PP - v hospode

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
Uživatelský avatar
DrGarden
Příspěvky: 315
Registrován: čtv 03. pro 2015 11:43:37
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: sme pár, zatial bez milenca, ona 40r. štíhla 154/50
Kontaktovat uživatele:

PP - v hospode

Příspěvek od DrGarden »

Podelím sa aj ja o nedávny zážitok zo svojou ženou. Boli sme u svokry a mali sme chuť si niekam zájsť navečer do spoločnosti, len my dvaja. Naše 3ročné male sme nechali na starosti svokre a vyrazili sme.. Našli sme takú fajn útulnú krčmičmičku a objednali si spolu vínko. Zo začiatku sme tam boli sami a až neskôr sa k nám pridali neznámi „hostia“ že či máme voľné.. Prehodilo sa slovo a začali sme sa spolu rozprávať s dvoma fajn chlapíkmi. Potom prišli další čo tých dvoch poznali a zrazu sme za stolom sedeli siedmi-osmi, všetko to boli samí chlapi a moja žena. Super partia. Po nejakom čase a vypitom vínku nálada za stolom stúpala a ja som si musel odskočil. Zámrene som sa neponáhlal naspäť a po vrátení sa, som si už sadol oproti mojej drahej zboku stola, aby ostala medzi dvoma neznámimi prisediacimi. Videl som ju ako ju to s nimi baví a bolo to neskutočne sexi vidieť ju v takej pánskej spoločnosti. Samozrejme padali aj šteklivé dvojzmyselné narážky, čo ma neskutočné vzrušovali! Bol som milo prekvapení, že niektorý na moju polovičku vyslovene žiarlili, ako si ju dvaja-traja ich kamoši doberali. Moja žena si pozornosť pánov tiež užívala a po nejakom čase som jasne a zretelne videl, že ten čo sedel opriti ju evidentne a otvorene balil (samozrejme za môjho tichého súhlasu) Bola to špica! (neskôr som sa dozvedel, že počas mojej neprítomnpsti vymenili tel.čísla) Mal som chuť ju tam s nimi nechať, nech si baba užije bez mojej prítomnosti.. a potom by ju snád niekto odprevadil domov.. Zábava, vínko a hlavne atmosféra pri stole hustla. Vtedy som si prial, aby sa zdvyhla a išla „akože na vecko“ aj s tým mladíkom. Bol som si istý, keby sa tak stalo, že by ju v ten večer mal.. a ja by som sa roztopil asi s ňou. Keby sa nevracali bolo by to jasné aj ostatným a boli by sme asi všetci z toho paf! Moja fantázia pracovala zo stúpajúcim alkoholom a moja žena už mala na stole okrem svojho pohára ešte dalšie a dalšie vínka čo jej veľkoryso všetci objednávali. Bola už tiež v dobrej nálade, sem-tam padla aj nejaká ruka na jej stehno, či prijatelské objatie od vedľasediacého sediaceho. Myslím že by neodolala, nechávala si to páčiť a ja som bol Kráľom.. Nabádal som ju, či sa nechce ísť prejísť na chvílu von, zatial si ja pokecám z ostatnými bez nej. Samozrejme by išiel aj ON a jasne som jej to naznačil a povedal: tu Marek na teba dá pozor! On sa už aj dvíhal, ale tí dvaja čo s ňou sedeli o tom nechceli ani počuť a vôbec ju nemali v úmysle pustiť von s ním! (Neviem čo sa „dialo pod stolom“, ale doma mi povedala, že ju ten mladík šťuchal kolenom, aby šla.. a tiež aj cítila dotyky od iných) Už dávno som nebol tak vzrušený zo svojej ženy, a ostatný na tom boli asi podobne. No jednoducho to bola súper rozbehnutá jazda.. V tom jej zazvonil mobil, volala svokra, a všetko pokazila, že dokedy tam chceme ešte byť? Nedalo sa inak a museli sme sa poberať domov. Horko-ťažko sme ich všetkých presvedčili, že „naozaj musíme“ a naveľa-naveľa mi prepustili ženu aby vstala od nich. Padli potom od všetkých prítomných pusinky na rozlúčku a ujístenie že sa znova tak musíme stretnúť pri najbližšej príležitosti a dlhšie si pokecať. Hlavne tá od toho mladíka Mareka bola o čosi viac „hlbšia“ na rozlúčku a aj objatie trvalo viac ako bolo "únosné prítomným". Cestou mi už v dobrej nálade držiac sa za ruky povedala, že ako sa s nimi dobre bavila, že škoda že sme museli od nich a že by ešte vydržala dlhšie ostať.. Ja som nadhodil, že by ju ten čo sedel oproti aj odprevadil, a ona že určite áno! Na záver už len spresním, že moja polovička má 39 (pozri fotky), ja 45 a ten veľmi simpatický mládenec 27. Nádej mi tak trochu dáva jeho číslo ktoré má uložené, že mu zavolá ak pôjde najbližšie k mame sama bez nás, že sa potom už niečo stane.. a s Marekom sa viac skamarátime. Má môj súhlas.. a ja tiež, že mi o tom povie. Budem rád keď som vás aspoň trochu potešil týmto pravdivým príbehom, ktorý je zatial ešte bez konca.......
Šmíra
Příspěvky: 349
Registrován: čtv 10. zář 2015 23:35:52
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Moje žena je normální, protože má ráda sex :)
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=266

Re: v hospode

Příspěvek od Šmíra »

Moc pěkné a myslím že vůbec nevadí, že to bylo bez sexu, o to více je to vzrušující, taky máme podobné věci rádi. I když u nás většinou skončí něčí ruka alespoň pod kalhotkami.
Uživatelský avatar
DrGarden
Příspěvky: 315
Registrován: čtv 03. pro 2015 11:43:37
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: sme pár, zatial bez milenca, ona 40r. štíhla 154/50
Kontaktovat uživatele:

Re: v hospode

Příspěvek od DrGarden »

Ahojte.. Zatiaľ som ešte čo sa týka Mareka "parôžný panic" :oops: , ale ak by bol záujem napísal by som moj tužobný sen ako by asi mala dopadnúť naša spoločná (dopredu dohodnutá) stretávka v známej hospode. Hlavne z Marekom (i ked nebol jediný záujemca s ktorými si moja polovička vtedy bez rozpakov zaflirtovala. Musím napísať že ma veľmi vzrušuje predstava ako by sa tí dvaja do seba zavesili a prežili spolu taký "nevinný večerný či nočný románik.." samozrejme nie iba jediný ak by medzi nimi preskočilo niečo viac ako telesná príťažlivosť! Mojej láske sa Marek veľmi páčil a potvrdila mi, že by s ním vedela stráviť "chvíľku osamote.." Viem že by k tomu došlo a ja ju za jej otvorenosť neskutočne milujem! Ona tiež vie že má u mňa absolútne pochopenie na jej "malú lasku" či bočáčik. :roll: Sama už dlhšie túži (a ja s ňou), po milencovi a Marek mi ju napriek žiarlivými pohľadmi kamošov naozaj vážne balil a bol z nej neskrývane vzrušený, určite by k niečomu neskôr došlo, kedže nebýval daleko! Škoda, ale taký je zatial môj príbeh.
DrGarden
bonjorno
Příspěvky: 70
Registrován: pon 01. zář 2014 12:39:29
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno
Bydliště: Ostrava

Re: v hospode

Příspěvek od bonjorno »

skvele mam taky podobny sen jen bych chtel jiny konec treba aby tchyne nevolala a skoncilo to osukana vice
Uživatelský avatar
DrGarden
Příspěvky: 315
Registrován: čtv 03. pro 2015 11:43:37
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: sme pár, zatial bez milenca, ona 40r. štíhla 154/50
Kontaktovat uživatele:

Re: v hospode

Příspěvek od DrGarden »

Myslíš to tak, že po záverečnej by sa uzavrela hospúdka a nechal by sa "voľný priebeh zábavy" až k tomu ..čo sa stane? Okrem Mareka a mňa tam boli ešte štyria další prísediaci a to by už bol hotový výprask na holú! :o i ked už nie všetci boli "niečoho schopný". :P Ale by sa určite pozerali, či dali si pohoniť alebo mi ju podržali Marekovi.. :oops: Predstava neskutočná! ale zábrany by asi nemala lebo vínka mojej čertici naozaj dopriali. Bolo by ale supiš keby im tam vtedy moja Majka aspoň ukázala svoje krásne prsia.
bonjorno
Příspěvky: 70
Registrován: pon 01. zář 2014 12:39:29
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno
Bydliště: Ostrava

Re: v hospode

Příspěvek od bonjorno »

Bud to mohlo byt tak ze by se hospudka zavreala a vy jste tam zustali. A nebo se mohlo jit na nejaky byt kde by vse bylo zakonceno hromadnym sukanim. Me se takova predstava libi a chtel bych ji zazit.
Uživatelský avatar
DrGarden
Příspěvky: 315
Registrován: čtv 03. pro 2015 11:43:37
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: sme pár, zatial bez milenca, ona 40r. štíhla 154/50
Kontaktovat uživatele:

Re: PP - v hospode

Příspěvek od DrGarden »

Uz som spominal ze Marek byval nedaleko, tak kto by mal zaujem s pritomnych pokracovat dalej "z nacatym vecerom" tak by sme sa presunuli k Marekovi na byt. Ale radsej by som bol, keby k nemu isla iba ona sama a ja by som ju potom vyzdvihol po SMSke :) Ale keby to chcela tak ako pise bonjorno, nenamietal by som.. :oops: Moja tuzba je aby prisla zo stretavky a ukazala by mi pouzitu gumu, ci este viac: ak by sa do mojej lasocky aj naostro spravil :roll:
bonjorno
Příspěvky: 70
Registrován: pon 01. zář 2014 12:39:29
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno
Bydliště: Ostrava

Re: PP - v hospode

Příspěvek od bonjorno »

napis si to jak chces ty :-) zacal jsi dobre a ja budu doufat ze zaziju svuj pribeh :-)
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Re: PP - v hospode

Příspěvek od subkanda »

moc dobře rozjetý příběh. Píšeš o fotkách své lásky, ale žádné jsem nenašel, určitě bych se rád na tvou rozpustilou ženušku podíval, dříve, než ti ji zprzní Marek :-)
Uživatelský avatar
DrGarden
Příspěvky: 315
Registrován: čtv 03. pro 2015 11:43:37
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: sme pár, zatial bez milenca, ona 40r. štíhla 154/50
Kontaktovat uživatele:

Re: PP - v hospode

Příspěvek od DrGarden »

Pripajam fotku mojej Majky: http://postimg.cc/image/9kyjz3ld7/
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: jonny, pepan1 a 210 hostů