Klimatizace

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Uživatelský avatar
kanda11
Prispevku v tematu: 1
Příspěvky: 63
Registrován: pon 11. dub 2016 15:52:20
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: som Kanda cakatel
Bydliště: Trnava

Klimatizace

Příspěvekod kanda11 » pon 12. zář 2016 10:11:50

Od rána je Peter jako na jehlách. Na desátou hodinu musí odejít z práce, aby dohlédl na montáž klimatizace do domu. Manželka Janka je sice doma, ale raději na to asi dohlédne. I ona mu to připomínala, aby přijel.
A tak ho docela zarazilo, když mu krátce před tím než chtěl odejít, sama zavolala, a ubezpečila ho, že nemusí z práce odcházet, že ona to všechno zvládne.
Vrtalo mu to hlavou, protože i její hlas byl jiný, než běžně při volání mívá.
A samozřejmě neví, proč je jiný. Po osmé totiž přijel montér. A moc pěkný montér. Od prvního pohledu mladé paničce přitahoval oči. Upravený, urostlý, pod rukávem se ukazuje i výrazné tetováni. Ochotný, a slušný a navíc usměvavý. To je pro ni vražedná kombinace. A tak když ho provádí, a předává instrukce, které jí včera nadiktoval manžel, skoro koktá v rozpacích, protože se na něj nemůže vynadívat. Ale i on si jí měří dost sebevědomými pohledy, a sem tam už i utrousí dvojsmysl. Sice lehký, ale Janu začínají pohledy i řeči vzrušovat.
A pak když se v úzké prostoře musí protáhnout kolem něj, rozklepou se jí nohy jako puberťačce. Cítí jeho nevtíravý deodorant, přesně tak, tak jak to má ráda..
„No, musím vám říct, mladá paní….máte nádhernou postavu“
Jako by jí dal ten nejkrásnější dárek na světě. Není to sice poprvé, kdy jí někdo řekl podobný kompliment, ale od tohohle fešáka je to přece jenom něco jiného.
„Joj, vraj mladá….“ Zasměje se, ale je ráda.
„Jste mladá, jak postavou, tak i duchem“ pokračuje montér.
Obhlídka je hotová, a on se dal do práce. Je šikovný, a je zřejmé, že podobných jednotek namontoval určitě už hodně.
A tak ho Janka sleduje, a přistihla se, že dokonce i přemýšlí, jak asi vypadá bez montérek, i toho ostatního. A v představách se jí to moc líbí. Až se zlobí sama na sebe. Vzpomněla si na to, jak její kamarádku nedávno přistihl manžel, a ona se na ni zlobila. A teď je stejná.
Ale za chvilku už jí to zase nedá, a sleduje ho, jak si klekl, předklonil se.
Je tak zabraná do pozorování, že se neuhlídá, a on jí při sledování přistihne. Pobaveně se pase na jejích rozpacích, ve kterých se ona hned utápí.
„Ponuknem vás dačím, azda kávičku, pre vás“. Snaží se zahrát situaci do autu.
„No, jste hodná, něco bych si dal, ale kávička to není…“ dívá se jí do očí, a jde pomalu k ní.
Jana strne, neschopná uvažování, nebo jednání. Stojí před ní, a jeho mohutná postava nad ní trčí. Dívá se jí do očí, a pak se jí dotkne. Zachvěla se……
Hladí její ruku, a pak jí sevře v té svojí. Není schopná odporu, a tak vyčkává, co bude následovat. Pomalu si ruku přitahuje, až si jí vtiskne do klína.
Mladá paní vytřeští oči, když cítí jakou hadici tu pod svojí dlaní má. Ještě pořád není schopná uvažování, jenom jí hlavou proletí, jaká by to bylo mít ho……
Ale nedostává žádnou šanci, protože on si rozepne poklopec, a zatáhne její ruku do kalhot. Cítí to teplo, a pak pod jemným spodním prádlem jeho penis. Už je tuhý, a dost připravený. Pokusí se vyprostit ruku, ale je spíš jenom takové alibi, že to zkusila.
Bez problému si jí v poklopci udržel. A pak jí pohladil prsa. Dlaní po nich zakroužil, a její drobná prsa se mu v ní lehce ztratila. Ne však bradavky, které trčí, a on je v dlani dobře cítí.
„Máš krásný prsa…a dokonalé bradavky“

Cítí, že povolil stisk, a tak cudně rukou vyklouzne z jeho kalhot. Ale on to čekal, protože je to součást jeho plánu. Povolil si kalhoty v pase, a nechal je spadnout ke kotníkům. Jedním tahem stáhl i boxerky pod svoje koule, a osvobodil stojícího čuráka. Hned na to, sotva její překvapené oči na něj sklouzly, si zase přitíhl její ruku.
„Čo….čo to…ja…“ zajíká se, ale při tom nechce, aby přestal. A on pokračuje. Semkne její ruku, kolem tvrdého ptáka, a pomůže jí nechat ho proklouznout její rukou.
Pak už nechá ruku volnou, a stiskne jí oběma rukama prsa. Mezi palce a ukazováky stiskne bradavky, která trhají volné tričko.
„Ááááááách…“ Jana se neudrží, a slastně zasténá.
„No tak, na co čekáš…pohoň mi ho pořádně“ jeho hlas jí vytrhne z extáze, kterou prožívá.
„Ako, čo….“
„No pohoň mi čuráka, co máš v ruce.“ Jeho suverenita jí odzbrojuje. Poslechne, a přetáhne předkožku přes nalitý žalud.
„To je ono, tááák“
Zajede jí rukama pod tričko, a hladí holá prsa. Doma chodí bez podprsenky, a tak je má snadno dostupná.
„Sundej si to, ať tě vidím…“
Cítí, jak mu čurák stojí, když jí to říká. Chvilku váhá, protože si pořád myslí, že má malá prsa, a nerada je ukazuje.
Ale on na nic nečeká, a přetahuje jí tričko přes hlavu sám. Neodporuje, a s lítostí pustí jeho čuráka z ruky, aby jí mohl svléknout.
A jenom co tričko skončilo na zemi, sama se po něm znovu natáhne. Lichotí jí, že tenhle mladý muž je z ní tak moc vzrušený.
Jeho prsty si pohrávají s jejími prsy. Krouží po růžových dvorcích, a její bradavky snad ještě víc tvrdnou.

„Líbí se ti můj čurák“…..zachvěla se. Snad nikdy tohle slovo sama nepoužila, ale teď v téhle situaci jí neskutečně vzrušuje.
„No….je pekný“
„Co, je pekný…“
„No ten tvoj…“
„No tak řekni co to je…..“ jeho naléhavý a panovačný hlas jí ovládá.
„Tvoj fták…“
Ani si neuvědomuje, že mu ho sama honí. A užívá si to. Tak velký penis nikdy neviděla, ani u pacientů v nemocnici.
„Tak mi ho vyhul…“
Strne. Orální sex moc nemiluje, ale tón, s jakým to řekl, to nebyla prosba, to byl jednoznačný pokyn, rozkaz a nedává jí žádnou šanci odporovat.
Ale oči jí přelétnou po ciferníku hodin. 9:45…Peťo…..
„Ja…musím…“
Natáhne se pro svůj mobil, ale v levé ruce pořád svírá ztopořeného čuráka. Rychlá volba jí usnadní vytočit manželovo číslo.
„Áno, miláčik…áno, už robí. Nie, nemusíš prísť. Všetko ide dobře. Myslím, že čo nevidíte bude hotový“. Skoro by se manželovi zasmála do telefonu, když jí dojde ten dvojsmysl.
Zavěsí, odloží mobil, a sklouzne na zesláblá kolena. Před obličejem jí ze sevřené dlaně trčí mladý penis. Mladý, obrovský a tvrdý. Nepoznává se. Přitáhne si ho k puse, a jazykem olízne. Ochutná, a pak položí na jazyk, a pustí dál do pusy.
„Óóóóóó, to je onoooooo, tááák…dělej….“
A Jana se snaží. Chce mu ukázat, že není žádná vesnická husička, Ale zkušená žena…chce se mu předvést. A tak si před očima přehrává chabé vzpomínky, z toho mála, co viděla v pornu. Přejíždí rty po hladkém žaludu. Má jinou chuť, než manželův, ale hlavně je mnohem větší. Má problém ho dostat do pusy. Olízne ho jazykem, nanese na něj svoje sliny, a pak si ho pomalu opatrně souká do pusy.
Koutky se jí napínají, a skoro už to chce vzdát, když on lehce vyrazí proti ní, a žalud jí vrazí do pusy. Za ním má čuráka přece jenom menšího, a tak už o koutky strach nemá.
Pumpuje po něm, ale sama vnímá jak je nešikovná. Poprvé v životě se za to stydí.
Ona, vdaná, a ani neumí sát penis. A právě teď by chtěla být za zkušenou couru.
Ale tou není, zatím.
Cítí, jak on jí povytáhl ptáka z pusy, a pokrytého slinami si ho otřel o její tvář.
„Tys toho moc nenakouřila co..“
„Kouříš jako panna, pořádně mi ho vyhul, přidej…“
Poplácal jí po rtech tvrdým čurákem, a bez ptaní jí ho jediným pohybem vrátil do pusy.
„Vem si do ruky koule….“
Poslechne jeho přání, a opatrně v dlani pochová veliká, hladce oholená varlata.
„No vidíš…jooo, to je lepší….tááák“
Položil jí ruku na hlavu, a teď sám udává rytmus, ve kterém jí penis projíždí do pusy.
Janka na kolenou cítí, jak zrychluje. Ale sama nechce přestat. Snaží se žalud jezdící mezi jejími rty aspoň olizovat jazykem.
„Jooo, už budůůůůůů, polykej rajdo..…..“
Neptá se jí, a stříká do pusy mrdku. A ona poslušně polyká, zalykajíc se vlastním vzrušením.

Polyká co to jde, a naštěstí pro ni, po prvních cákancích do pusy ho vytáhne, a zbytek dokončí na její prsa. Je to záplava, a ona cítí teplou mrdku, která jí teče po puse, i po kozách.

Slastně zamručí, a protáhne se nad ní. „Nooo, nakonec to nebylo špatný. Tak mi ho pěkně olízej, a očisti od mrdky“. Když na to s odstupem potom Jana bude vzpomínat, nikdy nepochopí, proč ho poslouchala. Ale teď poslušně šmejdí jazykem po mohutném čuráku, a poslušně olizuje a čistí.

On se na ní s úsměvem dívá ze své výšky, jistý si svojí převahou nad touhle ohlednou, ale docela nezkušenou paničkou.
„Tak jak se ti líbilo, vyhulit mi ptáka“
Jankou ta slova doslova zalomcují. Není zvyklá tohle slyšet, a tím méně v kleče, a s prsy postříkanými semenem. Je bezradná, nenapadá jí, jak z téhle situace vyklouznout. Co ji ale děsí mnohem víc, že vlastně ani nechce. Líbí se jí ten nádherný pocit, z velkého penisu, který olizuje, a který jí zase už roste v ruce. Má jí úplně plnou, sotva ho obejme. Líbí se jí i vnímání chladnoucího sperma na svém těle. Ten studivý šimrající důkaz toho, co se před chvilkou stalo. Že to nebyl sen, ale skutečnost. To jí připomíná i divná chuť v puse, kde skončila také pořádná dávka sperma.
A tak nevědomky protahuje tu kládu v ruce, a lichotí jí, jak rychle se do penisu vrací erekce. Slečna už není, menší prsa jí pořád ještě trápí, ale teď má pocit, že na jejich velikosti vůbec nezáleží. Když sledovala jeho výraz, a slast, se kterou jí na ně stříkal opálové provazce sperma, další a další cákance, a pak roztíral žaludem, byla pyšná sama na sebe. Ona, se svými pochybnostmi, a takhle vzrušila mnohem mladšího muže.
A pak ta slova…která jí říkal, nepochopitelně se jí zaryla do mysli, a ještě teď v ní rezonují.
„Čurák,……vyhul mi ho….“
Zděšeně cítí, jak moc jí vzrušují. Pevněji stiskne penis v ruce. Ale v duchu už ho nazývá pravým jménem…..“Čurák…“
Ale co nevidí, soustředěná na ten penis, je její manžel Peter, nevěřícně zírající za oknem….
Zkoprnělý Peter hledí přes okno do obývacího pokoje, a nechápe…..
Jeho manželka, věrná a ctnostná tak klečí před mladým mužem, jenom v domácích kalhotách, s nahými prsy, a svírá v ruce jeho penis. Dokonce to vypadá, že se jí prsa lesknou, a Peter si nechce připustit, že je to právě to, co se nabízí jako úplně první varianta.
A teď dokonce Janka přizvedá stojícího ptáka, a špičkou jazyka si pohrává s jeho uzdičkou. Teď Peter stoprocentně vidí, že má prsa pokrytá semenem. Jeho počestná manželka, a teď si hraje s naprosto cizím mužem. A zjevně ne z donucení, ale z vlastní iniciativy. Dokonce se usmívá, když její jazyk klouže po jeho žaludu.

V Peťovi se perou dva protichůdné pocity. Jedním je otřesení z toho, že Janka už není jenom jeho. Ale ten so pomaličku rozplývá pod náporem toho druhého pocitu, pocitu vzrušení, že jeho krásná manželka je teď hříčkou pro jiného. A užívají si to oba dva, protože teď jí on pohladil po tváři, a něco í říká. Škoda, že plastová okna tak dobře izolují, a Peter neví, co to je za slova.
„Hmmm, ty začínáš být parádně hravá kurvička“
Mladá paní se pousměje, když v tom hlasu cítí vzrušení. Je to další, pro ni potěšující důkaz že je žádoucí.
„Tak co chtěla bys vymrdat kundu? Co…? Tak si pěkně řekni“
Janka si zamyšleně pohrává s jeho čurákem, a snaží se překonat léty výchovy vštípené zásady.
„Áno, chcem…“
„Áno…? Ale co chceš, pěkně si řekni“
„Chceš toho čuráka, co máš v ruce, do kundy….“
Jana zoufale přemýšlí, co má říct, ale cítí ten žár mezi svýma nohama. On je po vykouření teď trpělivý, ale ona je vzrušená na maximum.
„Áno, pojeb ma,….prosíííím „
Muž se spokojeně usmívá, a pomáhá jí postavit se. Zároveň jí druhou rukou stáhl kalhoty.
Peter za oknem vidí, jak se Janka postavila, a při tom přišla o kalhoty. Její bílé kalhotky svítí do prostoru. Plný zadeček si přímo volá po pohlazení, a to přichází.

„No teda, ty jsi kráásně narostlá, to je parádní prdelka“.
Panička se tetelí blahem. Další její mindrák z většího zadku se právě trochu hroutí. Cítí jeho ruku, jak jí klouže po bocích, pak pohladí zadek, a projede mezi nohy.
„No nazdar, ty teda parádně tečeš…“
To ona dobře ví, její kundička nikdy vláhou netrpěla, a tahle situace s ní opravdu cvičí. Sama cítí, jak má kalhotky prosáklé vlhkostí.
Jeho prsty proklouzly pod lem kalhotek, a projedou tím mokrem.
„No teda, ta tvoje kunda maže parádně“
Prsty snadno proklouznou mezi pysky, do vzrušené kundy. Potom jí opustí…
Zahlédne, jak je najednou má před obličejem.
„Na, ochutnej tu svojí kundu, parádně teče, a sladká je parádně….“
Další věc, kterou nikdy neudělala, a teď jí dělá. Pootevře pusu, a on jí mezi rty zasul dva mokré kluzké prsty. Nasaje je, a pak olízne. Opravdu, je to zajímavá chuť, opravdu nasládlá, ale hlavně, je to chuť a vůně její vzrušené kundy.
Peter za oknem sleduje svojí manželku, jak je předkloněná, a muž, který jí před malou chvilkou hladil v klíně, jí teď strčil dva prsty do úst. A jeho Janka je slastně olizuje. S přivřenýma očima ocucává jeho prsty, vonící, i chutnající její vlastní kundou. Je to neuvěřitelné divadlo, které Peťovi postavilo jeho penis, a on si ho teď tiskne rukou.
A mezi tím muž za oknem zachytil bílé kalhotky jeho manželky, poodtáhl je, a nasadil tvrdý, vzrušením zase už lesklý žalud mezi půlky toho parádního zadečku.

Zahoupal se v bocích, a žaludem několikrát opatrně dloubl Janku mezi pysky. Cítí na žaludu, jak už je tam vlhko, jak je kunda promazaná, a připravená. Ale stejně nespěchá.
„Tak co, chceš omrdat…, chceš tam mého čuráka….“?
Jana už se neovládá, už čekala, jak jí ten veliký penis projede do pochvy, a jaká slast to bude, a teď zase oddálení, už to nemůže vydržet, a vykřikne to so on určitě chce slyšet.
„Áááááánoooo, dal mi ho tam. Božeeeee moj…., vyjebaj ma konečne…“
Je to tak hlasité zaúpění, že ho slyší i Jankyn manžel venku za oknem. Nevěří očím, ani uším, tohle je jeho tak slušná a věrná manželka……?
A její prosba je vyslyšená vzápětí.
„Nooo, když tak pěkně prosíš, tak ti jí vymrdám….teď drž….“
Janka cítí jak se žalud protlačuje mokrými pysky dál a dál. Napíná jí poševní vchod, a jí připadá, že snad pukne. Ale pak žalud překoná odpor její těsné kundy, a on vklouzne do ní. Cítí, jak jí jednou rukou roztahuje půlky zadku, aby se do ní dostal.

Teď je vděčná svojí kundě, že tak dobře vlhne, a usnadňuje tím pronikání penisu. A naštěstí i muž se svým obřím nástrojem umí zacházet. A tak když do ní vklouzne, zastaví.
„Tááák, a je tóóó. Ale máš parádní kundu. Nádherně festovou, jako prvnička.“
A když se Jana uklidní, a ujistí, že takového ptáka zvládne, opatrně jí ho zatlačuje ještě dál do těla. Připadá jí to nekonečné, a pak najednou cítí, že žalud se opřel o dno její kundy. Je mu vděčná, že zajel poslední milimetry opravdu opatrně.
A teď zažívá neuvěřitelné pocity, směs slasti a mírné bolesti, když žalud zatlačil na její děložní čípek. Další krátká pauza, aby si zvykla na monstrum v sobě. A pak krátké povytažení, a zase dotlačení až na dno, ale teď už důraznější. Opakuje se to, a nárazy do poševního dna zesilují…Jance se chvějí kolena, a má pocit že se jí co chvíli podlomí. A tak jak se mrdání její kundy prohlubuje, tak se i zrychluje.
„Jóóóó, to paráda……mrdej, přirážej kurvičko…..“
Ale není schopná jediného pohybu, jak je plná slasti, a tak jenom sjede rukou mezi svoje nohy, a pohladí ten nádherný nástroj, který jí dopřává tolik slasti. A když sjede ještě dál, cítí v dlani mohutný míšek s koulemi, mokrý a kluzký jejím vzrušením, které jí z kundy teče. Přitlačí se k ní, strne, a pak Janka cítí, jak zatáhl za kalhotky, a jediným prudkým pohybem je roztrhl. Dva bílé kousky jí dopadly k nohám.
„Ten hadr jenom překážel….“
A najednou se pohyby čuráka prodlužují, a ještě, a víc, až opustí její kundu. Než se ale stačí znovu zavřít, už se vrátí, a zase pronikne do její kundy.

Muž spokojeně shlíží mezi svoje nohy, kde obrací naruby kundu mladé paničky.

Má rád ten pohled, jak jeho žalud než opustí kundu, vytahuje pysky daleko ven.
A jak ho ta kundička krásně svlažuje. Už si na něj zvykla, a tak může přitvrdit. Už jí mrdá dlouhými tahy, a celou délkou klády. Jeho mokré koule jí hlasitě pleskají o zadek.

Cítí, že se blíží jeho vrchol, ale musí udělat také tu paničku pod sebou. Nikdy se mu nestalo, že by jí nevymrdal k orgasmu, a dneska to nebude jiné. Ale ona už je na vrcholu, a její těsná kunda mu začíná pulsovat na ptáku. Janka se propadla do svého vrcholu. Chvěje se, kunda a nitro se jí stahují smrští vln orgasmu. Kunda se plní její mízou, ale i mrdkou muže, který jí tak dokonale omrdal. Koutkem oka zachytil šmíráka v okně, a chce mu dopřát pohled na pocákanou kundu. A tak zase pár dávek stříká do ní, a něco po vytažení

Uživatelský avatar
subkanda
Prispevku v tematu: 1
Příspěvky: 3012
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110
Kontaktovat uživatele:

Re: Klimatizace

Příspěvekod subkanda » sob 01. říj 2016 22:39:11

hezky podrobne popsane, fantazie pracuje a predstavuju si to, jako bych u toho byl :) co pokracovani? se smirakem nekde v rohu mistnosti? nebo si namontuje klimatizaci sam, aby panicka mohla radne vyuzivat vsech sluzeb, kdyz uz to manzel plati?
Obrázek


Zpět na “Povídky”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Bighugo007, kacer007, m2000, Pavel1981, siki a 23 hostů