Rozeslane fotky

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
Uživatelský avatar
kandapraha
Příspěvky: 1159
Registrován: úte 22. črc 2014 15:16:51
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=18
Bydliště: Praha

Rozeslane fotky

Příspěvek od kandapraha »

Sice se jedna defakto o pravdivy pribeh, ale jeho zaver je smysleny, resp. je to moje fantazie, protoze k tomu nikdy nedoslo.
Pred par lety, kdyz jsem chodil s mladou a moc sexy pritelkyni, ktera nechtela o flirtovani s jinymi ani slyset, jsem se vzrusoval tim, ze jsem chodil na diskusni fora a chaty a povidal si o ni s jinymi chlapy. Vzrusovalo mne, kdyz mi psali, co by s ni delali a ja jim obcas poslal i nejakou fotku. Az se nasel jeden, ktery docela dobre vedel, jak na me a vyuzil meho vzruseni, abych mu poslal jednu, dalsi a dalsi fotku. Prisly na radu docela soukrome fotky, pozdeji dokonce i s oblicejem. Libilo se mu, jak ho posloucham a ja byl vzruseny z toho, jak mi rozkazuje a nuti mne, ukazovat mu fotky, jake si porucil. (musel jsem rychle najit fotky kozicek, zadecku, hladce oholene a mokre kundy, vibratoru, nebo sukani s gumou, postrikane kozy, atd.)

Kdyz mel asi 30 fotek, napsal mi, ze chce videt nasi spolecnou fotku, s oblicejem a k tomu kontakt aspon na email, na moji lasku. Ze ji nebude psat, ale chce ho mit. Trochu jsem zaprotestoval, i kdyz se priznam, ze zbabele, protoze moji holku uz mel, ale nechtel jsem mu posilat spolecne fotky, bal jsem se vyzrazeni a toho, ze ji vsechno preposle. Jeste predtim jsem se mu sveril s tim, ze mne vzrusuje lehke vydirani, ze by se mi libilo, kdyby ukazal moji lasku i nekomu jinemu a prinutil mne, abych delal, co chce, abych byl jeho poslusny pes. Navrhl mi tedy, ze ma hodne fotek moji lasky a jestli nebudu poslouchat, vsechny je vystavi nekde na internetu i s opisem naseho povidani. Zamrazilo me z toho, ale byl jsem tak vzruseny, ze mi to zatemnilo mozek. Libilo se mi to. Skutecne me ovladal a ja ho MUSEL poslouchat. Za par minut mi poslal odkaz na jedno zname warez forum, kde umistil tema s nazvem Kurvicka z Prahy a pripojil archiv s fotkami. Musel jsem se hned registrovat, abych se podival, ale on to tema nejak zamknul jen pro dele registrovane, takze jako novy jsem se tam nedostal, videl jsem jenom, ze je s prilohou. Musel jsem ho prosit, ale nepomahalo to. Potom napsal, ze vim, co chce, takze mam splnit jeho prikaz a s tim se odpojil. Bylo to asi v 11 vecer a ja nevedel, co mam delat. Na foru naskakovaly precteni tematu, bylo jich tam za hodinu asi 30. Nasel jsem nejakou fotku, kde jsme oba a poslal jsem mu ji do vzkazu s prosbou, ze udelam cokoliv, aby to tema smazal. Ale on byl odpojeny a neozyval se.

Sel jsem spat a rano, kdyz jsem se prihlasil, melo to tema asi 150 shlednuti. Na chatu porad nebyl, takze jsem cekal az do vecera. Asi 300 shlednuti, nez se objevil. Napsal mi jenom, ze se mu libi, jak jsem poslusny, ze takhle si budeme rozumet a tema z fora zmizelo. Byl jsem tak rad, ze jsem mu poslal i ten email, aby to zase nezapnul. Nikdy ji nenapsal - dodrzel dohodu.

Nikdy jsem taky nezjistil, co tam vlastne dal za fotky. Hodne dlouho jsem pak prolezal internet a hledal, jestli ji nekde nenajdu, ale nikde nic. Posilal jsem mu fotky uplne nahe, v satickach, s vibratorem, pri sukani, na aute, dokonce i s SPZkou a asi 10 fotek, kde je s oblicejem. Takovych holek beha vsude spousty, ale urcite by se nasel nekdo, kdo by ji poznal. Nastesti jsme ty fotky fotili s tim, ze je pozdeji vystavime na netu (samozrejme bez obliceje), takze mne tak nehlodalo svedomi. Ale presto si dodnes predstavuju, jak si nekdo stahuje archiv, kde moji tehdy lasku nekdo prezentuje jako svoji kurvicku, kterou mi suka a popisuje mne, jako suba, ktery mu posila jeji fotky a pujcuje mu ji, kdykoliv si luskne prsty.

Ten clovek sice zneuzil me duvery, ale naprosto dokonale mne prinutil poslechnout kazde jeho slovo.
Psali jsme si jeste nekolikrat, v dalsich chatech mne prinutil, abych se vyfotil nad fotkou me lasky, kterou mi vybral, s napisem : "jsem otrok sveho pana", na fotku jsem napsal fixem : "cubka na mrdani pro ... a jeho jmeno" a poslal mu to. Byly to hodne vzrusujici hry a musel jsem si ho mockrat vyhonit, kdyz jsem plnil ukoly pro nej.

Jeste nekolikrat jsem potom delal takovy experiment, ale pokazde uz s fotkama bez obliceje. Jeden dominant vystavil nekolik fotek me holky na netu a prinutil me je hledat. Dokud jsem ji nenasel, fotky nestahnul. Takze mi bezel cas a shlednuti tech fotek naskakovalo.
Mel jsem napovedu, takze jsem ji asi za hodinu nasel a on dodrzel svuj slib. Byl to ale docela hezky kandaulisticky zazitek a kazdemu, kdo ma rad trochu dominantniho bulla to doporucuju vyzkouset, je to zabava pro oba ;)
pepe
Příspěvky: 766
Registrován: sob 26. črc 2014 15:29:59

Re: Rozeslane fotky

Příspěvek od pepe »

Přítelkyně by mně asi zabila, ale taky se mi to líbí. Když jsme měli fotky na netu, často jsem soukromně posílal pikantní fotky nadrženým chlapům, co si o to uměli říct - prostě mi poroučeli. Fascinovala je svýma kozama a já musel vybírat různé úhly, situace, atd.Dokonce jsem i potají přítelkyni fotil podle toho, jak si jeden řekl. Nevěděla to, myslela si, že to jsou fotky co chci já, ale já jsem je pak přeposílal a byl vděčný za slovní výprask :?
Uživatelský avatar
bizzarre
Příspěvky: 188
Registrován: úte 18. lis 2014 10:56:08
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=136

Re: Rozeslane fotky

Příspěvek od bizzarre »

To je hodně dobré!!! Také jsem párkrát poslal fotky své přítelkyně. Teda bez obličeje. Víc mi bere když je posílala sama...
Uživatelský avatar
kandapraha
Příspěvky: 1159
Registrován: úte 22. črc 2014 15:16:51
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=18
Bydliště: Praha

Re: Rozeslane fotky

Příspěvek od kandapraha »

Nejvice vzrusujici byl prave ten pocit, ze mu musim posilat dalsi a dalsi, protoze jinak.... Proste neslo rici ne. To vetsinou na netu bez problemu jde, ale tady byla situace jina. Musel jsem mu ji ukazovat, stejne, jako bych mu ji musel pujcovat.
jirka
Příspěvky: 46
Registrován: čtv 25. zář 2014 11:06:31
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=80

Re: Rozeslane fotky

Příspěvek od jirka »

taky jsem posílal fotky moji kočky. Kdyby to věděla, zabila by mně, protože vždycky vybírá jake mužu poslat a jaké musím hnet smazat. Je nádherná holka, ale má mindráky že je tlustá a kdesi cosy. Ale našel jsem si na netu parťáka, kterej mi poroučel a přikázal mi, abych mu ukázal všechny fotky co mám, samo že postupňe. I z dovolené a tak. Stálo mi péro jako nikdy. Musel jsem mu poslat i její číslo na mobil, kdybych prý neposlouchal, aby mně mohl lépe přinutit. Ta svině ji napsala normálně sms, když jsem nechtěl poslat fotku, ajkou si řekl. Drtil mně, posílal ji sms a volal a já jsem mu musel skákat jak on pískal. Moje přišla z práce a říká my, měla jsem dneska dvě divný sms, vůbec to nechápu a já byl hned v obraze. Zažili jste to někdy? Je to adrenalin jak prase, ale líbilo se my to.
Uživatelský avatar
kandapraha
Příspěvky: 1159
Registrován: úte 22. črc 2014 15:16:51
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=18
Bydliště: Praha

Re: Rozeslane fotky

Příspěvek od kandapraha »

Tak to je uz docela husty s tema SMSkama, to se mi nestalo, ale asi bych to uz nevnimal jako moc vzrusujici. Na druhou stranu, pristoupil jsi na jeho hru a nechal ses vydirat. Nerikej, ze te to tedy nevzrusovalo? Kdybys mu to cislo neposlal, tak by ji nemohl psat, takze bud jsi udelal blbost, ze jsi mu poslal jeji cislo, nebo te to proste tajne vzrusovalo, ze se to muze stat a ze on ji bude kontaktovat.

Prirovnal bych to k tomu, ze on na ni sahal a ty jsi mu ji musel drzet ;)
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Re: Rozeslane fotky

Příspěvek od subkanda »

Toho se někdy taky trochu bojím, i když mně vzrušuje, když se na její tělíčko někdo kouká. Proto posílám jen fotky, které máme vzájemně tak nějak odsouhlasené, nebo je už předtím někdy někomu také ukazovala.
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Re: Rozeslane fotky

Příspěvek od subkanda »

Docela ve mně tohle téma hlodalo a protože nějakou dobu nejsem doma v postavení sub a chybí mi to, napadlo mně, něco takového zkusit přes net.
Našel jsem si "pána", kterému jsem důvěřoval a začal mu ukazovat fotky mé paničky. Hodně se mu líbí, takže se u ní ukájel a já mu musel ukazovat další a další, až jsme došli k tomu, že by mně vzrušovalo, kdybych nad tím vším ztratil kontrolu a on mně začal vydírat a tím přinutil, zcela ho poslouchat. Líbilo se mi, že se dívá, že mu ji musím ukazovat a že nemůžu neposlechnout.

Měl jsem tvrdého čuráka, když si poručil civil fotky. Váhal jsem, ale nepřinutil mně :roll:
Už si dopisujeme nějaký ten měsíc a dokáže se mnou celkem hezky zametat. Líbí se mi to, vzrušuje mně to, je to svým způsobem taková náhrada reálného bulla a mé poslušnosti vůči němu.

Zajímá to někoho, chtěl by někdo vědět, co si píšeme, jak mne přinutil, co musím dělat, atd.?
Uživatelský avatar
Tms0411
Příspěvky: 931
Registrován: stř 01. říj 2014 22:52:27
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Cuckold / Kandaulista a pisatel povídek!:)
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozeslane fotky

Příspěvek od Tms0411 »

Velmi zajímavé.=) Myslím si, že nejen mě to zajímá. Moc rád bych si přečetl jak to probíhá.=)
TmsCuck - profil na Amatérech!=)
vojtisekk
Příspěvky: 39
Registrován: stř 02. zář 2015 7:45:15

Re: Rozeslane fotky

Příspěvek od vojtisekk »

taky by mě to zajimalo co píše :) jen jsem to tady četl a postavil se mi zase :)
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs BOT, Google [Bot], mlady13, Mozna a 191 hostů