Po konci světa

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Uživatelský avatar
taranus
Příspěvky: 74
Registrován: čtv 28. dub 2016 2:58:47
Role muže: je BULL

Po konci světa

Příspěvek od taranus »

Ahoj všem. Sepsal jsem novou povídku, které zatím nejspíše nechám otevřený konec, ale kdo ví… třeba někdy bude i další díl :twisted:

Příběh se odehrává na jaře roku 2023. Během roku 2021 covid-19 zmutoval a poustupně vyhladil většinu obyvatel planety, infrastruktura se rozpadla, jídla je nedostatek a lidé se začali dokonce uchylovat ke kanibalismu. Hrdiny príběhu jsou Martin a Jana. Oba se blíží ke třicítce a pár měsíců před koncem světa měli svatbu. Budeme spolu v dobrém i ve zlém... přesně to si tenkrát slíbili, ale kdo mohl tušit, že to zlé se za pár měsíců stane realitou.
Prvních pár měsíců přežívali se skupinou lidí, ale jak docházelo jídlo a další zdroje, tak postupně lidé umírali a nebo prostě odešli ze skupiny. Na konec zůstali jenom oni dva. Dnes, téměř rok a půl od konce, jídlo téměř není... zima byla dlouhá a chladná a před pár dny, na jejím konci, je dokonce přepadla jiná skupina lidí. Sice se zachránili, ale přišli o všechny zbytky jídla, zůstalo jim jenom trochu čisté vody a oblečení, které mají na sobě. Několik dní už bloudí lesem a hledají jídlo, lesní plody ještě nerostou a zvěř je plachá a bez nástrojů a zbraní je velmi těžké něco ulovit. Každým dnem je hlad větší a větší...

Dnes ušli několik kilometrů a k jídlu nic nesehnali, opřeli se tedy o strom s tím, že si na chvíli odpočinou. Již téměř spali, když najednou uslyšeli výstřel, který vyšel z křoví několik desítek metrů od nich. Okamžitě si lehli na zem a doplazili se k místu odkud měli lepší výhled. Uviděli lovce v maskáčích jak se blíží k mrtvému jelenovi, kterého před chvíli zastřelil. Hlavou jim bleskne, že by mohli na lovce zaútočit, ale na to nemají dost sil a on je navíc velmi dobře ozbrojen. Během chvíle lovec jelena odnáší ke své čtyřkolce a míří s ním pryč. Martin s Janou sledují stopy vozidla s tím, že se jim třeba podaří získat nějaké zbytky, nebo se třeba lovec smiluje a dám jim alespoň najíst...

Trvalo jim skoro dvě hodiny něž po stopách došli k menší chatce v lesích, kde žil lovec. Pomalu se blížili, když v tom se ovzal výstřel, který je jen těsně minul: „Už ani krok, příští půjde přímo do vás!“ ozvalo se z chaty. Jako první se vzpamatovala Jana a křikla: „Prosím, neubližujte nám! Máme hlad a viděli jsme, že máte celého jelena. Chtěli jsme Vás poprosit a trochu masa...“. Z chatky se ozval smích: „A proč bych vám měl nco dávat? To že si neumíte sehnat jídlo je váš problém, nejsem žádná sociálka abych vám dával jídlo“. „Můžeme u Vás třeba pracovat, před Koncem jsem dělala kuchařku a tady Martin to celkem umí se dřevem. Mohl by Vám pomoct s opravami chaty a dokonce třeba s přístavbou...“. Z chaty se chvíli nic neozývalo, až po minutě muž promluvil: „Kuchařka by se mi hodila a chata taky potřebuje trochu opravit... pojďte blíž ať si vás můžu prohlédnout“. Jana s Martinem přistoupili k chatě a lovec si konečně mohl pořádně prohlédnout. Martin byl obyčejný muž hubenější postavy, ale Jana to bylo nco jiného... před Koncem to musela být prvotřídní kočička.... prsa odhadem velikost C, hubená postava cca 60kg a dlouhé blond vlasy i když teď jsou mastné a špinavé. Lovec si je chvíli prohlížel a poté vylezl ven z chaty. Pokynul jim, aby šli k němu a společně se posadili ke stolu, který stál vedle chaty, Lovec začal mluvit jako první: „Jmenuji se Pavel a před koncem jsem byl u armády. Čekal jsem, že se něco takového stane a tak jsem se tu hezky zařídil...“. Jana ho přerušila a začala mluvit: „Já jsem Jana a tohle je můj manžel Martin. Já jsem před Koncem pacovala jako kuchačka a Martin byl IT technik. Zastihlo nás to, asi jako všechny, nepřipravené. Naše skupina se postupně rozpadla až jsme zůstali jenom my a nedávno nás dokonce přepadli a obrali o všechno jídlo a vybavení. Od té doby máme hlad....“. Pavel na ně chvíli koukal a poé pronesl: „Jsem ochoten vás tu výměnou za pomoc nějakou dobu nechat, ale je tu pár pravidel. Za prvné – v chatě spím jenom já, vy dva bude spát ve stodole. Za druhé – bez dovolení nesmíte vstoupit do chaty a ani sahat na moje věci. A za třetí... už velmi dlouho jsem neměl ženskou společnost a jak jistě víte tak žena se má starat o dvě věci – aby měl chlap plný žaludek a prázdné koule a přesně to bude Jano tvoje práce. Martin se zatím postará o stodolu, neměl jsem čas ji opravovat a sami jste říkali, že to umí dobře se dřevem.“ Oba chvíli nevěřícně koukali, Jana se podívala na Martina a ten koukal do země a neřekl ani slovo. V tu chvíli věděla, že to musí rozhodnout ona sama... Hlavou ji proběhlo spoustu myšlenek... má ze sebe udělat prostitutku výměnou za jídlo a přístřeší? Proč Martin nic neřekl a jenom kouká do země? Co když nám Pavel ublíží, Martina třeba zabije a za mě udělá kurvu, kterou bude prodávat výměnou za jídlo a zbraně? Z přemýlení ji vytrhl Pavel, který se důrazně zeptal na jejich odpověď. Z Jany vypadlo jenom: „Se vším souhlasíme...“. Pavel se poté zvedl a šel jim ukázal stodolu.
Dostali hodinu na „zabydlení“ a poté se měli hlásit před chatou. Martin celou dobu nepromluvil a jenom vybaloval věci, které jim dal Pavel – deky, hrnec, talíře apod. Hodina uběhla jako nic a už čekali oba před chatou ze které vyšel Pavel. Ukázal na hromadu dřeva vedle chaty řekl Martinovi, aby to vše naštípal. Janu vzal dovnitř s tím, aby všem uvařila večeři. Zavedl ji do celkem slušně vybavené kuchyně, kde už ležel naporcovaný jelen, brambory a zelenina. Jana se chtěla hned dát do práce, ale Pavel ji zastavil a řekl: „Nejdřív si zajdi do sprchy a pořádně se umyj, nechci abys mi těma špinavýma rukama připravovala jídlo.“. Poté ji odvedl do patra, kde byla koupelna se sprchou. Jakmile se za Pavlem zavřeli dveře, tak se Jana svlékla a vlezla do sprchy. Voda tekla příjejmně teplá a Jana si to začala užívat. Pořádnou sprchu už neměla více než rok a už vůbec ne teplou vodou. Pár minut se sprchovala a potom ji začala ruka sama klouzat přímo na klitoris. Chvíli se po něm hladila a poté ji vklouzli dva prsty přímo do kundičky. Začala jimi pořádně přirážet až byla na hraně obrovského orgasmu... neudělala se už více než půl roku a bylo to znát, stačily dvě minuty a byla téměř hotová... když v tom najednou uslyšela bouchání na dveře a Pavlův hlas, který ji říkal ať neplýtvá teplou vodou, protože se chce taky vysprchovat. Úplně ji to překazilo orgasmus, kterého nakonec nedosáhla. V duchu si zanadávala, vylezla ze sprchy a oblékla se do čistého oblečení, které ji Pavel připravil do koupelny. Trochu ji překvapilo, že tam jsou jenom šaty bez spodního prádla, ale bylo to lepší než nic.

Po pár minutách přišla dolů do kuchyně a dala s do přípravy jídla. Jako zkušená kuchařka věděla co dělá a během pár desítek minut měla vče připraveno a stačilo počkat až se maso dodělá. Jana měla hotovo a tak přemýšlela co dělat dál a v tom jí došlo, že by mohla dokončit co začala nahoře. Zajela si rukou pod šaty a začala si hrát s klitorisem. Po chvíli se přestala kontrolovat a vydala několik vzdechů, doufala, že si toho nikdo nevšiml ale to se mýlila. Vůně jídla byla cítit po celé chatě a to přilákalo Pavla, který se přišel podívat jak jde Janě vaření. Všiml si, ale že má Jana ruku pod šaty a masturbuje. Postavil se kousek od ní a chvíli ji pozoroval. Jakmile uslyšel Janu vzdychat, tak věděl, že má vyhráno. Přišel až k ní a řekl: „Copak to tady děláš? Neměla jsi náhodou vařit?“. Jana ztuhla, zčervenala a začala koktat: „Já.... už mám hotovo. a...“. Pavel na nic nečekal, klekl si mez její nohy a začal lízat. Jestli si Jana ve sprše myslela, že přijde obrovský orgasmus, tak to bylo nic proti tomu co se jí mezi nohama dělo teď. Připadala si jako kdyby ji měla v klíně explodovat supernova. Chytla Pavlovu hlavu, přimáčkla si jí do klína a koleny ji začala drtit. Pavel nepřestával lízat a během chvíle ucítil jak se Jana třese a křičí v orgasmické křeči. Jana byla úplně odepsaná a tak ji Pavel nechal chvíli odpočinout. Jakmile se vzpamatovala, tak se na ní podíval a řekl: „Ty sis užila a teď jsem na řadě já, neměl jsem ženu už velmi dlouho...“ a začal si sundavat kalhoty. Jana na nic nečekala, klekla si na kolena a vzala Pavlův penis do úst. Úplně zapomněla, že je vdaná paní a předváděla svůj životní výkon... hluboké kouření zvládla jak nic, lízání koulí také, dokonce strčila Pavlovi prst do zadku což bylo dříve nemyslitelné, ale teď ji to připadalo přirozené... netrvalo dlouho a cítila jak se Pavel třese a všechno sperma jí stříká přímo do pusy. Jako slušně vychovaná vdaná paní všechno spolknula, ani kapka nepřišla na zmar. Pavel ji pohladil po vlasech a uvolněným hlasem řekl: „Myslím, že tu s manželem budete moct zůstat hodně dlouho... až budeš mít zase chuť na orgasmus tak mi řekni, rád ti pomůžu, nebo se alespoň budu koukat“. Jana jenom přikývla a Pavel odešel. Jana dovařila maso a vydala se za Martinem, chtěla se podívat jak mu jde práce od ruky. Cestou z kuchyně si ale všimla něčeho divného. Kousek od vstupu do kuchyně bylo na zemi několik velkých fleků, které vypadaly jako od sperma. Jana k nim přičichla a potvrdila si tím, že jde o sperma. Najednou si vzpomněla na to co se odehrálo s Pavlem a jak vše spolknula. Instinktivně si nabrala sperma na prsty a ochutnala. Chutnalo jí to, ale bylo jí trapně a tak se rozhlížela jestli ji někdo neviděl. Naštěstí byla sama a tak mohla vše utřít a pokračovat ven za Martinem. Ten už dodělával svojí práci a tak na něj jenom chvíli koukala a pak šla nandat jídlo. Všichni tři se najedli, ale během jídla nikdo nemluvil. Martin se hned po jídle zvedl a odešel do stodoly s tím, že je unavený. Jana ještě uklidla stůl, umyla nádobí a vydala se za ním. Martin už ležel na dece a koukal na hvězdy. Jakmile Jana přišla tak spustil: „Vím co se dneska stalo, viděl jsem jak jsi kouřila Pavla a všechno spolknula. Chtěl jsem se za tebou přilížit tak, aby nás Pavel neviděl, ale přišel jsem přesně v době, kdy jste tam byli vy... chápej... nemám ti to za zlé. Vím, že děláš jenom to co musíš abychom měli co jíst a kde spát... dokonce mě to i trochu vzrušuje. Jak jsem vás viděl, tak jsem si to musel začít dělat. Vystříkal jsem se na podlahu, ale nestihl jsem to utřít než jste skončili. Jana se podívala na Martina a pronesla: „ochutnala jsem cos tam po sobě nechal, bylo mi jasné, že je to od tebe.“. Poté se přitulila k Martinovi a rukou mu zajela do kalhot, kde nahmatala stojící penis, který byl proti Pavlovu tak poloviční. Začala ho honit, ale stačilo pár sekund a cítila záškuby jak si Martin stříkal do kalhot. Vyndala ruku z kalhot, podívala se na Martina a řekla pouze: „Dobrou“ a téměř okamžitě usnula...
Uživatelský avatar
Gdr
Příspěvky: 80
Registrován: čtv 08. črc 2021 14:47:51
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Ahoj, děkuji za nahlédnutí ;-) Pokud tě cokoliv oslovilo, napiš, na všem se lze domluvit.

Re: Po konci světa

Příspěvek od Gdr »

👍
milan-1975
Příspěvky: 9
Registrován: pon 13. dub 2015 17:25:55

Re: Po konci světa

Příspěvek od milan-1975 »

dufam ze bude pokracovanie...potencial to ma
Uživatelský avatar
taranus
Příspěvky: 74
Registrován: čtv 28. dub 2016 2:58:47
Role muže: je BULL

Re: Po konci světa

Příspěvek od taranus »

Máme tu druhý díl, který je velmi krátký, ale dá vám možnost rozhodnout o směřování příběhu :twisted:

Druhý den ráno se oba probudili téměř současně, Jana si chtěla promluvit s Martinem, ale ten šel raději ihned ven jelikož mu bylo jasné o čem si chce Jana povídat - o včerejším večeru a o tom jak vykouřila Pavla a vše jako čubka spolkla… zatím co Martin připravoval věci na opravu stodoly, tak o všem přemýšlel. V první chvíli ho napadlo, že by mohli Pavla zabít a žít z jeho zásob. Následně mu ale došlo, že s jeho schopnostmi by jim za pár měsíců došlo jídlo a další by nesehnali. Lovit neumí a v zahradničení taky nejsou zrovna kovaní, nejlepší tedy bude žít u Pavla, který jim zajistí vše nutné o přežití. Ale co Jana? Pavel si z ní udělá svojí děvku a co když ji třeba bude prodávat jiným za zásoby…
Z přemýšlení ho vytrhly divné zvuky z domu, znělo to jako výkřiky. Martin na nic nečekal a vydal se za zvukem, klidně to mohla být Jana volající o pomoc… po několika sekundách doběhl do domu a ihned se vydal do ložnice odkud se ozýval křik. Rychle otevřel dveře a to co viděl ho absolutně vykolejilo - Jana klečela na posteli na všech čtyřech zadečkem ke dveřím a byla úplně nahá! Na sobě měla jenom obojek s řetízkem, který v ruce držel Pavel. V druhé ruce měl důtky, kterými trestal Janu. Ta už měla na zadečku několik šrámů… v té chvíli Martinovi došlo že musí něco udělat…

O tom jak bude příběh pokračovat nechám rozhodnout vás. Jsou tři možnosti jak může příběh pokračovat:

a) Martin se rozhodne zasáhnout a zkusí Pavla zastavit
b) zavře dveře a odejde
c) zkusí se přidat k Pavlovi a jeho trestání Jany i k následnému sexu

Možnost, kterou jste si vybrali napište buď sem nebo ke mě do zpráv. Případně můžete i navrhnout jiné směřování příběhu, které popište v několika větách :twisted:
68libor
Příspěvky: 237
Registrován: ned 12. srp 2018 15:31:42
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno
Bydliště: Zlínský kraj

Re: Po konci světa

Příspěvek od 68libor »

Já bych byl pro variantu C
kohout50
Příspěvky: 2600
Registrován: úte 06. zář 2016 9:44:12
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsme pár,on kanda,ona nechce ani slyšet
Bydliště: Náchod

Re: Po konci světa

Příspěvek od kohout50 »

Za mě C
hertz2
Příspěvky: 98
Registrován: stř 21. led 2015 22:53:50

Re: Po konci světa

Příspěvek od hertz2 »

B
Skrimisher
Příspěvky: 92
Registrován: stř 08. led 2020 17:28:19
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Po konci světa

Příspěvek od Skrimisher »

Moznost C by tam dle meho nesedela.. moznost A by me zajimala jen z toho duvodu, jak bude probihat ten pokus zastavit Pavla :D takze za me je nejlepsi moznost B :D jinak super psana povidka.
Quet6969
Příspěvky: 136
Registrován: úte 27. dub 2021 9:12:07
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno
Bydliště: Praha

Re: Po konci světa

Příspěvek od Quet6969 »

Mně by se líbila buď možnost B nebo to, že vejde do místnosti a prostě bude jen koukat a sledovat co se bude dít, až si ho jeden nebo druhý všimne.
Ladislav
Příspěvky: 104
Registrován: pát 19. srp 2016 11:18:09
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Manželka je bývalá prostitutka
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1021
Bydliště: V.p.P.,Bruntálsko, Vrbensko, Jesenicko
Kontaktovat uživatele:

Re: Po konci světa

Příspěvek od Ladislav »

Asi za C, možná i B, ale raději C. Nechtěl bych, aby byl odstavený.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Mozna, Trezorsars a 187 hostů