Návštěva u gynekologa aneb jak jsem se stala hotwife

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
Cathe
Příspěvky: 130
Registrován: pát 18. led 2019 22:36:08
Pár slov o nás: neuvedeno

Návštěva u gynekologa aneb jak jsem se stala hotwife

Příspěvek od Cathe »

Posílám svoji povídku o mé hotwife ...

Už se zase blíží čas kdy musím jít na kontrolu na gyndu. Dobrý den sestři, potřebovala bych se k Vám objednat na středu až někdy kolem 4. hodiny. Cože??? Ach bože moje doktorka je dlouhodobě nemocná a je tam místo nějaký doktor. V životě jsem nebyla u chlapa, vůbec tam nemám chuť jít. Ale co mám dělat, nějak to dám.
Den se se dnem sešel a najednou je tu středa odpoledne. Do prčic, málem jsem zapomněla! Ještě ze jsem se včera všude oholila. To by byl trapas! Všude zácpa, jak na potvoru. Volám sestřičku : “Sestři, budu mít zpoždění, počkáte na mě?”
“Klidně pojeďte, já sice budu muset za chvíli odejít, ale pan doktor počká.”
No super, takže tam s ním budu sama ... poprvé u chlapa a navíc bez sestřičky. Fakt se mi tam nechce. Pak mi hlavou proběhne ta moje představa. “Neblbni, to se stává jen ve filmech”, říkám si v duchu a vstupuju do čekárny. Sestra už oblečená právě vychází z ordinace.
“Dobrý den, pojďte dál”, pozvala mě dovnitř. “Pane doktore, máme tu poslední pacientku, myslíte že to zvládnete sám? Potřebovala bych už jít ...”
“Samozřejmě Jano, je to jen pravidelná prohlídka. Tak zítra nashle”. Sestřička okamžitě zmizela, snad ze strachu, že by si to mohl rozmyslet.
Pak se obrátil na mě. Bylo mu asi 38, žádný krasavec, ale celkem zajímavý. Rozhodně nebyl nepříjemný, atletická postava. Zaplatpanbu, snad to nebude tak zlé.
“Dobrý den, tak si běžte do kabinky odložit, poprosím i podprsenku, vyšetřím vám i prsa. Klidně si nechte nějaké tričko, pokud se budete takto cítit líp”, dodal.
To si piš, že si ho nechám., říkám si v duchu. Už takhle se stydím jako blázen a to bych si tam měla lehnout snad úplně nahá???
Odcházím do kabinky, musím projít kolem něho. Ani moc neskrývá pohledy, které věnuje mojí postavě. Od kotníků jedou jeho oči nahoru, aby ne, v téhle minisukni mám hezkej zadek. Tak teď mi to fakt neulehčil, za chvíli mám před ním ukázat vše, a on po mně takhle kouká.
V rychlosti jsem ze sebe shodila těch pár věcí, co jsem na sobě měla. Mám si to triko zpátky oblíknout? Ale ne, Jen se s ním přikryju prsa.
Vylezla jsem si do křesla a dala nohy na podpěry. Je to hodně divný pocit, takhle tady ležet s nohama od sebe a vědět, že s mě za chvíli bude dotýkat cizí chlap.
Zvedl se od stolu a sedl si na stoličku mezi mýma nohama. Rudnu a čekám na ten dotyk. Je si vědom své převahy a zcela nepokrytě mí obhlíží mojí pičku. "Tak jdem na to", řekl a pomalu mi roztáhl pysky od sebe.
Ani moc nevnímám otázky, na které se ptá. Jestli mám nějaké problémy a tak. Nemám, menstruace celkem pravidelně, co sex? Cože? Fakt říkám, že nějak nebyl čas???? Cítím v sobě studený nástroj, ale taky jeho prsty. Jeho prsty na mým poštěváčku ... Jemně ho už několikrát přejel, co to sakra dělá???
Jsem fakt nadržená, dlouho jsem to už neměla. Jakoby to věděl, zase mě tam pohladil a prsty druhé ruky zasunul do mě a dráždí mě uvnitř. Jemně, nenápadně, ale je jasný, že tohle už není žádné vyšetření! Chci vykřiknout co to dělá, ale místo toho ze mně vyšel jen hlasitý vzdech a pánev šla proti jeho prstům.
Naše oči se potkaly. Užíval si tu chvíli a na tváři měl úsměv. Nic neřekl, jen se lehce sklonil a jazykem lehce přejel od mé dírky k poštěváčku. Doprdele já snad budu! Několikrát projel moji kundičku nahoru a dolů, až jsem tekla.
Najednou se postavil a začal si rozepínat kalhoty. Pořád se mi díval do očí, neřekl ani slovo. Kalhoty spadly ke kolenům a já cítila, jak přiložil špičku svého ptáka k mé dírce. Byla jsem úplně mokrá a on s ním začal jezdit mezi pysky.
Pak mě oběma rukama chytl za stehna a zatlačil svého tvrdého ptáka do mě. Až nadoraz. Začal mě pomalu, ale razantně šukat, se železnou pravidelností. Chytnul mě za kozy a začal je mačkat. Přírazy začaly pomalu zrychlovat, mrdal mě tvrdě a já sténala jako snad ještě nikdy. Opět mě chytnula za stehna a narážel mě k směrem k sobě na svého ptáka. Frekvence se zrychlovala, naše těla pleskala o sebe a já už regulérně křičela. Můj orgasmus přišel vzápětí a já ho pevně objala nohama, až se nemohl ani hnout. Najednou se vzepjal a já cítila v sobě teplo, jak z jeho ptáka do mě teklo jeho horké sperma.
Nemohla jsem popadnout ani dech. Po chvíli ze mně vystoupil, oblékl si kalhoty a pohledem zkontroloval mojí rozmrdanou pičku, z které začalo pomalu vytékat jeho semeno.
Podíval se mi do očí a neuvěřitelně klidným hlasem pronesl: " Přijďte zase na kontrolu, radši už za půl roku, ať nic nepodceníme.
Zvedla jsem se a šla se obléknout. Kalhotky byly v momentě mokré mými i jeho šťávami. Vyšla jsem z kabinky, sledoval mě pohledem, stejně jako při příchodu.
Nashledanou, řekla jsem potichu a on jen pobaveně odpověděl: Tak hezký zbytek dne.
Vyšla jsem z ordinace na ulici ještě trochu v šoku. Ale taky s neuvěřitelně a pro mě překvapivě dobrým pocitem. Sice jsem poprvé zahnula, ale necítila žádné výčitky. Navíc co, pořád mi říká, že mu to nevadí., že ho to vzrušuje.Takže vlastně má co chtěl, jsem Hotwife!
Jen nevím, jestli mu to řeknu ...
Ale jo, řeknu!!! Jsem tak vzrušená, že si chci doma ještě zase zašukat. A budu mu u toho popisovat, jak mi to dělal ...
Cathe
Příspěvky: 130
Registrován: pát 18. led 2019 22:36:08
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Návštěva u gynekologa aneb jak jsem se stala hotwife

Příspěvek od Cathe »

Budu vděčný za komentáře...
zazzazz
Příspěvky: 143
Registrován: čtv 03. bře 2016 16:42:15
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Návštěva u gynekologa aneb jak jsem se stala hotwife

Příspěvek od zazzazz »

dobrý a pan doktor by z ní mohl vychovat hezkou děvku
Anpoenitet
Příspěvky: 688
Registrován: čtv 15. říj 2020 8:00:15
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: jsme pár, oba spíše sub, ona méně a zatím nikoho dalšího nechce ...

Re: Návštěva u gynekologa aneb jak jsem se stala hotwife

Příspěvek od Anpoenitet »

Ale jo, pěkně se to aspoň čte, když už máte doma slušňačku
kohout50
Příspěvky: 2600
Registrován: úte 06. zář 2016 9:44:12
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsme pár,on kanda,ona nechce ani slyšet
Bydliště: Náchod

Re: Návštěva u gynekologa aneb jak jsem se stala hotwife

Příspěvek od kohout50 »

Krásné poctěni, hezky napsané. AK to pokračovalo ? Řekla to manželovi a jak reagoval ? Přidej další díl díly.
Mispulin
Příspěvky: 1365
Registrován: čtv 20. dub 2017 16:48:45
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Návštěva u gynekologa aneb jak jsem se stala hotwife

Příspěvek od Mispulin »

Že by pan doktor Cimický 2 ? :lol:
Romero2315
Příspěvky: 226
Registrován: pon 15. lis 2021 21:11:50
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: ahoj je mi 30 let jsem ve vstahu 11 s moji pritelkyni a mam rad kdyz nekdo ma zajem o jeji kundicku

Re: Návštěva u gynekologa aneb jak jsem se stala hotwife

Příspěvek od Romero2315 »

Mam otazku je to opravdovi pribeh nebo jen fikce ?
Cathe
Příspěvky: 130
Registrován: pát 18. led 2019 22:36:08
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Návštěva u gynekologa aneb jak jsem se stala hotwife

Příspěvek od Cathe »

Romero2315 píše: sob 19. úno 2022 11:14:01 Mam otazku je to opravdovi pribeh nebo jen fikce ?
Je to fikce. Bohužel 😃
Romero2315
Příspěvky: 226
Registrován: pon 15. lis 2021 21:11:50
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: ahoj je mi 30 let jsem ve vstahu 11 s moji pritelkyni a mam rad kdyz nekdo ma zajem o jeji kundicku

Re: Návštěva u gynekologa aneb jak jsem se stala hotwife

Příspěvek od Romero2315 »

Cathe píše: sob 19. úno 2022 12:32:49
Romero2315 píše: sob 19. úno 2022 11:14:01 Mam otazku je to opravdovi pribeh nebo jen fikce ?
Je to fikce. Bohužel 😃
Skoda .. urcite by ste si pral aby to byla realita ... ja bych si taky pral nejaky takovi zacatek ale ta moje je odolna
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Semrush [Bot], wukong a 200 hostů