Príležitostné zoznámenie

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
DrGarden
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: sme pár, zatial bez milenca, ona 40r. štíhla 154/50
Kontaktovat uživatele:

Re: Príležitostné zoznámenie

Příspěvek od DrGarden »

6.
Konečne som si unavený ľahol do postele. Bol to zrazu iný pocit. Nikto okrem nás tu nebol, iba ja a moja princezná. Cítil som, že sa medzi nami niečo zásadné udialo, čoho som si ešte nebol celkom vedomený čo sa stalo. Bolo tam oveľa viac ako som si v tej chvíli vedel predstaviť. Zatial som vnímal iba ten príjemný pocit z Majkinej včerajšej nevery na pánskej ubytovni. Mal som dojem akoby mi moja ľúbienka.. už nepatrila iba mne! Snažil som sa tú informáciu precítiť v celom tele až do poslednej bunky.
Naše telá sa priblížili k sebe, dlane sa nám vzájomne dotýkali a ja som sál do seba jej teplo rúk. „Ako sa cítiš?“ Spítala sa ma skúmavo Majka ked videla moje rozpoloženie. „Tak zvláštne..“ Pozrel som sa jej do krásne belasých očí a videl v nich veľké očakávanie. „Myslela som to tak, či si v poriadku, po včerajšej návšteve?“ Bola v nočnej košeli a odhaľovala tak zvodne svoje krásne biele nohy. „Snažím sa..“ Vyhýbavo som povedal a pohladil ju jemne na lítku. Až predstierane hanblivo sa usmiala. „Tiež to ešte musím v sebe rozdýchať..“ Priznala „..ale asi chceš vedieť viac, však?“ Čítala moje myšlienky. Som sa ti zopsula, kľudne mi to povedz nahlas láska! Predstavoval som si jej drsnú odpoveď. Ale nemôžem ti všetko povedať Hlupáčik môj čo by si chcel.. Čítal som opätovne výraz jej tváre. “Keby si neuprosila vrátnika, tak by sme..“ „..áno, ale nakoniec nás aj tak pustil.“ Trucovito mi skočila do reči, ale pokračoval som ďalej. „Mali sme byť len do desiatej..“ „Ha-ha, ja som to ale zariadila trochu inak! Ale to si ani netušil..“ Dôrazne mi vyhodila na oči, aký som bol neschopný. Neviem kde by sme sa dovtedy podeli, spoje nám už žiadne nešli. „No dobre, opil som sa, to si asi chcela počuť.“ Usmiala sa pre môj poklesok a už stíšeným hlasom dodala. „Tiež som si sprvu nemyslela, že ostaneme do rána.“ Jemne sme sa vzájomne dobereali. „Ja si len niečo pametám.“ Mykol som plecom a čakal na Majkinú odpoveď. „Sedeli sme spolu až kým Jakub nepustil hudbu..“ Povedala uštipačne, akoby som to nevedel. „Áno, potom nám Viťo nalial víno..“ „..a celý pohár sme yxli do seba!“ Dodala na to Majka a spiklenecky sa uškrnula na mňa. „Neviem, mal som asi nejaký mix v ňom.“ „Ja som už potom viac nechcela!“ „.. lebo si s ním začala tancovať.“ „..a ty si si to zatial s tým pohárikom zopakoval ani neviem koľký krát!“ Pripomenula mi naše včerajšie radovánky sarkasticky. Ano, neskutočne hriešne si to s Viťom dávala.. Ochytal ťa všade kde len mohol.. Vracali sa mi myšlienky. „Bol som už v stave kedy som sa na vás len pozeral Miláčik.“ Priznal som svoju vinu. „..No vidíš a vtedy mi Vito navrhol, či by som sa s ním.. no že či nechcela ísť trochu von.“ Preložila si nohy Majka jednu cez druhú ako som sa blížil dotieravou rukou k jej štrbinke. „Len tak?“ Nechápal som. „Jasné že nie len tak!“ Usmernila ma tvrdo Majka a ja som jasne pochopil prečo. „Ty si nevidel ako ma od začiatku balil?“ Prevrátila oči na znak, či to fakt nechápem. Samozrejme že som videl.. a až veľmi dobre! Káral som sa v mysli a celý som sa za to v tele chvel ako osika. Bolo to neskutočne vzrušujúce vidieť ako spolu flirtujú! „Len ma mrzelo, že sa Jakub nemal až tak k činu a prenechal iniciatívu kamarátovi.“ Odkril som trocha pred Majkou svoju svoje pocity. „Jakub je slušný maldík na rozdiel od Viťa.“ Podotkla a ja som si uvedomil, že ísť s frajerkou na chlapšenský privát bola poriadna dávka odvahy a samozrejme dokonalá skúška vernosti! „Mám pokračovať?“ Prebrala ma z myšlienok jej teplá rúčka blízko môjho rozkroku. „Áno, prosím!“ Zdvihol som oči k nej. „Potrebovala som to predýchať a tak som súhlasila.“ Pokračovala už vážne, akoby to bola práve tá rozhodujúca chvíla. Pozrela sa dole a letmo sa usmiala. Bol som v boxérkach a Majka si toho nemohla nevšimnúť. Ruku mi jemne položila na rastúcu hrču v mojom rozkroku. „Pokračuj.. prosím ďalej!“ Zo stiahnutým hrdlom som zo seba vydal tichý ston. Išla si s ním to.. však? Tak to už konečne vyklop! Ozvala sa znova moja ješitnosť. „Povedal ti, že ťa chce....?“ Skoro som povedal nahlas oprcať! ..a nervózne som sa zatváril. „Ako vidím, tak asi nebudem pokračovať Zlatko!“ Sklopila oči, akoby cítila moju výčitku. Nechcene som si spomenul, ako ma Viťo ponížil, keď Majke povedal. (On ti bude dobrý len ako prívesok moja.) ..že moja? Áno, pri tebe bola priam kráľovná krásy! Žiarlil som ako malý chlapec pri prvom dievčenskom bozku, keď mi ju vzápätí prebral iný chlapec. „Nechcela som, naozaj! Vito sa mi vôbec.. ale vôbec..“ Začala sama od seba a hladala slovo ktorým by mi to vysvetlila, že to nebol jej tip milenca. „Ale išla si ..s ním aj tak!“ S nejasnou výčitkou som dodal, ako mi pri vyslovení jeho mena až ľútostlivo pohladila ohrdnutý rubášik.„Ano, išla.. lebo mi už poriadne trebalo na wecko..“ Vyhovorila sa ako malá školáčka. „Tak si to mala radšej povedať Jakubovi..“ Znova sa vo mne niečo ozvalo. Majka len pokrčila plecom. „Viac na mňa bral Viťo, ak sisi toho nevšimol?“ Odtiahla sa odo mňa a dala si na truc ruku medzi nohy. V tej chvíli som sa k nej nahol a moje ústa sa priblížili k jej citlivému ušku. Zrazu som mal dojem, že som to trocha prestrelil. „Prepáč, len že mi ten tučko nebol vôbec po chuti.“ Ospravedlňoval som sa šepotom ako sa Majka ohrdnuto otočila odo mňa. „Ani mne, ale musela som sa ísť vyčúrať, ako som ti povedala!“ Naše ústa sa stretli a začali sme sa jazýčkovo udobrovať. Moja ruka sklzla konečne k jej mokrému lonu pod jemnou košielku. „Chceš pokračovať?“ Provokačne sa ma opítala. Dobre videla, ako som bol z toho celý namäkko. Dole v rozkroku som pocítil známy tlak. A čo Jakub? Nebol v tom aj on..? Napadlo ma, ale to som zatial ešte vôbec netušil. Kývol som na znak súhlasu, že chcem. Pošteklil som jej ľavú vykúkajúcu bradavku cez ramienko a už som jasne cítil, že začínam byť horúci.
pajda1
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Příspěvek od pajda1 »

Super👍....pokračování prosím.
francikopus
Role ženy: je HOTWIFE
Pár slov o nás: Chodím sa sem iba inšpirovať. Rád čítam poviedky a tvorím vlastné CAPTIONS
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1308

Příspěvek od francikopus »

Je to krásne, prosíme pokračovanie. Vieš parádne písať. Úplne cítiť z toho, aký majú medzi sebou intímny vzťah. A tie tvoje výrazy sú fakt sexy. Vďaka.
DrGarden
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DrGarden »

7.
Majka sa uvolnila, ruky dala za hlavu a ponorila sa do spomienok. „Naznačila som mu, že sa pred tým potrebujem vypišať..“ Náhle sa zdvihla. Pozrela na mňa. „Asi som niečo povedala čo som nemala..“ Hups! Pomyslel som si a spozornel. Pred čím..? Napadlo ma.. Majka sa začervenala v tvári. „..po..? ..to som povedala?“ „Áno.“ „ Tak prepáč.. ušlo mi to..“ Zneistela na chvílu. Tak si to vedela, kurva! Rýchlo som ju chytil za ruku. „Však to chcel on, nie ty!“ Zahovoril som trápnu situáciu za ňu, aby sa znova necukla. Jasné, že to už nevedel vydržať.. semeno mu tlačilo na žaľuď.. Snažil som sa vcítiť do mysle jej pichálka.. a v mysli som sa vrátil k včerajšiemu veseliu. Bola na roztrhanie koketná s rumencom na tvári. „Tak trochu aj ja.. vieš, som to..“..a tíško dodala: „..tiež chcela.“ Rozpačite priznala hľadiac na postel. „..a vieš s tým Jakubom to bolo trochu iné ako si myslíš.“ Rýchlo dodala aby som o tom až priveľmi nerozmýšlal. Naše ruky sa znova stretli, prsty sa nám navzájom preplietli a chvíľu sme obaja mlčali. Pomali to do mňa prenikalo.. ako v tú noc „niečo klzké..“ do mojej šumnej frajeročky. Vyčarila na mňa ľútostivý pohľad a pokračovala, akoby sa ospravedlňovala. „Keď sme vyšli na chodbu bola tam tma.“ Pomali začala. „..záchod bol hneď vedľa.“ Držal som ju silno aby neprestávala a súhlasne som jej prikivoval, že to chápem. „Počkal ma kým sa vypišám.“ V mysli som si to všetko detailne predstavoval, zvuk tečúceho moču z nej, utretie mokrých gambatých pyskov a narýchlo natiahnutých nohavičiek. „Vyšla som von a ucítila Viťa ako si ma k sebe pritiahol..“ Samozrejme.. už ste boli obaja na seba nadržaný! Všetko podstatné naznačoval výraz Majkinej tváre. „Chápeš Zlatko, bola som tam s ním sama.“ Jasne mi vysvetlila situáciu, že sa už nedalo nič robiť. „Chápem láska!“ Zamyslel som sa. „Tak ako vtedy ja s tebou, keď sme spolu začali chodiť?“ Naivne som prirovnal včerajší Majkin poklesok. „..lenže ty si mi vtedy povedala, že tu nie láska!“ Dokončil som aby to lepšie pochopila. Majka sa po chvíli na tom začala hlasno smiať. „S ním to včera Zlatko bolo celkom inak, i keď..“ Myšlienky sa mi znovu začali hnať hlavou a Majka po chvíľkovom zamyslení pokračovala ďalej. „Chytila som ho.. vieš tam, tiež..“ Zvážnela. „Naozaj ti o tom mám..?“ Ostala chvílu v rozpakoch ako sa mi pozrela na hrču v slipoch. „Pozri, viem že si to s ním mala.. stále si moje dievča a nič to na tom nezmení ani tvoja..“ Skurvená kunda.. Nedopovedal som lebo sme sa znova začali pusinkovať. „Áno a vždy taká ostanem Zlatko. Kôli tebe!“ Rozcitlivene povedala Majka ako mi dala do úst svoj horúci jazýček. Mrška, vôbec ma nešetrila! „Poviem ti to celé tak ako to bolo, dobre? Keď to chceš tak veľmi vedieť..“ Dodala a nabrala odvahu. Z hlboka sa nadýchla a mocne ma chytila oboma rukami. Mala mi toho ešte veľa povedať.. čo sa s ňou robilo, kým ja som v sladkom opojení spal na gauči....
Romero2315
Pár slov o nás: ahoj je mi 30 let jsem ve vstahu 11 s moji pritelkyni a mam rad kdyz nekdo ma zajem o jeji kundicku

Příspěvek od Romero2315 »

Nadhera a teď sup stim ven 😁
pajda1

Příspěvek od pajda1 »

Napínáš nás, prosím pokračuj.....
kohout50
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Jsme pár,on kanda,ona nechce ani slyšet

Příspěvek od kohout50 »

Krásné čtení. Hezky jsi vše popsal. Netrpělivě čekám na další pokračování - dění.
DrGarden
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DrGarden »

8.
Majka si vložila prst do úst a pokračovala: „Pritiahol si ma k telu tak, že mi to bolo.. no fakt nepríjemné.“ Naznačila nespokojnosť. „Chcel sa so mnou bozkávať, ale ja som nechcela.“ To chápem Miláčik, však si neni Kurva! Dával som jej navajo svojou mimikou. „Ako som bola k nemu pritisnutá, ucítila som mu to tvrdé.. tu na tomto mieste..“ Ukázala miesto povyše pupčeka. Uškrnula sa na tom akoby to bola nejaká prča. „chcela som sa ho dotknúť..“ Jasné, bola si zvedavá ako každá.. Pomyslel som si. „Už-už som ruku dávala dole, ale zastavil ma: Počkaj chvíľu kočička.. Povedal.“ Majka sa pozrela na môj prebúdzajúci penis ktorý už bol v stave schopnom akcie. „V tej chvíli ma Viťo oprel o niečo, neviem.. asi o stôl.“ Zamyslela sa Majka a moje telo sa z toho náhle začalo chvieť. Pocítil som neodolateľnú chuť na masturbáciu. Majka to vycítila, priblížila sa k môjmu rozkroku a pomali mi stiahla slipy až po kolená. „Potom mi chytil hlavu a ja som zatvorila oči.“ Dodala tiško. „Začali ste sa predsa len bozkávať?“ Neveriacky som sa zachrýpnuto opítal mojej vyvolenej. Penis sa mi v celej kráse napol tak, až som bol na neho naozaj pišný. Majka pokrútila hlavou. „Nie Miláčik.“ ..pozrela sa na môjho drobca a nezadržala sa úsmevu. „Pustil ma a rukami mi prešiel tesne po prsiach.“ Pozrel som smerom k Majke. „Začal ti ich hladkať?“ Zvedavosť ma neopúšťala. „Iba chvíľu, asi mal radšej večšie a bujnejšie. Ja ich mám ako malé lentilky.“ Skonštatovala trpko a pokračovala. „..a v tej chvíli som mu povedala zas ja, počkaj chvílu!“ Z otázkou som sa pozrel na Majku. „Čo si chcela, odialiť to?“ Až neveriacky som sa opýtal. „Nie- nie! Len som si rýchlo stiahla dole nohavičky..“ „Čóóó, sama od seba?“ Zaúpel som a môj krásavec sa napol na prasknutie. Videl som ako sa celá v tvári znova začala červenať. Kurva, prvej ti išli dole gaťky! Skôr ako jemu? Odmietal som tomu uveriť! „Prepáč mi to, bola som hrozne roz..“ Nedopovedala a jemne mi do ruky vzala špičku žaľuda. Vedela, že to mám tak rád a vie ma tým nádherne ukľudniť. Počkala na vhodnú chvíľu a pokračovala v rozprávaní: „..no a ako to videl.. že som si ich dala dole, rozopol si tiež nohavice.“ Majka sa pozrela na môj bledý výraz tváre. „Chcela som len, aby mi tam zašiel rukou..“ Zdôvodňovala to. „..a? Dal ti ju tam?“ Prisunul som sa bližšie k Majke aby mi ho lepšie mohla dráždiť. „Áno dal! Nevieš si ani predstaviť, čo som cítila.. keď ma tam šmátral..“ Ľútostivo mi prešla prstami cez penis až po koreň. Bolo mi nad slnko jasné, že to potrebovala dofrasa!Tak ako teraz ja.. „Poď dole.. Povedal mi.“ Zarazila sa na sekundu a rozmýšlala ako mi to má povedať. „Počula som ho.. Kurva už to nevydržím.. a ja som si čupla pred jeho nohavice!“ Sklopila oči na znak, že to tak naozaj nechcela. „Vieš, myslela som si, že ma tam oprie a..“ Vzala mi guľky medzi prsty a ja som z toho začal ledva dýchať. Áááh, ty si to od neho naozaj chcela.. aby ťa pretiahol? Majka si ale išla svoje: „Nohavice už mal rozopnuté, ale slipy som mu musela dať dole už sama!“ Ospravedlnujúco povedala. „Takú hrču som ešte nikomu nevidela, prisahám!" Zdvihla hore dva prsty aby som uveril. "Potom mi chytil hlavu a..“ Moja predstava sa zrazu rozplynula, čakal som že ju otočí a povalí na stôl. „Nechcela som to do pusi.. ale kolená sa mi podlomili a začala som..“ Pozrela na mňa. „..ho fajčiť!“ Dopovedal som za ňu. „Áno, ak to tak chceš počuť!“ Povedala akoby napriek. Suka, zato mne si to odmietala! Mal som v čerstvej pamäti jej slová. To si nikdy nedám do úst! Majka si zatvorila oči pri tej predstave. „Uff, ale to nebolo ešte to najhoršie Zlatko..“ Nahla sa ku mne akoby ma chcela utíšiť. „Vieš, že tú chuť neznášam.“ Veď práve.. Už len to, že zobrala Viťov penis do úst bola pre mňa nepredstaviteľná vec! „Niečo ešte horšie?“ Z chvejúcim hlasom som sa Majky opatrne opítal. Nervózne som si napravil vysiace vajká a pozrel sa smerom k mojej princeznej. Mlčky kývla na znak súhlasu a rukou si prešla cez vykukajúcu štrbinku spoza pyžama. Asi jej už znova chcela pichať.. Pomyslel som si a tiež som mal neodolatelnú potrebu sa pomilovať hoc aj so starou kládou. Môj penis priam tiekol od nedočkavosti po spojení s jej vlhkým telesným otvorom. „ˇAno veľmi, veľmi Láska! Nechci to ani počuť..“ Z hlboka vzdychla a naše tela sa ako magnety priblížili k sebe. „Som Kurva, ale iba a len tvoja, navždy ty môj trpazlíček!“ Sotva počuteľným hlaskom dodala ako môj penis ľahúčko vnikol do jej horúcej vyšľahanej pošvy.
francikopus
Pár slov o nás: Chodím sa sem iba inšpirovať. Rád čítam poviedky a tvorím vlastné CAPTIONS
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1308

Příspěvek od francikopus »

Ach bože, ja som z tvojho písania úplne tvrdý. Toto je vôbec asi jedna z najlepších poviedok tu na portáli. Prosím pokračuj! 😍
pajda1

Příspěvek od pajda1 »

Božžíí....
Odpovědět