Šéf

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
Uživatelský avatar
KarelK1968
Příspěvky: 670
Registrován: čtv 02. úno 2017 18:45:06
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Manželé s Kanda zkušenostmi toužící po prima přátelích s výhodami, kteří jsou i pro normální zábavu ne jen pro sex hrátk0y.
Bydliště: Borovany
Kontaktovat uživatele:

Re: Šéf

Příspěvek od KarelK1968 »

Neustále dobře sepsaná povídka.
kohout50
Příspěvky: 2600
Registrován: úte 06. zář 2016 9:44:12
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsme pár,on kanda,ona nechce ani slyšet
Bydliště: Náchod

Re: Šéf

Příspěvek od kohout50 »

Další +, opět jsi nezklamal. Těším se na zítřejší pokračování Martinina vystoupení.
murphy
Příspěvky: 168
Registrován: čtv 10. led 2019 9:31:29
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Šéf

Příspěvek od murphy »

Martina se právě dokázala vyškrábat na nohy, když k ní přistoupil Stanislav, můj vyhublý malý zaměstnanec s malým tělem a velkou hlavou. Byl asi o pět centimetrů menší než ona a vypadal proti ní drobně. Ale s tím svým samolibým úsměvem a chováním na ni začal mluvit a přitom ji objímal rukama. Ať už jí řekl cokoli, sklonila se k němu a začala se s ním líbat. Stanislav pečlivě přejížděl rukama po jejím těle. Začal s jejími ňadry, laskal je, docela jemně, což byl jiný přístup než ten, který dnes večer zatím zvolil kterýkoli z mužů. Postupoval rukama k jejím prsním dvorcům a pak k bradavkám, pomalu, ale jemně jimi přejížděl a převaloval je prsty a palci. Martina na to reagovala vněním, zatímco ho francouzsky líbala.

Stanislav ji políbil na krk, což vyvolalo další vzdechy a chichotání. Pak se svými ústy dostal až k jejím prsům. Líbal jejich vrcholky a pak se propracoval do jejího výstřihu, líbal je a olizoval, zatímco je dál laskal dlaněmi. Pohyboval se rty kolem jejích velkých rozpínavých prsou, začínal zvenčí a postupoval dovnitř. Nakonec se zastavil na jejích bradavkách. Přejel po nich jazykem a pak je nasál do pootevřených úst. Samolibý jako vždycky, ale podle martininy reakce to dělal správně. Byl to první chlap, který se s mou ženou miloval, místo aby si ji jen bral.

Stanislavova pravá ruka sklouzla kolem martinina zadečku, malou dlaní pohladil každou půlku a pak lehce klouzal prstem nahoru a dolů po její dlouhé zadní škvíře, netlačil dovnitř, ale jen ji lechtal prostředníčkem zvenčí. Stačilo to, aby se zachvěla, zasténala a zachichotala se.

Stanislav klesl na kolena, políbil martinino pravé stehno těsně nad kolenem a líbal ji nahoru po vnitřní straně stehna, zatímco Martina roztáhla nohy a pokrčila kolena. Mladý pan Samolibý jí olizoval linii bikin, až jsem poznal, že moje žena je téměř připravena prosit ho, aby jí vklouzl do kundy. Zvolna ji olizoval podél stydkých pysků, než jí konečně vklouzl jazykem hluboko do kundy. Zabořil se hluboko a kroutil hlavou sem a tam, zatímco Martina hlasitě sténala a pak se chichotala.

Stanislav vstal, vzal mou okouzlenou ženu za ruku a odvedl ji k posteli. Položil ji na záda a opatrně jí vklouzl mezi nohy. Stále s tím samolibým výrazem ve tváři zapracoval svůj rozměrný penis do její rozevřené kundy a lehl si na ni. Na mé urostlé dospělé ženě vypadal jako malé dítě, i když mu bylo čtyřiadvacet. Martina ho objala kolem ramen a přirážela mu vstříc rytmickým přírazům. Jeho malý hladký zadeček se pohyboval nahoru a dolů, jak ho Martina svými velkými stehny pohlcovala. Několikrát pohnul boky doleva, pak na pár přírazů doprava a pak velmi pomalu doprava doprostřed.

Martina byla dnes v noci při sexu hrubší, ale tyhle "óóóó" a "óóóóó" zněly stejně vášnivě jako ona. Ten samolibý vlezdoprdelka Stanislav byl v mé kanceláři zaměstnán teprve necelý rok, přesto svým samolibým vlezdoprdelkovským způsobem dával najevo, že si myslí, že všechno umí lépe než já, jeho šéf. Momentálně šukal mou ženu, a i když jsem se snažil si to nepřipouštět, dával najevo, že přesně ví, jak na to.

Stanislav metodicky pumpoval rychleji a hlouběji. Martina sténala hlasitěji, pohybovala hlavou sem a tam, oči měla zavřené, ústa pootevřená. Zmítala se pod ním a pohybovala dlouhými prsty kolem jeho štíhlých ramen a zad. "Oooohhhhh." "Ohhhh, Stanislave! "Ohh, Stanislave!"

Stanislav pumpoval rychleji a silněji. Ale na rozdíl od některých jiných dnešních manželčiných "milenců" byl příliš malý na to, aby s ní pořádně hopsal. Všechny její pohyby byly způsobeny jejím vlastním kroucením, přirážením a přirážením. Martina začínala kroutit trupem sem a tam a Stanislavovo malé tělíčko se zmítalo, ale podařilo se mu do ní zarýt a zůstat v ní a na ní. "OOOOHHHHHHH!" zasténala Martina. "OOHHHH BOŽE!"

Martina se třásla, vrtěla sebou a zarývala nehty do Stanislavových zad, až jsem z druhé strany místnosti viděla škrábance na něm. "OOHHHHHHH!" "OHHHHHH!" Martina zpomalila a Stanislav přestal pumpovat, zřejmě se udělal. Zůstal však v ní, odpočíval v ní, zatímco Martina se dál chvěla svým dlouhým orgasmem.
NepAl1
Příspěvky: 256
Registrován: ned 15. bře 2020 20:26:32
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Šéf

Příspěvek od NepAl1 »

Krásné čtení při probouzení mé manželky
--ubozacek--
Příspěvky: 174
Registrován: ned 16. kvě 2021 21:13:06
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Ubohe tluste cune a panic

Re: Šéf

Příspěvek od --ubozacek-- »

👍👍👍
smoulik1
Příspěvky: 17
Registrován: sob 19. zář 2020 1:05:42
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Šéf

Příspěvek od smoulik1 »

Krásná povídka, už ji čtu podruhé ...
Pepsi
Příspěvky: 137
Registrován: ned 27. led 2019 13:13:12
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Šéf

Příspěvek od Pepsi »

Som zvedavý či po tejto akcii bude mať Martina morálnu kocovinu
cmelak
Příspěvky: 35
Registrován: pon 19. led 2015 10:13:07

Re: Šéf

Příspěvek od cmelak »

Martina by mohla dostat zaměstnání jako osobní asistentka šéfa a manžel jako bonus nahrávku z večera. Napínavé čtení. Surové.
cmelak
Příspěvky: 35
Registrován: pon 19. led 2015 10:13:07

Re: Šéf

Příspěvek od cmelak »

Omluva suprové.
murphy
Příspěvky: 168
Registrován: čtv 10. led 2019 9:31:29
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Šéf

Příspěvek od murphy »

Když se Martina vzpamatovala a napila se dalšího nápoje, rozhlédla se po místnosti a našla Josefa. Josef seděl stydlivě na židli za stolem v rohu. Josef byl další z mladých zaměstnanců, bylo mu už možná pětadvacet nebo šestadvacet. Josef byl podle všeho šprt. Měl tmavé mastné vlasy a velký nos, příliš mnoho akné, nebyl o moc vyšší než Stanislav nebo Radek, a ještě hubenější. Jeho celkové chování bylo zženštilé, to, jak křížil nohy, držel se za zápěstí a díval se na lidi trochu bokem, a dokonce trochu šišlal. Upřímně řečeno, vždycky jsem si myslel, že Josef je gay.

Ale teď se k tomu mladíkovi v rohu přiblížila moje žena. Vzala ho za ruku a vedla ho k posteli. Možná ho vedla, ale nezdálo se, že by se zdráhal. Martina se postavila nad něj, objala jeho křehkou postavu a přisála se mu na rty. Josef jí polibek opětoval, dokonce ji políbil francouzsky, i když to bylo nedbalé a mokré, dokonce trochu kapavé.

Martina vzala Josefovy ruce a položila si je na nahá prsa. Zdálo se, že je Josef hladí docela dychtivě, jeho štíhlé ruce mačkaly měkké těžké koule. Martina sjela rukama po Josefově štíhlé postavě až k jeho kostnatému zadečku a přes kalhoty mu stiskla půlky. Pak pravou rukou přejela po přední části a třela mu rozkrok přes kalhoty. I ze svého pohledu jsem viděla, jak se Josefovi kalhoty napínají od jeho erekce. Očividně ho sexuální styk s atraktivní ženou neodrazoval.

Josef rychle shodil kalhoty a boxerky a hodil je na postel, následován košilí. Jen v ponožkách, s bledým kostnatým uhrovitým tělem na odiv, ji objal, zatímco ji pokládal zpátky na postel. Podle martinina výrazu jsem poznal, že ji jeho pomalý pohyb zaskočil.

Josef vylezl na postel a vyšplhal se na martinin trup. Rozkročil se na jejím hrudníku a položil jí své dlouhé chlupaté péro mezi prsa. Držel martininy kozy u sebe a mrdal je. Ne rychle, ale velmi, velmi pomalu. Pak jí ukazováčkem kroužil kolem bradavek, až se Martina zachvěla.

Kdyby Josef nebyl gay, napadlo mě o něm něco jiného. Ty jeho postranní pohledy byly trochu, ehm, děsivé. Napadlo mě, že je možná trochu divný. Úchyl. Ale byl chytrý a dobrý zaměstnanec, takže jsem o tom víc nepřemýšlela. Ale když jsem sledoval jeho děsivý pohled, když kontroloval mou ženu ještě podivnějším způsobem než její předchozí násilníci, připadal mi... děsivý.

Děsivý jako soused, od kterého byste nejvíc čekali, že bude šmírovat vaši ženu nebo se vám bude plížit domem a sledovat ji, jak spí. Nebo že by holce přilil do pití. Nebo obscénní telefonáty. Nebo se chová jako stalker. Takový, který se neustále vrací. Takový ten děsivý typ.

Ať už to bylo cokoli jiného, teď pózoval mé nahé ženě na boku, zezadu jí mrdall, zvedal jí pravé koleno a zasouval jí ptáka do kundy, zatímco ji mačkal kozy. Ten hubený zženštilý mladík byl dalším z nejméně pravděpodobných mužů, o kterých bych si myslel, že se budou muset obávat sexu s mou ženou.

Josef si klekl na postel a donutil Martinu, aby mu olízla zadek. Martina dělala obličeje, když olizovala mladíkovu uhrovitou zadnici a lízala mu zadek, zatímco on se na ni díval svým strašidelným pohledem. Otočil se a přinutil ji, aby mu olízla chlupaté koule; nebyl to první muž, který jí to v poslední době udělal, ale zdálo se, že větší potěšení mu působí sání pytle a lízání jeho pochcané díry.

Svým způsobem se Josef zdál být pro mou ženu větší budoucí hrozbou než většina ostatních. Bylo už příliš pozdě v noci na to, abych o tom přemýšlel. Jediné, co jsem věděl, bylo, že mě znervózňuje sledovat toho "strašidelného" mladíka, jak dělá mé ženě divné věci.

Ale navzdory všem těm podivným věcem, které Martina nutil dělat, když se konečně pustil do práce a donutil Martinu, aby si vylezla nahoru a svým velkým tělem se rozkročila nad jeho hubenou postavou, vrátila se ke svému sténání a chrčení. Josef zvedl hlavu k velkým vemenům vyšší ženy, která mu visela přímo do obličeje, a sál je a mačkal, šukal do ní, zatímco ona přirážela svým zadkem.

Martina sténala a pištěla, jak do ni ten hubený mladíka bušil. Chrčela při dalším orgasmu, těsně předtím, než se jí bledý kluk udělal do kundy.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs BOT, voov a 202 hostů