Príležitostné zoznámenie

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
johevik
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Príležitostné zoznámenie

Příspěvek od johevik »

Asi už nemáš inspiraci. Je to jen blábolení o ničem. Asi by jsi to měl nějakou "bombou" uzavřít. Píšeš dobře, ale máš na víc.
DrGarden
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: sme pár, zatial bez milenca, ona 40r. štíhla 154/50
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DrGarden »

12.
„Nebol to Viťo Miláčik.“ Povedala Majka akoby od veci. „Čo nemal byť?“ Zamyslel som sa nad jej výrokom v nasledujúce ráno. Aha jasné, ešte si mi zlatko bola dlžná dorozprávať svoj príbeh z ubytovne. Zrovnal som si veci. „No ten s ktorým som to mala.. Chceš to predsa vedieť, či nie?“ Otrela sa o mňa náročky aby prebudila u mňa zvedavosť. Cítil som to z nej, že mi chce konečne natvrdo povedať ako to bolo. „Nechcem mať žiadne tajnosti voči tebe Miláčik, dôverujeme si, ľúbime sa, však?“ Jej dlho odkladané priznanie sa k nevere konečne malo výjsť na svetko božie. „Viem, že si to tam mala.. takže nie s Viťom?“ „Nie!“ Povedala rázne a pokračovala. „Vo chvíli keď už Viťovi tieklo semeno som pocítila, že ma niekto odzadu chytil za riťku.“ Majka videla v mojich očiach prekvapenie a rýchlo dodala. „Ja som aj počula, že k nám niekto potichu prišiel. Lenže všade bola tma, celá chodba..“ Sipala zo seba nervózne a ja som len nemo počúval. „No a ten niekto.. si ma ..ja naozaj neviem kto, pritiahol.“ Chaoticky mi vysvetlovala čo sa v tej chvíli s ňou dialo. „Kto niekto?“ „Ja fakt neviem Zlatko!“ Vážne s otvorenými očami mi odprisahávala, že vôbec netuší. „..a, čo bolo ďalej Láska?“ „Ahh.. ja viem, že ti to musím povedať.“ Stála predomnou ako žiačka ktorú karhá pán učiteľ. „Dal to do mňa odzadu!“ Rezignovane až submisívne to priznala. „Naozaj to nebol Viťo?“ Majka len bezradne pokrútila hlavou nad mojou tvrdou palicou a odkráčala do kuchine. Videla, že so mnou o tom viac nemôže hovoriť. Musím mu dať čas na to, aby to vstrebal chudáčik. Asi si o mne pomyslela. „Skús zavolať Jurajovi, možno že on..“ Zakričal som smerom k nej. „..číslo ti predsa dal.“ Do prčic, Viťa fajkla, to som prijal, ale toto? Nechápal som. ..vošiel len tak do nej a oprel mi ju tam? Uvažoval som frustrovaný z toho čo sa jej stalo. „Poď už, máš to na stole..“ Zvolala na mňa Majka v skoré nedelné ráno a tým prerušila moje chmúrne myšlienky.
francikopus
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Chodím sa sem iba inšpirovať. Rád čítam poviedky a tvorím vlastné CAPTIONS
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1308

Příspěvek od francikopus »

Krásne, len smelo pokračuj, má to napätie a úžasný príbeh. Prosím, len nás už viac nenapínaj.
DrGarden
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DrGarden »

13.
„Zavolám Kubovi.“ Povedala Majka ako som odišiel do izby. Vzala svoj telefón odhodlaná to zistiť hneď za horúca. Mal som dojem, že ju to začína viac škrieť ako mňa. Vyzeralo to, že už si nebola istá Jakubom, že ju to on opichal na tajnáša.. na chodbe. „Overím si to u neho.“ Povedala nahlas a bolo vidno ako je z toho poriadne rozladená. Ja blbá, mohla som sa ho na to spítať už vtedy.. Zašepkala si sama pre seba. Stál som pri dverách a počul to. Moje nervy, to snáď ani nie je pravda! Pomyslel som si mrzuto. To fakt nevie kto ju tam oprel ako vrece zemiakov? Pohoršoval som sa ako začala vytáčať svoju krátku nočnú známosť. „Ahoj Jakub. Ako sa máš?“ Začala s ním rozhovor. Pre istotu si vypla hlasitý hovor aby sa snáď Kubo nepreriekol. „Dobre, to som rada. Chcem sa ťa len opítať na jednu takú chúlostivú vec..“ „Áno, vtedy keď sme boli s Andrejom na vašom ubytku.“ „Viem, bola som vtedy.. no veď vieš. Nechcem aby si si o mne náhodou niečo blbé nemyslel.“ „Áno som v poriadku. Len či si to vtedy nebol ty.. keď som bola s Viťom na chodbe.“ „Rozumiem, ale bol tam ešte niekto s nami, to som ti nepovedala, prepáč! Tak nie, ty si to nebol?“ „Nechcem o tom hovoriť.. Tak dík, rada sa s tebou niekedy stretnem znova..“ „Jasné len my dvaja.. Pa a posielam ti teplý božtek na tvoj líček..“ Zaveršovala mu a vypla telefón. Zahľadela sa na chvílu smerom von s kuchynského okna. Bola trochu pobledlá a akási zamyslená. Práve v tej chvíli cez chodník prechádzala mladá mamina s kočíkom. Doprčic, fakt som si myslela ..že to ma Kubo tam tak tvrdo.. Kurva! Potichu zahrešila a odpila si zo studenej kávy. „Andrej, poď sem prosím ťa.“ Zavolala na mňa..
DrGarden
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DrGarden »

14.
Chvílu som postál pri dverách aby nebolo nápadné že som ju špehoval. „Volala som s Jakubom a povedal, že tam so mnou nebol.“ Zahľadela sa Majka na mňa. Naše ruky sa k sebe priblízili. Bol to akoby náš rituál keď sa nám brušká prstov o seba dotkli a potom sa vvzájomne preplietli. Umocňovalo to naše vzájomné zblíženie, že patríme jeden druhému nech sa deje čokoľvek. Dlane mala celé spotené ako to prežívala. S niekym si sa mi vyspala moja krásna a nevieš s kým? Čítal som v jej očiach. „Však si bola s Viťom a nie s Jakubom.“ Bolo moje logické konštatovanie. Nadýchla sa a potom z hlboka vydýchla. „To áno, ale on to nebol!“ „..a máš na neho číslo?“ „Na Viťa nemám.“ Bezradne zahlásila a začala listovať v adresári svojho telefónu. Kým hľadala, rozmýšlal som o ich začínajúcom nezáväznom vzťahu s Kubom. Bol to vyslovene jej tip! Na tisíc percent sa s ním čo najskôr zblíži (ak sa to ešte nestalo), je to len otázka času a príležitosti. Bol to aj pre mňa simpatický chalan ktorého by som jej čertici prelietavej doprial. „Určite nemám!“ Prerušila Majka chod mojich myšlienok. Bola akási nervózna, možno už niečo aj tušila čo ja zatial nie. Bol som z nej len v rozpakoch. Dosť dávala dôraz na tú vec čo sa jej prihodila. „Pamätáš si čo povedali chlapci, ..že ich kamoš Vašo príde až ráno.. či naozaj?“ Začala Majka nahlas uvažovala. „To je blbosť, on ráno aj prišiel, to nemohol byť on!“ Udrela si rukou do čela. „Kto, ten Vašo?“ „Áno, myslela som na neho.. ale nechcem o ňom hovoriť, rozumieš!“ Nervózne až podráždene štekla. „Hej Miláčik, videl som že niekto cudzí spal v tej tvojej posteli, keď si ma zobudila..“ „To nebola moja postel Zlatíčko ale Kubová v ktorej som spala!“ Podráždene zareagovala. „..a v tej kde si spal ty, to bola Vašová. Hádam si ten šlachovitý mukel nebude líhať k tebe, ku chlapovi. Ak nevieš Jakub s Viťom už ráno odišli preč.“ Uštipačne povedala Majka a odtiahla sa odo mňa. Tak potom ako to bolo Miláčik? Pozrel som sa na jej chutnú malú riťku ako s ňou predo mňou zavrtela. Otočila sa a vzápätí sa vrátila ku mne. „Som trochu.. veď vieš..“ Premýšlala a znova sme sa k sebe nebezpečne priblížili. „Je to také dôležité Miláčik?“ V tom okamihu som sa utvrdil, že mi moja sladká nevernica bola daná, aby som to s ňou spoločne zdielal. „Tak Kubo to nebol, dobre.“ Rozpaťil som ruky a chcel to uzavrieť. „Nie, bol stále s tebou Andrejko môj. So mnou bol až potom..“ Toto mi asi nechcela povedať. Pomyslel som si. Ale nevadí, na Jakuba som až tak nežiarlil. Mala stále nutkanie to preberať so mnou a uvažovať o tom. „Ohh, Viťo ma s ním ... držal opretú ..o ten blbý stôl.“ Hesla. „Vôbec som sa nevedela hnúť ja krava!“ Hnevala sa sama na seba. „Nič som nevidela, všade bola tma. Keby som aj chcela tak.. do pizdy, kašlem už na to!“ Viditeľne naštvaná Majka si o mňa oprela hlavu. Začal som si predstavovať scénku, ako do mojej milo opitučkej po tme niekto búšil zozadu a ona stonajúca mu drží svoju pičku ako hluchý dvere. Pri tých myšlienkách sa mi začal statočne dvíhať kamarát v rozkroku a pocítil som z toho až nepríjemne sladký pocit. „Mojko vieš, že som to mala vtedy dosť kritické..“ Snažila sa mi moja prespánka niečo naznačiť.. ale to mi už penis stál ako stožiar ktorý bolo treba hasiť. Majke sa neodbytne a drzo oprel o jej vyšponované stehno. Pozrela na mňa a pokývala nechápavo hlavou. „Prosím ťa Andrej, teraz?“ Rukou mi vošla medzi nohy a jemne ho začala hladkať. „Dúfam, že si panáčik nebude musieť dať chvíľu pauzu..“ Hmlisto zašomrala Majka až som sa báť pomyslieť na čo práve narážala.. „Pôjdem za Viťom a spítam sa ho priamo.“ Povedal som rozhodne a s dôrazom ako sa Majka submisívne spustila k mojím nohám. „Nie, radšej za ním pôjdem ja!“ Zrušila moje odhodlanie a sťiahla mi tesné gate s ktorých sa na ňu vyvalil môj dobiedzavý penis. Chvíľu si ho obzerala až som konečne sladko ucítil jej horúcu pusu, ako mi ho začala opatrne fajčiť. „..ale na Viťa to nedám láska!“ Upozornila ma dopredu, že si svoje ústa odo mňa vystriekať nedá, tá moja frajerôčka krásna.
Odpovědět