Šéf

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
murphy
Příspěvky: 168
Registrován: čtv 10. led 2019 9:31:29
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Šéf

Příspěvek od murphy »

"Sejdeme se Na náplavce v půl jedné."

Tuto větu mi řekl můj šéf, když jsem za ním přišel s prosbou. S manželkou Martinou máme dvě děti a na hypoteční úvěr jsme si koupili dům. Jenomže začal Covid a Martina přišla o práci. Najednou jsem neměl na splátky a půjčil jsem si u jedné firmy, dluhy ovšem narůstaly a já viděl jedinou možnost. Zašel jsem za svým šéfem v kanceláři s prosbou o zvýšení platu a bezúročný firemní úvěr. Věděl jsem, že jinak přijdeme o bydlení a vše jsem mu řekl. Chvíli se na mě díval a pak pomalým hlasem řekl: “Vaše žena se jmenuje Martina, že? Pamatuji si na to, jak jsem s ní tančil na vánočním večírku před rokem. Moc hezká. Možná bych pro vás mohl něco udělat, ale vždy je něco za něco. Taková suma peněz není nic běžného, ale zvu vás s manželkou na oběd a tam to probereme.” Zasmál se jedovatým a zlým smíchem, ze kterého mi šel mráz po zádech, ale byl to jediná šance.

Vyšel jsem z kanceláře a zavolal své ženě. Vše jsem jí vylíčil.

"Sejdeme se Na náplavce v půl jedné."

Ve dvanáct patnáct jsem se s Petrem setkal před jeho kanceláří a on mě svým mercedesem odvezl do restaurace. Martina tam na nás čekala, stála u vchodu.

Chápu, že Petra Martina přitahuje. Je zdravá, ale hezká, a přestože má dvě děti, na sedmatřicetiletou ženu má pořád docela pěknou postavu. Měří 168 cm, má hnědé vlasy po ramena a má hezké křivky, prsa má větší plné trojky, což je při její postavě víc než dost. Jsou přírodní a při tom stále hezky pevná.

Martina byla oblečená ležérně, v džínách a svetru. Ale džíny jí byly těsné, a i když svetr nebyl nijak extra těsný, stejně zdůrazňoval její prsa.

Petr řekl: "Ahoj, Martina, tak rád tě zase vidím." Natáhl se kolem ní, objal ji a políbil na tvář, zatímco Martina zaklonila hlavu.

Petr nás k boxu se stolem ve tvaru písmene "U" s polstrovanými lavicemi po třech stranách. Martina vklouzla dovnitř, já vedle ní a Petr vklouzl na opačnou stranu než já a sedl si vedle Martiny po její pravici. Objednali jsme si oběd a pak Petr začal svůj monolog.

"Chtěl jsem se podívat, jestli je Martina tak hezká, jak si ji pamatuju z posledního vánočního večírku. A vidím, že je ještě hezčí." Když to říkal, usmál se na Martina a položil jí levou ruku kolem ramen. Bylo vidět, jak se Martina zachvěla, ale neodtáhla se, protože věděla, co je v sázce. "Takže vy dva chcete, abych vám půjčil velkou částku peněz."

Přišel oběd a začali jsme jíst, přičemž Petr sundal ruku z martinina ramena. Seděl však docela blízko u ní, a zatímco jedl pravou rukou, levou nechal klesnout pod stůl. Martina se najednou zatvářila znepokojeně. Neviděla jsem, kde má ruku, ale podle jeho pozice bych se vsadil, že na martinině stehně. Martina se ani nepohnula.

Petr se dal do řeči, zatímco jsme jedli a čekali, až se vrátí k tématu naší události. Vrátil ruku na martinino rameno a já viděl, jak ji hladí po vlasech.

"Jsem obchodník, a to úspěšný a z dobroty srdce se nevzdávám spousty peněz. Něco za to očekávám." Petrova ruka klesla pod martinino podpaží a já viděla, jak se levou rukou dotýká martinina levého prsu. Moc se mu to nepovedlo, ale dost na to, aby Martina jasně cítila ruku přes podprsenku a svetr a já to jasně viděl, což je asi přesně to, co Petr chtěl.

"Takže, co takhle následující dohoda? Zařídím, aby se váš život nezhroutil. A já na oplátku dostanu Martinu, řekněme na měsíc, než se vše vyúčtuje."

"Dostat? Jak to myslíte, dostat?" Zeptal jsem se.

"Řekněme, že mi bude k dispozici," odpověděl Petr. Natáhl se levou rukou a jakoby nadzvedl martinino levé prso. "Martina je sexy, Tomáši, a já ti ji neberu, jen si ji chci půjčit. Určitě to stojí za váš život."

Martině poklesla čelist, ale neměla slov.

"Taková je moje dohoda. Poslední slovo. Ber, nebo nech být. Jdu si odskočit," řekl Petr, "a vy dva si o tom můžete promluvit."

Když Petr odešel od stolu, řekl jsem: "Já toho chlápka nenávidím!"

"Bože, to snad není možný," řekla Martina a třela si spánky. "Mám z něj husí kůži, ale má nás v hrsti."

"Musí existovat jiný způsob," řekl jsem.

"Neexistuje! Vyzkoušeli jsme VŠECHNO!"

Petr se vrátil ke stolu a znovu se posadil vedle Martiny. "Tomáši, jsem si docela jistý, že jsem nechal peněženku v autě mezi předními sedadly. Můžeš pro ni vyběhnout ven?" Hodil mi klíčky od svého auta a já mlčky odešel od stolu na parkoviště.

Peněženku jsem sice našel, ale nerad jsem nechával svou ženu samotnou s očividně bezohledným Petrem. Když jsem se vrátil do restaurace, zastavil jsem se u vchodu, odkud jsem už z dálky viděl náš box.

Petr objímal mou ženu a líbal ji. Petr měl zjevně jazyk v martininých ústech a nutil ji, aby mu francouzáky opětovala. A Petrova pravá ruka byla uvnitř martinina svetru a nad jejím levým prsem. Martina se kroutila, zatímco číšník postával v povzdálí a sledoval, jak tenhle starý oplzlík laská mou ženu na veřejnosti.

Uvědomil jsem si, že cítím v rozkroku vzrušení, když sleduji, jak jiný muž líbá a laská mou ženu. Uvědomil jsem si, že jsem ten pocit měl dneska už několikrát; myslel jsem na to, jak ji Petr osahával na vánočním večírku nebo jak se jí pak dotýkal v restauraci přímo přede mnou.

Zamířil jsem ke stolu, a když mě Martina uviděla, zaklonila hlavu a vytáhla jeho ruku zpod svetru.

"Myslím, že jsme se dohodli, Tomáši," řekl Petr. "Pojďme všichni zpátky do kanceláře."

Petr zaplatil účet a všichni tři jsme vyšli z restaurace. "Tomáši," řekl Petr, "ty budeš řídit martinino auto a Martina může jet se mnou." Sledoval jsem, jak Petr a moje žena přecházejí k Petrovu autu, a když jí Petr otevřel dveře spolujezdce, viděl jsem, jak ji trochu poplácává po zadku oděném v džínách.
Petrpav30
Příspěvky: 166
Registrován: pon 03. zář 2018 17:54:49
Pár slov o nás: Mladý štíhlý pár.

Re: Šéf

Příspěvek od Petrpav30 »

Tak to je pěkný začátek ;)
NepAl1
Příspěvky: 256
Registrován: ned 15. bře 2020 20:26:32
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Šéf

Příspěvek od NepAl1 »

Pěkně napsané jen tak dál
pajda1
Příspěvky: 204
Registrován: pon 05. zář 2016 23:16:20
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Šéf

Příspěvek od pajda1 »

Super pokračuj. Začíná to parádně.
murphy
Příspěvky: 168
Registrován: čtv 10. led 2019 9:31:29
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Šéf

Příspěvek od murphy »

Cestou zpátky do kanceláře jsem jel těsně za nimi a chvíli jsem se bál, že se mě Petr pokusí setřást a odjede někam jinam. A Petr skutečně zvolil okružní trasu, ale jel pomalu. Neviděl jsem, kde má v autě ruce, ale Martina vypadala, že sedí dost blízko něj. Pak se na jedné dlouhé zastávce Petr naklonil a líbal se s Martinou.

Když jsme dorazili do kanceláře, zaparkoval jsem, vystoupil z auta a šla k Petrovu Mercedesu na jeho vyhrazeném parkovacím místě. Rychle jsem nakoukl okénkem spolujezdce dovnitř a přistihl Martina, jak si upravuje džíny, a Petra, jak si nedbale zapíná poklopec. Nutil snad mou ženu, aby se dotýkala jeho penisu v kalhotách? A dostal se jí rukou do kalhotek? Můj penis poskočil, když jsem zvážil, jak je to pravděpodobné.

"Pojďte oba nahoru do mé kanceláře," nařídil Petr a my jsme se vydali chodbou do jeho rohové kanceláře. Petr za sebou zavřel dveře.

"Posaď se, Tomáši," nařídil mi Petr a já se posadil tam, kam ukázal, na židli naproti jeho stolu. Petr vzal Martina za ruku a řekl: "No, asi za třicet minut mám schůzku, takže nemáme moc času. Pojďme završit naši dohodu."

Petr přitiskl martinin zadek ke stolu, přitáhl si ji k sobě, a když ještě stála, začal se s ní líbat. Aniž by jí to někdo řekl, Martina vyplázla jazyk. "Přesně tak, učíš se rychle, Martinko," řekl Petr, než se vrátil k líbání s otevřenými ústy.

"Děláme to pro naše děti, Děláme to pro naše děti," pomyslela jsem si. Bylo tak těžké uvěřit, že se to děje. Pokaždé, když jsem zvažoval, že se zvednu a strčím do něj, opakoval jsem si: "Pro děti".

Petr přejel pravou rukou po martinině pasu a přes horní díl trička jí sevřel levé ňadro. Pomalu stiskl pevný prs, jeho ruka úplně zakryla její ňadro. Viděl jsem, jak Martina doširoka otevřela oči a trochu se zavrtěla, ale nic neřekla a nejspíš si dala záležet, aby se na mě nepodívala. Nejspíš si v duchu opakovala totéž, co já: "Dělám to pro děti." V tu chvíli jsem si uvědomil, že se mi to nelíbí i líbí zároveň.

Petr přejel levou rukou po martinině boku, přes džíny ji chytil za pravou půlku a masíroval ji. Na chvíli pustil pravou ruku z jejího prsu a stiskl jí celý zadek, přičemž se rozkrokem přimáčkl do jejího. Pak oběma rukama uchopil lem jejího topu a vytáhl ho nahoru, čímž odhalil její bílou podprsenku.

Petr ji chytil za spodní část obou košíčků podprsenky a škubl s ní nahoru. martinina bílá prsa vypadla z košíčků a volně se pohupovala. Petr zasténal a řekl: "Jo, tyhle jsou pěkný," když osahával obě nahá prsa mé ženy. Sklonil se a olízl jí tmavé široké dvorce a políbil bradavky. Viděl jsem, jak se martinininy bradavky vztyčily a naběhly, jak je Petr olizoval, sál a kousal.

Petr sáhl dolů a rozepnul a rozepnul martininy džíny a na světlo se dostaly její růžové kalhotky. Prudce jí stáhl džíny i kalhotky, až se jí kusy oba oděvu shrnuly kolem kolen. Odhalilo se martinino tmavohnědé ochlupení, úzký proužek nad kundou.

Když manželka stála v kanceláři, uvědomil jsem si, že všechny žaluzie jsou úplně roztažené a poblíž jsou další budovy. Každý, kdo se podíval, mohl vidět odhalená prsa, zadek a kundu mé ženy. Na první pohled jsem v oknech, která se dívala na druhou stranu, nikoho konkrétního neviděl. Ale taky jsem si uvědomil, že můj penis je teď v kalhotách téměř plně vztyčený a sleduje, jak je moje žena zneužívána a odhalována.

Martina chvíli stála bez hnutí, když si Petr rozepnul kalhoty a stáhl si je i se spodním prádlem ke kotníkům. Jeho penis byl dlouhý, ale visel dolů. "Pohlaď mě, Martinko," řekl. Pak se otočil ke mně a řekl: "Cestou autem mě hladila do pořádné erekce, ale já jsem trochu ochabl."

Martina se pravou rukou natáhla dolů a začala Petra hladit po penisu. Petr se na oplátku natáhl dolů a třel Martině její kundu. V mžiku byl Petrův čurák plně vztyčený a trčel rovně.

Petr zasunul prostředníček do martininy kundy. Rychle ho vytáhl a hlasitě řekl: "Pro jistotu jsem měl ve stole gel, ale nebudu ho potřebovat. Podívej, jak je mokrá!" Zvedl ke mně prostředníček a já viděl, jak se v ostrém světle zářivek leskne.

Petr znovu zasunul do Martiny prostředníček a rychle ji začal prstit. Martina mu hladila penis, oči měla napůl otevřené a ve tváři smutný výraz. Petr měl ten svůj samolibý úsměv, který tak nesnáším.

"Dobře, Martino," řekl Petr. "Otoč se." Moje žena pustila penis z ruky, když z ní Petr vysunul prst. Chvíli váhala, dokud Petr neotočil prstem, čímž jí naznačil, že chce, aby se otočila. Udělala, jak jí přikázal, a Petr řekl: "Ruce na stůl."

Martina se naklonila a položila obě ruce na okraj Petrova dřevěného stolu. Protože je dlouhonohá žena, měla zadek vysoko ve vzduchu. Před dětmi měla možná trochu pevnější prdel. Ale její dvě bílé půlky s dlouhou štěrbinou na mě působily vzrušujícím dojmem a stydké pysky vykukující mezi mezi nohama dělaly tu ponižující pózu ještě víc sexy.

Petr se postavil za ni a začal jí zezadu vrážet ptáka do kundy. Postavil se rovně a předklonil se, zatímco jeho penis mizel v kundě mé ženy.

"Jo," zasténal Petr a verbalizoval svou rozkoš z prvního pocitu svého ptáka v kundičce mé ženy.

Jako hypnotizovaný jsem sledoval, jak žalud jeho naběhlého penisu rozvírá stydké pysky mé ženy, jak proniká do jejího těla, jak z ní každým přírazem vyrazí heknutí a jak zase vyjíždí ven a stydké pysky se na něm natahují, jako by ho chtěly zase vtáhnout do mokré kundy mé manželky. Martina tiše zakňučela, ale jinak mlčela. Hlavu měla svěšenou, hnědé vlasy jí visely přes obličej. Petr ji začal přirážet, zpočátku pomalu, ale brzy se dostal do středního tempa. Pozoroval jsem martininy kozy visící dolů, jak se nakláněla přes stůl. Petr si jich taky všiml, natáhl ruku a hrál si s nimi, zatímco ji šukal. martininy zralé půlky se zavlnily pokaždé, když do ní Petr vrazil pánví.

Brzy do ní Petr bušil silněji a rychleji, připomínalo to dva hopsající psy. Martininy půlky se třásly rychleji a vydávaly hlasité pleskání, které bylo možná slyšet i na chodbě. Martinina ňadra, jakmile je Petr pustil a chytil ji za boky, visela dolů a divoce se pohupovala.

Petrovo dýchání ztěžklo, ale byla to Martina, jejíž lapání po dechu bylo slyšitelnější a přerušované občasným "Uhhhh!".

"Děláme to pro naše děti," opakoval jsem si pro sebe. Ale nedokázal jsem odvrátit zrak. Všímal jsem si všeho, co Petr dělal mé ženě, a každého způsobu, jakým Martina reagovala, asi jako lidé se zaujetím sledují autonehodu. Poznal jsem, že mám erekci, a nechápal jsem proč.

Petr se opřel a zaklonil hlavu, pořád s tím protivným úšklebkem na tváři. Občas se po mně ohlédl, ale většinou obdivoval Martina a její tělo. Občas ji lehce plácl přes zadek.

Martina se ozvala hlasitěji. Přál jsem si, aby to nedělala, protože jsem nechtěl, aby kdokoli mimo Petrovu kancelář věděl, co se děje s mou ženou. Ale Martina rytmicky vrněla. "Ehh, ehh ehh." Byla vzrušená? Nezdálo se, že by ji to bolelo.

Já jsem byl připravený stříkat do kalhot, takže nevím, jak se Petr mohl udržet, aby se neudělal. Ale vydržel, když se Martina začala třást a vydávat drobné vzlyky, které při milování se mnou nikdy nevydávala. Martina nikdy nebyla hlučná milenka. Až do teď. "HHHHH Ahhhhh!"

Nakonec s posledním "AHHHHHHHHHHHHH!". Martina prudce začala křečovitě kroužit zadečkem, což byl jednoznačně orgasmus. A to pořádný. Nemyslela jsem si, že by ho před Petrem předstírala. Byl skutečný.

Petr si pevně přitáhl martininy boky, když dokončila orgasmus, a padla dopředu na lokty. Několikrát do ní prudce přirazil a začal do ní stříkat. Pak Petr s mlasknutím vytáhl svůj penis z její kundy, položil jí ho na záda a nechal zbytky svého své spermatu stékat na její kůži.

Martina se s pláčem zhroutila na stůl. Petr si klidně natáhl kalhoty. Řekl: "Tomáši, tvoje žena umí dobře šukat. Jsi šťastný chlap. Začínáme dobře!"

"Dobrý začátek?" Zeptal jsem se.

"Jasně," řekl Petr. "Snad sis nemyslel, že to bude vše? Máme pár dnů, než se vše vyúčtuje. Ale neboj se. Jsme na dobré cestě. Teď mám schůzku, takže Martino, ty už můžeš jít domů, a Tomáši, ty máš určitě nějakou práci."

S tím se Martina narovnala a já i můj šéf jsme sledovali, jak si papírovým kapesníčkem začala utírat kapky petrova semene z kundy, ze zad a zadku, jak si vyhrnuje růžové kalhotky a modré džíny, pak si stáhne bílé košíčky podprsenky zpátky přes prsa a stáhne si tílko přes podprsenku. Otřela si slzy z tváře a Petr nám otevřel dveře do kanceláře, já jsem šel ke svému stolu a Martina zamířila k autu.
pajda1
Příspěvky: 204
Registrován: pon 05. zář 2016 23:16:20
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Šéf

Příspěvek od pajda1 »

Tak to je bomba, úžasná povídka, pokud má pokračování prosím pokračuj.
kohout50
Příspěvky: 2600
Registrován: úte 06. zář 2016 9:44:12
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsme pár,on kanda,ona nechce ani slyšet
Bydliště: Náchod

Re: Šéf

Příspěvek od kohout50 »

Paráda, nádherně napsané. Pokračuj
Airman
Příspěvky: 131
Registrován: sob 23. bře 2019 16:58:45
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Jsem bull, hledam par
Bydliště: Brno

Re: Šéf

Příspěvek od Airman »

Prosím jen o skloňování. Martinu, nikoliv MARTINA.
Pepsi
Příspěvky: 137
Registrován: ned 27. led 2019 13:13:12
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Šéf

Příspěvek od Pepsi »

Tak toto ma dosť silný potenciál. Dúfam, že to v najlepšom neuseknes.
vlado1974
Příspěvky: 48
Registrován: čtv 24. zář 2015 16:49:14
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1056

Re: Šéf

Příspěvek od vlado1974 »

Povidka je super jen doufam ze to bude dopsano az do konce ne jako povidka Spolecnice.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: 96tom, Anancelonar, bobkobb, glim, lukas5-5, ota65 a 203 hostů