Lekce u dominy

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
zenith30
Příspěvky: 242
Registrován: čtv 12. říj 2017 15:10:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem submisivní kanda a rád ukazuji svou ženu. Chtěl bych ji také vidět s jiným.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1241
Bydliště: Bruntálsko
Kontaktovat uživatele:

Lekce u dominy

Příspěvek od zenith30 »

Už je to několik let co jsem si pořídil pás cudnosti na penis.
Nosím ho občas jako zpestření, občas při hrátkách, ale nidky v něm nevydržím delší dobu. V noci to prostě nedávám, takže mám klíč vždy u sebe. Většinou vydržím nestříkat zhruba 14 dní, potom už jsem tak nadržený že se prostě vyhoním nebo mě udělá přítelkyně rukou.
Nedávno jsem ji ale řekl že chci vydržet bez výstřiku co nejdéle, aspon 2 měsíce. Ale že budu potřebovat asi pořádnou motivaci, abych se měl na co těšit. Tak ona řekla že něco zkusí vymyslet. Byl jsem zvědavý jestli se ji to podaří, protože za posledních 6 let zamykání nic extra nevymyslela a chtělo by to už nějakou změnu.
Už druhý den za mnou přišla a řekla že mi vymyslela odměnu jako motivaci, byl jsem fakt zvědavý a natěšený.
Řekla mi že pokud vydržím nestříkat 2 měsíce, tak že mě objedná k nějaké domině a ta si se mnou bude dělat co bude chtít.
Takový návrh se mi moc líbil, a hned jsem s tím souhlasil. Řekla ale že klícku budu nosit skoro pořád a že klíče bude mit u sebe ona a odemkne mě jen v nutných případech.
Z toho jsem měl trochu strach protože v noci mě klícka vždy začala při erekci tlačit a tak jsem si ji vždy sundal.
Řekl jsem si ale že to musím za každou cenu zvládnout abych se dočkal takové odměny.
Byla to opravdu dlouhá doba, nejhorší je pro mě vždy prvních 14 dní. To jsem strašně nadržený a mám pořád nemravné myšlenky. Moje přítelkyně mě za celou tu dobu ani nijak neprovokovala, ani jednou mi nesáhla na klícku nebo zadek, a ani ona po mě nechtěla abych si s ní pohrál nebo ji nějak udělal.
Asi po měsíci nošení klícky už jsem byl docela v pohodě i v noci a nijak mi už nevadila.
Blížil se konec mé zamčené motivace a já čekal jestli si to přítelkyně nerozmyslí a opravdu mě objedná k nějaké zkušené domině. Hned jak uplynula stanovená doba tak mi přítelkyně předala papír kde byly napsané instrukce, bylo tam datum, adresa a co všechno si mám připravit.
Bylo to hned za pár dní, a já trochu nervózní jsem se docela těšil. Nastal ten den, a já byl objednaný hned na 9 hod. ráno .
Začal jsem tedy hned ráno s přípravou, musel jsem si pořádně vypláchnout análek, oholit do hladka zadek, koule i vsude kolem penisu, nasadit klícku na penis a klíče vzít ssebou, ještě obléknout tanga. A bylo vše hotovo.
Dojel jsem včas na stanovené místo a šel ke dveřím. Byl to větší dům v klidné části města nedaleko od nás.
Zazvonil jsem a čekal, hned mi přišla otevřít vysoká tmavovlasá žena věkem kolem 45. Byla už oblečená jako zkušená a přísná domina. Hned za dveřmi jsem dostal příkaz se svléknout do naha, takže jsem měl na sobě jen klícku. Okamžitě mi připnula obojek a vodítko a vedla mě někam dolů do sklepa. Vešli jsme do opravdu vybavené místnosti přesně pro tyhle praktiky.
Jako první mi přivázala ruce ke stropu kde visel řetěz, a nohy od sebe které připoutala k zemi.
Nasadila mi roubík a pásku přes oči a hned ze startu jsem dostal docela pořádný výprask, šlehala mě bičem přes zadek, stehna, záda a občas i přes koule, mezitím mi ještě připnula docela silné svorky na bradavky.
Asi po 15 minutách bičování usoudila že už by to mohlo stačit, docela jsem se tam kroutil a snažil se hekat. I když na druhou stranu se mi to líbilo. Zadek mě pálil a bradvaky bolely, ale bylo to vzrušující.
Potom mě odvázala a dovedla na gynekologické křeslo kde mě spoutala opravdu dokonale, nemohl jsem se hnout ani o centimetr. Roubík a pásku mi nechala a znovu připnula snad ještě silnější svorky na bradavky, byla to už docela velká bolest ale nemohl jsem proti tomu nic dělat.
Najednou jsem cítil jak mi maže chladivý gel kolem mého análku, potom přisunula šukací mašinku a zapnula ji. Nejprve nasadila menší umělý penis, aby se mi análek trochu roztáhnul, a nechala je několik minut běžet. Potom jsem cítil jak uměláka vyměnila za trochu větší průměr krásně zahnutý tak aby mi dráždil prostatu. Ten nechala běžet déle, tipoval jsem tak 30 minut. Mezitím jsem cítil jak mi přes dírku v pásu cudnosti strká nějakou hadičku do penisu, neviděl jsem co to přesně je ale zasunula mi do močové trubice krátkou hadičku, na druhém konci byla stríkačka kterou lehce natáhla aby vytvářela podtlak a vysávala tak všechno sperma které se uvolňovalo při dráždění mé prostaty.
Šukací mašinka dělala svou práci dobře, 2 měsíce půstu a správné dráždění prostaty byla pro mě největší slast. Cítil jsem jak mi penisem odtéká sperma, a jak jsem později zjistil tak toho nebylo málo. Zhruba po té půl hodině mi vyměnila anální kolík za opravdu pořádný macek, cítil jsem ze začátku že to šlo trochu ztuha, než se mi zadeček trochu roztáhnul. Potom už to bylo zase velice příjemné. Penis mi v klicce vůbec nestál a ani mě nijak netlačila protože za ty 2 měsíce zamčení se mu nějak nechtělo, mě to ale vůbec nevadilo, anální sex je pro mě mnohem větší požitek.
Zadek už jsem měl celkem rozšukaný a nevěděl jsem jak dlouho mě tam domina bude trápit. Mašinka ale jela vesele dál. Najednou mi ale paní domina sundala roubík, myslel jsem že se bude končit nebo že mě chce třeba políbit, místo toho mi ale plivla do pusy a nasadila jiný roubík, a jak jsem jazykem zjistil tak v něm byla malá dírka.
A hned na to jsem zjistil z jakého důvodu. Vzala totiž tu stříkačku se spermatem a začala mi to přes ten roubík stříkat všechno do pusy. Nemohl jsem vůbec nic dělat, a nezbylo mi nic než všechno spolykat. Byla to opravdu dávka a při tom vzrušení mi to vůbec nevadilo.
Myslím že mě tam trápila tak 2 hodiny a už by se mi hodilo přestat. Ale ona měla jiné instrukce od mé přítelkyně. Jak jsem potom zjistil tak jsem od ní měl odejít úplně zničený.
Potom vypnula mašinku, sundala mi svorky z bradavek které už jsem skoro necítil a bolely mě potom ještě 2 dny. Sundala mi dokonce i pásku z očí abych viděl co mě ještě čeká. Klícku jsem měl ale pořád nasazenou. Najednou jsem viděl jak vzala anální kolík obřích rozměrů a začala na něj nanášet gel, říkal jsem si že to snad ani nemůže do mě chtít dostat, ale ona věděla co dělá a začala mi ho pomalu zasouvat do zadečku. Takový rozměr jsem ještě nikdy nezkoušel, ale ona mi ho tam chtěla za každou cenu zasunout. Je pravda že postupovala pomalu a opatrně a trvalo docela dlouho než ho tam celý dostala. Žádnou velkou bolest jsem nepociťoval, jen opravdu pořádné roztažení. V momentě kdy tam vklouznul celý to byl uvolňující pocit, ještě párkrát ho vytáhla a zasunula, a nakonec mi ho tam nechala a ještě zajistila proti vyklouznutí. Potom jsem viděl jak někam odešla, a byl jsem tam sám takto asi 15 min. Najednou místo ní přišel nějaký chlap a dal mi zase pásku přes oči. Měl jsem trochu obavy co se bude dít, ale najednou jsem cítil jak mi sundává klícku z penisu. První co mě napadlo, že mě asi bude chtít vyhonit, opak byl ale pravdou. Cítil jsem jak mi na penis zase něco nasazuje, a zacvakává.
Slyšel jsem jak odešel a místo něj zase přišla ta domina, sundala mi pásku z očí abych se mohl podívat na svůj nový klenot. Ten chlap mi totiž nasadil místo mé plastové klícky kovovou ještě menší klec, a zajistil ji nýtem. Koukal jsem udiveně na paní dominu a ta jen řekla že to bylo přání mé přítelkyně. Potom mi začala vytahovat ten obří kolík z mého zadečku. A začala mě odvazovat. Zeptala se mě jestli se mi to líbilo a jestli mi to stačilo. Ja jsem ji jen poděkoval a řekl že to bylo skvělé a všechno se mi moc libilo. Potom mě odvedla ven z domu a já jel spokojeně domů.
Clago
Příspěvky: 91
Registrován: úte 06. zář 2022 1:00:18
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Lekce u dominy

Příspěvek od Clago »

Docela vtipné čtení. Možná bys měl někdy najít odvahu a něco z toho opravdu vyzkoušet, abys pochopil, jaké nesmysly jsi napsal :) Rád bych si s tebou promluvil po 15 minutách bičování zkušenou dominou :D A co teprve po půl hodině mrdání análu mašinou :D Dáme sázku, jestli vydržíš tímhle způsobem deset minut mrdání mašinou, platím ti celou lekci ;)
zenith30
Příspěvky: 242
Registrován: čtv 12. říj 2017 15:10:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem submisivní kanda a rád ukazuji svou ženu. Chtěl bych ji také vidět s jiným.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1241
Bydliště: Bruntálsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Lekce u dominy

Příspěvek od zenith30 »

Clago píše: úte 14. kvě 2024 18:23:22 Docela vtipné čtení. Možná bys měl někdy najít odvahu a něco z toho opravdu vyzkoušet, abys pochopil, jaké nesmysly jsi napsal :) Rád bych si s tebou promluvil po 15 minutách bičování zkušenou dominou :D A co teprve po půl hodině mrdání análu mašinou :D Dáme sázku, jestli vydržíš tímhle způsobem deset minut mrdání mašinou, platím ti celou lekci ;)
Za prvé je to jen povídka pokud sis nevšiml, a za druhé nechápu co je na šukání mašinkou tak náročného. Myslíš že jsem to nikdy nezkoušel.
Clago
Příspěvky: 91
Registrován: úte 06. zář 2022 1:00:18
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Lekce u dominy

Příspěvek od Clago »

zenith30 píše: úte 14. kvě 2024 19:17:02
Clago píše: úte 14. kvě 2024 18:23:22 Docela vtipné čtení. Možná bys měl někdy najít odvahu a něco z toho opravdu vyzkoušet, abys pochopil, jaké nesmysly jsi napsal :) Rád bych si s tebou promluvil po 15 minutách bičování zkušenou dominou :D A co teprve po půl hodině mrdání análu mašinou :D Dáme sázku, jestli vydržíš tímhle způsobem deset minut mrdání mašinou, platím ti celou lekci ;)
Za prvé je to jen povídka pokud sis nevšiml, a za druhé nechápu co je na šukání mašinkou tak náročného. Myslíš že jsem to nikdy nezkoušel.
Takže přijímáš sázku? Deset minut v kuse průměrným dildem, dejme tomu 17 cm, bez přestávky?
Anpoenitet
Příspěvky: 847
Registrován: čtv 15. říj 2020 8:00:15
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: jsme pár, oba spíše sub, ona méně a zatím nikoho dalšího nechce ...

Re: Lekce u dominy

Příspěvek od Anpoenitet »

Clago píše: úte 14. kvě 2024 19:45:03
zenith30 píše: úte 14. kvě 2024 19:17:02
Clago píše: úte 14. kvě 2024 18:23:22 Docela vtipné čtení. Možná bys měl někdy najít odvahu a něco z toho opravdu vyzkoušet, abys pochopil, jaké nesmysly jsi napsal :) Rád bych si s tebou promluvil po 15 minutách bičování zkušenou dominou :D A co teprve po půl hodině mrdání análu mašinou :D Dáme sázku, jestli vydržíš tímhle způsobem deset minut mrdání mašinou, platím ti celou lekci ;)
Za prvé je to jen povídka pokud sis nevšiml, a za druhé nechápu co je na šukání mašinkou tak náročného. Myslíš že jsem to nikdy nezkoušel.
Takže přijímáš sázku? Deset minut v kuse průměrným dildem, dejme tomu 17 cm, bez přestávky?
zenith30, jdi do toho, 10 minut šukání mašinou není tak moc a 15 minut bičování je taky snesitelné. A máš zadarmo lekci.

Mimochodem, Clago, kolik máš rekord ty, jak v šukání mašinou, tak v bičování, když to tak vše dobře víš?
Elberet
Příspěvky: 482
Registrován: pon 30. srp 2021 9:17:43
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Lekce u dominy

Příspěvek od Elberet »

Anpoenitet píše: stř 15. kvě 2024 0:08:18
Clago píše: úte 14. kvě 2024 19:45:03
zenith30 píše: úte 14. kvě 2024 19:17:02

Za prvé je to jen povídka pokud sis nevšiml, a za druhé nechápu co je na šukání mašinkou tak náročného. Myslíš že jsem to nikdy nezkoušel.
Takže přijímáš sázku? Deset minut v kuse průměrným dildem, dejme tomu 17 cm, bez přestávky?
zenith30, jdi do toho, 10 minut šukání mašinou není tak moc a 15 minut bičování je taky snesitelné. A máš zadarmo lekci.

Mimochodem, Clago, kolik máš rekord ty, jak v šukání mašinou, tak v bičování, když to tak vše dobře víš?
Jednou jsem měl cca 40 minut prcání připínákem. Je pravda, že je to náročné, ale dá se to zvládnout. Se zamčeným penisem je to celkem příjemné, takže sázku také doporučuji.

S tím bičováním je to složitější. Není bičování jako bičování. Dlouhý bič a připoutání ve stoje je něco jiného než domácí přivazování a ultra-light třásně z Aliexpressu za dolar.
Anpoenitet
Příspěvky: 847
Registrován: čtv 15. říj 2020 8:00:15
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: jsme pár, oba spíše sub, ona méně a zatím nikoho dalšího nechce ...

Re: Lekce u dominy

Příspěvek od Anpoenitet »

Elberet píše: stř 15. kvě 2024 12:39:46
Anpoenitet píše: stř 15. kvě 2024 0:08:18
Clago píše: úte 14. kvě 2024 19:45:03

Takže přijímáš sázku? Deset minut v kuse průměrným dildem, dejme tomu 17 cm, bez přestávky?
zenith30, jdi do toho, 10 minut šukání mašinou není tak moc a 15 minut bičování je taky snesitelné. A máš zadarmo lekci.

Mimochodem, Clago, kolik máš rekord ty, jak v šukání mašinou, tak v bičování, když to tak vše dobře víš?
Jednou jsem měl cca 40 minut prcání připínákem. Je pravda, že je to náročné, ale dá se to zvládnout. Se zamčeným penisem je to celkem příjemné, takže sázku také doporučuji.

S tím bičováním je to složitější. Není bičování jako bičování. Dlouhý bič a připoutání ve stoje je něco jiného než domácí přivazování a ultra-light třásně z Aliexpressu za dolar.
Tak mluví se zde o profesionální domině, ne o gestapačce. A jedná li se o profesionální dominu, pak zde nastupuje vztah služba-klient. A pak záleží jakou službu si klient objedná. Takže i forma bičování by měla podléhat určité dohodě, v tomto případě objednávce od té jeho přítelkyně. A nepředpokládám, že tedy jej bude bičovat 15 minut býkovcem hlava nehlava, nehledě k tomu, že takové bičování by bylo extrémně náročné i pro dominu. Zažil jsem docela intenzivní výprask rákoskou a koženým páskem, a to od chlapa a byl z toho unavenější dříve, než já ;)

A pokud jde o šukání mašinou, nemám s ní zkušenosti, ale neviděl jsem ještě žádnou, co jede jak šicí stroj. Mívají nastavitelné rychlosti, takže to bude také hodně o tom. A více než půlhodinové mrdání živým jsem také zažil a rozhodně ne něžné, takže těch 10 minut bych fakt neviděl jako kdovíjakou nezvládnutelnou výzvu.

Spíš mi to přijde, že Clago neví moc o čem mluví, ale chce si rýpnout.
zenith30
Příspěvky: 242
Registrován: čtv 12. říj 2017 15:10:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem submisivní kanda a rád ukazuji svou ženu. Chtěl bych ji také vidět s jiným.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1241
Bydliště: Bruntálsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Lekce u dominy

Příspěvek od zenith30 »

Anpoenitet píše: stř 15. kvě 2024 13:00:55
Elberet píše: stř 15. kvě 2024 12:39:46
Anpoenitet píše: stř 15. kvě 2024 0:08:18

zenith30, jdi do toho, 10 minut šukání mašinou není tak moc a 15 minut bičování je taky snesitelné. A máš zadarmo lekci.

Mimochodem, Clago, kolik máš rekord ty, jak v šukání mašinou, tak v bičování, když to tak vše dobře víš?
Jednou jsem měl cca 40 minut prcání připínákem. Je pravda, že je to náročné, ale dá se to zvládnout. Se zamčeným penisem je to celkem příjemné, takže sázku také doporučuji.

S tím bičováním je to složitější. Není bičování jako bičování. Dlouhý bič a připoutání ve stoje je něco jiného než domácí přivazování a ultra-light třásně z Aliexpressu za dolar.
Tak mluví se zde o profesionální domině, ne o gestapačce. A jedná li se o profesionální dominu, pak zde nastupuje vztah služba-klient. A pak záleží jakou službu si klient objedná. Takže i forma bičování by měla podléhat určité dohodě, v tomto případě objednávce od té jeho přítelkyně. A nepředpokládám, že tedy jej bude bičovat 15 minut býkovcem hlava nehlava, nehledě k tomu, že takové bičování by bylo extrémně náročné i pro dominu. Zažil jsem docela intenzivní výprask rákoskou a koženým páskem, a to od chlapa a byl z toho unavenější dříve, než já ;)

A pokud jde o šukání mašinou, nemám s ní zkušenosti, ale neviděl jsem ještě žádnou, co jede jak šicí stroj. Mívají nastavitelné rychlosti, takže to bude také hodně o tom. A více než půlhodinové mrdání živým jsem také zažil a rozhodně ne něžné, takže těch 10 minut bych fakt neviděl jako kdovíjakou nezvládnutelnou výzvu.

Spíš mi to přijde, že Clago neví moc o čem mluví, ale chce si rýpnout.

Přesně tak, děkuji za normální názor a vysvětlení panu clago :-)
Jednalo by se o šukací mašinku a ne o vrtací kladivo nebo sbíječku s železnou špicí. Běžně když se šukám opravdu velkýma umělákama a kolíkama tak to chce minimálně hodinu jinak to není ten správný požitek. A to bičování je samozřejmě o domluvě.
Elberet
Příspěvky: 482
Registrován: pon 30. srp 2021 9:17:43
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Lekce u dominy

Příspěvek od Elberet »

zenith30 píše: stř 15. kvě 2024 16:15:17
Anpoenitet píše: stř 15. kvě 2024 13:00:55
Elberet píše: stř 15. kvě 2024 12:39:46

Jednou jsem měl cca 40 minut prcání připínákem. Je pravda, že je to náročné, ale dá se to zvládnout. Se zamčeným penisem je to celkem příjemné, takže sázku také doporučuji.

S tím bičováním je to složitější. Není bičování jako bičování. Dlouhý bič a připoutání ve stoje je něco jiného než domácí přivazování a ultra-light třásně z Aliexpressu za dolar.
Tak mluví se zde o profesionální domině, ne o gestapačce. A jedná li se o profesionální dominu, pak zde nastupuje vztah služba-klient. A pak záleží jakou službu si klient objedná. Takže i forma bičování by měla podléhat určité dohodě, v tomto případě objednávce od té jeho přítelkyně. A nepředpokládám, že tedy jej bude bičovat 15 minut býkovcem hlava nehlava, nehledě k tomu, že takové bičování by bylo extrémně náročné i pro dominu. Zažil jsem docela intenzivní výprask rákoskou a koženým páskem, a to od chlapa a byl z toho unavenější dříve, než já ;)

A pokud jde o šukání mašinou, nemám s ní zkušenosti, ale neviděl jsem ještě žádnou, co jede jak šicí stroj. Mívají nastavitelné rychlosti, takže to bude také hodně o tom. A více než půlhodinové mrdání živým jsem také zažil a rozhodně ne něžné, takže těch 10 minut bych fakt neviděl jako kdovíjakou nezvládnutelnou výzvu.

Spíš mi to přijde, že Clago neví moc o čem mluví, ale chce si rýpnout.

Přesně tak, děkuji za normální názor a vysvětlení panu clago :-)
Jednalo by se o šukací mašinku a ne o vrtací kladivo nebo sbíječku s železnou špicí. Běžně když se šukám opravdu velkýma umělákama a kolíkama tak to chce minimálně hodinu jinak to není ten správný požitek. A to bičování je samozřejmě o domluvě.
Já mám rád dlouhé výprasky, kde se střídají nástroje, a občas dostanu čas na oddych. Můj sen je bičování s roubíkem v puse, pořádně přivázaný, znehybněný, a mlátit mě bude dokud nebudu brečet bolestí u nohou mé paní.
Mispulin
Příspěvky: 1431
Registrován: čtv 20. dub 2017 16:48:45
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Lekce u dominy

Příspěvek od Mispulin »

Ty nejsi jen duševní masochista, ale masochista jak vyšitý. :o :shock: :roll:
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: asp222, martinanette, ppits a 17 hostů