Černoch PP

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Patrick96
Příspěvky: 58
Registrován: úte 04. kvě 2021 11:25:59
Role ženy: je HOTWIFE
Pár slov o nás: neuvedeno

Černoch PP

Příspěvek od Patrick96 »

Moje Monika je krásná vysoká tmavovlaska se 4kama kozama. Svych předností si je vědoma a i mně se líbí, když se podle toho obléká. Jednou když byla s kamarádkami v baru, se tam seznámila s jedním cernochem, ktery podle jejich slov po ní evidentně jel. Vyměnili si i kontakty, ale jinak večer probíhal ve vší pocestnosti, jen pár drinků a lichotek na její osobu, ale nic víc. Následující den si ji přidal na fb a pravidelně ji začal psát jak se má, že je krásná, atd.....takhle ji psaval následujících pár dní, možná i týdnu. O všem jsem věděl, sama se mi zmínila, že ji neustále píše a že mu občas odpoví ze slušnosti. Vím, že ji sex s cernochem vždy lákal, tak jsem ji řekl, ať s ním klidně zkusí zaflirtovat a uvidí. Souhlasila. Vím, že si občas napsali a že ji posílal i svoje pero, které ji vždy vážně dostalo a lakalo. Sám nevím co ona mu posílala.
Uběhla nějaká doba a Monika měla opět s kamarádkou vyrazit do města na víno. Dala si sprchu, oblékla si černou krajkovou podprsenku, černa tanga, červené upnute šaty, ne moc krátké, ale ke kolenům určitě nesahaly, bez výstřihu, ale mezi nadry jen se síťkou, takže jeji 4ky byly mírně poodhaleny. Když jsem viděl jak se připravuje, viděl jsem v ní tu kurvicku co se chystá si jít zasukat na hotel. Nemohl jsem to vydržet a když se přišla rozloučit tak jsem ji začal líbat, rukou zajel pod šaty do kalhotek a začal ji prstit. Chvíli držela a vzdychala, ale pak řekla, že už musí jít, že by se jinak musela jít znovu osprchovat. Zašeptal jsem ji, že bych si přál aby se dnes chovala jako devka a třeba mi poslala i nějakou rajcovni fotku.
Uplynuly asi 3 hodiny. Nemohl jsem na ni přestat myslet, stále se mě držela ta šílená nadrzenost. V tom mi přišla fotka na whats appu. Byl to záběr na velký černy pero a v pozadí ležela na posteli nahá Monika s mrdkou na břiše. Pod obrázek mi napsala: Takova devka se ti líbí? Začal jsem být nadrzenej ještě víc a začal ji vypisovat co se vlastně stalo, ale odpověděla, že mi vše poví až doma, že uz je na cestě....
Šulek007
Příspěvky: 26
Registrován: čtv 29. dub 2021 23:44:13
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Černoch PP

Příspěvek od Šulek007 »

Pěkné, ale ještě lepší by bylo kdyby ta mrdka vytékala z ní, na břicho je jí škoda..
Larvos
Příspěvky: 272
Registrován: pon 30. srp 2021 20:21:55
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Rád ji ukazuji. Nehledáme milence, ani oplodňovače. Nevzrušují mě tlusté ani staré. Netoužím mít piňdu v kleci.

Re: Černoch PP

Příspěvek od Larvos »

Pěkně. Má to pokračování?
pajda1
Příspěvky: 204
Registrován: pon 05. zář 2016 23:16:20
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Černoch PP

Příspěvek od pajda1 »

Tak už se nemůžu dočkat co ti vyprávěla?
Patrick96
Příspěvky: 58
Registrován: úte 04. kvě 2021 11:25:59
Role ženy: je HOTWIFE
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Černoch PP

Příspěvek od Patrick96 »

Pochvili dorazila domů. Lehce rozmazaný make-up a spokojený výraz ve tváři. Políbil jsem ji a cítil na jejich rtech i něco nebo někoho jiného. Ihned začala vyprávět jak spolu byli na dnesni večer už pár dní domluveni. Líčila jak za ním jela na hotel, kde je ubytovany a tam na ni čekal s vínem. Líčila jak seděli na sedačce a povídali si, ale pochvili se začali líbat. Popisovala jak se jejich jazyky propletaly a ona ihned zvlhla. Rukou ji zajel pod šaty a hladil ji kundicku přes kalhotky a ona mu pero přes kalhoty. Poté ji zajel prstama do kalhotek, začal prstit a to bylo poprvé co jí udělal. Pak ji kalhotky stáhl, klekl před ní a začal ji lizat kundicku. Byla prý na něj šíleně nadrzena. Vytáhla mu jeho velký černý pero z kalhot, začala kourit a lizat koule. Bylo z ní cítit jak se pořád rozplývá. U toho vyprávění jsem ji hladil kundicku která byla pořád celá mokrá, roztazena a taky dost citlivá.
Pak ji celou svlékl, stejně tak i sebe a hodil na postel. Od té chvíle prý už byla jen jeho devka. Nasadil si kondom, chytl ji nohy nahoře a zajel do ní. Trochu to prý zabolelo, ale ta slast a pocit obřího cernyho pera v sobě to prebyla. Sukal ji tvrde celou dobu. Chvíli ji držel nohy u sebe, chvíli od sebe, chvíli si ji položil na bok, ale pořád klecel před ní a tvrde prirazel. Kozy se jí houpaly. Občas je pomackal a pocucal bradavky, ale sukat nepřestaval. Ani nedokázala říct jak dlouho to trvalo, prý jen celou dobu držela a neskutečně rvala slasti. Dodala že to museli slyšet i o několik pokojů dal. Tipovala, že se udělala tak 7x, 8x.
Až se blížil ke konci, tak si sundal kondom a vystrikal se na ni. Jen tam ležela a dodychavala. On vstal, vzal jeji telefon a vyfotil ji. Šel do sprchy a ona mi mezitím poslala tu fotku. Prý si u odesílání te fotky uvědomila jaká je kurva a jak se jí to líbí. Poslat příteli svou nahou fotku z neznámého hotelu s cizí mrdkou na sobe a to navíc z obřího cernyho pera ji prý neskutečně rajcovalo.
kandal
Příspěvky: 153
Registrován: čtv 02. dub 2015 1:21:14
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Černoch PP

Příspěvek od kandal »

Super příběh. Předpokládám, že když se jí to líbilo, tak se budou scházet dál, je to tak?
Doufám, že nás budeš informovat :-)
Patrick96
Příspěvky: 58
Registrován: úte 04. kvě 2021 11:25:59
Role ženy: je HOTWIFE
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Černoch PP

Příspěvek od Patrick96 »

kandal píše: pát 03. zář 2021 15:07:54 Super příběh. Předpokládám, že když se jí to líbilo, tak se budou scházet dál, je to tak?
Doufám, že nás budeš informovat :-)
Bohužel zatím nee, byl jen nějaký čas pracovně u nás, zase je zpátky v zahraničí a nevi, kdy zas bude mít cestu...
pajda1
Příspěvky: 204
Registrován: pon 05. zář 2016 23:16:20
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Černoch PP

Příspěvek od pajda1 »

Super příběh a moc ti závidím.
Uživatelský avatar
kAv
Příspěvky: 730
Registrován: pon 05. říj 2015 20:21:01
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=301
Kontaktovat uživatele:

Re: Černoch PP

Příspěvek od kAv »

Černé parohy, to už je docela vysoký level! Má i jiné zálety?
kolomor
Příspěvky: 84
Registrován: stř 27. zář 2017 13:33:22
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Černoch PP

Příspěvek od kolomor »

Dáš nám sem foto?
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Drakujec1, Holzer, Jentakjako, Judy31, Kama, povzneseny, smartin a 244 hostů