Já a Kanda?

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
++cuckoldkarel++
Příspěvky: 97
Registrován: sob 31. pro 2016 9:35:42
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Já a Kanda?

Příspěvek od ++cuckoldkarel++ »

👍
Max71
Příspěvky: 14
Registrován: pon 17. srp 2020 17:04:15
Pár slov o nás: Jsem sub pod zámkem

Re: Já a Kanda?

Příspěvek od Max71 »

Ležel jsem na lavici a Lenka mě mrdala do bolavého zadku. Řval jsem do kalhotek a vyrušil jsem Honzu s Denisou. Denisa mi vytáhla kahotkový roubík a dala pár pohlavků, zatím co mě Lenka dál zpracovávala anál, a plácala po zadku. Musel nejsem otevřít pusu a Denisa mi nastavila svoji mušličku. Díky polohovací lavici to šlo. Lízal jsem svou ženu a nechal se píchat. Honza se postavil. Tak aby ho mohla Denisa kouřit. Denisa se přitom krásně udělala a já jsem mohl ochutnat její šťávičku. Lenka chvíli přestala, ale jen aby si vyměnila větší připínák. A zase ta bolest, jak na začátku. Z ptáka mi už vyteklo hodně spermatu. A Denisa ho nabrala na prsty a nutila mě to lízat. Nevím proč, ale uhnul jsem hlavou, jako že to lízat nebudu. Toho si všíml Honza dal mi velkou facku a začal mě nutit políbit tu jeho kládu. Nechtěl jsem otevřít pusu. Tlačil mi na ni, ale já nepovolil. Ucítil jsem řezavou bolest v bradavce, když mě Denisa do ní brutálně kousla.... A bylo Honza, využil mého překvapení a narval mi péro až do krku. Šílený. Mužský péro v hubě, připínák v zadku a Má žena mi hryže do bradavek, tak silně, že jsem myslel, že mi je snad ukousnula. Co může být horšího?
Max71
Příspěvky: 14
Registrován: pon 17. srp 2020 17:04:15
Pár slov o nás: Jsem sub pod zámkem

Re: Já a Kanda?

Příspěvek od Max71 »

Už více nemůžu být ponížen. Jsem úplně na dně. Během pár dnů, jsem padl úplně na dno. Proč?? Když ti tři skončily, pomalu mě odkázali, ale já nebyl schopný pohybu. Odešli do ložnice a já slyšel, jak pokračují v milostných hrátkách, ještě dlouho. Pomalu jsem se zvedl a uklidil verandu. V bolestech, jsem se umyl a šel spát do kotce. Evidentně, jsem nikomu nechyběl a brzy usnul. Probudil mě Honza se slovy, že se mám jít najíst. Došel jsem do jídelny a tam už bylo vše připravené na oběd. Bože, já spal až do oběda. To mě zase čeká večer. Denisa mi napsala jídlo a já se pokusil sednout. Lenka mi přinesla polštář, že to trochu bude lepší. Nechápal jsem, co se děje, že taková změna. Když jsme dojeli, přinesl Honza pivo a holky začali odklízet že stolu. Honza mi podal pivo a pak se ujal slova. Že to bylo včera moc, ale tu leží, jsem si zasloužil, za dlouhodobé chování k Denise. Dnes, že mám volno a zítra pojedeme od začátku. Budu jim k ruce a on si bude užívat z Denisou, ale jen tady na chatě a nikdy bezemě. Když nebudu souhlasit, tak to utnou, ale mohu.počítat s tím, že mě Denisa opustí. Byla by to škoda a mohl by se mi náš trojúhelník líbit.Pak jsme šli k bazénu a Holky tam už byly.Lenka mi pokynul abych si lehnout na břicho a začala mi narírat půlky hnojivo mastí. Všichni jsme si povídali o všem i o včerejšku. Dokonce jsme se i zasmáli. Krásné odpoledne, a večer jsme společně grilovali. Honza nám oznámil plány na večer......
xcryten
Příspěvky: 256
Registrován: pon 23. úno 2015 10:40:52
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Já a Kanda?

Příspěvek od xcryten »

Výtečná povídka!!!
Uživatelský avatar
KarelK1968
Příspěvky: 670
Registrován: čtv 02. úno 2017 18:45:06
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Manželé s Kanda zkušenostmi toužící po prima přátelích s výhodami, kteří jsou i pro normální zábavu ne jen pro sex hrátk0y.
Bydliště: Borovany
Kontaktovat uživatele:

Re: Já a Kanda?

Příspěvek od KarelK1968 »

No tohle už je jiný lavel. S kandou to už nemá nic. Je to Domina a její otrok.
Luzon
Příspěvky: 6
Registrován: pon 15. úno 2021 16:06:22
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Baví nás to
Bydliště: Pardubice _ kolem

Re: Já a Kanda?

Příspěvek od Luzon »

U nás s povídkou spokojenost 👍A jak to bylo dál? 🙃
Max71
Příspěvky: 14
Registrován: pon 17. srp 2020 17:04:15
Pár slov o nás: Jsem sub pod zámkem

Re: Já a Kanda?

Příspěvek od Max71 »

Děvčata, připravila skvělou večeři a já s Honzou, vše na večer. Hráli jsme různé hry o úkoly. Já musel za prohry, třeba dělat holkám masáže, nebo jim masírovat nohy, pak jsem i obě lízal buchtičky. Honza zase za prohru musel postupně odkládat oblečení. To postupně čekalo i holky. Ty pak nám musely předvést dokonalou lesbian show. Pak Honza poručil, ať se holky věnují jemu. Postupně ho kouřily a hladiny a on si je obě bral, jako ty poslední štítky. Já uviděl mojí Denisu v úplným jiným světle. Evidentně se jí to líbilo a užívala si to. Dokonce i když měla dostat na holou a to i odemě. Péro se mi bolestivě dralo z klece.Ale byl jsem statečný. Pak jsem se k nim připojil. Lenku jsem lízal, když koupila Honzu a Denisa mi masírovala kule. Pak jsem i lízal svoji ženu, když si mi nesedla na tvář. Občas mě připustila a zase povolila. Pak jsem cítil, jak mi Honza odemkl klec a Lenka mě začala kouřit
xcryten
Příspěvky: 256
Registrován: pon 23. úno 2015 10:40:52
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Já a Kanda?

Příspěvek od xcryten »

No moc pěkná série...... ale takhle ho ne hat udělat.... to otrok může? Není to pro něj Moc odměna? :shock: :D
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Coolhandluke, idontexist, korssy, Longhorn a 199 hostů