Můžu si za to sám 9

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
Mag99
Příspěvky: 12
Registrován: čtv 31. pro 2015 22:34:48
Pár slov o nás: neuvedeno

Můžu si za to sám 9

Příspěvek od Mag99 » čtv 22. pro 2016 21:50:57

Dana se udělala a přitom mi křečovitě kundičkou svírala penis, který do ní stále bušil ve snaze dosáhnout dalšího orgasmu. „ Co nebo ?" vydral jsem ze sebe mezi přírazy.
„ Že by mě skutečně oplodnili a nátáčeli až do porodu, za to je nejvíc peněz ".

Zatmělo se mi před očima a zatočila se mi hlava. Nevím, jestli z představy, že by Danu někdo skutečně oplodnil a nebo s toho, že jsem se udělal.

Chvilku jsem se vydýchali a lehli si vedle sebe na deku.
„ To s tím oplodněním si myslela vážně " ?
„ Jo. Zavřou tě prý do nějakého domu s několika chlapy, kde jsou všude kamery a oni tě šukají podle toho, jak si diváci přejí. Podstoupíš lékařkou prohlídku a celou dobu tě chodí kontrolovat doktor. Proč se ptáš, tebe to snad fakt zaujalo ?"
" No, asi trošku jo. O dítěti jsme stejně přemýšleli a proč by jsme za to měli platit, když by jsme takhle za to dostali zaplaceno. Kolik by za to bylo ? "
„ Je tam základ a za ten by jsme si v klidu mohly koupit barák kousek za Prahou. Pak jsou tam prémie podle sledovanosti a ty můžou být větší, než ten základ. Ale víš co by to bylo být minimálně 10 měsíců stále pod kamerama "? Dana mě sledovala a čekala na mojí reakci.
„ Hmm, to je fakt, to je nereálné a ještě by tě mohl vidět někdo známý "
„ Hele, to, jestli mě někdo uvidí, je mi za ty prachy putna. Je to můj život a já ho nechci strávit jako nějaká kráva na kase. To radši budu šukat třeba i se psy. Dostanu za to zaplaceno a ještě si užiju. Jediné co chci, to je nepřijít o tebe. Nedovedu si bez tebe život představit, tak že jestli to tobě nebude vadit a budeš pro, já do toho půjdu. Jen stačí říct. No a jak na tebe koukám, tak ty opravdu o tom přemýšlíš. Tak aby se ti lépe přemýšlelo, tak ". Hlavou sjela do mého klína a začala mi silně sát ocas. Po pár minutách fantastického kouření zakončeného výstřikem do Daniny pusy jsem zakřičel " jóóó miláčku, půjdeme do toho a ty se necháš za prachy oplodnit". Ještě se mi se semenem na rtech podívala do očí a zeptala se, jestli jsem si opravdu jist. Zakýval jsem hlavou, že ano a vášnivě jsme se líbali.

Dana všechno dohodla a mi jsme poslední noc před odletem prošukali jak zběsilý. Na letišti brečela, jak malé děcko, že se jí bude po mně hrozně moc stýskat, ale pro naší budoucnost udělá vše.
Dostal jsem volný přistup na stránky, kde se vše mělo odehrávat. Placený vstup byl pro našince nehorázně vysoký. Na ježdění s kamionem jsem se vykašlal, stejně jsem z nich musel výplatu vždy tahat. Dům jsem pustil a pronajal si garsonku v Mělníku, kde byl nájem nízký a v Praze jsem byl za chvíli. Našel jsem si práci nočního hlídače na kamerách v jednou obchodním centru. Peníze nic moc, ale přes noc klid. Kolegové tam vždy hráli různé hry. Já si bral noťas a sledoval Danušku.

Jakmile Dana dorazilo do USA, tak jsme si zavolali přes Skype. Následují den měla hned nastoupit do toho domu a tam prý bude i to lékařské vyšetření. „ Zítra se miláčku i dozvíš vše, jak to tam bude probíhat. Nechci ti to teď říkat, aby ses mi to třeba nesnažil rozmluvit. Už jsem podepsala smlouvy a ta pokuta je děsná".
Navzájem jsme si vyznali lásku a ona se opět rozplakala. Bylo mi jí líto. Obdivoval jsem jí, co všechno je schopna pro naší lásku udělat.

Vše začalo bouřlivou slavností před domem, jenž stál uprostřed rozsáhlého pozemku, který byl dokola oplocen vysokým zděným plotem a zabezpečen různými technologiemi. Objekt hlídala ochranka. Pohled z vrtulníku ukázal, že dům je osamocen, široko daleko nic nebylo, než tráva. Šou uváděla tak 40 letá pohledná blondýny s bouřlivými vnady. Ještě, že jsem se naučil anglicky, ale i tak jsem si některá slova musel hledat v překladači, abych všemu porozuměl. Moje přístupové oprávnění bylo na nějakém vyšším levelu. Mohl jsem si vše zpětně pouštět a natáčet kamery. S Danou uvedli do domu ještě další dvě ženské. Jednu černošku a asiatku. V domě byl normální personál, který se o všechny staral. Zalezli do domu a brána se zavřela. Pak se vše dalo sledovat na kamerách se zvukem. Kamery byly opravdu po celém domě v každé místnosti i několikrát, pod vodou v bazénu, ve sprchách i na záchodech.
V jedné místnosti, která byla uzpůsobena jako ordinace lékař vyšetřil všechny dívky a stanovil jejich dny ovulace. Odebral jim krev, moč a výsledky pak byly normálně k nahlédnutí. Věděl jsem, že Danuška má za 9 dní dostat krámy a i v její lékařské databázi to sedělo.
Systém byl nastaven tak, že diváci si musely připlácet za každou kameru, kterou se můžou dívat. Pak zde byl velký výběr z mužů, kteří měli šukat ony dívky. U každého muže byly jeho fotky, popis a kompletní rozměry všeho. Za peníze si nakoupíte body a ty pak dáváte určitému muži, kterého chcete vidět v akci a určujete si na koho a jak. Většina vyhrávala. Zjistil jsem, že můj účet obsahuje značné množství bodů. Dívky přes kamery komunikovali s diváky, sváděli je, ukazovali jim své nahé části a slibovali kvalitní sex. Ta, která pak měla nejvíce akcí a bodů dostala větší provize, tak se holky snažili. Vyvolené muže pak vpustily do domu a děli se orgie. A Danuška si hned první den pětkrát zašukala a musím se přiznat, že i mojí vinou, neboť jsem jí přiděloval body. No co, ať si holka užije a alespoň si více vydělá. A jak jinak, jsem jí vybíral chlapy s pořádným nářadím, tak jak to má ona ráda a rovněž jsem zvolil i její oblíbenou polohu zezadu. Vždy se při šukání dívala do kamery a přišlo mi, že snad ví, že se na ní dívám já. Ty smyslné pohledy, polibky, olizování, jako by patřily jen mě. A já honil a honil
Nebudu vám tady popisovat každý den, to by nemělo smysl, ale Dana šukala každý den minimálně čtyřikrát a když měla krámy, tak kouřila a honila dlouhé ocasy a polykala jejich semeno.
Vždy jednou za týden jsme spolu mohli mluvit přes Skype, to na kamerách nebylo. Říkala mi, že to zvládá docela v pohodě a zatím tam není ani nuda. Jídlo je perfektní a personál se o ní stará jak o princeznu. Vyrazila mi dech tím, když mi sdělila, že vidí ve statistice kam dávám já body. Honem jsem se začal vymlouvat, že je to jen kvůli penězům, aby když už tam je, více vydělala a že se snažím vybírat hezké chlapy, neboť jsou tam i staří a oškliví.
" Jo a všichni jsou s velkýma dlouhýma ptákama, viď Jiříčku. Ty jedno zlobidlo, já moc dobře vím, že se ti líbí, když mi to dělá někdo s pořádným kyjem a ty zase dobře výš, že mě se to líbí taky".
Však taky ohlasů diváků na chatu na Daniny časté a bouřlivé orgasmy bylo nespočet. Pak mě Dana ujistila, že nemusím dávat body, že i bez těch mích jich má dost a já jí musel slíbit, že to už dělat nebudu a nechám to na divácích.

Během těch tří týdnů, kdy Dana obsloužila minimálně 4 chlapy denně, měla jen dvakrát černocha a jednou asiata. Jinak vždy bělocha. Jeden urostlý blonďatý mladík, docela vymakaný, vysoký a pohledný byl na Daně nejvíce krát. Z nějaké důvodu se divákům líbil. Vždy jí tak jemně, ale dlouze šukal, jako by jí skutečně miloval. Ona ho vášnivě líbala a hladila ve vlasech a po zádech a když do ní stříkal, tak si ho vždy přitáhla až na sebe, aby v ní byl co nejhlouběji a něco mu šeptala do ucha. Později mi prozradila, že to byla přání toho, aby jí oplodnil.
V den před Dany ovulací jsme se bavili přes Skype. Říkala, jak je celá nesvá ze zítřka a z toho, že neví, kdo přijde a kdo jí jako první vystříká. Přála si, aby to byl ten blonďáček a hned dodala, jaké by jsme měli pěkné miminko. „ Budeš se dívat miláčku, aby jsi vyděl případné početí našeho děťátka "? „ Jo lásko, budu. Jsem sice v práci, ale nějak to zařídím ". „ To jsi hodný. Budu na tebe při tom myslet" usmála se na mě Dana a poslala mi pusu.

Ráno u Dany proběhlo lékařské vyšetření a lékař konstatoval její ovulaci. Na chatu se rozpoutal boj, kde se diváci přesvědčovali, koho volit. Zároveň byli diváci rozděleni do dvou táborů. Jedni chtěli Danu oplodnit již dnes a druzí nechtěli s tím, že si chtějí ještě užívat o další měsíc jejího šukání. Akce měla začít v deset hodin ráno. Díval jsem se na statistky a o pár bodů vyhrávalo „oplodnit". Pak mě ale šokoval vybraný muž. Byl to černoch, černý jak bota, vychrtlý jak smrt, obličej jako vrah, ale ptáka, jak kůň. Za celou dobu, co Dana byla v domě nebyl ani jednou vybrán na šukání žádné z dívek. Jako druhý muž byl opět černoch, udělaný a zase ptáka snad ke kolenům. Další v pořadí byly opět samí negři. „ To se snad dneska všichni zbláznili, či co", zařval jsem na monitor a už jsem se chystal, že naklikám někoho jiného. Pak jsem si ale vzpomněl, co jsem Daně slíbil a neudělal to.
Diváci si zvolili místo akce obývák a první polohu, že muž bude ležet na zádech a ona zády k jeho obličeji se na něj napíchne a ošuká ho. Dana se šla osprchovat a pak zcela nahá vešla do obýváků. Dívala se do pohyblivé kamery, kterou obsluhoval jeden muž z personálu, usmívala se do ní a posílala polibky. " Ahoj miláčku, doufám, že se díváš", řekla česky a já už si ho začal honit. Pak přišel do místnosti ten první černoch. Když ho Dana uviděla, vytřeštila oči. Pak se střídavě dívala do kamery a na černocha. „No to snad né, toho nechci, já nechci černouška ", řekla do kamery s roztřeseným hlasem opět česky. Černoch si lehl na záda a pomalu si ho začal stavět. Dana pochopila, že s tím asi nic neudělá a šla mu ho kouřit. Po chvilce ten koňský ocas stál, jak stožár. Dana si nad něj sedla, pokrčila rameny, jako že se nedá nic dělat a pomalu si ho do sebe tak z půli zasunula. Kolem stály ostatní dvě dívky k oplodnění, které Danu povzbuzovali a tleskali jí. Po pár přírazech ho měla Dana v sobě skoro celý a začala ho pomalými a táhlými pohyby šukat. Jedna kamera zabírala zblízka její obličej a druhá detailně její kundičku, kterou ta kláda roztahovala do jích nejkrajnějších možností. Na televizi vedle nich byla obrazovka, na které běželo počítadlo s hlasováním ohledně oplodnění a o dva více bylo " oplodnit". Dana se po pár přírazech udělala a celá se napíchla na tyč toho černocha. Přítomná černoška přišla k Daně a začala se s ní líbat, při tom jí hladila prsa a sjela až k poštěváčku, který odborně masírovala. Po chvilce Danuška pokračovala v šukání.
„ Díváš se miláčku ? A co, líbí se ti to, co vidíš ? Rozhodni se ty, nechám to jen na tobě. Já toho nechat nemůžu, to bych se nedoplatila ", zase řekla česky do kamery mezi vzdechy a pokračovala v šukání. Černochovi se to evidentně líbilo, neboť začal hlasitě vzdychat a silně přirážel. „ Haló, miláčku, díváš se, jak ti tvojí lásku šuká tady ten černoch s obřím pérem a snaží se mi udělat dítě? Ty chceš, aby to byl černoušek "?. Opět Dana jako by prosebně řekla do kamery a přitom vzdychala a dál šukala tu kládu. Já si divoce honil svůj ocas a už se blížil k druhému výstřiku. Černoch zakřičel, že už bude a zrychlil své přírazy. „ No tak Jirko, už to opravdu přestává být sranda. Ty snad opravdu chceš, aby mě naprcal černoch ? Koukej něco rychle udělat. No tak Jirko, dělej. Prosím miláčku "!!!
Až teď jsem to pochopil, že to není jen divadlo, ale že Dana opravdu chce, abych naklikal neoplodnit. Pravou rukou jsem si ho dál honil, neboť jsem právě dosáhl orgasmu a levou nemotorně najel myší na neoplodnění. Orgasmem se mi zatmělo před očima a já klikal na myš. V uších jsem zaslechl Daninu prosbu „ miláčku honem, prosím, prosím. Áááách, áááách, áááách ". Když jsem se probral, zatočila se mi hlava. Dana seděla zcela naražena na tom kyji, za ramena jí na černocha tlačila ta černoška a z kundičky ji kolem černého kyje vytékal bílý pramínek semene. Dana měla zavřené oči a celá se klepala z prožívajícího orgasmu. Ale jak to, vždyť..... já jsem ale idiot. Ukazatel myši mi sjel na oplodnit a já tam přidal dost hlasů. Proklínal jsem se. Díky mé nadrženosti a nemotornosti jsem to nedokázal přerušit. Uvědomil jsem si, že jestli budeme mít černouška, tak si za to můžu sám.

Zbytek dne Danu v různých pozicích vystříkali ještě další čtyři černoši. Daně to už bylo zcela jedno. Dokonce je při šukání prosila, aby do ní stříkali všechno své semeno. Večer, když to všechno šukání skončilo Dana přišla na blízko ke kameře a ukazovala její natekou, rozšukanou dírku z které teklo semeno. „ Tak takhle si to chtěl miláčku, jo, takhle? Byla jsem se podívat, jak jsi hlasoval. No, když to tak opravdu chceš, udělám pro tebe všechno" a poslala mi pusu. Já však byl docela zdrcen. Něco jiné je o tom fantazírovat, dělat si srandu, hrát si na to, ale tohle byla skutečnost. Mohl jsem jen doufat, že se semeno neujalo, ale druhý den pokračoval šukací maraton a opět s černochama.

Marně jsem se snažil Daně vysvětlit, co se stalo, ale jen pokrčila rameny a řekla, že to byla asi boží vůle. A boží vůlí asi bylo i to, že Dana nedostala krámy a doktor konstatoval, že je těhotná. Když jsem se to na stránkách dočetl a pak mi to Danuška potvrdila, tak to se mnou pěkně zamávalo. Začal jsem si vše plně uvědomovat a představa, že doma budu mít děvku s cizím černým dítětem se mi hnusila. Ani mě nijak nerozveselila zpráva, jak obrovskou sumu peněz si již vydělala. Je pravda, že její dvě kolegyně nebyly tak aktivní. Šukali tak obden a jejich oplodnění se podařilo až po půlroce.
Šukání Dany probíhalo dále i když jí rostlo bříško. Vždy proběhlo lékařské vyšetření před a po styku a často provozovala análek, nebo jen kuřbu. Dana už byla v devátém měsíci a blížil se termín porodu. A mě bylo doma hůř a hůř z té představy, že budu mít doma černé dítě. Když jsem se spolu bavili přes Skype, tak většinou jen mluvila ona a já jsem smutně mlčel. Samozřejmě to poznala, ale já se různě vymlouval na únavu z práce a nebo nějakou nemoc.

Vzbudil jsem se po noční a jako první jsem šel na mail, kde byla zpráva od Dany, že jsem tatínkem chlapečka, míry , že oba jsou v pořádku a abych vymyslel jméno. Podíval jsem se na internetové stránky šukacího domu na záznam. Dana tam zrovna došukala s nějakým bělochem, pak si sedla a ukazovala na kameru, jak jí vytéká z kundy semeno. Ale se semenem z ní toho teklo více. Byla to plodová voda. Byl zde detailně natočen celý porod, který netrval ani moc dlouho a Dana ze sebe dítě vytlačila poměrně lehce. Ani se mi na to dítě nechtělo dívat a propadl jsem naprosté panice. Představa, že budu žít doma s děvkou Danou, kdy každý pohled na ní, každý dotek, každá vzpomínka, ve mně vždy probudí vzpomínky na to, kolikrát a s kým jsem jí různě viděl šukat a ještě to černé dítě doma. Prostě jsem to nedal. Nedostatek spánku, jídla a alkohol mě přemohli a jednoho dne jsem se probral v nemocnici na kapačkách. Sebrali mě Mělničtí policajti na ulici, totálně ožralého a v ohrožení života.
Za pár dní mě pustili domů. Na mailu a telefonu jsem měl spoustu zpráv od Dany. Po jejich přečtení jsem jí stroze odepsal a domluvili jsem si čas na Skype.
Seděla na nemocniční posteli a vedle postele ve vozíku měla dítě. Nemohl jsem od něj oči odtrhnout. Něco mi říkala a já jí nevnímal. V hlavě mi hučelo a já jí slyšel jako by z dálky. Všimla si že, jí vůbec nevnímám, proto odstrčila vozík z dosahu kamery a dále na mě konejšivým hlasem mluvila. Hučení v mé hlavě ustávalo a já jí začal vnímat. Ptala se mě, co se se mnou děje, že o mně měla strach a vyznávala mi lásku. Bylo mi i zcela jedno to, když mi řekla, jakou částku vydělala. Po chvíli jejího opětovného dotazování, co to se mnou je, jsem jí začal líčit své pocity. Dana mě chvilku pozorně poslouchala a pak mě rázně zastavila. „ Ne, Jirko, počkej, počkej. Jestli mi chceš říct, že se mám toho dítěte zbavit, tak na to hnedka zapomeň. Je to naše dítě a já ho miluji. Koneckonců si byl u toho, měl si možnost to změnit a od začátku jsme to chtěli oba. Co na tom, že je černé. Je to krásný zdravý kluk, budeme ho mít oba rádi no podívej, jak je krásný ". Dana se natáhla pro vozík a vyndala z něj dítě. Vše se kolem mě začalo točit a opět mi hlavou projížděla lokomotiva. Rozbrečel jsem se a mezi vzlyky řekl Daně, že se jí hrozně moc omlouvám, ale tohle prostě nedám a pokud bude lpět na tom děcku, budu náš vztah muset ukončit.
A brečeli jsem oba, tedy všichni tři. Dana přitom hladila dítě a říkala mu, že je táta na ně ošklivý a že ho nemám rád. Pak Dana přešla k výčitkám. Vyčítala mi to, že jsem jí brzo odpanil, že jsem jí kupoval různé erotické hračky, že jsme se dívali na porna, naučil jsem jí sexu a díky tomu poznala rozkoš. Dovolil jsem jí šukat s jinými a dokonce jsem jí v tom podporoval. Svůj dlouhý monolog ukončila tím, že se zdlouha a upřeně podíval do kamery, jako by se dívala přímo mně do očí. " Jiříčku, za to všechno si můžeš sám, jen ty sám a nikdo jiný. Jen si to uvědom a ani se nepokoušej svést vinu na mě. Koukej se s tím smířit, běž se třeba ožrat, zašukej si s jinou ženskou, cokoliv, ale hlavně se dej do kupy, protože mi oba tě milujeme a chceme s tebou žít. A ještě jednou ti opakuji. Můžeš si za to sám " dořekla se zdviženým prstem směrem ke mně a začala se věnovat plačícímu dítěti. Navál adrenalinu rozklepal mým tělem a mě popadla zuřivost. Uvědomoval jsem si, že měla pravdu a opravdu jsem si za vše mohl sám. Hlavou mi proběhli všechny ty situace, kdy jsem mohl zakročit a nebo vše změnit, ale já to neudělal a dokonce se mi to i líbilo. Vztekle jsem zařval a vší silou praštil do notebooku, který se rozlítl na milion malých kousíčku. Zamířil jsem do nejbližší hospody a ožral se do němoty. A tak to bylo několik dalších dní. Daně jsem neodpovídal na SMSky, v práci si vzal dovolenou a chlastal a chlastal. A nějak jsem se prochlastal k rozhodnutí, že s Danou a jejím dítětem prostě dál nechci žít a toto jsem jí napsal. Samozřejmě se mi pokoušela dovolat, telefon mi zaplnila zprávami, ale byl jsem rozhodnut. Dodnes nevím, kde jsem vzal v sobě sílu to udělat, ale rozhodně si s odstupem času jsem jist, že to bylo špatně.
A jak to vše dopadlo ?
Dana asi pochopila, že se mnou nic nezmůže a nakonec zůstala v USA, kde vychová své dítě. Chvíli se ještě živila jako herečka filmů pro dospělé, no prostě porna. Dodnes mi občas napíše, jak se má, pošle mi své fotky se synem a nebo odkazy na filmy které natočila a dotazuje se, jak se mi líbí. Moc dobře ví, že se mi líbí a že si u nich honím. Já jí však nikdy neodpověděl. Vrátil jsem se do svého rodného městečka, našel jsem si jinou holku, která byla vdova a měla již dvě děti. Je hodná, milá, krásná, pracovitá, no prostě perfektní, ale sex stojí totálně za bačkoru. Mé vzpomínky a fantazie při sexu patří Daně a to už z mé hlavy nevymažu.
Jednou jsem na svém Facebookovém profilu našel zprávu od Dany, jak je ráda, že mám rodinu a šťastný život. Kdyby jen Dana věděla, jak na ní stále myslím, vzpomínám a proklínám se za to, že jsem s ní nezůstal. Tolik mi chybí. Nevím, co bych dal za to opět se s ní líbat, milovat se s ní, vidět, jak jí šuká někdo jiný s velkým ptákem a já jsem u toho, vylízat jí kundičku, ze které jí teče cizí semeno. Tolik mi to chybí. Ten svírající pocit uvnitř hrudi. Někdo by řekl, že jsem s ní zažil peklo, ale pro mě to byl ráj, který jsem opustil a nelze se do něj vrátit. Ale já si za to můžu sám a jen sám.

PS: Mnozí z vás honičů se mě budou dotazovat, zda je to vše pravda a já vám na to odpovím „ Ano je".
Něco, možná by se dalo říct, že značná část je pravda.Někdy trochu upravená a přibarvená. Ale dodnes si detailně pamatuji některá Dany slova.Před očima vidím to, co jsem spolu zažili, jako by to bylo včera. Její SMSky jsem si uložil a čtu si je dokola. Ale to, co je v tomto příběhu pravdivé nechám na vás.Nastěhoval jsem do rodného městečka a zašel do hospody. Hned po vstupu se ke mně hlásil traktorista Roman z vedlejší vesnice. Ano ten s tím pomalým myšlením, co si ho stále honil u sledování porna, kde viděl i mojí Danušku. Pozval mě ke stolu, kde sedělo ještě několik starších chlapů. Potykali jsme si a když jsem do sebe klopil první pivo, tak se mě Roman zeptal. „ Hele, a kde máš tu svojí nádhernou herečku s tím černým děckem ? Hele, čuměl jsem na to celý rok a byla to naprostá bomba, nic lepšího jsem v životě neviděl, že jo chlapi. Za to toho Oskara určitě musí dostat, že jo " ? dořekl Roman pomalou koktavou řečí. Já jsem málem vyprskl pivo nazpět do půllitru a ostatní chlapi se začali smát. Nevěděl jsem co říct a začal jsem koktat, jako Roman. Asi nejstarší chlap, který seděl vedle mě mě poplácal po zádech a řekl „ Hele Jirko, nic si z toho nedělej. Já jsem taky paroháč, támhle Ruda je taky paroháč, vlastně mi všichni jsme tady paroháči. Nám všem se naše holky kurvili, nebo ještě kurví s jinýma a mi s tím nic nenaděláme". Zůstal jsem na něj civět. Ostatní chlapi jen souhlasně pokyvovali hlavami a Roman celou věc uzemnil. „ Já, já, já jsem prosím taky paroháč a jakej, viďte chlapi" a to už jsme se začali všichni smát. A Roman začal vyprávět.

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: anettmark, BODO7piss, dandii777, divisionfeet, Honzin, kandal, meryda, mmato30, panpan, pepik20123, romanec, Skatrovka a 27 hostů