PP - v hospode

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
Kandaulista531
Příspěvky: 591
Registrován: pát 09. úno 2018 12:50:47
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Som kanda

Re: PP - v hospode

Příspěvek od Kandaulista531 »

DrGarden píše:Niečo z môjho života. Skutočný príbeh.
Z bývalou manželkou sme mali posledné roky menšie nezhody. Hlavne Eva chcela ešte dieťa ale ja som to odkladal na neurčito, že ak sa to stane tak bude. Lenže Eva chcela tomu ako sa povie „trochu napomôcť" a na Nete si našla známosť z iného mesta. Ja som zatiaľ ešte o ničom nevedel. Normálne sme žili manželským intímnyn životom, len som si dával pozor aby som ju nedostal do iného stavu. Eva chodievala do klubu pre záujmové činnosti v rámci svojho handikapu, čo som bral celkom v pohode. Lenže raz mi povedala, že pôjdu na tri dni do Trenčína. Už predtým boli v Podhajskej a inde na 1-2dni a tak som samozrejme nic nenamietal. Termín sa blížil a ja som nemal žiadne podozrenie, bol som OK. Lenže náhodou si Eva zabudla doma mobil a nedalo mi sa nepozrieť doň.. čo som asi nemal! Klikol som na SMS a tam som prekvapene čítal správu od nejakého Miloša: „Ahoj Evka! OK, sme dohodnutý, budem ťa čakať na stanici. Teším sa na teba, Pa, Miloš“ Rýchlo mi začalo búšiť srdce a bol som zrazu vzrušený ako nikdy! Čo sa to deje? Preskočil som na ďalšie SMS, tentoraz mu písala moja Eva: „Ahojky Miloš. Tento výkend mám práve plodné dni, tak by sme mali mať na to tri dni, aby sa to podarilo..Teším sa na teba a dúfam že ti do toho nič nepríde. Napíš mi! Eva.“ V roztržitosti som preskočil dve SMSky a čítam ďalej. „Evi, budem len tvoj! Moja čaja odišla k rodičom. Otočíme to spolu niekoľko krát, určite odídeš odo mňa bruškatá, som si tým istý, len si skontroluj svoje dni.. Tvoj Miloš.“ Ona mu v ďalších SMS-kách písala ako sa na to teší a tak.. Predtým spolu preberali, že chce otehotnieľ, ale jej muž sa tomu bráni (ako že ja), inak som fajn, má ma rada ale chcela by ešte jedno bábo či by jej v tom nepomohol. Potom že sa na mňa podobá, že to ostane len medzi nimi, že si môžu potom napísať, ale už nič viac. Bol od nej o 8rokov mladší, na čom vlastne vôbec nezáležalo. On jej potom, že by to bral ako službičku-pomoc pre ňu a že aj pre neho by to bola výzva , splniť si tajnú túžbu vypomôcť páru na šťastnú rodinku a také tie reči.. Ešte mu napísala, že keď príde domov od neho, tak bude z manželom šukať ako divá, aby nemal podozrenie.. Zatvoril som mobil a dal ho na pôvodné miesto. Vták mi stál ako ešte nikdy! Bola streda a v piatok mala odísť do Trenčína. Skontroloval som Evine ovulačné dni a naozaj to vychádzalo na víkend, keď mala za ním cestovať. Nevydržal som to a po niekoškých sťahoch predkošky som hlasno dosiahol neskutočný orgazmus aký som už dávno nemal. V tej chvíli som si uvedomil niečo, o čom som len nejasne tušil..... po vystriekaní semena a odznení orgazmu sa vytratila sladká chvíľa plná žiarlivosti a toho zvláštneho pocitu, ktorý som dovtedy neopoznal.
Mám v príbehu pokračovať?
Budem rád ak mi napíšete vaše názory, čo by ste robili vy na mojom mieste.
Chlape zažil si to čo si praje zažiť veľa chlapov, máš šťastie...ak sa ti to páči prečo nepokračovať?!
antimusculus
Příspěvky: 399
Registrován: ned 09. dub 2017 17:27:41
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Manželka zatím dvakrát kouřila jiného. Jednou kamaráda a jedou úplně cizího.
Bydliště: Kyjov a okolí

Re: PP - v hospode

Příspěvek od antimusculus »

No nejsem si jist, zda vel'a chlapov chce doma kukačku..
Kandaulista531
Příspěvky: 591
Registrován: pát 09. úno 2018 12:50:47
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Som kanda

Re: PP - v hospode

Příspěvek od Kandaulista531 »

antimusculus píše:No nejsem si jist, zda vel'a chlapov chce doma kukačku..
Mne sa to páči...
Mispulin
Příspěvky: 1364
Registrován: čtv 20. dub 2017 16:48:45
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: PP - v hospode

Příspěvek od Mispulin »

DrGarden: Nezlob se, ale tohle je ze strany tvojí ženy normální svinstvo. Za tvými zády, bez tvého vědomí a vlastně proti tvojí vůli. Tohle je normální nevěra, to s kandaulismem nemá nic společného. Já bych se určitě nasral, poslal bych jí SMSku, že všechno vím a ať se připraví, že až se vrátí od milence tak to s ní ukončím nebo ať si u něho rovnou zůstane. Kdybys to předem chtěl, tak OK, ale tohle je svinstvo. Cizího parchanta bych tedy nevychovával, ono ocamcaď až pocamcaď!!! Tedy pokud nechceš být jako Osel...
Uživatelský avatar
DrGarden
Příspěvky: 315
Registrován: čtv 03. pro 2015 11:43:37
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: sme pár, zatial bez milenca, ona 40r. štíhla 154/50
Kontaktovat uživatele:

Re: PP - v hospode

Příspěvek od DrGarden »

Mispulin píše:DrGarden: Nezlob se, ale tohle je ze strany tvojí ženy normální svinstvo. Za tvými zády, bez tvého vědomí a vlastně proti tvojí vůli. Tohle je normální nevěra, to s kandaulismem nemá nic společného. Já bych se určitě nasral, poslal bych jí SMSku, že všechno vím a ať se připraví, že až se vrátí od milence tak to s ní ukončím nebo ať si u něho rovnou zůstane. Kdybys to předem chtěl, tak OK, ale tohle je svinstvo. Cizího parchanta bych tedy nevychovával, ono ocamcaď až pocamcaď!!! Tedy pokud nechceš být jako Osel...
Jasné, budem pokračovať, inu nie si ďaleko od pravdy..
Tuzexsex
Příspěvky: 882
Registrován: pon 21. kvě 2018 21:17:10
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: PP - v hospode

Příspěvek od Tuzexsex »

Vždyť pise, že je to s bývalou manželkou.
123vfa
Příspěvky: 95
Registrován: pát 06. črc 2018 7:39:34
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: PP - v hospode

Příspěvek od 123vfa »

A víš kolik otců je přesvědčeno že je to jeho...…….Dítě věří,otec doufá matka ví...…………………...Jsou dva druhy paroháčů...……..štastný a neštastný……………..ten nešťastný to už ví...…………….
Mispulin
Příspěvky: 1364
Registrován: čtv 20. dub 2017 16:48:45
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: PP - v hospode

Příspěvek od Mispulin »

rostak: Tak tak... Když jich v sobě měla tu inkriminovanou noc hned několik najednou, tak je to jako by měla vědět, který zub cirkulárky ji řízl první. :lol:
Tuzexsex: Jasně, bývalá, ale já se jen vžil do situace DrGardena. :oops:
DrGarden: A jak jsi to vzal ty a jak na to zareagoval? :P
Tuzexsex
Příspěvky: 882
Registrován: pon 21. kvě 2018 21:17:10
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: PP - v hospode

Příspěvek od Tuzexsex »

Mispulin : Drgarden se o tom dověděl, tak ať povypravi, jak to dopadlo.
Jak už bylo napsáno výše, spoustu otců neví...
Tak proč z toho dělat tragédii
Tuzexsex
Příspěvky: 882
Registrován: pon 21. kvě 2018 21:17:10
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: PP - v hospode

Příspěvek od Tuzexsex »

No a proto si počkejme, jak to dopadne.
Psal bývalá žena, tak asi svým způsobem dobře.
Odpovědět

Zpět na „Povídky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: ota65, vlado1974 a 200 hostů