PP - v hospode

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
Uživatelský avatar
DrGarden
Příspěvky: 315
Registrován: čtv 03. pro 2015 11:43:37
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: sme pár, zatial bez milenca, ona 40r. štíhla 154/50
Kontaktovat uživatele:

Re: PP - v hospode

Příspěvek od DrGarden »

Obrázek
Moja fantázia: (na fotke Majka)

Ona: Zlato, dnes máš poobednú, môžem ísť s Petrom na bicykel o tretej?
Ja: S tým tvojím novým kamošom? Môžeš, vyzerá byť v pohode.
Jasné je, povedal, že by sme mohli spraviť okruh na jeho chatu a speť.
Aha? No dobre, ale zavolaj keď prídeš domov.
Nebudeme dlho, len mi ju ukáže.. však vieš.. Pa zatial.
Pa, nemusím sa dúfam báť o teba!
Nie nemusíš, chcem byť na poprve dobrá.. 

20.00h. Už som doma, som OK, ale nebola som veľmi dobrá miláčik.. 
Tak si sa s ním dosť zdržala? Inak všetko v poriatku?
Neboj som, zajtra ti poviem.. idem si ľahnúť, som unavená!
Dobre, len mi povedz či aj „niečo“ chcel..?
Chcel, keď to už chceš vedieť.. Pa zajtra, už som v posteli..
Ách, tak dobrú.. vyspi sa zlatko!
To fakt musím!! ...
Uživatelský avatar
DrGarden
Příspěvky: 315
Registrován: čtv 03. pro 2015 11:43:37
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: sme pár, zatial bez milenca, ona 40r. štíhla 154/50
Kontaktovat uživatele:

Re: PP - v hospode

Příspěvek od DrGarden »

Milé foto! Že by mi niečo naznačovala moja Majka?
Obrázek
Uživatelský avatar
DrGarden
Příspěvky: 315
Registrován: čtv 03. pro 2015 11:43:37
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: sme pár, zatial bez milenca, ona 40r. štíhla 154/50
Kontaktovat uživatele:

Re: PP - v hospode

Příspěvek od DrGarden »

Tak najnovšie ma prekvapila moja Majka v kúpeľoch, kde sme boli trochu relaxovať v takom mini bazéne pre 10 osôb. Práve keď sme vyšli z vody von, prišli traja mladý dobre vyzerajúci borci a dvaja sa aj obzreli po mojej jedinej. Vzápetí mi moja polovička s povzdychom poznamenala: "Noó, to by som ešte vydržala v bazéne.." kukla na mňa a dopovedala: "..ale bez teba!" Viac mi nebolo treba, až ma striaslo. Bola s nami aj jej staršia sestra (moja švagriná) a tá sa začala pučiť od smiechu. (Vie ako to u nás chodí.) No ale tá predstava, že by s nimi strávila ďalšiu hodinku (alebo aj obe?) by stálo za hriech! Čo by sa potom dialo neskôr ak by ju (ich) pozvali na drink, to si neviem ani predstaviť.. ale inak by to myslím nemohlo skončiť, prirodzene . Musel by som to vydržať, zvláš ak by na to moja Majka pristúpila. Samozrejme by mala odo mňa na to plnú dôveru nech by sa to skončilo akokoľvek. Inak boli fakt fešný!
Uživatelský avatar
DrGarden
Příspěvky: 315
Registrován: čtv 03. pro 2015 11:43:37
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: sme pár, zatial bez milenca, ona 40r. štíhla 154/50
Kontaktovat uživatele:

Re: PP - v hospode

Příspěvek od DrGarden »

TU SOM SPÍSAL ULOHY PRE MOJU MILOVANÚ, KTORÚ BY STE JEJ ODPORÚČILI?
1. Napísať mail neznámemu mužovi o zoznámenie sa s ním, resp. podať o zoznamovací inzerát.
2, Osloviť neznámeho simpatického muža na ulici a pozvať ho predo mnou na kávu.
3. Vyzívavo sa obliesť do parku, v šatách bez nohavičiek a na lavičke sa odhaliť okoloidúcemu.
4. Nečakane napísať svojmu manželovi SMS, že dnes má dojednané stretnutie s cimpatickým mužom a preto príde domov neskôr.
5. Kúpiť svojmu mužovi Kličku a podarovať mu ju na výročie ich spoločného vzťahu.
6. Pozvať si k nám kamaráta/priateľa v čase keď chodím domov z práce a prekvapiť ma.
7. Odfotiť sa príležitostne s neznámim simpatickým mužom tak aby to vyzeralo, že s ním má intimny vzťah (držanie sa za ruky, tesné objatie, bozk a.i.)
8. Požiadať neznámeho vodiča, či by ju nemohol zaviesť z mesta domov, kým ja ich budem čakať pred domom.
9. Kúpiť si tričko s cuckold tematikou a mať ho na sebe počas dňa v spoločnosti neznámich ľudí. (ona aj ja)
10. Zobrať stopára a počas cesty sa vyzliesť pred ním do naha. (dať dole podprsenku, vymeniť nohavičky)
Uživatelský avatar
DrGarden
Příspěvky: 315
Registrován: čtv 03. pro 2015 11:43:37
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: sme pár, zatial bez milenca, ona 40r. štíhla 154/50
Kontaktovat uživatele:

Re: PP - v hospode

Příspěvek od DrGarden »

Na starý rok som s Majkou náhodou riešil jej Novoročné predsavzatie. Mali sme spolu intímnu chvíľku a málo sa vzrušila. Navzájom sme si dali orál, zásun nebol. Len tak som nadhodil, či nebudem problém ja, že ju málo vzruším. Zamylela sa.. a uvážila že nevie, ale že by to mohla skúsiť, či je to v tom..? (Potvorka jedna) Občas sa navzájom takto doberáme, vie že ma to vždy pekne nabudí..
Na Silvestra svojej sestre (Oslavovala s nami), spomenula príbeh ktorý sme mali "V hospode" viewtopic.php?t=339 Šampus už účinkoval a videl som na Majke, ako ju to rozprávanie rozpálilo. Potvrdila mi, že ten chalanisko sa jej tam fakt páčil!!! Škoda len, že sa s ním vtedy nešla von prejísť keď ju volal.. Každý by si o tom myslel len to jediné, ja by som zažil pocit nádejného paroháča a ony by tam osamote (verím že by..) zahodily zábrany. Jemu to už z očí kričalo, čo chce.... Bola by mi tak pred všetkými šteklivo neverná a ja by som sa tváril, že nič nevidím.
Tak snáď to bude pre nás v tomto smere prajný rok ;)
Uživatelský avatar
DrGarden
Příspěvky: 315
Registrován: čtv 03. pro 2015 11:43:37
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: sme pár, zatial bez milenca, ona 40r. štíhla 154/50
Kontaktovat uživatele:

Re: PP - v hospode

Příspěvek od DrGarden »

Dnes moja Majka so mnou prehrala stávku (že nás zastaví polícia cestou autom), ale nič také sa nestalo. Mám jej teraz povedať čo má urobiť? Neviem či už čaká, že jej poviem o milencovi a "bude to musieť splniť". Vie že to chcem! Ešte som sa nevyslovil, ale týmto bude mať na to silný dôvod "že musí!" a že stávky sa jednoducho plnia... a ja to už nevrátim späť! Nie ona ale ja za to budem môcť že sa s niekym vyspí... :?
Obrázek
Uživatelský avatar
DrGarden
Příspěvky: 315
Registrován: čtv 03. pro 2015 11:43:37
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: sme pár, zatial bez milenca, ona 40r. štíhla 154/50
Kontaktovat uživatele:

Re: PP - v hospode

Příspěvek od DrGarden »

Moja koláž a fikcia k tomu: Uvažovali sme s Majkou o "perinke a postieľke" a keďže sa nám to dlho nedarilo uskutočniť, rozmýšlali sme čo s tým spravíme? Majka bola v poriadku, skôr ja som mal pochybnosti o sebe. Prišlo to zrazu náhle a nečakane vo chvíli, keď sme spoznali Ivana. Ja som vtedy často odchádzal na služobky a aby som to zvládol sám, nosil som zámok vždy keď som mohol. Ivan jej za ten čas robil spoločnosť po večeroch aby neostávala sama. Písala mi že je všetko v poriadku, že ľúbi len a len mňa a hoci je teraz častejšie s ním, myslí na mňa každú chvíľu. Onedlho nato moja najdrahšia začala pociťovať nevolnosť a za tri mesiace som už Majke videl rásť bruško.. Ja som prestal odchádzať na služobky a bol jej tak viac oporou. Ivan sa občas zastaví na chvíľu, ale sám má svoje rodinné povinnosti, manželku, deti. Stále je náš priateľ s ktorým Majka občas trávi svoje slabé chvíľky. Vždy keď je na to príležitosť a viem že je s ním, nasadím si svoj zámok aby som to s nimi vydržal do konca! Je to môj relax vo chvíli keď moja Majka prežíva s Ivanom telesné radovánky. Všetko je v najlepšom poriadku, sme pár, ľúbime sa a tak to aj ostane. Milujeme sa a to je to hlavné a podstatné.Som predsa jej manžel a už čochvíľa aj nastavajúci a nedočkavý otecko..


Obrázek
Uživatelský avatar
DrGarden
Příspěvky: 315
Registrován: čtv 03. pro 2015 11:43:37
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: sme pár, zatial bez milenca, ona 40r. štíhla 154/50
Kontaktovat uživatele:

Re: PP - v hospode

Příspěvek od DrGarden »

Dnes som mal veľmi intenzívny, živý sen. Prepísal som ho Majke a dal jej ho prečítať..

Išli sme autom do nejakej zapadnutej pohraničnej dediny (neviem načo). Tam sme vošli do úradu a čakali na výťah. Lenže tam bol výťah len pre jedného (trochu zvláštne) a ty si ostala čakať dole. Či som niečo vybavil si nepametám, ale vyšiel som von a stretol sa s nejakým miestnym chlapíkom s ktorým som sa pustil do reči. Po chvíli som si uvedomil, že som ťa už dlhšie nevidel a že už by si to mala mať vybavené. Okolo idúcej drobnej žienky som sa opítal, či ťa nevidela? „Myslíte tú v tmavších vlasoch, tak tú som videla s jednim našim fičúrom!“ Povedala. „A neviete kde by som ju našiel?“ Spítal som sa už nervóznejšie až nedočkavo. „Myslím že len na jednom mieste môžu byť! Chcete tam?“ Viac mi nebolo treba, zamierili sme do nejakého starého domu. Na schodoch som počul ticho hrať hudbu. Chvílu sme postáli a obzerali sa odkiaľ to ide. Lenže som sa ponáhľal a nebol čas o tom rozmýšlať. Vyšiel som rýchlo hore schodmi a v tom si oproti mne vybehla len tak v tielku, napoli nahá. „Ja ti to vysvetlím..!“ Prvá si na mňa zvolala s pocitom viny a s chvejúcim sa hlasom. „Nemusíš nič, netreba..“ Vykročil som oproti tebe a vzadu za dverami sa mi mihol niekto, kto si narýchlo naťahoval nohavice . „Vieš, on by mi potom nedal pokoj..“ Ďalej si vysvetľovala. „Však sa nič také nestalo.“ Objal som ťa a ostali sme chvílu sami tam stáť na chodbe. Upokojilasi sa a tak som skúsil.. „Vieš, chcel by som ťa, teraz.. jazykom..“ Vyslovil som moje tajné prianie. „Teraz, tu, to naozaj?“ Čudovala si sa. Ty si to práve v tej chvíli myslím nechcela ale aby si si ma udobrila, tak si privolila.. Dal som ti dole gate a chvíľu ťa ležiac lízal. Nič zvláštne som ale necítil. V kúte som potom zbadal ostriekané cudzie tričko čiernej farby. „Naozaj sa nehneváš?“ Spítala si sa ma znova. „Pravdaže že sa nehnevám, nemám prečo sa hnevať, však si mohla..“ Postavili sme sa a v tom sa vo dverách ukázal on. Pozrel sa na mňa a ostal rozpažite stáť. Ty si tiež zneistela. Bol svetlovlasý, vyšší ako ja a mladší. Nevedel som čo teraz, tak som mu podal ruku a predstavil sa ako tvoj muž. Podal mi ju, pousmial sa a že aj nabudúce.. Ty si mu potom ešte zodvihla tričko a on odyšiel. Vyšli sme von z toho domu a viac si už nepametám.
Bárz by som mal viac takých erektických príhod počas spánku, či snáď lepšie v skutočnosti :)
Uživatelský avatar
pups
Příspěvky: 184
Registrován: pát 28. zář 2018 19:14:05
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: PP - v hospode

Příspěvek od pups »

Ja viem, že by sa to tu nemalo a ani niesom učiteľ ale v tomto posledno príbehu to bolo viac krát a vždy keď som na to narazil tak sa mi v hlave zopakovali vybrané slová po "P".. odyšiel mi tiež zarezalo ale vravím si, že po "D" sa niekto môže pomýliť.

Sen inak pekný
Uživatelský avatar
DrGarden
Příspěvky: 315
Registrován: čtv 03. pro 2015 11:43:37
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: sme pár, zatial bez milenca, ona 40r. štíhla 154/50
Kontaktovat uživatele:

Re: PP - v hospode

Příspěvek od DrGarden »

Nie je to zrovna o téme, ale má to znaky submisivity. Piercing. Chcel som ho
vyskúšať a tu je výsedok. Vpich bol bez krvy a viac-menej nebolestný. Po
napichnutí uzdičky sa mi dostavilo vzrušenie a zaujímavý pocit na citlivom
mieste. Možno aj toto je to podriadení sa. Existujé niečo ako "cuckold
piercing" symbol.
Obrázek
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Coolhandluke, D302, Google [Bot], idontexist, Longhorn a 204 hostů