Šéf

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
Kieffel
Příspěvky: 16
Registrován: pon 23. črc 2018 14:57:02
Role muže: je KANDAULISTA

Re: Šéf

Příspěvek od Kieffel »

Pry pomaha studena sprcha a frote rucnik 😈😁
Pepsi
Příspěvky: 137
Registrován: ned 27. led 2019 13:13:12
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Šéf

Příspěvek od Pepsi »

Je škoda ze to autor utal. Ten príbeh mal nabehnute na parádne pokračovanie.
kohout50
Příspěvky: 2600
Registrován: úte 06. zář 2016 9:44:12
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsme pár,on kanda,ona nechce ani slyšet
Bydliště: Náchod

Re: Šéf

Příspěvek od kohout50 »

Další díl, díly už asi nebudou :-(. Obrovská škod, bylo to super napsaný poctěni 👍.
Uživatelský avatar
KarelK1968
Příspěvky: 670
Registrován: čtv 02. úno 2017 18:45:06
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Manželé s Kanda zkušenostmi toužící po prima přátelích s výhodami, kteří jsou i pro normální zábavu ne jen pro sex hrátk0y.
Bydliště: Borovany
Kontaktovat uživatele:

Re: Šéf

Příspěvek od KarelK1968 »

Příběh se zasekl v pokoji na hotelu.
Djspablo
Příspěvky: 13
Registrován: pon 09. bře 2015 19:52:29

Re: Šéf

Příspěvek od Djspablo »

Totiz este stale su na tom pokoji tak pak bude pojracovani
murphy
Příspěvky: 168
Registrován: čtv 10. led 2019 9:31:29
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Šéf

Příspěvek od murphy »

Poté, co si ji každý samec, který se objevil na Petrově malém setkání, kromě Petra samotného, vzal jednotlivě, jsem hluboko do ranních hodin sledoval, jak si ji začali brát ve skupinkách po dvou a více. První na řadě bylo duo otec-syn Petr a jeho syn Radek, kteří se na ní vyřádili ve dvojici, Petr stál na konci postele a šukal ji s nohama nahoře na ramenou, zatímco jeho syn jí seděl na obličeji a nutil ji, aby mu kouřila péro. Potom se to rozjelo na plné obrátky a asi osm zbývajících mužů lezlo po posteli, zatímco Martina je šukala, kouřila a uspokojovala ve všech svých otvorech a používala všechny své končetiny. Několikrát se musela jít očistit, když už byla příliš naplněné semenem, ale znovu a znovu nabízela své otvory pro jejich perverznosti.

Chichotání a úsměvy pomalu ustaly. Martina se většinou tvářila netečně, když byla nucena kouřit nebo omotávat prsa kolem ptáka. Možná střízlivěla, nebo měla za sebou tolik orgasmů, že byla vůči nucenému sexu otupělá.

Udělal jsem si malou přestávku a pak jsem se naposledy podíval škvírou dovnitř. Martina ležela nahá na posteli. Petr stál před ní a natáčel si jí na telefón.

“Řekni co jsi?” zeptal se.

“Jsem kurva k mrdání” hlesla moje žena.

“Co budeš dělat?”

“Nabízet svou kundu,svou pusu i svůj anál každému, komu mě nabídnete.”

“Děláš to dobrovolně?”

“Ano pane, dobrovolně budu kurva pro vaše pobavení.”

Usmál se: “Tak se hezky podívej do objektivu, představ se a nabídni se” řekl chladně.

Moje žena, matka našich dětí, ležící nahá na posteli v cizím pokoji, sledovaná pohledem Petra a jeho syna Radka, se semenem mnoha cizích mužů ve vlasech, na tvářích, na kozách a ve všech svých otvorech se podívala přímo na telefon a pomalu zřetelně řekla. “Jmenuji se Martina, je mi 36 let, jsem vdaná a mám dvě děti. Pokud chcete mou píču, můj zadek nebo mojí pusu, tak vám ráda posloužím, jako hračka k mrdání, pokud mi to pan Petr dovolí.” Při tom si lascivně prsty rozevřela stydké pysky a ukázala svou rozmrdanou a naběhlou píču.

Petr se jen zasmál a klekl si mezi její nohy. V ruce už zase měl naběhlý penis, Martina si rychle sáhla mezi nohy a poslušně si ho zavedla mezi otevřené závojíčky. Petr tvrdě přirazil, až moje žena hekla. Radek přistoupil k její hlavě a ucpal jí pusu svým ptákem. Trvalo to jen chvilku, než se Martina začala cukat a hekat při dalším orgasmu. Bylo to neuvěřitelné, pokolikáté se dokázala udělat. Ale i Petr s Radkem už toho měli dost a oba prudce přirazili a nastříkali do ní poslední zbytky svého semene. Ostatní se dívali. Kombinace starých mužů a mladíků, přičemž jediné, co měli všichni společné, bylo to, že jsem se s nimi musel setkávat téměř každý den. A všichni teď ošukali mou nahou ženu a dívali se na její ponížení. Všichni slyšeli, že bude kurva i dál, bez ohledu na okolnosti. Všichni viděli, jak se nechala mrdat spoustou čuráků a jak za vše děkovala a jak se jí to líbilo. Přestal jsem se dívat.

Odsunul jsem židli a usnul.

V půl šesté jsem uslyšel zaklepání na dveře. Podíval jsem se kukátkem a uviděl jsem Martinu, jak stojí nahá na chodbě. Pustil jsem ji dovnitř. Její tělo bylo pokryté spermatem. Měl ho ve vlasech, na obličeji, na prsou, po celých stehnech, na zádech, na zadku, na nohou. Pustil jsem ji do pokoje a zavřel dveře. Její výraz byl úplně prázdný. Jen tam stála, jako by byla v šoku.

A pak jsem ji hodil na postel. Rozkročila jsem se nad jejím hrudníkem a šukal jí prsa. Pak jsem ji přetočil na břicho a poprvé v životě jí ošukal prdelku. Nic nenamítala, skoro jako by věděla, že musí být potrestána. Skutečně se začala vzrušovat a pohybovala se pro mě tak, jak to nikdy předtím nedělala, zatímco jsem ji šukal.

Když jsme se oba udělali, leželi jsme v posteli, když začalo svítat.

"Skončil s tebou Petr pro tento víkend?" Zeptal jsem se a neprozradil jsem, co vše jsem viděl včetně natočeného přiznání.

"Ano. Říkal, že v pondělí podepíše všechny papíry."

"Tak to je všechno?"

"Je tu ještě jedna věc," řekla Martina.

"Co?"

"Nabídl mi práci. Vlastně trval na tom, abych ji vzala. Je to sice na částečný úvazek, ale plat je dobrý. Říkal, že nutně potřebujeme peníze."

"Nevím, jestli tě v té kanceláři ještě někdy chci. Nevím, jestli chceš ještě někdy někoho z těch lidí vidět. Myslím, že bys to neměla přijímat."

"No, podepsala jsem papír."

"Jaký papír?"

"Smlouvu. Takže myslím, že tam budu pracovat dlouho."

KONEC
wuua
Příspěvky: 254
Registrován: pon 04. dub 2016 17:30:41
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Šéf

Příspěvek od wuua »

Super serie...
cmelak
Příspěvky: 35
Registrován: pon 19. led 2015 10:13:07

Re: Šéf

Příspěvek od cmelak »

Takže by mohla přijít druhá serie. Třeba s návštěvou obchodního partnera z afriky a jeho bisexuální manželky, kteří by si ji pro velký úspěch objednali na slavnostní uvedení jejich syna mezi muže do afriky. Manžel vždy jako doprovod.
toshiba12
Příspěvky: 39
Registrován: pát 19. srp 2016 11:46:35
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Šéf

Příspěvek od toshiba12 »

Super 👍
Som za druhú sériu 😉
Ale dej nech určí sám autor. Má na to talent 😉
juras
Příspěvky: 20
Registrován: úte 16. srp 2016 14:42:49
Pár slov o nás: nev9m

Re: Šéf

Příspěvek od juras »

super, jsem rád, že to nezůstalo nedokončeno, jako spousta jiných sérií zde. Takže Murphymu děkuji.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs BOT, Amazon [Bot], sluhapromadam, valos a 52 hostů