PP Náš skutečný příběh

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
kfantazie
Příspěvky: 98
Registrován: stř 07. led 2015 12:27:50
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD

PP Náš skutečný příběh

Příspěvek od kfantazie »

Náš pravdivý příběh se odehrál před 3 lety. Moje žena je pěkná, štíhlá a chlapům se vždycky líbila. Po letech soužití, kdy jsem se přiznal k tomu, co mě opravdu vzrušuje, žena pochopila, že to myslím vážně a přizpůsobila se. Ke mně vždy byla a je pro mě příjemně dominantní a přísná a vždy si přesně určuje, co chce. Navenek ale o tom, jak to spolu máme, neví téměř nikdo. Stejně tak to nevěděl náš mladší kamarád Mirek, kterému v té době bylo 23 let. Mě bylo 33 a ženě 32. Zatím bylo vždy do tohoto večera vše jen u fantazií, ale tento večer měl vše změnit. Bylo to vlastně neplánované a o to lepší. Ten večer totiž bylo v plánu u přátel na chalupě grilování a prostě příjemný pokec s přáteli, kteří mají chatu nedaleko našeho bydliště. Celkem nás bylo u ohně 6 lidí, 3 chlapi a 3 ženy. Později přijel i Mirek, nechtěl původně dorazit, ale bylo mu smutno, tak přijel i s lahvinkou dobré pálenky. Večer postupoval, zábrany stále více na ústupu a s postupujícím alkoholem ožilo i klasické téma a silácké řeči. Začalo být asi k půl jedné ráno a byla už zima a Mirek také pil, takže jsme mu navrhli, že může přespat u nás. Rád to přijal a po krátké procházce jsme přišli k nám domů. Otevřeli jsme ještě lahev vína a zapnuli TV, zatímco Petra (manželka) si napustila horkou vanu. Já po chvíli odešel do koupelny za ní a žadonil, jako správný subík, že bychom to mohli zkusit s Mirkem. Petra souhlasila, zatímco si holila její štíhlé nožky a prcinku a ikdyž Mirek nikdy nebyl její typ ( má raději starší zkušené samce nad 50let) ale o to přece teď nešlo, měla také něco vypito a chtěla zkusit, co má Mirek mezi nohama. Vždy se totiž, když se napil, naparoval, že dole je na tom s výbavou velmi dobře. Po vaně si na sebe vzala jen lehký župánek a pod něj nic a odebrala se do ob.pokoje. Já jsem oznámil, že jdu do sprchy. Bylo to domluvené, předpokládali jsme, že Mirek zabere a využije mé nepřítomnosti a s Petrou to rozjede, zatímco já se pak vrátím. Jenže Mirek si netroufnul ! Vrátil jsem se a povídali si. Když šel do sprchy on, Petra říkala, že se schválně nenápadně občas naklonila a otočila, aby měl dobrý výhled, všimla si jeho pohledů, ale neodvážil se. Petra byla již nažhavená a chtěla si užít, takže jsme se dohodli, že nebudeme nic už tajit a jak se Mirek vrátil, nahodilo se téma sex se vším všudy, kdy jsme mu řekli, jak to u nás máme. Nejdřív nemohl uvěřit, ale když Petra odhodila župánek, pohodlně se usadila na pohovce, roztáhla nožky a mě nařídila přikleknout a lízat jí prcinku, okamžitě měl velkou bouli na trenýrkách. Petru jsem pěkně lízal a ona se přede mnou rychle otevírala, zatímco ona už vzala Mirkův velký tvrdý penis a párkrát přetáhla a ihned ho začala kouřit. U toho mu pěkně přetahovala a dráždila žalud. Mirek vzdychal a užíval si naplno manželky kouření, které já mám výjimečně za odměnu a ještě musím stříkat do pap.kapesníku. Po nějaké chvíli se Petra na pohovku položila a Mirek jí vzal za nožky u kotníků a roztáhl je a jeho penis jí párkrát projel prcinku a zajel do ní a začal jí přirážet, zatímco ona se se mnou sem tam líbala a hladil jsem jí prsa, víc mi nedovolila, tak on jí tvrdě prcal. Mirek se očividně nechtěl hned udělat, ale užít si, tak ho po chvíli vyndal a Petra mu hned ochotně opět začala kouřit, zatímco mě pokynula, abych jí lízal kundičku. Ani nemusela, přesunul jsem se tam sám a pěkně jí dole lízal. Jelikož má těsnou kundičku, bylo vidět, že je čerstvě protažená a rozevřená, zajel jsem na frajtříka, to miluje, během chvilky taky Mirka málem vystříkala. Ale vydržel-asi i kvůli vypitému alkoholu  Pak jí Mirek vzal, nabodl si jí na penis a takto jsme odešli do ložnice, kde jí tvrdě prcal zezadu, zatímco já jsem jí lízal zespodu na frajtříku. Něco pro mě úžasného, Mirkův penis jí pravidelně přirážel a jeho varlata div že mi nepleskali o obličej. Bral ji tvrdě a Petra se poprvé udělala. Po chvilku odpočinku se Petra rozhodla udělat Mirka, zatímco on mi v kuchyni řekl, že se ještě nechce udělat, ale co nejdéle jí prcat. Ale Petra měla svůj plán a tentokrát mi dala ubrousek, kam se mám vystříkat, až si vyhoním a mám dát jako vždy pozor, abych nenadělal na plov.podlahu. V ložnici si Mirka ústy rychle postavila, nasedla na něj a začali prcat. Mirek si ji pěkně chytil za boky a přidržoval ji na svém penisu, zatímco Petra si vychutnávala jeho velké péro s každým průnikem. Dlouho jsem to nevydržel a začal stříkat do kapesníku. Petra to viděla a stihla mě s úsměvem pochválit. Pak už se přestala ovládat i Mirek a divoce prcali, věděl jsem, že Petra nic nebere a Mirek jí bral samozřejmě bez a bylo mi jasné, že se udělá do ní. Ten moment přišel velmi rychle, Mirek se celý napnul a pěkně si u toho zařval, když Petru plnil semenem. V tu chvíli se udělala Petra, ačkoli se mnou nikdy neměla orgasmus. Ta na něm stále jezdila a ždímala poslední kapky z jeho penisu. Ráno Mirek odjel a nikdy více jsme toto neopakovali. Měl jsem obavy já i Petra druhý den, jestli ji neoplodnil, koupili jsme asi 2 těhotenské testy, ale vše negativní.
Ldob99
Příspěvky: 180
Registrován: pát 26. pro 2014 13:40:02
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=499

Re: Náš skutečný příběh

Příspěvek od Ldob99 »

Moc hezké :) škoda že náš kamarád do trojky není taky odvážní a nevystrika ji jako u vás Mirek.
vape232
Příspěvky: 28
Registrován: úte 09. srp 2016 18:02:01
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Náš skutečný příběh

Příspěvek od vape232 »

Vzrusujuci pribeh. Este ti mohla zavelit aby si ju vycistil od semena
kfantazie
Příspěvky: 98
Registrován: stř 07. led 2015 12:27:50
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD

Re: Náš skutečný příběh

Příspěvek od kfantazie »

Díky za hezké komentáře, potěší.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Coolhandluke, D302, Milkas, nuklid, zazzazz a 221 hostů