Já a Kanda?

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
xcryten
Příspěvky: 256
Registrován: pon 23. úno 2015 10:40:52
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Já a Kanda?

Příspěvek od xcryten »

No jestli tam je pro pobavení kamarádky, tak se už těším...... doufám že je domina :)
Max71
Příspěvky: 14
Registrován: pon 17. srp 2020 17:04:15
Pár slov o nás: Jsem sub pod zámkem

Re: Já a Kanda?

Příspěvek od Max71 »

Klekl jsem si na zem a políbil Lence špičku boty. Poručla mi, ať si postavím a pomohla mi taháním za vlasy. Musel jsem stát z rostaženýma nohama a z rukama za hlavou. Lenka mě si mě prohlížela, jako když si chce koupit, nějaké zboží. Hodně blbý pocit, nechat se takto prohlížet, cizí holkou. Celou dobu na mě nepromluvila až na konec mi řekla, ať ji odnesl věci do chaty a jí odvedu k snídani. Tak to je ten třetí ke snídani. Všichni se přivítali polibkem a mě poslal plnit věci ze seznamu. Tak jsem připravil bazén, lehátka a věci na opalování. Od rána, jsem nejedl a tak jsem přivítal, že mohu sníst zbytky po snídani, ale nejprve mi holky do ní plivly. Nevadilo mi to. Honza a jeho milenky se uvelebily u bazénu a já se jal plnit další body ze seznamu. Vždy, když jsem byl od bazénu daleko, mi zapípal náramek a já mazal plnit jejich přání. Hlavně je postupně namazat, přinést jim pití. Horßí to bylo, když si přáli namazat poprsí a vše komentovali posměšky mému nadržení. Dopoledne uteklo rychle a já podával oběd. Děvčata, byla jen v bikinách a Honza měl plavky. Já samozřejmě nahý. Stále si že mě utahování, že jsem naháč, ubožák, nula, nadrženec a jak se mi houpou koule. Odpoledne strávili u bazénu a já sekáním celé zahrady. Častém voláním přes náramek se mi zpožděné sekundy nasčítali, prý na 50 ran. Při večeři, jsem se dozvěděl, že exekuce trestu bude na verandě a màm se na co připravit.
--ubozacek--
Příspěvky: 174
Registrován: ned 16. kvě 2021 21:13:06
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Ubohe tluste cune a panic

Re: Já a Kanda?

Příspěvek od --ubozacek-- »

Parada
Otroque
Příspěvky: 93
Registrován: stř 18. bře 2015 22:23:10
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=222

Re: Já a Kanda?

Příspěvek od Otroque »

Idealni scenar pro nejaky eroticky thriller. Pekny exteriery...a uplne si predstavuji, kdo by mohl hrat ty hlavni role:-) KAzdopadne, hezky se to cte...
Max71
Příspěvky: 14
Registrován: pon 17. srp 2020 17:04:15
Pár slov o nás: Jsem sub pod zámkem

Re: Já a Kanda?

Příspěvek od Max71 »

Jsem rád, jestli se líbí a díky za ohlasy.
Anpoenitet
Příspěvky: 688
Registrován: čtv 15. říj 2020 8:00:15
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: jsme pár, oba spíše sub, ona méně a zatím nikoho dalšího nechce ...

Re: Já a Kanda?

Příspěvek od Anpoenitet »

Sice se často ztrácím "v překladu", ale námět je zajímavý, tak pokračuj.
--ubozacek--
Příspěvky: 174
Registrován: ned 16. kvě 2021 21:13:06
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Ubohe tluste cune a panic

Re: Já a Kanda?

Příspěvek od --ubozacek-- »

Bude dneska dalsi dil,?
Max71
Příspěvky: 14
Registrován: pon 17. srp 2020 17:04:15
Pár slov o nás: Jsem sub pod zámkem

Re: Já a Kanda?

Příspěvek od Max71 »

Po večeři se šli děvčata připravit a já pomohl Honzovi přinést polohovací lavici na posilování, že které Honza udělal trestnou lavici. Potom mě omyl studenou vodou z hadice a dal mi do análu kolík. Připnul mi vodítko a odvedl na verandu. Když jsem uviděl holky, začalo mi cukat v péru. Krátké topy, které sotva zakrývaly intimní partie, ještě více zdůrazňoval jejich svůdné postavy. Musel jsem se postavit do prostřed verany a vyslechnout si rozsudek za zpoždění. Byl jsem odsouzen k 20 ranám od Denisy, dalších 20 ran od Lenky a 10 od Honzy. Připoutat mě k lavici, tak že mů zadek trčel do prostoru. Nejprve, přišla na řadu Denisa. Dala mi na každou půlku zadku střídavě 10 ran a po každé jsem musel poděkovat. Moc to nebolelo, spíše štípalo. Denisu, vystřídala Lenka. Ta se trefovala přesně na obě půlky na ráz a vždy zasáhla stejné místo. To bylo o moc horší a já při děkovàní řval, jak túr. Po zadku mi štěkání první kapky krve. Pak si rákoskou převzal Honza. Zhodnotil práci děvčat. Ty si sundali titěrné kalhotky a dali mi je do pusy. První ránu, jsem vůbec nečekal, jak jsem byl zahleděnej do rozkroku žen, které seděli přímo naproti mě. Řval jsem do kalhotek a čekal další ránu. Slzel jsem jak malý kluk.další tři rány nebyly ta silné, ale rychlé. Pak přišla taková rána, že mi povolil stěrač a že mě vypadl kolík a ještě jsem se pomocí. Zbytek ran, jsem probrečel. Honza mi vyndal kalhotky z úst a opoutal mě z lavice. Musel jsem ještě poděkovat a políbit rákosku, která byla od mé krve. Po prožité události, jsem se nemohl ani hnout. Jak jsem tam ležel, uviděl jsem, jak si to holky spolu užívají a vzájemně se líbají a hladí. Honza se k nim přidal a pomohl jim o zbytků oblečení. Ty zas pomohli Honzovi. Pohled na jejich nahá těla mě vzrušoval, ale nebyl jsem schopný pohybu. Lenka mě pobídla, abych se k nim přidal, ale nemohl jsem se postavit. Tak jsem jen sledoval, jak si Honza lehk na záda a Denisa se na něj namíchal. Lenka si nechala od Honzy laskat dole. Pak Denisa slezla z Honzy ten si otočil Lenku a šoustal ji že zadu. Pak si Denisa lehla na záda a Honza si dal její nohy na ramena a tak ji předemnou šukal Lenka se mi ztratila z dohledu a já sledoval Denisu z Honzou, jak zase mění polohu. Tentokrát ji Honza píchal ze zadu. Najednou jsem ucítil jak mi někdo roztahuje bolavé půlky a tlak na análu. Bolest to byla hroznà a já zjistíl, že mě Lenka píchá nějakým připínákem. Dost to bolelo a já najednou cítil, jak mi z péra vytéká mé semeno. Bez nějakého slastného pocitu.
--ubozacek--
Příspěvky: 174
Registrován: ned 16. kvě 2021 21:13:06
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Ubohe tluste cune a panic

Re: Já a Kanda?

Příspěvek od --ubozacek-- »

Super
xcryten
Příspěvky: 256
Registrován: pon 23. úno 2015 10:40:52
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Já a Kanda?

Příspěvek od xcryten »

Dokonale....
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: 40tom, jonny, lamp990, xxx9955 a 221 hostů