Kávička

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
Uživatelský avatar
tribiany
Příspěvky: 53
Registrován: čtv 08. říj 2015 7:55:10
Pár slov o nás: neuvedeno

Kávička

Příspěvek od tribiany »

Čas od času si manželka zajde s kamarádkou na kafe nebo na pivko, podle nálady. Většinou chodí samy jen ve dvou a tak si mohou mezi sebou probrat co je napadne. Je tak jasné že kamarádka byla jedna z prvních komu se manželka svěřila s mojí zálibou. Kamarádka si to ale nenechala pro sebe a tak teď celá parta kolem mojí ženy ví, že bych rád viděl jak si to manželka rozdává s někým jiným. Abyste pochopili, žena má větší sexuální apetit než mám já. Jí se to samozřejmě moc nelíbí. Ona by mohla klidně každý den, ale mě to stačí tak jednou za týden. Asi to bude tím, že je ještě mladá. Je jí 29 a mě o 9 let víc. Nedávno si byla celá parta zase sednout na pivko. Já jsem nešel. Dva dny sekání trávy a další práce si vybraly svoji daň a já po návratu domů neměl už náladu někam chodit. Ona se večer vykoupala, umyla si hlavu, navoněla se a vyrazila se pobavit. Nepřišla žádná sms, tak se určitě nenudila. Já mezi tím doma usnul u televize. Kolem půlnoci mě vzbudil rachot klíčů ve dveřích. Už z předsíně manželka hlásila, "zlato máme návštěvu". Trochu ve mě hrklo, kdo by šel takhle v noci na návštěvu, napadlo mě. Šel jsme do předsíně a vedle manželky stál Jirka. Jeden kamarád z té party a manželčin tajný postelový sen. Má sportovní postavu, namakané ruce a je zhruba v jejím věku. Pozdravil jsem ho a zeptal se "co ty tady"? Jirka odpověděl "tvoje žena mi říkala o tom, jak by se ti líbilo dívat se, jak si to rozdává s jiným chlapem a taky že by ti chtěla ukázat jaké to je když ji mrdá pořádnej chlap, no tak jsem tady". Zůstal jsem tam stát jako opařenej. Dlouho jsem to po ní chtěl ale nějak se k tomu neměla a najednou .... z myšlenek mě vytrhnul Jirka. "Tak se teď seber a dones nám nějaký vínko ať to můžeme zapít". Kouknul jsem na manželku ale ta se jen uculila a přitulila se k Jirkovi. Ten ji svou svalnatou rukou objal a společně odešli do naší ložnice. Po chvilce jsem s dvěma sklenkami vína dorazil za nimi. Seděli na posteli, Jirka jí líbal a rukama zkoumal zatím ještě oblečené tělo mojí ženy. Podal jsem jim víno, ťukli si a připili si na "nové zážitky". Jirka mi potom přikázal abych manželku svléknul do naha a potom šel stranou, že o zbytek už se postará sám. Zase jsem se kouknul na manželku. Ta jen pokrčila rameny a řekla, že teď tady velí Jirka, tak ať moc neotálím protože je dost netrpelivej. Zatímco jsem z ní postupně sundaval vrstvy oblečení, oni se spolu zase líbali. Připadal jsem si tam jak nula. Mísili se ve mě pocity žárlivosti a vzrušení. Když jsem ženě sundaval kalhoty, viděl jsem že její tanga jsou promočená naskrz. To už ale Jirkovi došla trpělivost. Nohou mě odstrčil a se slovy "padej do kouta ty nulo", se vrhnul na moji manželku. Jedním škubnutím ruky z ní strhnul tanga a zabořil hlavu mezi její nohy. Chvilku jí obstarával pusou, což jí dělalo evidentně dobře, protože jak se jí dotknul jazykem ona chytla jeho hlavu a zamáčkla si ji tam ještě víc. Vzdychala a kroutila se u toho jako ještě nikdy před tím. Ani jsem ji nepoznával. Dlouho to ale nevydržela. Sedla si a začala z něj rychle svlékat všechno jeho oblečení. Všechno to házela směrem ke mě. Když byl nahej tak ještě dodala "Koukej to všechno pěkně složit, ty ubožáčku. A až to budeš mít, tak se pozorně dívej jak se má správně věnovat chlap manželce." Potom už Jirka na nic nečekal. Docela drsně ji posunul dál na postel, roztáhnul její nohy a bez nějakých větších ohledů jí ho tam vrazil. Ona vykřikla, ale né bolestí. Byl to spíš slastný nebo vzrušený výkřik. Chtěla si ho chytnout za zadek a přirážet si ho, ale to jí Jirka nedovolil. Chytil její ruce, zkřížil jí je nad hlavou a jednou rukou je v dlani sevřel obě. Druhou rukou ji chytil pod krkem a povídal jí "Tohle si nezvykej kočičko, já jsem teď ten, kdo bude určovat co se bude dělat. Ty jsi teď jen obyčejná děvka která si zaslouží pořádně vymrdat." Při tom jí asi i docela přiškrtil, protože hned jak jí pustil tak se zhluboka nadechla a zmohla se jen na hmmm. To se ale Jirkovi nelíbilo. Chtěl to slyšet od ní. Ani jí nemusel dlouho pobízet, "jsem jenom obyčejná děvka, která si nezaslouží nic jiného, než pořádně a tvrdě vymrdat a chlap jako ty si se mnou může dělat cokoli ho napadne", vyšlo jí z úst. Už podruhé za večer jsem zůstal jako opařenej. Nikdy by mě nenapadlo, že moje žena se může chovat takhle. Jirka jí tvrdě mrdal, občas ji vlepil mírnou facku, nebo ji rukou drtil prsa. Ona vždy při něčem podobném vzdychala vzrušením. Stál jsem v koutě a sledoval ty dva jak si to spolu rozdávají. Můj, proti Jirkovu, malý ptáček byl v trenkach napnutý k prasknutí. V tuhle chvíli to ale bylo všechno co mohl dělat. Manželku teď obstarával daleko schopnější chlap a na ní bylo vidět že jí to vůbec nevadí. A co víc, ji se to líbí tak moc, že už se blíží k vrcholu. Po chvilce sebou několikrát zaškubala, Jirka ještě párkrát přirazil a taky se udělal. Všechno co měl, napumpoval do ní. Potom se svalil vedle a něco jí pošeptal. Manželka roztáhla nohy a povídá směrem ke mě "Pojď sem, ty nulo. Klekni si a všechnu tu Jirkovu nadílku ze mě vyčistíš hezky pusou." Pomalu jsem došel k posteli, na které ležela moje čerstvě vymrdaná žena v Jirkově objetí. Koukala na mě a usmívala se. Bylo na ní vidět, jak se jí ta situace líbí. Kleknul jsem si před postel a pomalu jsem se hlavou blížil k její kundičce. Byla roztažená a Jirkova nadílka z ní pomalu tekla ven. Asi jsem byl dost pomalý, protože mě Jirka rukou zatlacil hlavu mezi její nohy a řekl "koukej lízat, ty ubohá nulo". Slyšel jsem manželku jak se mi společně s Jirkou smějou. Začal jsem jí vylizovat. Chutnalo to divně. Zatímco jsem jí čistil, oni se spolu mazlili. Když už se jim zdálo, že je dost "uklizená" znovu mě odstrčili pryč. Ještě se spolu chvíli mazlili a potom se Jirka zvedl z postele. Došel si ke mě pro složenou hromádku šatů a začal se oblékat. Žena pomalu vstala z postele a došla k němu. Dlouze ho políbila. Stále ještě nahá ho doprovodila ke dveřím, tam se zastavili, koukli na mě a Jirka směrem ke mě povídá "Doufám že se ti to líbilo, protože od teď to budeme praktikovat častěji. Přece takovou luxusní manželku nemůžu nechat mrdat takovým ubožákem jako jsi ty." Potom už směrem k manželce "Co ty na to?" Bez zaváhání mu odpověděla "Kdykoliv jen budeš chtít." Poslední pusa a zavřeli se za ním dveře. Manželka s blaženým úsměvem prošla kolem mě do ložnice a během několika minut usnula. Ještě předtím ale pronesla "Tak, a máš co jsi chtěl." Mě usnout trvalo o dost déle.

Obrázek
venskym
Příspěvky: 68
Registrován: pon 18. dub 2016 8:09:12
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Pár slov o nás: Jsme pár, kde jsem kandaulista, ale partnerka zatím nemá pro to pochopení.

Re: Kávička

Příspěvek od venskym »

Hezká fotečka. No člověče, jestli je tohle opravdu realita? Já bych asi neměl koule na to být natolik podřízenej. Vidět svoji s někým jiným v rámci trojky ano, ale takové ponížení není nic pro mě.
Uživatelský avatar
tribiany
Příspěvky: 53
Registrován: čtv 08. říj 2015 7:55:10
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Kávička

Příspěvek od tribiany »

Být to realita je před názvem příspěvku PP ;-)
Uživatelský avatar
kanda11
Příspěvky: 78
Registrován: pon 11. dub 2016 15:52:20
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: som Kanda cakatel
Bydliště: Trnava

Re: Kávička

Příspěvek od kanda11 »

Waw parada, dufam ze sa aj ja raz dockam.
bertabig
Příspěvky: 6
Registrován: stř 06. dub 2016 17:51:53
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: jsme pár, rád svou ženu ukazuji jiným mužům, ještě nejsem paroháč.

Re: Kávička

Příspěvek od bertabig »

No tak to bych taky nedal
finel
Příspěvky: 153
Registrován: čtv 06. říj 2016 23:52:04
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Kávička

Příspěvek od finel »

Skvělé napsané
Uživatelský avatar
KarelK1968
Příspěvky: 670
Registrován: čtv 02. úno 2017 18:45:06
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Manželé s Kanda zkušenostmi toužící po prima přátelích s výhodami, kteří jsou i pro normální zábavu ne jen pro sex hrátk0y.
Bydliště: Borovany
Kontaktovat uživatele:

Re: Kávička

Příspěvek od KarelK1968 »

Jo je to hezká fantazie. Být to v reálu u nás asi bych ho vyhodil hned po příchodu a jeho blbych keců a možná bych ji poslal rovnou s ním když je to takový chlap tak ať se o ní postará. Na to většina rádoby borců nemá. Ale to nemění nic na tom že se to četlo dobře.
Mispulin
Příspěvky: 1364
Registrován: čtv 20. dub 2017 16:48:45
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Kávička

Příspěvek od Mispulin »

Karel1968: Mluvíš mi ze srdce, jeli by oba a rozvod by následoval.
Odpovědět

Zpět na „Povídky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Bing [Bot], Jenulka, ota65, Semrush [Bot] a 203 hostů