze? a desne rad opravujes slohovky,ze jo?
Kirtap
Příspěvky: 33
Registrován: úte 13. pro 2016 23:28:34
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Návštěva s výpomocí

Příspěvek od Kirtap »

rostaci píše:juuuu ja na to kapla....ty jsi kantor, ze jo?cestiny,ze? a desne rad opravujes slohovky,ze jo?
Přesně, nejen, že jsi rafinovaná potvora, ty jsi dokonce i rozený Columbo.
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Re: Návštěva s výpomocí

Příspěvek od subkanda »

Kirtap píše:
rostaci píše:juuuu ja na to kapla....ty jsi kantor, ze jo?cestiny,ze? a desne rad opravujes slohovky,ze jo?
Přesně, nejen, že jsi rafinovaná potvora, ty jsi dokonce i rozený Columbo.
Na to nemusíš být kolombo, buzeranta a kantora poznáš hned :lol: Stejně jako černocha.
Uživatelský avatar
rostaci
Příspěvky: 323
Registrován: ned 23. dub 2017 22:45:02
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: jsem rafinovaná potvora

Re: Návštěva s výpomocí

Příspěvek od rostaci »

Kirtap píše:
rostaci píše:juuuu ja na to kapla....ty jsi kantor, ze jo?cestiny,ze? a desne rad opravujes slohovky,ze jo?
Přesně, nejen, že jsi rafinovaná potvora, ty jsi dokonce i rozený Columbo.

jasan :lol: :lol: :lol: tak me potes :D a rekni ze jsi kantor, je to tak? hele na psanej projev a hrubky jsou vetsinou pedantky zeny.....muzi zridka kdy....takze jsi profesne deformovanej :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Kirtap
Příspěvky: 33
Registrován: úte 13. pro 2016 23:28:34
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Návštěva s výpomocí

Příspěvek od Kirtap »

rostaci píše:
Kirtap píše:
rostaci píše:juuuu ja na to kapla....ty jsi kantor, ze jo?cestiny,ze? a desne rad opravujes slohovky,ze jo?
Přesně, nejen, že jsi rafinovaná potvora, ty jsi dokonce i rozený Columbo.

jasan :lol: :lol: :lol: tak me potes :D a rekni ze jsi kantor, je to tak? hele na psanej projev a hrubky jsou vetsinou pedantky zeny.....muzi zridka kdy....takze jsi profesne deformovanej :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kantor nejsem, jak bys řekla, jsem ještě zajíček. ;) To je genderový předsudek :D I muži si dávají záležet na gramatice, hlavně ti chytří. ;)
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Re: Návštěva s výpomocí

Příspěvek od subkanda »

Takže panic. Chytrej.
Uživatelský avatar
rostaci
Příspěvky: 323
Registrován: ned 23. dub 2017 22:45:02
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: jsem rafinovaná potvora

Re: Návštěva s výpomocí

Příspěvek od rostaci »

subkanda píše:Takže panic. Chytrej.
subkandiku......
von je zajda a jeste k tomu chytrej :lol: :lol: :lol: a uz psst at zase neskoncime v popelnici :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: bukva, Jenulka a 201 hostů