Moje narozeniny

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
murphy
Příspěvky: 168
Registrován: čtv 10. led 2019 9:31:29
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Moje narozeniny

Příspěvek od murphy »

Vedla jsem docela normální život jako recepční v zubní ordinaci, ale to se změnilo v den mých 33. narozenin.

Po večeři jsem měla vyzvednout svého manžela a měla jsem v plánu vzít ho do luxusní restaurace a po návratu domů ho svést. Měla jsem na sobě nové červené šaty, o kterých jsem věděla, že ho odrovnají. Pořád na mě naléhal, že se mám víc ukazovat a neoblékat se jako stará panna. No tyhle šaty mě ukazovaly. Byly tak krátké, že jsem si musela pořád
připomínat si, abych se nepředkláněla a držela kolena pevně přitažená, jinak by se vyhrnuly a ukázaly podvazkový pás a drobné růžové kalhotky, které jsem měla na sobě.

Čekala jsem ve vstupní hale manželovy kanceláře, když on a jeho kolegové dorazili společně. Několik chlapů zapískalo, když mě uviděli a všichni zírali. S tím jsem nepočítala. Myslela jsem si, že tu bude jen Michal (můj manžel). Aby toho nebylo málo, pozvali nás na skleničku a Michal chtěl samozřejmě jít s nimi. Tak jsem jim řekla. "Dobře, ale jenom na jeden drink."

Šli jsme do malého baru o pár bloků dál. Pořád jsem jsem si musela stahovat lem šatů, aby mi nesklouzával nahoru, jak jsem šla. Když jsme konečně došli k baru, posadili mě doprostřed stolu ve tvaru písmene "U", do čela stolu, “protože to byly moje narozeniny". Michal vzal objednávky a šel k baru. Zdálo se to jako dlouhá chvíle. Zatímco byl pryč, veškerá pozornost byla upřena na mě. Všichni kluci chtěli vědět, kde pracuji, co dělám, jaké mám zájmy. Bylo to velmi lichotivé. Několik kluků si prohlíželo přiléhavý vršek mých šatů. Šaty se zapínaly až ke krku, ale nahoře mi byly těsné a knoflíky byly trochu napjaté na prsou. Mělo to upoutat pozornost mého manžela a očividně to přitahovalo pozornost těch chlapů.

Po chvíli se některé konverzace a otázky začaly stávat poněkud osobní. Zrovna když se můj muž vrátil s třetí dávkou z baru. (trvalo mu tři cesty, než přinesl všechny nápoje), jeden z nich se mě zeptal, jestli mám nějaké tetování. Všichni se zasmáli a já jsem to nepovažovala za důstojné odpovědí, ale ani jsem se neurazil. Všechna ta pozornost byla příjemná a oni se očividně chovali přátelsky a tak jsem jim to oplácela.

Omluvila jsem se, že se jdu osvěžit na dámské záchody. V tu chvíli došlo k první neobvyklé události večera. Místo toho, aby tři chlapi po mé levici opustili stůl a dovolili mi projít, chytili mě za pas a začali si mě posouvat po svých klínech. Byla jsem zaskočena. Dva z nich mě zvedali spíš za zadek než za pas a já si říkala, že mě asi chtějí osahávat. Šla jsem na záchod a nechala to být. Musela jsem přiznat, že to byl docela příjemný pocit, když se mne dotýkali silní, mladí muži, které jsem moc neznala. Ale taky jsem věděla, že to není správné, naštěstí jsem věděla, že za chvilku musíme jít, abychom stihli večeři.

Když jsem se vrátila ke stolu, rozhodla jsem se vyzkoušet druhou stranu stolu a zjistit, jestli jsou gentlemanštější. Právě naopak, ten chlápek na krajním sedadle mě okamžitě chytil za pas a podal mě dolů dalšímu v řadě. Tentokrát mi otevřeně sahali na zadek a každý z nich mi vytáhl lem šatů o něco výš, dokud jsem neseděla v křesle na svém místě s šaty vyhrnutými kolem pasu. Moje podvazky a kalhotky byly klukům kolem úplně odhalené a jen stůl bránil ve výhledu zbytku baru. Rychle jsem stáhla šaty zpátky dolů. Ale všichni kluci v boxu se usmívali. Střelila jsem pohledem po svém manželovi, ale Michal si toho očividně nevšiml. Než abych udělala velkou scénu, raději jsem to nechala být.

Kluci vedle mě se tvářili, jako by se nic nestalo, a pokračovali ve stejné konverzaci, jakou jsme vedli předtím. Střídali mezi úplně normální konverzací a drobnými škádlivými poznámkami, které nebyly vhodné, ale ne natolik urážlivé, abych se kvůli nim rozčilovala.
Martin, kluk po mé pravici, například řekl: "To jsou moc hezké šaty, kde jsi je vzala?" Řekla jsem mu to já a kluk po mé levici, Honza, navázal slovy: "Kratší by vypadaly líp. Bylo by víc vidět z tvých stehen." Všichni se po takové poznámce usmívali a pochechtávali, takže bylo těžké se naštvat. Jen jsem se hihňala, když si mě dobírali.

V boxu bylo těsno a mezi mými nohami byla noha stolu. V důsledku toho se kluci po obou stranách ke mně tiskli, jak jsem kolem ní musela mít nohy trochu roztažené. Všimla jsem si,
že jak se jejich nohy otíraly o mé, šaty mi postupně vyjely o něco výš. Po krátké chvíli bylo jasné, že to bylo záměrné. Když jsem si toho všimla, oba si mě dobírali a řekli. "Byli jsme zvědaví, kdy si toho všimneš. S Martinem jsme se vsadili, zatímco jsi byla pryč, o barvu tvých kalhotek." Normálně bych cizímu člověku, který by mi něco takového řekl, vlepila facku. Ale pití mě dostávalo, už jsem byla vzrušená vší tou pozorností, kterou mi kluci věnovali. Honza byl takový uhlazený mluvka a hezký kluk. Lákalo mě zjistit, kam to povede.
"Proto jsme se snažili, abychom ti vytáhli šaty výš a mohli rozhodnout sázku."

Překvapeně jsem se přistihla, že říkám. "Aha?" "O jaké barvy jste se vsadili. Na co jste vsadili?"

Honza odpověděl: "Vsadil jsem se, že jsou černé, a Martin říkal, že jsou červené... jako tvoje šaty."

"Oba jste se spletli," řekla jsem s úsměvem. "Jsou růžové." Podívala jsem se přes dlouhý stůl a viděla, že můj manžel je zabraný do nějakého rozhovoru s nějakým Tomášem a pravděpodobně neslyšel ani slovo, které jsme jsme si povídali. Vlastně v tom tmavém osvětlení mě nejspíš sotva viděl.

Náš konec stolu náhle ztichl, ačkoli se dosud všichni bavili a pochechtávali. Honza se ke mně s úsměvem naklonil a řekl. "Jak si můžeme být jisti, že nám říkáš pravdu?"

"Já vám je ukážu!" vyhrkla jsem. Ujišťuji vás, že jsem byla nejpřekvapenějším člověkem v tom baru, když tato slova vyšla z mých úst. Ale teď, když jsem je vyslovila, musela jsem to dotáhnout do konce. Všichni čtyři chlapi na mém konci stolu naklonili hlavy, aby se podívali, jak jsem pomalu vyhrnula lem šatů a odhalila kalhotky, nohy jsem doširoka roztáhla. A aby toho nebylo málo, můj podvazkový pás vedl pod kalhotkami a zvedal je. Když jsem se zaklonila, abych je mohla ukázala, tak čtyři chlapi sledovali, jak se vlhké stydké pysky mé kundy rýsují přes mé malé, krajkové, růžové kalhotky. Ten okamžik byl
elektrizující, trvalo to jen asi vteřinu, ale byl to neuvěřitelný pocit, vzrušující, když po mně toužili všichni ti mladí, úspěšní, hezcí muži. Když jsem si stáhla lem šatů, Honza, ten uhlazený mluvka, se na mě podíval a zašeptal mi do ucha: "Taky jsem se vsadil s Jirkou, že mě necháš ošukat tě prstem, zatímco on se bude dívat, nechtěla bys, abych tu sázku taky prohrál, že ne?”

Pití na mě doléhalo a já byla nadržená, tak jsem jen zašeptala, "Ne, taky bych nechtěla, abys tu sázku prohrál."

On a Jiří se ke mně naklonili a znovu mi nadzvedli lem šatů. Jiří držel látku nahoru, zatímco Honza si dával na čas a konečky prstů lehce přejížděl po mých kalhotkách a pak je jemně stáhl na stranu. Potom vklouzl prstem do mé vlhké štěrbinky a jemně mě osahával. Byl tak
něžný, že mě ve skutečnosti nešukal prstem. Spíš to bylo, jako by se se mnou tím prstem miloval. Úplně jsem podlehla jeho vůli. Posadila jsem se na židli, zhluboka dýchala a zavřela oči. Po chvíli, která mi připadala jako věčnost, jsem si vzpomněla, že můj manžel, seděl asi deset metrů ode mě. Otevřela jsem oči, abych věděla co dělá, a viděla jsem, že se dívá přímo na mě. Trochu jsem nadskočila a odstrčila Honzu na stranu. Sáhla jsem po pití a hodila zbytek do sebe.

Místo aby na mě manžel křičel, jen se na mě usmál. Když Honza nabídl, že zaplatí další rundu, zeptal se mě, jestli máme zůstat, protože jinak propadne naše rezervace v restauraci. Nemohla jsem hned odejít, protože jsem měla šaty kolem pasu a kalhotky byly na jedné straně (díky bohu za stůl, který mi bránil Michalovi ve výhledu). Snažila jsem se chovat co nejpřirozeněji a řekla jsem: "Jistě". Všichni se smáli. Mysleli si, že jsem děvka, která chce víc. Čím víc o tom přemýšlím, tím víc si myslím, že nejspíš asi měli pravdu.

Když šel můj manžel k baru pro nápoje, všechny zábrany byly pryč. Jiří řekl: "Teď jsem na řadě já" a všech šest ostatních chlapů u stolu sledovalo, jak mě Jiří šuká prstem. Držel mě kolem pasu jednou rukou a druhou mě doslova šukal. Chlap na na druhé straně od Jiřího natáhl ruku a zatáhl za jedno z mých kolen a Honza vzal mou druhou nohu a přetáhl si ji přes klín, takže jsem měla doširoka roztažené nohy. Robert, zavalitý, důstojně vypadající účetní, se natáhl a pohladil mě po prsou přes šaty. Byla jsem taková děvka a nemohla jsem uvěřit, jak moc mě to vzrušuje.

Michalovi u baru to chvíli trvalo a kluci si doslova značkovali nově získané teritiorium. Střídali se v prstění a osahávání. Vzpomínám si jak jsem šeptala: "Hlavně ať mě Michal takhle nevidí." Všichni se jen smáli. "Ne, ať nás nechytí." A tak si všichni sedli za stůl. Kupodivu mě nepřestávali prstit ani když manžel přinesl pití, jen byli diskrétnější a blokovali Michalovi výhled.

Když Michal roznesl pití, myslela jsem, že se situace uklidní. Nebylo to tak. Chlapík jménem Aleš mě prstil pod stolem a šeptal mi, že než večer skončí, budu mu "kouřit péro jako nějaká kurva". Blížila jsem se ke svému prvnímu orgasmu, takže jsem se opřela, zavřela jsem
oči a oběma rukama jsem se chytila okraje stolu. Další chlap na straně se ke mně naklonil a hrál si s mým klitorisem. To bylo vše, co jsem vydržela. Cítila jsem se jako špinavá coura a styděla jsem se, ale byl to jeden z těch nejlepších orgasmů v mém životě. Hlasitě jsem zalapala po dechu, posadila se dopředu a napila jsem se.

Můj hloupý manžel si ani nevšiml, že mě dva chlapi prstují až k orgasmu asi deset metrů od něj. Opravdu jsem nechtěla, aby mě přistihl, ale už mi to začínalo být trochu jedno a tak jsem se rozhodla, že budu víc odvážnější. Byla středem zájmu všech. Naklonila jsem se přes stůl a dělala, jako bych plnila svůj talíř oříšky z košíku uprostřed stolu. Chlapii
za mnou šíleli. Přejížděli mi rukama po zadku a nohách a někdo mi dokonce prstoval zadek. Celý můj rozkrok a zadek byly zality mými šťávami. Když jsem měla plný talíř, posadila jsem se a všichni jedli z mého talíře, abych se zase postavila a musela nabrat novou dávku.

O něco později šel Michal na toaletu a já jsem se nechala od kluků laskat znovu. Rozepnuli mi horní knoflíčky šatů a někteří z nich sahali do nich, aby se dotkli mých prsou. Zatímco byl Michal pryč, jeden z chlapů klečel mezi mýma nohama a lízal mě. Ti kluci se vymkli kontrole.

Libor koupil další rundu, jen aby se Michala na chvíli zbavil. Trval na tom, abych mu to oplatila, a tak jsem mu rozepnula kalhoty a začala ho honit. Byl jsem jako loutka. Ten chlap na druhé straně ode mě rozepnul kalhoty, vytáhl si péro a přiložil mi na něj druhou ruku. Tak jsem tam byla, honila jsem dva chlapy za stolem, zatímco Michal odklusal pro další pití. Poté, co se mi oba udělali na rukou, Honza se protlačil zpátky ke mně a řekl: "Ty jsi si užila většinu zábavy a já jsem to pro tebe začal, takže si myslím, že je to fér, abys mi to oplatila."

"Co máš na mysli? ", zeptala jsem se.

"Řekl jsem Tomášovi, tomu chlápkovi, co s ním tvůj manžel taky mluví, že tě může vylízat, když řekne tvému manželovi, že jsi ztratila náušnici pod stolem." Honza se uchechtl: "Jestli tě tvůj manžel uvidí, když mi budeš kouřit ptáka, bude si myslet, že jen hledáš svou náušnici."

Opravdu jsem se nepotřebovala nechat přemlouvat. Toužila jsem po péru od té doby, co na mě tihle chlapi na mě vztáhli ruce. Bez protestů jsem klekla před Honzu. Dokonce i když mi manžel roznášel pití, kouřila jsem honzovo péro. Už mi to bylo jedno. Rozkročila jsem se nad Robertem, zavalitým účetním, a šukala ani ne deset metrů od manžela. Dokonce jsem se ohlédla přes rameno a usmála se na něj, když do mě Robertův tlustý pták stříkal. Můj hloupý manžel byl tak zabraný do hovoru, že si ani nevšiml, že šukám s jeho spolupracovníkem.

Až když jsem se nakláněla přes stůl a nechala se zezadu lízat, zatímco mi chlapi rozepínali šaty a vytahovali mi kozy, Michal si konečně všiml. I pak se jen díval. Završila jsem večer tím, že jsem vykouřila všechny jeho spolupracovníky, zatímco on seděl vedle mě a díval se. Byl fascinovaný. Myslím, že se mu nejvíc líbilo, když mi stříkali do krku. Pomalu jsem jim dojila ptáky svým rukou a hluboce polykala, když se udělali.

Od toho dne žiju sexuálně svobodným životním stylem. Jsem normální recepční. Ale o polední pauze se zastavím u svého manžela v kanceláři a nechám se ošukat jako kurva. Všichni vědí, co se děje. Dokonce i starší partneři se mnou šukali. Jednou Honza diktoval dopis své sekretářce, zatímco jsem kouřila jeho péro. Byla z toho ohromená. Ale při pozdější návštěvě mě Honza šukal zatímco já jsem ji lízala. To bylo moje první setkání se ženou. Užívám si tu pozornost.
Panpan93
Příspěvky: 19
Registrován: pát 03. led 2020 12:22:46
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Moje narozeniny

Příspěvek od Panpan93 »

Ahoj, moc nádherné čtení, přál bych si být ve společnosti těch mužů..
pavelhavel111
Příspěvky: 60
Registrován: pát 17. lis 2017 16:39:08
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Moje narozeniny

Příspěvek od pavelhavel111 »

Pěkná rychlovka, firemní večírek je ovšem diamant
murphy
Příspěvky: 168
Registrován: čtv 10. led 2019 9:31:29
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Moje narozeniny

Příspěvek od murphy »

Jeho pohled



V nové práci jsem byl asi pět týdnů, takže jsem byl seznámen s většinou kluků v kanceláři, ale stále jsem se ještě snažil zapadnout. Jako vedoucí kanceláře v účetní firmě jsem měl na starosti jak kancelář, tak i personál, ale přitom jsem byl stále podřízen vrchnímu účetnímu. Je to poměrně obtížná hranice a je vždy snazší, když když vás mají všichni rádi. Většina lidí v kanceláři je mladší 35 let a svobodných, takže není překvapením, že se se na konci dne rádi baví.

Právě jsme dokončili schůzi v rámci celé kanceláře a já jsem se nemohl dočkat, až vyrazím ze dveří. Manželka měla narozeniny a ona mě měla vyzvednout z kanceláře. Když jsme s kolegy dorazili do haly, několik z nich se na mě významně podívalo a hvízdlo. Moje žena tam stála ve velmi krátkých, sexy červených šatech, které jsem nikdy předtím neviděl. Očividně měla v plánu večeři v pěkné restauraci. Honza, mladý partner ve firmě, řekl, "Vždycky si po práci dáme drink v baru 'Jablko', proč se k nám nepřidáte, než vyrazíte na večeři?"

"Co ty na to, Martino?" zeptal jsem se. Tak, aby bylo jasné, že by měla říct ano.

"Dobře. Ale jenom jeden drink, máme rezervaci za hodinu." Věděla, že chci být "jeden z kluků". Kromě toho, jeden drink neuškodí.

Když jsme šli do klubu, Martina mi zašeptala do ucha. "Mám s vámi plány, pane, tak nepromarněte večer v tomhle baru." Bylo mi jasné, že mě čeká pěkný večer. Měla krátké šaty, které se zapínaly na knoflíčky vepředu. Vlastně byly tak krátké, že si je musela v lehkém větru přidržovala. Chraň bůh, aby se se pro něco ohnula.

"Jablko" je malý taneční bar, do kterého se chodí po práci, ale má i malý taneční parket pro páry. Jako ve většině tanečních podniků je tu poměrně tma. Byl tam jen jeden stůl, ke kterému by se vešlo všech osm z nás, stísněný box ve tvaru písmene U.

Abych ukázal, jaký jsem skvělý chlap, nabídl jsem se, že zaplatím první rundu. Honza posadil Martinu do čela stolu, "protože má narozeniny". V čele stolu stolu byl střed písmene "U".

Zamířil jsem k baru se sedmi různými objednávkami v mysli. Opakoval jsem je, abych je nezapomněl.

Barman se ke mně dostával pomalu. Chvíli mu trvalo, než mi doplnil objednávku a mně trvalo tři cesty, než jsem je donesl na stůl. Všichni kluci dělali docela povyk kvůli Martině. Když jsem roznášel nápoje, zachytil jsem několik vět z jejich rozhovoru. Ptali se jí, co dělala
čím se živí, je recepční v zubařské ordinaci. Jaké má koníčky... bla, bla, bla... Hudba byla hlasitá, ale dokázal jsem pochopit podstatu konverzace. Byla samý úsměv. Očividně se jí líbilo, mít všechnu tu pozornost.

Když jsem donesl poslední pití, našel jsem že je pro mě připravena židle u "paty" stolu. Takže všichni kromě mě seděli v boxu, což bylo pochopitelné, protože jsem byl pryč, abych sehnal pití. Honza seděl vedle Martiny a já slyšel, jak se jí ptá: "Nějaké tetování?" Celý stůl se rozchechtal a já se přidal, protože Martina se jen usmívala a červenala.

Martina se omluvila a šla na toaletu. Spíše než aby jí uvolnili cestu, kluci po mé pravici si jí posunuli přes jejich klíny.

Jakmile zamířila na toaletu, konverzace se stočil k jiným věcem. Sport, noví klienti v kanceláři atd...

Dal jsem se do řeči s Tomášem po mé pravici. "Během týdne sem obvykle chodíme. V pátek jdeme do Lotosu." Slyšel jsem o tom striptýzovém klubu, ale nikdy jsem v něm nebyl. "Holky jsou tam nejlepší a tancují i na stole", řekl Tomáš. Kluci na druhém konci stolu si museli povídat o tom samém, protože jsem zaslechl, jak jeden z nich říkal: "Ne často se vidí holka, která má na sobě podvazkový pás a už vůbec ne, aby ti klouzala zadkem na klíně."

Rozhovor trochu utichl, když se Martina vrátila. Čekala, až jí uvolní cestu, ale k mému překvapení ji Tomáš vzal za pas a posunul si ji přes klín a podal ji dolů na její místo v čele stolu. Vypadala překvapeně, ale nijak to nekomentovala. Jen se rychle napila ze své sklenice. Kluci na druhém konci stolu pokračovali v rozhovoru s ní. Nedokázal jsem se přes konverzaci poslouchat přes hlasitou hudbu, ale poznal jsem, že si ji dobírají, protože se hodně chichotala. Vrátil jsem se k hovoru s Tomášem.

Vyprávěl mi všechno o Lotosu. Zatímco jsem si povídal s Tomášem, podíval jsem se na Martinu, abych se přesvědčil, jestli je připravena vyrazit.

Konverzace na druhém konci stolu byla najednou o něco tišší, takže se asi přestali škádlit. Zdálo se, že je uvolněnější, protože se opřela o opěradlo a zdálo se, že dýchá hlouběji. Znovu jsem se na ni podíval, abych viděl, že měla v jednu chvíli zavřené oči. Její pití na ni asi dolehlo.

Rozhodl jsem se, že ji nechám, ať si to užije, protože to bylo její narozeniny a tak. Když otevřela oči a uviděla, že se na ni dívám, trochu nadskočila a musela strčit do Honzy, protože se mu zatřásla celá ruka. Martina se přihlouple usmála a vypila zbytek ginu a toniku.

Usmála jsem se na ni, asi byla přiopilá a připadala si kvůli tomu hloupě, usoudil jsem. Honza se nabídl, že zaplatí za další rundu. Řekl jsem: "To záleží na Martině. My máme asi půl hodiny, chceš zůstat na další drink?" Martina ovšem okamžitě řekla: "Jasně," a všichni na
jejím konci stolu se smáli a houkali. Honza podal peníze dolů, a když jsem odcházel k baru.
slyšel jsem, jak někdo říká: "Jsem na řadě."

U baru to opět trvalo dost dlouho a tři cesty mi zabralo, než se pití doneslo. Při každé cestě jsem si všiml, že si lidé vyměnili místa. Takže mi to chvíli trvalo, než jsem donesl správný nápoj správné osobě. Nakonec jsem jsem se posadil zpátky a pokračoval v rozhovoru s Tomášem (který seděl stále na stejném místě, ačkoli se stále

Martina se opět uvolnila, opřela se na sedadle a zdálo se, že oběma rukama svírá okraj stolu. Libor se k ní skláněl a šeptal něco do ucha. Na tom konci bylo těsno, takže Libor byl hned vedle ní. Také horlivě gestikuloval rukou pod stolem, jako by chtěl zdůraznit důležitou věc.

Martina znovu zavřela oči, jako by se snažila si na něco vzpomenout. Kluk vedle Honzy do něj šťouchl a vyměnil si s ním místo. Zdálo se, že se chce zapojit do rozhovoru, který vedli Libor a Martina. Také gestikuloval pod stolem, zřejmě v opozici k Liborovi. Nakonec Martina spíše zalapala po dechu a hlasitě vyjekla, zjevně rozčilená z toho rozhovoru. Naklonila se dopředu, otevřela oči a znovu se zhluboka napila ginu s tonikem.

Tomáš mi vyprávěl o některých divokých příhodách skupiny při večerech ve striptýzovém klubu. O něco později, když jsem vzhlédl. Martina se nakláněla přes stůl a plnila si misku buráky z košíku na stole. Bylo to trochu daleko, takže se při tom opírala o lokty. Zdálo se, že to trvá docela dlouho.

Kluci po obou stranách se naklonili za ní, zřejmě aby jí udělali místo. Její oči měla jakoby skelný pohled, říkal jsem si, jestli to náhodou nepřehnala s pitím. Posadila se zpátky a kluci vedle ní jí pomohli sníst oříšky.

Jen o pár minut později si už zase plnila misku a vedle ní seděli jiní kluci. Nemohl jsem to říct s jistotou, protože bylo šero, ale vypadalo to, že se ti kluci vedle ní dívají nahoru na její zadeček pod šaty. Pokusil jsem se na jí to naznačit, ale zdálo se, že si toho všeho nevšímala. "No dobře, ať si to dělají, ať se baví,' pomyslel jsem si. Jen tak se dívat nikomu neublíží, řekl bych.

Šel jsem na toaletu, a když jsem se vrátil, Libor nabídl, že zaplatí další rundu.

Podíval jsem se na Martinu a ta jen přikývla. Kolem stolu to vyvolalo tiché pochechtávání. Šel jsem pro pití a všiml jsem si, že Martina se zřejmě vrátila ke konverzaci s Liborem a Alešem. Oba se k ní nakláněli a ona zřejmě s oběma nesouhlasila, protože divoce gestikulovala na oba pod pod stolem.Ale asi to nebylo nic vážného, protože kluci nevypadali, že by je její výtka urazila.

Barman si dal opět na čas a když jsem se vrátil, Martina nebyla nikde k nalezení. Zeptal jsem se Tomáše, kde je a zrovna když mi říkal, že se jí ztratila náušnice pod stolem, všiml jsem si, že se jí vzadu objevila hlava nad Honzovým klínem. Byla tma, ale poznal jsem, že
že se rozhlíží, protože se jí hýbala hlava, hodně hýbala. Vrátil jsem se pro zbytek pití. Při mé druhé cestě se stále dívala, ale když jsem se vrátil s posledním pitím, musela ji už najít, protože seděla vzpřímeně a obtahovala si rty rtěnkou.

Posadil jsem se, abych si vychutnal svůj drink, a Martina se omluvila na dámské toalety. Všiml jsem si, že Tomáš se přesunul na druhou stranu konci stolu, a tak jsem navázal rozhovor s Honzou.

Ani jsem si nevšiml, kdy se Martina vrátila, ale zase plnila misku oříšky a Tomáš se na ni díval a skláněl za ní. Otočil jsem se zpátky ke své konverzaci s Honzou. Chvíli jsme si povídali a asi po třech minutách tam pořád byla a nakláněla se nad stolem a opírala se o lokty. Když jsem vzhlédl, popadla misku a rychle se posadila zpátky. Zřejmě do Tomáše dost tvrdě narazila. To muselo Tomáše přimělo vylít na sebe pití, protože bradu měl celou mokrou.

Honza, nasměroval mou pozornost zpět k našemu rozhovor.

O chvíli později jsem zvedl oči a všiml si, že moje žena rozepnula několik knoflíků na šatech. Bylo mi horko v baru, takže mě to samo o sobě nepřekvapilo. Co mě ale překvapilo, bylo to, že její výstřih byl rozevřený tak, že bylo vidět košíčky podprsenky. Jen se na mě usmála a vrátila se k rozhovoru s Robertem, zavalitým účetním. Seděla přímo proti němu takže jsem viděl jen její záda. Opět byla v klubu tma, ale když se k němu takhle posadila tak se zdálo, že by musela být téměř rozkročená. Ohlédla se přes rameno a usmála se na mě, tak jsem věděl, že musí být všechno v pořádku.

Honza se mě na něco zeptal, a tak jsem se vrátil ke konverzaci.

Když jsem znovu vzhlédl. Seděla zpátky na svém místě a vypadalo to, že má na sobě ještě víc knoflíků rozepnutých. Šaty se jí mohly každou chvíli rozevřít. Robert mě rozptýlil tím, že mi nabídl, že zaplatí za další kolo. Martina řekla: "Zmeškali jsme rezervaci tak bychom to mohli udělat." Všichni se rozesmáli a já také. Všiml jsem si, že kluci po obou stranách mé ženy jsou otočeni směrem k ní a věnovali jí hodně pozornosti.

Barman si opět dával na čas. Když jsem se konečně vrátil ke stolu, byl jsem ohromen. Martina se skláněla nad stolem a pevně svírala obě strany rukama. Lem šatů měla položený přes záda. Někdo za ní zřejmě stál s obličejem přitisknutým k jejímu rozkroku a Robert měl ruku v přední části jejích šatů a stahoval jí podprsenku dolů a na stranu. Tomáš začal Robertovi pomáhat tím, že rozepínal další knoflíky a rozepnul jí i přední díl podprsenky. Martina měla zavřené oči, ale její rychlé dýchání dávalo jasně najevo, že je na pokraji orgasmu.

Bezmocně jsem sledoval, jak Robert štípe jednu z ženiných bradavky a Tomáš mačkal a sál druhou. Zanedlouho moje žena zalapala po dechu stejně, jako jsem slyšel předtím večer. Nejvíce znepokojující na tom bylo to, že jsem byl vzrušený. Místo toho, abych křičel na
na všechny, roznesl jsem pití a vrátil se pro druhou a třetí dávku.


Když jsem se vrátil, Honza seděl v čele stolu s mou ženou na klíně. Skákala nahoru a takže jsem poznal, že ji šuká. Její šaty byly rozepnuté, Tomáše a Roberta vystřídali další kluci, kteří jí sáli prsa. Prostě jsem si sedl a díval se, jak se v ní střídají. Teď, když jsem věděl, co se děje, mohl jsem sledovat, jak vzrušením zavírala oči a pak je otevřela a dívala se na mě.
Sledoval jsem, jak ji šukají a jak s ní manipulují. V jednu chvíli seděla na konci boxu hned vedle mě a já se díval, jak kouří všem šesti chlapům z mé kanceláře.

Ani mi nenabídla, že se mě dotkne, ale ujistila se že jsem si všiml, když se udělali. Někteří z nich stříkali na tvář a jí to stékalo po bradě, ale častěji dojila jejich ptáky rukou a pak pomalu a rozvážně polykala sperma.

Od toho dne je pravidelnou účastnicí kancelářských akcí. První večer, kdy jsem šel do striptýzového klubu Lotos, byla tam i moje žena. Klečela postupně před každým z kanceláře, když si užívali show. Ona mě ten večer dokonce vykouřila. Zatímco mě kouřila, chlapi jí vyhrnuli sukni a strkali do ní peníze. Za podvazky, ale také do kundy.

Jediná chvíle, kdy mi to vadí, je, když se zastaví u mě v kanceláři během pracovního dne a šuká a kouří zatímco já pracuju. Dělá to za zavřenými dveřmi, ale všichni (i sekretářky) vědí, co se děje.
Hotwife-S
Příspěvky: 140
Registrován: čtv 26. pro 2019 0:26:38
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsme pár - aktivní hotwife/kandaulista 40 a 43 let. Cíleně nehledáme, ale výjimečným příležitostem se nebráníme. PS:100%hetero, žádné ponižování
Bydliště: Praha

Re: Moje narozeniny

Příspěvek od Hotwife-S »

Super napsano. Pani se mi po letech premahani taky pekne rozjela, ale takhle hromadne a verejne, to by byl sen 😍
Hotwife-S
Příspěvky: 140
Registrován: čtv 26. pro 2019 0:26:38
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsme pár - aktivní hotwife/kandaulista 40 a 43 let. Cíleně nehledáme, ale výjimečným příležitostem se nebráníme. PS:100%hetero, žádné ponižování
Bydliště: Praha

Re: Moje narozeniny

Příspěvek od Hotwife-S »

pavelhavel111 píše: pon 30. srp 2021 13:46:42 Pěkná rychlovka, firemní večírek je ovšem diamant
Souhlas, firmni vecirek je top!
cmelak
Příspěvky: 35
Registrován: pon 19. led 2015 10:13:07

Re: Moje narozeniny

Příspěvek od cmelak »

Super. Další skvělá povídka. Máš talent.
Skrimisher
Příspěvky: 92
Registrován: stř 08. led 2020 17:28:19
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Moje narozeniny

Příspěvek od Skrimisher »

super povídka
Pepsi
Příspěvky: 137
Registrován: ned 27. led 2019 13:13:12
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Moje narozeniny

Příspěvek od Pepsi »

Ako vždy bomba
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: sluhapromadam a 24 hostů