Já a Kanda?

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
Max71
Příspěvky: 14
Registrován: pon 17. srp 2020 17:04:15
Pár slov o nás: Jsem sub pod zámkem

Já a Kanda?

Příspěvek od Max71 »

Ahoj, jsme pár už 18 let. Já 49 a má žena Denisa 39. Máme dvě děti. Velký dům a chatu. Tam to všechno začalo. Já jsem spíš usedlejší typ 186cm a 105 kg. Denisa je 176cm a 59 kg. Veselá hravá a vyzívavá. Prakticky jsme každý jiný. Já obtloustlý, ona štíhlá. Dlouhé nohy, pevný zadek, prsa pevné trojky. Blond dlouhé vlasy. Chata je na samotě skoro v lese. Dost často jsme tam s Denisou samy, tak si tam rádi zařádíme. Problém je v tom, že ji nějak nestačím v sexu. 15 až 20 minut max. Denisa se pak musí dorazit sama. Když jsme jely na chatu, stavěli jsme se ve městě v nákupáku. Nic zajímavého, vím. Nákup na týden. Děti u babičky. Denisa, dostala hladká, tak jsme šly do pizzerie na jídlo. Tam to začalo. Potkali jsme tam týká, který Denisu začal balit. Klidně přede mnou. Neměl problém , že jsme v páru. Měl jsem podřízení, že to není náhoda a už se znali dřív. Pak si přišel k nám a že nás zve. Jeho oplzlé kecy, mě vadily, ale ženě ne. Stále se smála a pak mě poslala ještě pro balení vody do Alberta. Zůstali tam samy. Když jsem se vrátil, byla tam Denisa sama. Naštvaná, že čeká dlouho. Pak, že ještě půjdeme na dortík. Cítil jsem změnu v jejím chování, tak jsem se zeptal. Prý za nic nestojím a vůbec si ji nevnímám a je my jedno, že strádá jako žena. Kdyby mi na ní záleželo, tak jí slíbí, že ji budu třeba na chatě celý týden poslouchat. Tak jsem ji slíbil, že od teď, udělám, co bude chtít. Nevěřím ti ani slovo, řekla . Opravdu Deny. Přísahám, třeba ti to podepíšu. Zarazila se a řekla ,, tak dělej, piš''. Z kabelky vytáhla papír a pero. Tak jsem psal. ,, Já Karel ........, slibuji, že budu svo ji Denisu poslouchat na slovo. Podsal jsem a čekal. ,, Ctělo by to nějaký důkaz,, Povídám, klidně., m Dej mi kreditku, já ještě něco koupím a ty jdi do auta. Tam počkáš nahý na mě''.,, co???'' Řekla,, tak vidíš, jaký jsi.'' Dobře, dobře, udělám to. Vzal jsem věci a šel do garáže tam jsem chvilku váhal, ale pak jsem si řekl. Je navržena, tak si aspoň večer zamícháme. Pletu se?
Max71
Příspěvky: 14
Registrován: pon 17. srp 2020 17:04:15
Pár slov o nás: Jsem sub pod zámkem

Re: Já a Kanda?

Příspěvek od Max71 »

Tak jsem byl nahý a čekal, péro mi stálo, ale Denisa nikde. Asi 35minut, jsem čekala někdo zaklepal na okno. ,, čau, se známe, jsem Honza, co děláš?'' To byl ten týpek z pizzy. ,, vím o co tu jde, ale nevěřil jsem, že to Deniska dá.'' Nevěřil jsem vlastním očím a uším. ,, vy jste znáte koutem že sebe. On, že neboj, vše je domluvené. Užijem si. Celý se klipu a stydím. Najednou se objevila Denisa a nese tašku s nápisem eroticcity. Honza ji dal pusu a Denisa si sedla do předu a smála se mé nahota. Chytla mě za koule a penis trochu pohonila a vytáhla metr. 15,5cm. Začala honit a kouřit. Nevím proč ale byl jsem tak vzrušení s toho všeho, že jsem hned stříkal. Denisa mi to plivla na břicho a nadávala, jaké jsem prase a nic nevydržím. Že si nezaslouží ani sedět ve předu a ať tam pustím Honzu. Nahý jsem vystoupil z auta a pustil Honzu za volant. Stál jsem nahý a chtěl otevřít zadní dveře. Denisa mi podala krabičku a řekla ať si to nasadím na tu žížalu neschopnou. Rozbalit jsem krabičku a v ní byl pás cudnosti z plastu. ,, dělej nasaď to ať jedem. Nechtěl jsem tak Honza nastartoval a pokoje kousek. Co jsem měl dělat ? Nasadil jsem to a Denisa mi podala klíček, abych se zamkl. Musel jsem ještě k okýnku aby mi to Denisa zkontrolovala. Honza, zařadil a zase popíjeli. Otevřel dveře od prostoru pro psa a řekl ať dělám a zalezl. Teď sedím v zadu na podlaze a jedu na chatu. Cestou sledujeme jak se má Denisa směje a dává pusy Honzovi
Max71
Příspěvky: 14
Registrován: pon 17. srp 2020 17:04:15
Pár slov o nás: Jsem sub pod zámkem

Re: Já a Kanda?

Příspěvek od Max71 »

Snad se líbí a promiňte za chyby
slusnak
Příspěvky: 70
Registrován: pon 10. lis 2014 21:34:10
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: Submisiv obdivující bully
Bydliště: Praha

Re: Já a Kanda?

Příspěvek od slusnak »

hodně dobře rozehrané... jsem zvědavý kam až Denisa zajde.
--ubozacek--
Příspěvky: 174
Registrován: ned 16. kvě 2021 21:13:06
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Ubohe tluste cune a panic

Re: Já a Kanda?

Příspěvek od --ubozacek-- »

Super Doufam ze budes pokracovat
Max71
Příspěvky: 14
Registrován: pon 17. srp 2020 17:04:15
Pár slov o nás: Jsem sub pod zámkem

Re: Já a Kanda?

Příspěvek od Max71 »

Sedím v prostoru pro psa, nahý v pásu a ponížení vlastní ženou. Do to hotřebuju čůrat. Když to řeknu ženě, jen se zasměje a řekne, že jsem pejsek a že si mám zaštěkak. Kde se to v ní vzalo? Ta povrchnost a přesnost? To jsem opravdu. Jak chlap selhal? Tak štěkám a kňučím a odměnou je mi smích Denisy a Honzy. Ten odbočil k lesu. Zastavil a poručil, ta dělej, ale jak pes. Tak kleknu na čtyři a mlčím, před nimi. Ty se objímají a vidím jak se líbají.Hoza ji sahá pod sukni a stahuje jí kalhotky. Z nich udělá kuličku a dá mi jí do pusy, ať už netuším. Denisa zatím přinesla elektrický obojek pro psi. Nasadila mi ho na krk a ať se modlím ať ho nemusí použít. Vrátila se k Honzovi a klesla si před něj a vytáhla jeho péro. Vyndala metr a s úsměvem řekla 23,5cm. Bylo mi zle. Když vytáhla ty jeho obrovské koule, oholené a nabité, usmívala se a začala Honzu kouřit. Nejprve pomalu a pak přidávala na tempu. Snažila se dostat tu jeho kládu co nejhlouběji do krku. Je to zvláštní pocit, vidět svoji ženu , jak kouří jiného. Péro se mi stavělo, ale klec tomu zabraňovala, což příjemné nebylo. Honza přivřel oči a plně se oddával ústům mé Denisy. Potom pomohl Denise se postavit, aby ji v zápěstí posadil na kapotu mé ho auta a roztáhl jí nohy od sebe. Její čerstvě oholená mušlička vyzívavě vyzívavě dávala na jeho svůj chtíč. Já pak, jako v tranzu byl vyzván, abych ji připravil jazykem pro Honzovo péro. Něco tak úžasného jsem nezažil. Lízal jsem svoji ženu o sto šest. Moc mi chutnala a moc se mi to líbilo. Když Denisa začala pomalu vzduchotechnika, chtěl mě Honza za hlavu a dotáhl mě na stranu. Já pak sledoval, jak jeho péro se ponořuje do pičky, mé ženy a zase se vynořuje ven. Honza chytill Denisu za kozy a jemně je hladil, přitom přidával na rychlosti. Denisa se plně oddávala Honzovo rychlosti a přírazům. V tom se už oba zmítali v obrovské extázi a oba vzájemně vyvrcholili. Honza plnil mojí Denisu, snad 2 minuty, jeho semenem. Když skončil, podíval se na mě a řekl. ,, očistit, ať můžeme jed''
--ubozacek--
Příspěvky: 174
Registrován: ned 16. kvě 2021 21:13:06
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Ubohe tluste cune a panic

Re: Já a Kanda?

Příspěvek od --ubozacek-- »

Boži.Pokračuj prosim.Hlavne to neutni.Na chyby se vykašli.Vim ze to není prdel psat na mobilu
Max71
Příspěvky: 14
Registrován: pon 17. srp 2020 17:04:15
Pár slov o nás: Jsem sub pod zámkem

Re: Já a Kanda?

Příspěvek od Max71 »

Honza mi vyndal kalhotky z pusy a já se vrhl mezi nohy mojí ženy. Prožíval jsem nepopsatelný pocit ponížení, navržení a štěstí. Lízal jsem Denisu a její šťávy smíchané s Honzovím semenem. Asi jsem se hodně snažil, protože Denisa prožila další orgasmus. Pak jsme společně nastoupily do auta a pokračovali na chatu. Deniska, byla tak unavená, že cestou usnula. Před chatou, jsem musel vystoupit a jít otevřít a opět zavřít bránu do zahrady. Spící Denisu jsem odnesl do místnosti s krbem. Musel jsem zatopit a přinést všechny věci z auta. To vše nahý, zamčený a s obojkem na krku. Honza se zatím vydal na prohlídku naší chaty a prostorné zahrady. Potom seděl na verandě a poručil si pití, pak mě poslal dělat večeři. Než jsem vše připravil, tak už seděli na verandě oba a náramě se bavily. Denisa mě pochválila za snahu a vysvětlila mi, jak budeme týden na chalupě trávit. Ona a Hoza budou spát v naší posteli a já v kotci, po našem psovi a Honza bude kotec na noc zamykat. Jinak se budu starat o jejich spokojenost a o práci na chatě. Bylo mi i doporučeno, ať se snažím vůbec nemluvit a otravovat je. Honza, zatím nalámal zbytky večeře do misky a odnesl ji do kotce. Jíst mohu až večer, ale napít mi dá Denisa hned. Rozkročla se mi nad obličejem a začala mi močit do pusy. Měl jsem co dělat, abych vše spolykal. Pak večer probíhal v dobré náladě a oba se bavili na můj účet. Musel jsem adoptovat Denisy pantofle a dostal jsem i párkrát výboj do obojku, ale nebylo to nic tak bolestivé, jak ten pocit, kam až jsem za dnešek padl. Na úplné dno ponížení a frustrace
slusnak
Příspěvky: 70
Registrován: pon 10. lis 2014 21:34:10
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: Submisiv obdivující bully
Bydliště: Praha

Re: Já a Kanda?

Příspěvek od slusnak »

nádhera! vyvíjí se to moc dobře👍
Effendi4
Příspěvky: 100
Registrován: úte 06. bře 2018 14:49:14
Role ženy: ženu nemám
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Já a Kanda?

Příspěvek od Effendi4 »

Ne kanda, ale rohožka
Sex není nevěra, lež ano!
Odpovědět

Zpět na „Povídky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: 96tom a 196 hostů