Svatební noc

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
Ldob99
Příspěvky: 180
Registrován: pát 26. pro 2014 13:40:02
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=499

Svatební noc

Příspěvek od Ldob99 » pát 22. črc 2016 17:02:48

Jmenuji se Petr a je mi 17 let. Chodím na střední školu a jsem takový ten kluk o kterém se ví, že je pro každou špatnost. Ovšem nikdo nevěděl, že jsem ještě panic. Trochu jsem se za to i styděl a snažil se o to přijít co nejrychleji. Jenže holky ve škole mi přišly nezralé a hloupé. Jak moc já záviděl Jirkovi, mému bratranci, který měl krásnou blondýnku. Prsa trojky, modré oči. Kolikrát, když jsem s Jirkou byl na rybách, tak mi vyprávěl, jak si se Žanetou užívá. Byl prý její první, takže měl tu poctu ji odpanit. Jediné na co nadával, byly kondomy. Musel je používat celou dobu, protože ona nechtěla brát hormony. Chodili spolu 4 roky a letos na jaře přišli s tím, že bude v létě svatba. Já na ní byl samozřejmě pozvaný také. Sice se mi tam moc nechtělo, protože ještě nemůžu tolik pít před ostatními příbuznými a budu se tam tím pádem celý den docela nudit.

To, že jsem panic, věděl jen můj nejlepší kámoš ze školy. On už dávno mrdal několik spolužaček a na konci školního roku ke mě přišel a řekl mi, jak to dělá. Přinesl mi lahvičku, kterou prý ukradl svému tátovi. Byly to španělské mušky. Prý stačí jen pár kapek do piva nebo jiného pití a holka ho nakonec i prosila, aby ji omrdal. Lahvičku jsem si vzal a už se těšil na diskotéku, až nějakou roštěnku ulovím a konečně nebudu panic. Nejraději bych šel hned první víkend, ale to byla ta bratrancova svatba, tak jsem musel svůj plán odložit o týden.

V pátek jsme s příbuzenstvem vyrazili na místo konaní svatby. Bylo to v krásném hotelu a kousek od něj zámeček, kde měl být obřad. V pátek se už samozřejmě od večera popíjelo a já sušil hubu u nealka, protože naši mne drží dost zkrátka a mamka by vyváděla, kdybych pil také. Celý večer jsem tedy musel koukat na nevěstu. Byla hrozně sexy a já se těšil až si ho na pokoji vyhoním s představou mít jí na jednu noc. K půlnoci už jsem chtěl odejít, když ke mě přišel Jirka už v dost opilém stavu.
“Ahoj Petře. Jsem rád, že jste dorazili taky. Kdy zase zajdeme na ryby?” říkal z už dost těžkým jazykem.
“Hele, teď mám prázdniny, takže já můžu kdykoliv.” Po té odpovědi se skácel Jirka na židli vedle mě a hodil mi ruku přes rameno. Oba jsme přitom koukali na jeho budoucí manželku.
“Vidíš, kdo by řekl, že si takovou holku nakonec vezmu, viď? A už se těším na svatební noc. Nemusím ti asi říkat proč”, dořekl s úsměvem na tváři.
“Vždyť to bude stejné jako do teď, ne?” odpověděl jsem.
“No stejné to nebude, to mi věř... Řeknu ti tajemství!” Pomalu se přesunul k mému uchu a já cítil všechen alkohol, co dnes vypil.
“Víš přece, že ji celou dobu mrdám poctivě s prcgumou. Ale zítra to Žaneta chce bez gumy.” Šeptal mi do ucha.
“Aha, tak konečně bere prášky, že jo?” odpověděl jsem také tiše, aby to nikdo neslyšel.
“Ne ne, kámo. Zítra bude krásně plodná a já ji udělám dítě. Taky už se oba měsíc šetříme a nemrdáme spolu, aby to stálo za to, jestli mi rozumíš...” poklepal mě Jirka po rameni jako bych už mrdal tisíc holek a věděl o co jde. Ovšem není se čemu divit, jemu jsem řekl, že už jsem samozřejmě několikrát mrdal. Nechtěl jsem, aby věděl, že jsem panic.

Ten večer dopadl jak jinak než že se všichni opili a ráno jsem byl čilý jen já a ještě pár lidí, co teprve na svatbu dorazilo. V noci jsem měl hroznou chuť honit péro, ale nakonec jsem usnul dřív, než jsem se k tomu dostal. Ráno mě samozřejmě probudila obvyklá raní erekce, ale obřad byl už v deset, tak jsem opět neměl příležitost uvolnit svou nadrženost. Všichni se připravovali na tento velký den a já byl něco jako pošťák. Chodil jsem mezi táborem nevěsty a ženicha a předával vzkazy o tom, jak jdou přípravy a jiné. Jednou jsem vlétl do přípravny pro nevěstu a viděl Žanetu takřka nahou. Stála tam jen v bílých podvazcích a neměla ještě ani podrsenku. Byla nádherná a hned bych ji dal co proto, kdyby chtěla. Péro mi hned taky vystřelilo do pozoru. Žaneta si toho všimla a jen se trochu pousmála a začervenala se. Ovšem v místnosti byly ještě její kamarádky, takže jsem rychle předal vzkaz a vypálil pryč, rudý jak rak. Péro mi ze Žanety stálo snad ještě půl hodiny.

Konečně padla desátá hodina a otec nevěsty ji vedl k oltáři, kde už byl můj bratranec Jirka, připraven říci své ano. Po obřadu pak začala velkolepá oslava. Ženich musel pít s každým, kdo přišel pogratulovat a Žanetu zase opíjely její kámošky, které stále chtěly zapít její ukončení svobody. Já na ní koukal a chtěl bych ji ještě jednou vidět celou nahou jako ráno. Hrozně mě od té doby přitahovala, že jsem nemyslel na nic jiného než na ni. Také jsem neodolal a šel s nevěstou tancovat. Párkrát během tance jsem sjel dolů na její zadek jako že náhodou, ale vůbec se tomu nebránila. Jen se vždy usmála. Mé kalhoty samozřejmě málem praskly po celou dobu tance a Žaneta si všimla, že jsem z ní celý paf. Neodolal jsem a řekl jsem jí, jak jí to ráno slušelo a že se mi líbí. Celá se červenala a jen poděkovala a na víc se nezmohla. Pak už jsem se k Žanetě nedostal, protože ji holky měli v plánu odtáhnout. Při únosu nevěsty byla celkem nuda a mě v hlavě bleskl nápad. Na stole bylo nevěstino víno, které jsem nenápadně sbalil a na záchodě do něj kápnul asi sedm či osm kapek španělských mušek. Říkal jsem si, ať si Jirka užije pořádnou jízdu.

Ovšem po návratu ženicha a nalezené nevěsty to moc na vášeň nevypadalo. Ženich prolezl tolik hospod, tak že sotva chodil. A protože ho Žaneta táhla zpátky, tak celá vyprahlá vypila dvojku vína na ex. Samozřejmě tu s nakapanými španělskými muškami. Hodinku nalévala do Jirky jen vodu, aby trochu vystřízlivěl, ale nevypadlo to, že by to zabíralo. A protože už bylo dost pozdě a všichni okolo byli opilí, tak ke mě Žaneta přišla s prosbou, zda bych jí nepomohl Jirku vzít na pokoj. Nemohl jsem odmítnout a šel. Táhli jsme ho do druhého patra a už cestou byl úplně mimo. Na pokoji jsem ho pomohl položit na postel a odstrojit. Žaneta ale padla hned vedle něj celá vysílená. Přeci jen táhla nejen Jirku, ale i své těžké šaty. Už jsem chtěl odejít, když i Žaneta začala dýchat velmi lehce. Kouknul jsem na postel a i ona už byla mimo. V hlavě se mi hned zrodila ona hříšná myšlenka. Mohl bych si zkusit aspoň sáhnout, jak moc mušky zabraly. A tak jsem se vrátil k posteli. Nejprve jsem kouknul na Jirku a zkusil ho probrat. Ovšem ten by spal i kdyby se u něj střílelo z kanónu. Pak jsem šel na druhou stranu postele, kde krásně oddechovala Žaneta. Nejprve jsem s ní zkusil zalomcovat, zda se probudí. Ovšem i ona spala dál. Pak jsem jí zkusil zajet rukou do výstřihu až jsem nahmatal její tvrdé bradavky. Opět to s ní ani nehnulo, jen začala trošku vzdychat. Pak jsem začal být odvážnější a zajížděl rukou pomalu pod její sukni. Nakonec jsem dosáhl cíle a nahmatal úplně mokré kalhotky. Ty mušky jí musely dávat zabrat.

Jak jsem tak sahal na její kundičku přes kalhotky, tak jsem si nevšiml, že Žaneta už nespí a kouká na mě. Jak jsem to spatřil, tak jsem ruku vyškubl ven a začal se omlouvat. Ovšem Žaneta jen koukla na spícího Jirku a pak zpět na mě.
“Pomůžeš mi ze šatů, prosím?” zeptala se a já jen zakýval hlavou na souhlas. Jako bych byl ve snu. Uvidím jí zase nahou. Péro mi málem prasklo, když to dořekla. Žaneta vstala a už šla, či spíš se vlekla do koupelny a já, jen sundal sako a šel beze slov za ní. Krásně se kroutila a já se nemohl dočkat až bude bez šatů. V koupelně jsem ji hned začal pomáhat a sundaval vrstvu po vrstvě až stála jen v podprsence a podvazcích s viditelně mokrými kalhotkami. Žaneta se pak podívala na mě a na můj stožár v rozkroku. Přistoupila ke mě a jemně mě přes bouli pohladila rukou. Vyhekl jsem v přívalu vzrušení. Ona se pak kousla do spodního rtu. Byla hodně nadržená a já samozřejmě také. Můj mozek už dávno přešel do kalhot a ovládal mě chtíč. Znovu jsem tak nasměroval ruku na kalhotky, které byly snad pořád víc mokré. Ona mě však zastavila. Už jsem myslel, že ji rozum začal opět fungovat. Ovšem ona si během mého dumání stáhla kalhotky a hodila je pryč. A pokračovala i podprsenkou. Teď přede mnou stála jako ráno. Moji ruku na svojí roztouženou kundičku navedla sama a jak jsem se dotkl, tak opět hlasitě vzdychla.

Prsty dráždily její mokrou broskvičku a ona si to evidentně dost užívala. Pak najednou zaryla zuby do svých rtů a nejspíš dosáhla orgasmu podle kroucení a tlumení sténání. Asi ji to dost vyčerpalo, tak si sedla na okraj vany. Měla roztažené nohy a já prostě chtěl ochutnat její kundičku. Tak jsem klekl a hlavu dal mezi její stehna. Ona mi propletla ruce ve vlasech a slastně si užívala, jak ji můj jazyk dráždí její klitoris a prsty pronikají hluboko do ní. Byla krásně mokrá, takže za chvilku jsem v ní měl čtyři prsty. Rukou jsem kmital a jazyk už mě bolel, ale byl jsem odhodlán ji dát další orgasmus. Pak to na ní přišlo a mou hlavu zarazila s křikem do svého klína. Teď už ani křik nedokázala tlumit. Naštěstí Jirka stále asi spal, protože na nás zatím nevlítnul. Žaneta byla hodně zadýchaná, když jsem se dostal z jejího sevření. Její kundička se neodolatelně leskla a já prostě musel zkusit vše dotáhnout až do konce.

Rozepnul jsem rychle kalhoty, stáhl si je i s boxerkami ke kolenům a vyvalil na ni své péro, tvrdší a tak nějak větší, než jsem kdy měl a znal. Ani jsem nečekal na Žanetinu reakci a nasadil jí žalud na okraj. Myslím, že chtěla něco namítnout, ale já ji začal líbat, abych ji umlčel a mohl dokonat své dílo. Jedním tahem jsem do ní zajel až po kořen. Bylo to něco úžasného a už jsem chápal, proč honění nikdy nenahradí opravdovou kundu. To úžasné teplo a zároveň to, jak mě obepnula celé péro, to bylo něco nádherného. Dlouho jsem se však nekochal a začal přirážet. Konečně jsem ji přestal líbat a ona mohla vznést námitku.
“To nemůžeme..!! Vždyť jsem vdaná… teprve pár… hodin…!!” vzdychala a já dál do ní bušil.
“Neboj... Jirka se to nedozví”, řekl jsem jako samozřejmost.
“Kondom… Aspoň si vem kondom…!!” vzdychala a já si uvědomil, co mi včera Jirka prozradil o jejich dnešní svatební noci. Ovšem můj mozek byl teď hluboko v jejím klíně a ten rozhodl za mě.
“Neboj..., to bude dobrý…” hekl jsem a dál si užíval příval vzrušení. V péru mi brnělo a já věděl, že už to nebude trvat dlouho. A i Žaneta to asi poznala podle mého výrazu a nebo škubání mého péra také.
“Ven… stříkej ven… ovuluju…!!” hekala, ale už bylo pozdě. Z péra mi už totiž vystříkla první dávka. A já instinktivně zarazil žalud až na doraz do ní.
“Ach… nee…!!!” Vykřikla Žaneta, ale sama se s přívalem mého semene neovládla a udělala se také.
“Bože… co jsem to… udělala??!!” říkala a přitom ještě měla mé tvrdé péro po kořen v ní. I já jsem měl trochu výčitky, co jsem právě udělal, ale mé péro ještě nemělo dost. Začalo pomalu zase tvrdnout a já měl chuť na ještě jedno číslo.
“Už ne... prosím…!!” řekla, když si uvědomila, že mi péro opět roste.
“Ještě jednou...! Ještě jednou!” opakoval jsem jak dítě, když chce na pouti na atrakci. Žaneta váhala, ale mušky asi ještě působily.
“Dobře, ale stříkej ven!” Kývl jsem hlavou na souhlas, ale já věděl, že to zase pustím na její plodnou dělohu, jak se patří. Měl jsem chuť na polohu co jsem miloval v pornu. Pěkně zezadu. Otočil jsem ji proto a ona se sama předklonila a vyšpulila na mne zadek. Byl to pohled pro bohy. Z kundičky tekla moje nadílka a já už zase nasazoval žalud na závojíčky. Chvilku jsem rejdil žaludem na vchodu a klitorisu. Tím mi péro krásně ztuhlo a mohlo opět zajet hluboko do jejích útrob. Změna polohy zapříčinila, že jsem se dostal svým pérem až na její dno. Cítil jsem s každým přírazem jak ji buším na děložní čípek. Ona také více tuto polohu prožívala a hekala a na Jirku vedle určitě ani nevzpomněla. Pleskal jsem ji přes zadek a bušil ze všech sil. Ona se sice už neudělala, ale na mě to opět šlo. Ona to musela moc dobře vědět, ale nic neříkala, tak jsem ji bezohledně opět vykropil. Opět péro až pokořen zabořené a mé sperma, tak putovalo hluboko do jejího těla.

Počkal jsem dokud péro nezačalo samo vyjíždět měkké ven. Po stehnech ji tekla už druhá nadílka a ona byla evidentně unavená. Pomohl jsem ji do postele, kde ležel Jirka. Jen dopadla na postel už byla tuhá. Mě začal pracovat normální mozek a tušil jsem, že ji ráno nesmí Jirka takhle vidět. Ovšem pak mě trklo, že stačí, aby i on byl nahý. Rychle jsem ho svlékl do naha a i když jsem moc nechtěl jeho péro jsem pomazal zbytkem vytékající směsi mrdky z nevěsty. Pak jsem rychle opustil pokoj a šel spát. Usínalo se mi dost špatně. Bál jsem se průseru. Co když mě Žaneta práskne. Co když to Jirka pozná. Mé obavy rozptýlilo až ráno. Na snídani přišli usměvavý novomanželé. A před obědem za mnou byl Jirka. Nejdřív jsem myslel, že vše ví a dá mi přes hubu. Ale on mi šel poděkovat. Žaneta mu řekla, jak jsem pomáhal s jeho doprovodem na pokoj. Ale pak prý oba měli okno z alkoholu. Ale říkal, že svatební noc musela být úžasná, protože Žaneta ještě ráno cítila svou kundičku, jak ji mrdal v noci. Já si oddechl, že je vše bez následků a jel spokojený domů. Konečně jsem nebyl panic.

Ovšem pak jsem jednoho dne přišel ze školy a moje máma mi sdělila radostnou zprávu, že Jirkova Žaneta je prý těhotná. Hned mi došlo, že je velká pravděpodobnost, že je těhotná se mnou, že to dítě které čeká je moje. Ovšem to se asi nikdy nedozvím a doufám, že ani Jirka nebude nikdy pátrat po tom, jak opravdu Žaneta počala.

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Fixukxik, pavev, pepik20123, Semrush BOT a 17 hostů