Narozeninové překvápko

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
Ldob99
Příspěvky: 180
Registrován: pát 26. pro 2014 13:40:02
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=499

Narozeninové překvápko

Příspěvek od Ldob99 » úte 04. říj 2016 20:09:20

Děkuji za finální doladění uživateli: Fanouš


Jmenuji se Karel a zrovna koukám na něco, co jsem nikdy nečekal. Sedím v rohu místnosti naší ložnice v našem rodinném domku. Místnost osvětluje jen malá lampička, ale i tak mám dokonalý výhled na naši postel, kterou sdílím už 6 let s mojí manželkou Hankou. Zvuky linoucí se domem jsou typické pro manželské dovádění, ovšem jak jsem už říkal, já jsem v rohu místnosti. Na posteli je má Hanička, která slaví právě dnes své 30. narozeniny. Leží na břiše a na sobě má velkého černocha, který do ní nemilosrdně zaráží svůj africký ocas. A proč jen sedím a koukám? Hned vysvětlím, ale asi začnu od začátku, jak jsem se sem dostal.


Je to přesně rok, kdy se moje Hanička při své oslavě dvacátých devátých narozenin opila s kámoškami a přišla domů v dost uvolněné náladě. Nevadilo mi to, byl jsem rád, že si taky jednou za čas vyhodí z kopýtka. Pomohl jsem manželce se vysprchovat a hodlal se ji uložit do postele. V posteli ji ovšem začala její povídavá. Dost žvatlala páté přes deváté, ale měla dobrou náladu, tak jsem s ní všechny ty moc důležité věci řešil. Až naše téma došlo na sex. Vždy jsme spolu mluvili o všem a celkem dost otevřeně, ale přeci jen alkohol uvolňuje zábrany, takže z ní nakonec vypadlo: “Já bych chtěla někdy zkusit černý péro.” Zůstal jsem s údivem koukat i s otevřenou pusou. “No co koukáš? Copak jsi nikdy neviděl porno, kde je krásná blondýnka a mrdá s pořádným černochem?” Alkohol ji nejen uvolnil zábrany, ale i její mluva byla značně obhroublá. Chvíli jsme se o tom bavili a jí lákalo nejen zkusit, zda jsou to opravdu takový samci, ale že se jí moc líbilo, když viděla to velké černé přirození, které mizí v bílé kundě. Prostě ten kontrast těch barev. Moc dlouho jsme si o tom však nepovídali, protože ji alkohol přece jenom unavil a usnula takřka v půli věty. “Neřeš to miláčku, stejně je to jen sen, který se nes…”, byla ona věta.


Druhý den si samozřejmě pamatovala jen útržky a to, zda si pamatovala rozhovor o černoších jsem netušil. Ovšem já nad tím dál přemýšlel. Sám jsem měl občas touhu ji vidět s jiným, ale nikdy jsem ji to nedokázal přiznat. Bál jsem se žárlení a o náš vztah. V práci jsem si tajně našel pár stránek, kde se zabývali tématikou černých milenců pro bílé manželky. Musel jsem uznat, že manželka měla pravdu a ten kontrast byl krásný. Stále více jsem i já toužil zažít její sen ovšem s tím, že se ho zúčastním aspoň jako divák.


Měsíce plynuli a můj plán hatila jedna skutečnost. Najít v naší republice vhodného černocha byl aspoň pro mě nadlidský úkol. Dával jsem inzeráty a hledal v seznamkách, ale nedařilo se. Až před 14 dny se na mě usmálo štěstí. Ve firmě nám byla oznámena spolupráce s keňskou pobočkou s tím, že přijede jeden jejich kolega se podívat a zaučit se, aby mohl naše letité zkušenosti v oboru sítí praktikovat i u nich. Protože jsem byl jeden z nejvíce zkušených, tak mě šéf zadal zaučení kolegy jako úkol. Už ten den jsem pro něj jel po práci na letiště. Sice jsem byl zkušený, ale moje angličtina je na tom skutečně bídně. Na letišti jsem stál s cedulkou Akin Zahira. Když vystoupilo skoro celé letadlo, tak jsem konečně uviděl mého nového dočasného kolegu. Byl to asi třicetiletý černoch. Velký mohl být tak 190 cm. Když ke mě dorazil, tak jsem se svou výškou 173 cm musel na něj koukat nahoru, abych mu viděl do očí. “Hi, I'm Akin Zahira.” Rychle jsem začal v hlavě smolit nějakou odpověď, ale měl jsem úplné okno. Po chvíli trapného tichá se zazubil. “Nebojte... já... umět trochu... česka. Proto mě...poslat sem.” V tu chvíli mi spadl velký kámen ze srdce. Už jsem se vidě,l jak celý týden chodím s telefonem a spuštěným překladačem, abych mu mohl vůbec něco vysvětlit. Prý u nás před lety studoval výpočetní techniku, ale dlouho s nikým česky už u nich v Keni nemluvil, tak už dost zapoměl, vysvětloval mi.


Cestou jsme si super pokecali anglicko-česky a já poznal, jak úžasný sympaťák to je. Odvezl jsem ho na hotel a jel domů. Až cestou domů mě napadl ten šílený plán. Hanička měla přeci mít za pár dnů kulaté 30. narozeniny a mě se naskytl úžasný dárek pro ní, který by potěšil i mne. Ovšem nemohl jsem to na Akina vybafnout jen tak, že chci aby si přišel zašukat s mojí ženou. Musel jsem ho poznat a pomalu ho oťukat. Takže prvních pár dnů jsem se s ním sbližoval a zjišťoval vše o něm. Měl doma také manželku a už 6 dětí. V Africe je prý normální mít tak velké rodiny, zvláště u muslimů, což on byl. Po práci jsem ho párkrát vzal na kávu (do baru nechtěl, protože muslimové prý alkohol nesmí. Korán jim to zakazuje.) a jednou jsem naťukl sex. A po dalších dvou posezeních, kdy už jsem byl po dvou końáčcích uvolněný, jsem mu přiznal o co mi jde. Chvíli na mě koukal a mlčel. Pak se usrkl kávu a odpověděl: "No Problem..." Málem jsem rukou rozdrtil prázdný půllitr, když mi kývl na to, co jsem po něm chtěl. Myslel jsem, že se bude zdráhat. Teď už jsem měl tedy dárek, ale jak ho předat? Opět zahrála štěstěna v můj prospěch a jeho odjezd byl den po Haniččiných narozeninách. Takže jsem ho pozval na rozlučku k nám domů s večeří a pokusem svést mou ženu.


Ta zatím neměla tušení, že návštěva, kterou jsem oznámil, bude černoch. Ani ji nevadilo, že přijde v den jejích narozenin. Vše klapalo, jak mělo. Hanička navařila a v sedm večer zazvonil Akin u dveří a ona šla otevřít. Já šel nenápadně za ní, abych uviděl její první výraz. Jak otevřela, tak zkoprněla. “Jé dobrý den… vy jste kolega Akin?” Trošku se jí hlásek zadrhával. “Ahoj Hanička, I am Akin. Thank you very much sa tvá pozfaní... k vám.” Podal ji ruku a mluvil tou svou lámanou češtinou. Nakonec ji i galantně ruku políbil. Žena se červenala a pozvala ho dál. Byla vedle něj skoro jak trpaslík. Přeci jen měří 168 centimetrů. Večeře probíhala hladce a i na Hanku zapůsobil Akin stejně jako na mě. V kuchyni mi říkala, že je hrozně sympatický a má hrozně velké charizma. A já tušil, že by se ráda podívala, zda nemá ještě něco jiného tak velké. Vrátili jsme se k Akinovy. On pil kávu a mi vypili s Hankou jednu láhev červeného. “ I'm sorry, but... muset na toalet.” řekl, jak dopil a já se rozhodl manželku konfrontovat. “Miláčku, víš já abych se přiznal, tak jsem ti Akina přivedl, tak trochu jako dárek.” Malém se mi udusila na vlastních slinách, když jsem to dořekl. Pak jsem ji rychle řekl vše o noci před rokem a ona se začala červenat. Naštěstí Akin tušil, že s manželkou řešíme právě jeho a zůstal na záchodě déle. Takže jsme si stihli promluvit a ona se ujistila několikrát, že budu v pohodě pokud k něčemu dojde.


Pak už Akin přišel zpět a manželka si hned sedla k němu na gauč a já zůstal v křesle naproti nim. Manželka se hned chopila šance svého snu a začala hladit naší návštěvu po stehně a pomalu se blížila až k jeho rozkroku. Neustále sledovala mě a moje reakce. Ovšem jak uviděla, že mi začíná růst boule mezi nohama, tak se ještě více osmělila a ruku mu natvrdo zabořila do rozkroku. “Hmmm asi bude pravda co se říká o černých mužích”, usmála se a olízla si rychle horní ret, což dělá vždy, když je nadržená a při chuti. Akin ji pomohl a rozepnul si kalhoty, takže její ruka mohla poprvé zajet pod kalhoty a rovnou i pod boxerky. “Hmm..., to bude krasavec… chci ho vidět… stoupni si…”, požádala ho smyslně a Akin rád uposlechl. Hanička mu pomalu sundala kalhoty a už přes boxerky jsem viděl, že bude Akin dobře obdařen. Kalhoty odletěly na křeslo, žena se vrhla na jeho spodní prádlo, které už bylo Akinovi velmi těsné. Jak mu ty boxerky sundala, tak ke stropu vystřelilo jeho monstrum. Byl velký nejen postavou ale i pérem. Já měl nějakých 15 cenťáků, ale on přes 20 určitě. Manželka se na něj lišácky usmála a zase si olízla horní ret. Musela po něm hrozně toužit.


“Asi by jsme se měli přesunout do ložnice co říkáte?” oznámila nám a vedla hosta za ruku správným směrem. Já šel za nimi a sledoval, jak si ho vede. Ty jejich propletené ruce mám ještě teď v hlavě. V ložnici si Akina hned posadila má polovička na postel. “Počkej chviličku hned budeme pokračovat.” řekla mu líbezně a otočila se směrem ke mě. “Chceš to vážně vidět? Eště můžeš všechno zastavit?” ptala se mě a sáhla na mou bouli. “Hmm, vypadá to, že to chceš jako já. Tak pojď, tady se posaď a sleduj....” Pomohla mi až ke křeslu v rohu ložnice jako bych neuměl sám chodit. I když je pravda, že od vzrušení se mi dost motala hlava.


Hanička se pak vrátila zpět k posteli a nejprve pomohla Akimovi ze zbytku oblečení, takže zůstal na posteli nahý. On na oplátku svlékl jí a i ona byla během okamžiku nahá. Jejich věci byly poházené všude kolem mě. Hanička pak klekla u postele a já z boku uviděl, jak poprvé chutná pusou jeho tuhé mužství. Jemně kroužila jazykem přes žalud a rukou si ho ještě honila. Musel jsem si rychle sundat kalhoty, protože jsem v nich již déle nemohl udržet svůj tvrdý úd. Kalhoty jsem stáhl i s trenkami jen ke kolenům a už jsem seděl zpět jak přibitý. Rukou jsem si ho začal pomalu honit péro, ale musel jsem být hodně opatrný, abych se hned neudělal. Hanička už mezitím pokročila dál a strkala si jeho péro do pusy co nejhlouběji ji to šlo. Moje už by v sobě měla celé, ale jeho nedokázala pojmout aniž by se nezačala zakuckávat. I tak ho ale nádherně kouřila a i on si evidentně užíval šikovnost její pusinky.


Akim ji po chvíli pomohl vstát a položil ji na postel na znak. Roztáhl ji nohy a já viděl její vzrušenou tekoucí kundu. Byl to božský pohled jak teče a jak moc se jí můj dárek líbí. On si chvilku pohrával s bradavkami jejích trojek a líbal mou krásnou ženu, než se přesunul mezi její nohy. Hlavu jí dal do rozkroku a začal jí lízat. To ona miluje, když ji lížu až do vyvrcholení. A s Akimem orgasmu dosáhla i enormně rychle. To vzrušení z nového pro ní bylo, tak silné, že ji lízal asi pět minut a už se kroutila, chvěla, třásla a nelidsky skučela v extázi, pak začala kvílet a při tom svírala jeho hlavu stehny, aby snad nemohl předčasně opustit místo a přestat ji dělat dobře. “Božeee ty máš dlouhej jazyyyk…!!!” a zrychleně funěla až konečně pustila Akima, aby se také mohl nadechnout. “A nejen jazyk být dlouhý...”, pronesl a zazubil se na ní. Moc dobře viděl moje péroím v porovnání s jeho.
“Měl by jsi si vzít kondom!” řekla mu. Asi se bála nemocí, protože jako antikoncepci používá tělísko, co si před pár lety dala zavést od gynekologa a já ho pravidelně svou dávkou prověřoval, takže nehrozilo žádné nebezpečí. A já, protože jsem mu důvěřoval, že doma spí jen s manželkou a tohle je jeho vyjímečný úlet, tak jsem trochu zasáhl. “Neboj miláčku, on je zdravý, můžeš klidně bez...” Moc dobře jsem věděl, že si to bez ní víc užije. “Vážně? Ty se nebojíš?” zeptala se mě udiveně a oba na mě koukali, jaká bude odpověď. “Přeji si to miláčku, aby jsi si užila dárek naplno bez obalu.” Okamžitě pochopila můj dvojsmysl a už chytla Akima za péro a směrovala si ho mezi nohy. On samozřejmě neprotestoval a sám ji pomáhal prsty roztáhnout závojíčky, aby do ní jeho žalud mohl krásně vklouznout.


Prvních pár centimetrů se tvářila stejně, jako bych do ní právě vklouzával já. Ovšem jak zmizel jeho žalud a jeho šířka jí začínala více roztahovat poševní stěny, tak se změnil i její výraz. “AaaáááÁÁÁCHH ...TO JE… ÁÁÁÁÁ!!!!!” vyrazila ze sebe užaslý výkřik plný slasti a on dál pomalinku zasouval. Byl skutečně jemný, jak mi slíbil. “AuÚÚÚ…!!!” Vykřikla najednou a on zastavil. Čekal, než ona sama řekla. “Už...už je to... dobrý...Mů...můžeš …”, a on opět pomalinku začal zasouvat. Pak podle mého narazil na manželčinu dělohu, kde obvykle končí moje péro. Opět měla i jiný výraz ve tváři. Nakonec ho sama Hanička chytla za zadek a přitáhla ho do sebe, takže zajel až po kořen. “Achh božhééÉÉÉÉÁÁÁ!!!!” prohnula se v zádech, až udělala most a uasek měla ve vzduchu, když jí jeho žalud zatlačil dělohu pár cenimetrů do břicha. Vůbec poprvé v ní byl někdo takto hluboko. “Jaký to být pocit?” zeptal se, když se trochu uklidnila. “Ú...úú...úúúžasnhýýý… nikdy..., eště nikdy sem.... nebyla... tak plnhááá...!!” odpověděla a koukala se dolů jak v sobě má nabodnuté jeho péro.


Akim začal pomalu vytahovat svou chloubou až byl vidět kousek žaludu. Pak změnil směr a zajel opatrně zpět. Takto to udělal asi desetkrát, aby si Hanička zvykla na nový pocit a i její kunda si musela zvykat na novou velikost. Pak začal postupně zrychlovat a Hanička to ocenila velmi hlasitým sténáním: "JHÉÉÉ....HÉÉ...HÉÉÉ!!!"
“Charlie... ty mí úžasná žena. Moje nikdy takto vychutnat”, chválil, jak moje manželka prožívala jeho dorážení. A já jen seděl a kouka, jak ve velké rychlosti vyjíždí a zase mizí jeho černý úd ve vagíně mojí manželky. Vždy vyjel skoro po špičku žaludu. Moje jeho tempo už nevydržela a zavelkého zmítání, hrabání nohama, kvílení a házení mostů udělala se. “Ochhh, your wife is crazy. To já nikdy ne zažít.” Moc dobře jsem věděl, co právě prožívá a jak ho dokonale obepíná a stahuje každý sval v její napnuté, násilím roztažené pochvě. “Já milovat poloha zadek, můžu... Hanička?” zeptal se a ona jen kývla na souhlas. Vytáhl ho z ní a otočit na břicho jí galantně pomohl, načež už zase cpal zpátky svou kládu do ní. Jak přirazil, tak manželce podjely ruce a nakonec ji přišpendlil na postel. Ležela pod ním tak malá a bezbranná. Ale podle hekání jsem moc dobře věděl, že si to náramně užívá.


Však také během chvilky měla dva orgasmy po sobě. On vždy počkal než začal dál bušit, až ji odezní. Ona už byla z orgasmu zcela vyčerpaná a jen ležela a hlasitě hekala do jeho rytmu. Aby nebyla tak hlasitá, tak se občas zakousla do polštáře. “Charlie, I'll have ... I can get to her? … Mohu do tvá žena?” zeptal se mě a já mu to s klidem odkýval. Věděl jsem, že je chráněna a miluje pocit stříkajícího péra, tak proč jí ho nedopřát. Akim okamžitě po mém souhlasu začal přirážet v tempu, které ho nejvíce vzrušovalo. Hanička se pod ním kroutila a hlavu měla v polštáři. Byl to nepopsatelný pohled.

A tak jsem tu sedím v koutě a sleduji ji je. Není to úžasný příběh? Já myslím, že je a už se blíží do šťastného finále. “Allah..., ty být úžasná…”, vykřikl Akim a probudil mě z mého snění jak jsme se dostali až sem. Evidentně už se chystal naplnit mou manželku. Ta jakoby se snažila z pod něj dostat z jeho spárů, ale on ji chytl naposled za boky a prudce narazil jakoby chtěl beranidlem projít až skrz dveře. Pak už oba vykřikli a jak tak zírám, oba se udělali. Jak moje manželka, tak i on měli silný orgasmus. I mě brní břicho a prostata. Koukám dolů a i já s pouhého pohledu na ně stříkám své týden nahromaděné semeno. Až teď mi došlo, že tak dlouho jsem s Haničkou nespal. Já už dávno svou dávku vystříkal, ale na posteli se ještě Akim v křečích snažil do ní vypustit i tu poslední kapku. Konečně z ní vyjíždí a já koukám, že jeho péro je celé od semene a velká dávka toho semene teče i z ní. Akim pak vstal, obléká se a já se blížím k manželce. Ta stále rychle dýchá, jako by doběhla nějaký závod a Akim mi na rozloučenou jen mává se slovy: "Já už muset jít, thank you and have a..." Je mi jasné, že už ho nikdy neuvidím. Zítra brzy ráno odlétá a na letiště má odvoz již domluvený.

“Jak jsi si užila můj dárek, miláčku?” ptám se jí. Ona se otočila a sáhla si mezi nohy, kde bylo dost jeho semene. “Víš, Kájo, já taky měla překvapení pro tebe....”, řekla mi.
Nechápal jsem, jaké překvapení by pro mne mohla mít?
“Před týdnem jsem si nechala vyndat tělísko, lásko. Dneska mám zrovna ovulaci a tak sem chtěla dnes počít naše první dítě...”
== BUM ==

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: getto, Google [Bot], jendapotapka, Mikand, paffy, romanec, Semrush BOT a 26 hostů