Hájovna

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
murphy
Příspěvky: 168
Registrován: čtv 10. led 2019 9:31:29
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Hájovna

Příspěvek od murphy »

S manželkou jsme se chystali na prodloužený víkend. Měli jsme sbaleno a vyrazili do hor. Kamarád mi na 4 noci půjčil svou chatu, byla to bývalá hájovna uprostřed přírody, kolem sice vedla lesní silnice, ale jelo po ní tak jedno auto za týden.

Byl krásný den a počasí mělo vydržet celý víkend. Po třech a půl hodinách jízdy jsme dorazili na chatu. Moje žena se převlékla do dvoudílných plavek a začala se opalovat. Já jsem se motal kolem a staral se o drobnosti, abych dokončil přípravy. O čtyři pět hodin později jsme s manželkou seděli u ohně a užívali si klidu a pohody v přírodě. V tu chvíli se náš život změnil.

Jak jsme tam tak seděli, začal jsem slyšet hukot motoru. Znělo to z dálky a bylo to čím dál hlasitější. Brzy jsem si uvědomil, že to není zvuk jednoho motoru, ale mnoha, mnoha motocyklů. Ve skutečnosti jsem jich napočítal 25, když později vjely na louku před chatou. Vypadali jako motorkářský gang, samí chlapi, žádné ženy. Když sesedli z motorek, řev jejich motorů vystřídal křik a řinčení, jak si navzájem nadávali.

Pár chlapů přišlo přímo ke světlu ohně. Za chvíli stáli nad mou ženou a mnou tři docela velcí chlapi. Ptali se nás, co tu děláme. Řekl jsem jim, že mi kamarád tuhle chatu půjčil a že jsme tam jen proto, abychom si odpočinuli. Bylo mi řečeno, že jsou s Petrem domluvení na tom, že tady občas přespávají, když jedou okolo. Skvělé, pomyslel jsem si, náš víkend je u konce.

Než odešli, požádali mě, abych s nimi šel na skleničku, prý jako gesto dobré vůle. Řekl jsem své ženě, že bych měl, aby měli radost. Tak jsem zamířil ke zbytku party.

Seděl jsem s těmi kluky na židlích na verandě. Vypil jsem tři nebo čtyři panáky. Vypadalo to, že všechno bude v pohodě, když jsem uslyšel ze směru od ohně vypísknutí. Jak rychle mi trvalo, než jsem se postavil, tak rychle se na světlo vynořila skupina chlapů a mezi dvěma z nich byla moje žena. Někdo řekl "To jste se nepochlubili, co jste našli". Moje žena se bránila ze všech sil a vypadala velmi vyděšeně. V tu chvíli jsem ucítil dvě silné ruce na svých ramenou, které mě tlačily zpátky na sedadlo.

Jakmile mě manželka spatřila, křičela, abych jí pomohl. V tu chvíli k ní přistoupil někdo, o kom jsem se domníval, že je vůdcem těch chlapů, a řekl jí, aby byla zticha a že stejně nemohu nic dělat a pokud bude spolupracovat, bude všechno snazší. Několik jeho chlapů měl nože a rozhodně jsem se s nimi nehodlal prát. Jejich šéf dál chrlil nějaké kecy o spolupráci a o tom, že nás nechá jít, a další kraviny. Zdálo se, že to, co říkal, na mou ženu zabralo. Přestala křičet a tak urputně se hádat.

Moje žena měla na sobě přes plavky sluneční šaty a na nohou nic. Najednou jsem si všiml, jak jedem z těch chlapů natáhl zezadu ruku kolem mé ženy a začal jí osahávat prsa. Vyskočil jsem, a vykřikl, aby toho nechal, ale byla to chyba. Jeden z nic mě praštil do břicha a než jsem popadl dech, ucítil jsem, jak mi na zápěstích zacvakla pouta a jak mi také svazují kotníky. Když bylo jejich dílo dokonáno, motorkáři se ode mě vzdálili. Podíval jsem se směrem ke své ženě a viděl jsem ji osvětlenou plameny ohně. Stále ji drželi a všude ji osahávali, ruce měla na prsou, jeden se snažil dostat do jejího rozkroku a další osahával její zadek. Pořád měla na sobě letní šaty, ale to netrvalo dlouho. Díval jsem se, jak jí šaty vytahují až k bradě a pak jí zvedají ruce, prakticky jí zvedají celé tělo ze země, aby jí je stáhli. Na sobě měla jen dvoudílné plavky. Chvíli nebo dvě trvalo, než jí ruce znovu zkroutili za tělo. Snažila se vymanit, ale nemohla nic dělat.

Netrvalo dlouho a přední strana horního dílu plavek jí byla stažena a ona měla prsa venku. Samozřejmě jsem je viděl jen na vteřinu, než je dva chlapi zakryli svými dlaněmi. Pak jí top stáhli úplně a odhodili. Ani spodní díl nebyl velkou překážkou, protože se k němu natahovalo mnoho rukou. Stiskla nohy k sobě, aby se pokusila zabránit rukám dosáhnout svého cíle. Slyšela jsem trhnutí a pak už roztržené kalhotky odhalily i nejintimnější část jejího těla. Jeden z chlapů, kteří ji drželi za ruce, jí strčil botu mezi nohy a donutil ji, aby je měla od sebe. Teď se ruce dostaly k její kundičce.

V tu chvíli k ní přišlo několik chlapů a rozbalili jí k nohám jakousi podložku. Když to udělali, začala opravdu plakat. Chlapi ji zvedli a položili ji na podložku. Každou ruku a nohu držel jeden motorkář. Pak k ní jejich vůdce přistoupil, poklekl k ní a pak dal lehkou facku. Zarazila se a od té chvíle ležela bez hnutí. Něco jí řekl a ona se přestala snažit uvolnit. Chlapi jí pomalu pustili ruce a nohy a ona se nebránila. Jen tam ležela a plakala, když si stáhla nohy k sobě a rukama si zakrývala hruď.

Vůdce vstal a rozepnul si kalhoty. Když si spustil džíny a spodní prádlo, jeho penis už byl tvrdý a trčel ven. Klekl si k jejím nohám s kalhotami kolem kolen. Položil jí ruku na každé zápěstí a pomalu, ale silou jí odtáhl ruce od těla. Odhalila se její pevná prsa s trčícími naběhlými bradavkami. Pořád ještě dost silně plakala, on jí znovu něco řekl a já sledoval, jak moje žena pomalu roztahuje nohy. S roztaženýma nohama ležela a čekala, až se jejich šéf přiblížil a přejel jí několika prsty po kundičce. Viděl jsem mu mezi nohy, jak do ní cpe jeden a pak dva prsty. Viděl jsem, že je vlhká, když prsty vytáhl, leskly se ve světle ohně její šťávou. Usmál se a ukázal mokré prsty i ostatním, ti se rozesmáli a zaslechl jsem jejich výkřiky. “Ta kurva hezky teče” “Ta píča potřebuje vymrdat” “Počkej, jak potečeš, až se v tobě vystříkáme” Ale hlavně jsem viděl, jak náčelník chytil své péro a zavedl ho do její dírky. Vydala ze sebe výkřik a začala křičet ještě silněji. Nejdřív ji začal pomalu šukat, aby jí dal šanci si na to asi zvyknout, a pak začal zrychlovat. Moje žena chrčela přes slzy při každém jeho přírazu. Šukal ji docela slušným tempem. Viděl jsem, jak se jí při jeho přirážení a třesou prsa. Mezi vzlyky chrčela takovým zvláštním zvířecím zvukem, který jsem u ní neznal. Obličej měla otočený na stranu a viděl jsem, že má zavřené oči. Ten chlap měl velkou výdrž, prostě ji šukal dál a dál úžasným tempem. Brzy jsem viděl, jak se její tělo uvolnilo. Poddávala se tomu, co se s ní dělo, a prostě přestala bojovat. Také její pláč ustal. Pořád jsem viděl, jak jí ze sevřených očí tečou slzy, ale přestala vzlykat. Naopak ještě víc roztáhla nohy a začala sama aktivně přirážet proti jeho pohybům. Myslím, že byla prostě unavená a rezignovala. Ale také jí začalo zrazovat její tělo.

Velitel začal pumpovat rychleji. Došlo mi, že se blíží k vyvrcholení. Začal ji šukat prudkými přírazy. Stále mírně zvedala bradu, oči měla stále sevřené a ústa mírně pootevřená. Pak vůdce hlasitě vydechl a prohnul se v zádech a já usoudil, že se udělal. Nepřestával přirážet do kundy mé ženy, což se zdálo jako věčnost, ale byla to asi jen minuta nebo tak nějak, dokud se neuvolnil, nevytáhl ho z její pičky a neposadil se zpátky na paty. Dav ztichl, když se vůdce postavil, vytáhl si kalhoty a zapnul si je. Moje žena tam jen ležela nahá s roztaženýma nohama. Viděl jsem její kundu, jak byla otevřená od šukání a velmi mokrá od jeho spermatu a jejích šťáv.

Jakmile se oblékli, šéf řekl: "Dobře, chlapci, je celá vaše. Jen jí neubližujte. Bude spolupracovat a dělat, co se jí řekne."

Pak jsem si myslel, že ji roztrhají, ale nastal nezvyklý klid. Rozvinulo se několik dalších podložek, aby se vytvořila větší plocha pro provizorní místo k souloži. Většina chlapů se odtrhla od davu a začala si povídat, jako by se nic nezměnilo, když rozbalili další alkohol.

Pár kluků v těsné blízkosti mé ženy se svléklo do naha a přesunulo se k ní blíž. Jeden chlap se přiblížil k jejímu obličeji, položil jí ruku na zátylek a přitáhl si její obličej do rozkroku. Sledoval jsem, jak moje žena otevřela ústa a vzala si jeho penis do úst. Začala ho kouřit, zatímco on jí lehce pumpoval ptákem dovnitř a ven z úst.

Velký tlustý chlap se postavil mezi její nohy a klekl si, aby jí zavedl ptáka do kundy. Zvedl si její kotníky k hrudi, zatímco mířil na její kundu něčím, co vypadalo jako velký obušek. Nezdržoval se, prostě strčil ptáka až do kundy mé ženy. Slyšel jsem, jak moje žena lehce vyjekla, když do ní vstoupil, ale s ptákem v ústech toho moc dělat nemohla. Musel být velký, protože jsem viděl, že výraz ve tváři mé ženy se změnil na výraz bolesti. Ten velký chlap mezi jejíma nohama ji pěkně tvrdě mrdal. Každý příraz otřásl celým jejím tělem. Nějakou dobu během toho šukání si na to musela zvyknout, protože výraz její tváře se změnil a místo bolestivé grimasy se tvářila vzrušeně.

Několik dalších chlapů se přiblížilo a přitáhli si její ruce ke svým ptákům. Měla péro v puse, v kundě a v každé ruce jedno. Dostávala pěkně zabrat. Jakmile se chlap v její kundě udělal, týpek, který jí šukal ústa, zaujal jeho místo a další zaujal pozici u jejích úst a ona ho prostě vzala do pusy, aniž by vynechala jediný příraz nebo otevřela oči. Jeden z chlapů, kterému ho honila, jí vystříkl na břicho a ustoupil stranou, aby ho vystřídal jeden z jeho kamarádů.

Poté, co ji ošukalo osm nebo devět chlapů, ji převrátili a zvedli na ruce a kolena, zadkem ke mně. V této poloze nemohla používat ruce, ale nezdálo se, že by to někomu vadilo. Poté, co dva chlapi v této poloze použili její kundu, přesunul se třetí přímo za ni, namazal si ptáka výtokem, který jí vytékal z kundy, a pak jí ho zavedl do zadku. Moje žena při tom zavřískla a zatřásla zadkem, jako by chtěla vytlačit ptáka, který se do ní vnucoval. Nemohla nic dělat. Chlap, který jí strkal péro do zadku, jen pokračoval v zasouvání péra, dokud ho neměl až po okraj. Pak jí začal pumpovat ptáka do zadku a ven z něj stálým tempem. Slyšel jsem, jak manželka při jeho přírazech piští a chrčí. Moje žena měla stále jedno péro v puse a ten chlap ji držel za vlasy a nutil ji, aby udržela jeho ptáka na místě, kam patří.

Zdálo se, že jí netrvalo dlouho, než si na šukání do zadku zvykla. Brzy začala zadkem přirážet, jako by to bylo naprosto normální. Viděl jsem stíny jejích prsou, které se pohupovaly v rytmu šukání do zadku. Chvíli to trvalo, ale chlap v jejím zadku se nakonec udělal a na jeho místo nastoupil další. Moje žena tak byla pořádně vystříkaná do kundy, do pusy a teď i do zadku a zdaleka nebyl konec.

Takhle to pokračovalo dalších deset nebo více chlapů, kteří jí vystříkali své nálože do pusy, zadku a kundy. Pak si jeden chlap lehl vedle ní a zavolal na kamarády, že si dají rodeo. Jeho kumpáni zvedli mou ženu a spustili ji na jeho péro. Plácnul ji po zadku a řekl jí, ať jede. Moje žena začala na jeho péru pohybovat zadkem sem a tam. Zdálo se, že to dělá dobře a že ho to uspokojuje, protože se natáhl a položil jí ruce na prsa a začal jí mačkat a štípat a tahat za bradavky. Slyšel jsem ho jak říkám kamarádům okolo, že moje žena při každém štípnutí do bradavky nádherně sevře píču. V jednu chvíli moje žena zaklonila hlavu, ale nedokázal jsem říct, jestli to bylo z bolesti při mučení jejích bradavek, nebo z rozkoše z toho všeho.


To trvalo chvíli, dokud se k ní nepřiblížili dva motorkáři a první z nich jí nepřitáhl hlavu dopředu a nevtlačil jí svého ptáka do úst. Zatímco byla tímto aktem rozptýlena, druhý motorkář se přesunul za ni a zavedl jí svého ptáka do zadku. Při prvním kontaktu se moje žena zavrtěla a snažila se uhnout. Chlap pod ní ji chytil za zápěstí a přidržel jí ruce k zemi a chlap v jejích ústech se pevněji chytil jejích vlasů. Třetí, který se jí tlačil do zadku, jen pokračoval v tom, co dělal, dokud do ní nezarazil celého svého ptáka. Vím jistě, že to bylo poprvé, co měla ptáka v kundě i v zadku zároveň. Vydávala podivné hrdelní zvuky a oba motorkáři, ten pod ní a ten za ní, se střídali v přirážení do jejích otvorů. Některé zvuky, které vydávala, už vypadaly jako zvuky rozkoše. Začala zrychlovat sání ptáka v ústech. Myslím, že chlapi, kteří ji šukali, taky poznali, že se jí začíná líbit a co se s ní děje. Zdálo se, že všichni čtyři zrychlili tempo. Vypadalo to jako jedna velká šukající hromada masa, moje žena se mezi těmi třemi silnými potetovanými chlapy ztrácela, ale rozhodně bylo slyšet mlaskání její kundy i chrčení, jak podléhala rozkoši a blížila se k orgasmu. Najednou začali chrčet i ti chlapi a prakticky současně se udělali do pusy, kundy a prdele mé ženy. Během té chvíle bych přísahal, že jsem zaslechl i známý zvuk orgasmu, který unikly mé ženě. Když chlapi skončili s výstřiky do mé ženy, všichni se společně zhroutili na podložku.

Odpočinek pro mou ženu netrval dlouho. Zanedlouho si pro svůj díl přišli další motorkáři. Díval jsem se, jak je manželka mrdána všemi možnými způsoby. Měla ještě několik dvojitých a trojitých penetrací. V jednu chvíli jí dokonce kundu šukali dva chlapi najednou. Viděl jsem, jak jí chlapi stříkají na obličej, když držela otevřenou pusu, aby zachytila, co se dá. Musela spolykat spoustu výstřiků. A hlavně se zjevně několikrát divoce udělala. Dvakrát jí dokonce začalo z kundy stříkat a ona se jen svíjela a snažila se do své nadržené pičky něco dostat. Než s ní skončili, byla celá od zaschlého semene. Přitáhli mě vedle ní a nechali nás tam na šukacích rohožích čekat na svítání, které nebylo daleko.

Zeptal jsem se jí, jestli je v pořádku, a ona jen zavrčela a usnula. Musel jsem si taky schrupnout, protože mě probudil pohyb hned vedle mě. Když jsem otevřel oči, ležela moje žena na břiše a na ní nějaký motorkář, který jí šukal jednu z jejích dírek. Ani nevím, jestli to byla kunda nebo anál, ale jak jsem byl tak blízko, slyšel jsem tiché zvuky rozkoše, které z ní vycházely. Ukázalo se, že motorkáři měli v noci hlídky a každý strážný během své směny mou ženu ošukal.

Když se rozednilo, zdálo se, že z chaty proudí nepřetržitý proud chlapů. První dva motorkáři, kteří vyšli ven, museli být tak v šest nebo v sedm ráno. Střídavě jí šukali kundu a pusu. Moje žena se teď zdála být více vzhůru. Měla otevřené oči a motorkářům více pomáhala, sama se jim aktivně nabízela, rozvírala pro ně své díry, zaváděla je do sebe a hlavně dávala najevo, jak se jí to s nimi líbí.

Poté, co se první dva denní nabíječi vzdálili, nemusel jsem dlouho čekat, než se objevili další tři motorkáři, aby si užili mou ženu. Když přistoupili, moje žena si sedla na kolena s rukama na stehnech a na každého z nich se podívala. Za celou dobu neřekla ani slovo. Jeden chlap přistoupil a vytáhl si péro z kalhot. Nabídl ho mé ženě a ona se natáhla rukou a zavedla si úd do úst. Dychtivě ho sála. Zatímco se věnovala kouření, druhý chlap se přesunul za ni a rukama jí sjel po zádech, přes boky a na boky a zadek. Trochu za ni škubl a dal jí najevo, co chce. Rychle zareagovala a vyšpulila zadek, zvedla ho do vzduchu, čímž mu umožnila úplný přístup ke kterékoli díře, kterou chtěl. Poté, co si ten chlap sundal kalhoty, se přesunul za ní a zavedl své péro do její kundičky. Díval jsem se, jak se moje žena při jeho prvním vstupu trochu zachvěla. Předpokládal jsem, že ji to musí bolet. Po jednom nebo dvou přírazech však vydala malý vzdech, aby ukázala, že to dělá dobře.

Teď měla moje žena péro v kundě a puse a byla jako na rožni. Poslední z nich se chvíli spokojil s tím, že se jen dívali, jak na to jejich kamarádi jdou. Po chvíli však chtěl něco pro sebe, takže skončili tak, že jeden chlap ležel na zádech, mou ženu položil zády k němu s jeho čurákem v jejím zadku, druhý ptáka zarazil zpět do její pusy a třetí jí svým pérem roztáhl kundu. Zase v sobě měla tři naráz. Zdálo se, že moje žena se do toho dneska pustila víc než včera večer. Měla mokrou a navíc vystříkanou píču, která při každém přírazu obscénně mlaskala, rty objímala velkého čuráka, který jí zajížděl až do krku a k tomu měla prdel roztaženou asi nejvíc ve svém životě. Vypadalo to, že ji definitivně zlomili. Začínala projevovat nadšení, což mě trochu překvapilo.. Začala říkat věci jako "kurva jo" a "ano, šukej mě". Nekřičela ta slova, jen je říkala tiše, jako by si je říkala sama pro sebe. Ale chlapi to dobře slyšeli a měli z toho legraci. Povzbuzovali jí a ona je prosila o vymrdání a vystříkání, říkala jim, že je jejich kurva, mluvila o své kundě a análu a nabízela jim je.

Poté, co ti tři chlapi ošukali mou ženu, se dav rozrostl a další motorkáři se stahovali k rannímu šukání. Trvalo několik hodin, než jí dali další přestávku. Jenom jí občas podali mokré kapesníčky nebo láhev s vodou, aby se trochu očistila a vytřela. Museli ji ošukat snad ještě třicetkrát. Až potom ji motorkáři nechali na pokoji a odešli se věnovat svým záležitostem. V tu chvíli se moje žena rozhodla říct mi tři slova. Řekla: "Bolí mě kunda" a to bylo všechno.

Chvíli jsme tam oba leželi na těch rohožích na slunci. Moje žena nahá a volná a já přivázaný a spoutaný. Pak se zdálo, že uprostřed davu se něco děje. Všichni motorkáři začali spěšně nakládat své motorky. Pár motorkářů přišlo k místu, kde jsme byli, a řekli nám, že potřebují zpátky karimatky, a požádali mou ženu, aby se postavila, a pak mě prostě odvalili, jako bych byl kláda. Manželka stála nahá, z naběhlých děr jí kapalo kombinované semeno všech těch chlapů, ale ona se ani nesnažila zakrýt svou nahotu a naopak to vypadalo, že se jim chce nabídnout. Sledovali jsme je, jak se pohybují, a když se zdálo, že jsou připraveni odjet, přišel k nám vůdce a pár jeho chlapců. Poděkoval nám za pohostinnost, pak chytil mou ženu za rucei. Podíval se na ni a pak ji nahou přitáhl k sobě a objal. Vypadalo to, že mu objetí oplatila a přitiskla své rty na jeho a začala ho vášnivě líbat. On se při tom natáhl rukou dolů a stiskl jí zadek. Pak vzal do ruky jedno její prso a stiskl ho, pak ji štípl do bradavky. Ona se při tom stále vpíjela do jeho rtů a tiskla své nahé tělo k němu. Všiml jsem si, že mimoděk, skoro instinktivně trochu roztáhla nohy. Pak vzala jeho ruku do své a sama ji zavedla mezi své nohy. Něco mu pošeptala a zasunula si jeho prsty mezi své stydké pysky. Odtáhl se od její pusy a něco jí s úsměvem řekl. Manželka se na něj podívala trochu stydlivým dětským pohledem a kývla hlavou na souhlas. Začal jí přede všemi prstit a moje žena se okamžitě propadla do vzrušujícího opojení. Nevnímala, kolik cizích mužů se na ní dívá, ale na jeho prstech se rychle blížila k dalšímu orgasmu. Prudce vykřikla a jak do ní zarazil prsty, sama se na nich začala mrdat, začala hlasitě sténat, on je z ní po malé chvilce prudce vytáhl a z kundy mé ženy vytryskl proud jejího squirtu. Klepala se při dalším orgasmu a chlapi kolem jí povzbuzovali. “Hezky ty kurvo” “Pěkná čubka” “Pořád nemá dost” Pak ji pustil, moje třesoucí se žena se na něj podívala a zašeptala “Děkuji”. Poplácal ji po levém prsu, otočil se a zamířil ke své motorce. Ohlédl se přes rameno a řekl svým chlapcům, aby mu přinesli pouta, a tak mi odepnuli pouta na rukou. Pak jen poznamenal, abychom to i s manželkou slyšeli. “V sobotu odpoledne se tudy budeme vracet a můžeme zůstat celou neděli až do pondělního rána.” Pak nastartoval svou mašinu. Moje žena tam jen stála a dívala se, jak odjíždějí.

Když byl poslední motorkář z dohledu, podíval jsem se na svou manželku. Matka našich dětí se stále dívala za motorkáři a byla zjevně v jiném rozpoložení, než jsem ji kdy viděl. Rychle jsem vyběhl ke keři, protože jsem se už nutně potřeboval vymočit. Když jsem se otočil, pořád stála na místě, vůbec neřešila to, že je nahá a že má na sobě i v sobě spoustu zasychajícího semene. Vzal jsem zahradní hadici a pustil jsem vodu. Ani se nebránila, když jsem ji na ní namířil a začal z ní drhnout páchnoucí suché sperma. Nebyla v šoku, vlastně vypadala, že se jí voda líbí. Setřel jsem jí ho z obličeje a krku, z vlasů, ze zad a prsou i z břicha. Začal jsem jí třít zadek, nohy, rozkrok, anál a taky kundí dírku. Nezdálo se, že by to mé ženě vadilo, nekladla vůbec žádný odpor. Uvědomil jsem si, že mi zuřivě stojí. Postrčil jsem svou ženu směrem k dece. Manželka se k ní okamžitě přesunula a spustila se na kolena. Přesunul jsem se před ni a ona spěšně popadla můj penis a nacpala si ho do úst. Ještě nikdy mi ho nevykouřila tak jako v tu chvíli. Než jsem se vystříkal, odstrčil jsem ji od svého péra. Okamžitě se otočila a nabídla mi svůj zadek.

Nehodlal jsem si nic nechat ujít a tak jsem ho do ní rovnou zarazil. Zavedl jsem jí péro napřed do kundy a cítil jsem, jak je uvolněná. Zabořil jsem se až po okraj. Moje žena začala sténat a vydávat stejné zvuky, jako když ji šukali motorkáři. Byla vzrušená, tlačila se mi zadkem a tělem zpátky na péro, šukali jsme jako zběsilí. Když jsem se podruhé přiblížil k vyvrcholení, vytáhl jsem ji čuráka z kundy a zamířil na její anál. Strčil jsem jí péro dovnitř. Moje žena při prvním vstupu do něj zavřískla, ale rychle se dostala do rytmu. Zdálo se, že se jí opravdu líbí, když jí někdo šuká prdel, a mně se zase líbilo, že ji tak snadno nabízí. Nevydržel jsem to dlouho a brzy jsem se udělal. Moje žena se z mého péra odtrhla a otočila se, aby si většinu nálože vzala do pusy, a byla to pořádná dávka. Když jsem přestal stříkat, kouřila mě, dokud jsem nebyl čistý.

Chvilku jsem se musel vydýchat. Pak jsem se na svou ženu podíval a zeptal jsem se jí: “Jak Ti je?”

“Vlastně nevím”

“Chceš jet domů?”

Manželka se na mě podívala, pak trochu sklopila oči a zašeptala: “Pokud ti to nevadí, tak myslím, že bychom měli zůstat do pondělí”
Uživatelský avatar
KarelK1968
Příspěvky: 670
Registrován: čtv 02. úno 2017 18:45:06
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Manželé s Kanda zkušenostmi toužící po prima přátelích s výhodami, kteří jsou i pro normální zábavu ne jen pro sex hrátk0y.
Bydliště: Borovany
Kontaktovat uživatele:

Re: Hájovna

Příspěvek od KarelK1968 »

Tak to je krásná fantazie.
kohout50
Příspěvky: 2600
Registrován: úte 06. zář 2016 9:44:12
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsme pár,on kanda,ona nechce ani slyšet
Bydliště: Náchod

Re: Hájovna

Příspěvek od kohout50 »

Moc dobře napsaný, zkrátka bomba 👍
cmelak
Příspěvky: 35
Registrován: pon 19. led 2015 10:13:07

Re: Hájovna

Příspěvek od cmelak »

Super, chtělo by to popsat co se dělo při návratu.
toshiba12
Příspěvky: 39
Registrován: pát 19. srp 2016 11:46:35
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Hájovna

Příspěvek od toshiba12 »

Super 👍
Bude aj pokračovanie? 😉
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google [Bot], wukong a 205 hostů