Šéf

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
--ubozacek--
Příspěvky: 174
Registrován: ned 16. kvě 2021 21:13:06
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Ubohe tluste cune a panic

Re: Šéf

Příspěvek od --ubozacek-- »

Boží
Uživatelský avatar
KarelK1968
Příspěvky: 670
Registrován: čtv 02. úno 2017 18:45:06
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Manželé s Kanda zkušenostmi toužící po prima přátelích s výhodami, kteří jsou i pro normální zábavu ne jen pro sex hrátk0y.
Bydliště: Borovany
Kontaktovat uživatele:

Re: Šéf

Příspěvek od KarelK1968 »

Super jen tak dál
Uživatelský avatar
KarelK1968
Příspěvky: 670
Registrován: čtv 02. úno 2017 18:45:06
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Manželé s Kanda zkušenostmi toužící po prima přátelích s výhodami, kteří jsou i pro normální zábavu ne jen pro sex hrátk0y.
Bydliště: Borovany
Kontaktovat uživatele:

Re: Šéf

Příspěvek od KarelK1968 »

Pěkně, myslím že už mrdat na příkaz nepřestane.
zazzazz
Příspěvky: 143
Registrován: čtv 03. bře 2016 16:42:15
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Šéf

Příspěvek od zazzazz »

hezky mrdá Teď by to chtěla trochu perverze a něco netradičního
kohout50
Příspěvky: 2600
Registrován: úte 06. zář 2016 9:44:12
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsme pár,on kanda,ona nechce ani slyšet
Bydliště: Náchod

Re: Šéf

Příspěvek od kohout50 »

Gratuluji, opět další vynikající čtení 👍. Uvidíme, co přinese zítřek a další dva díly.
murphy
Příspěvky: 168
Registrován: čtv 10. led 2019 9:31:29
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Šéf

Příspěvek od murphy »

Martina se z Radkova pustošení nevzpamatovávala déle než předtím a vylezla na nohy. Tentokrát Ivan, kluk z podatelny, který se opíral o kredenc, kde byl chlast, nalil Martině míchaný nápoj a ona ho vypila o něco pomaleji. Zatímco pila, natáhla levou ruku a hrála si s Ivanovým penisem přes kalhoty. O kredenc hned vedle Ivana se opíral můj podřízený Dan. Martina odložila pití, postavila se čelem k oběma mladým svobodným mužům a třela jim oběma rozkrok.

Oba mladí muži si rychle shodili kalhoty ke kotníkům a odhalili své tvrdé penisy. Martina je oba uchopila, Dana za penis levou rukou a Ivana za pravou. Jak je hladila, každý z kluků uchopil jedno z jejích prsou. Oba se natáhli oběma rukama. Takže Martina teď měla čtyři mladé ruce, které jí mačkaly prsa.

Dan se přesunul dolů a levou rukou jí třel kundu, zatímco pravou rukou stále ohmatával její levé prso. Martina roztáhla nohy víc, aby ho pozvala dovnitř. Ivan držel pravou ruku na jejím pravém prsu a levou rukou sklouzl k jejímu zadečku a stiskl jí pravou půlku. Když se kluci opřeli o kredenc, Martina byla zády ke všem ostatním v místnosti i ke mně. Kolena mé ženy byla pokrčená a nohy měla široce roztažené. Její půlky se vlnily od toho, jak je osahávala, a byly jí vidět boky pohupujících se prsou, nebo alespoň ode mne bylo vidět to pravé. Stále měla na sobě punčochy na stehnech a také šperky. Obě její nylonky byly potrhané a od semene.

Martina chlapce pustila a položila se na stůl za sebou poblíž zadní části místnosti. Lehla si zády na dřevěnou desku, nohy jí visely a byly široce rozkročené, a ukazováčky pokynula chlapcům, aby přišli. Ivan se k ní vrhl, stoupl si mezi její nohy a začal jí do růžové kundičky vrážet svého ptáka. Martina široce roztáhla nohy a obtočila je kolem jeho těla, přičemž si zafixovala kotníky, zatímco Ivan začal přirážet dovnitř a ven.

Martinina prsa se pohupovala, jak se její trup pohyboval. Dan si stoupl k ní a začal jí osahávat prsa. Martina se natáhla a několikrát ho pohladila po penisu. Pak otočila hlavu a vzala jeho penis do úst. Teď šukala nového kluka z podřadné podatelny a kouřila péro jednomu z mých mladých zaměstnanců. Aspoň že ti kluci byli poměrně atraktivní, nebyli to úplní pitomci, ani staříci, ani muži středního věku. Byli spíš takoví, jaké by starší "MILFky" chtěly jako mladé kluky na hraní. To mě ale nijak neuklidňovalo, když mi šukali manželku.

Cítil jsem, jak mi znovu tuhne pták a rychle jsem se rozhodl, že se prostě udělám, a znovu jsem to pustil do sousedních dveří. Když jsem přestal pulzovat, slezl jsem dolů. Umyl jsem se a lehl si do postele. Rozsvícené hodiny ukazovaly, že je asi dvě patnáct ráno. Zavřel jsem oči. Nechtěl jsem, ale upadl jsem do spánku.
NepAl1
Příspěvky: 256
Registrován: ned 15. bře 2020 20:26:32
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Šéf

Příspěvek od NepAl1 »

Krásné čtení s ranní erekcí
murphy
Příspěvky: 168
Registrován: čtv 10. led 2019 9:31:29
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Šéf

Příspěvek od murphy »

Probudily mě zvuky z vedlejšího pokoje. Byl to martinin hlas. Ale nehekala, nekřičela ani neplakala. Smála se. Smála se nahlas.

Podíval jsem se na hodiny. Tři deset ráno. Spal jsem skoro hodinu. Zorientoval jsem se, připlížil se k židli u dveří, vylezl na ni a vykoukl škvírou.

Martina se opírala o skříň. Byla už úplně nahá, zůstaly jí jen šperky. Byla obklopena mužskými těly. Rozpoznal jsem Stana, velkého ruského bezpečáka, úplně nahého, jeho velkou svalnatou hruď, o kterou se Martina třela, a Stanovu velkou ruku na její kundičce, jak ji šuká prstem, sahá do ní a vrtí se v ní. A pak tam byl Václav z personálního oddělení. Byl tam už předtím? Možná se mu jen podařilo odplížit se od své ženy a dorazit dolů pozdě. Ať tak či onak, jeho ruka byla za Martinou, a když se svíjela a kroutila, viděla jsem, že Václav má prst v martinině zadku a vrtá se jí v něm stejně jako Stan v její kundičce.

Zdálo se, že martinin smích a chichotání způsobily dva prsty v jejích dírkách. Nebo to možná bylo tím, že zvedla obě svá velká prsa, sklonila bradu a olízla si bradavky, což způsobilo, že se muži při tom pohledu rozchechtali. Nebo s tím dost možná měl co dělat její opilý stav. Martina vypadala dost opilá; stále se držela na nohou, ale nejistě. Měla skelné oči a hodně se smála a usmívala. Ať už byly různé příčiny jakékoli, místo sklíčené sklíčené sexuální otrokyně působila moje žena dojmem, že se baví jako o život.

Možná se prostě zlomila; jednoduše se poddala a zlomila.


Zatímco jsem se snažil strávit martininu změnu postoje, sledoval jsem, jak honí mého ředitele lidských zdrojů Václav a také mého firemního bezpečáka Stana s jeho krátkým sestřihem, zapadlýma očima a silným hlubokým ruským přízvukem. Najednou jsem si vzpomněl na dobu asi před rokem, kdy Stan přišel ke mně na stůl vyměnit žárovku. Odešel jsem, abych mu dal prostor k práci, ale když jsem se vrátil, přistihl jsem ho, jak na mém stole drží fotografii Martina. Napadlo mě, že mou ženu nejspíš obdivoval už před dnešním večerem. Přemýšlel jsem, jestli někdo z těch ostatních chlapů obdivoval fotku mé ženy.

Václav a Stan osahávali martininy kozy rukama, když jí zrovna nepleskali na zadek, a střídavě se s opilou ženou líbali. Martina se dál chichotala a pištěla, když ji nějaký prst v ní uspokojoval. Pak se chichotala nad tím, jak ji laskají na prsou. Nedělali s jejími prsy nic, co nedělala řada jiných chlapů. Jen se zdálo, že se jí to teď víc líbí.

V místnosti bylo ještě několik dalších mužů, kteří seděli na posteli nebo na židlích, popíjeli a dívali se. To, co teď sledovali, bylo, jak si moje žena kleká, aby vzala do úst Stanův velký penis. Jednou rukou se natáhla a pohladila mu visící koule. Václav mezitím stál za ní a zasouval jí péro do kundy. Martina se přestala chichotat, když se pustila do práce a mrdala a sála.

Když se Stan udělal, Martina se odtáhla příliš rychle a dostala do obličeje několik výronů semene. Václav se jí udělal do kundy, ale také si otřel péro o manželčin zadek.
NepAl1
Příspěvky: 256
Registrován: ned 15. bře 2020 20:26:32
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Šéf

Příspěvek od NepAl1 »

Prostě fajn čtení.
Pepsi
Příspěvky: 137
Registrován: ned 27. led 2019 13:13:12
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Šéf

Příspěvek od Pepsi »

Ako vždy paráda !!! Dúfam že na pokračovanie nebudeme musieť dlho čakať.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: David2214, Google [Bot], kerama, ota65, Slave666 a 118 hostů