Mám úžasnou ženu

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Longhorn
Příspěvky: 3
Registrován: pon 27. úno 2017 12:50:51
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Mám úžasnou ženu

Příspěvek od Longhorn »

Mám úžasnou ženu. Že mě vzrušují neobvyklé věci, věděla téměř od samého počátku našeho vztahu. Nijak jsem se tím před ní netajil. Markéta mé specifické koníčky jako problém neviděla. Ačkoliv by ji to samotnou asi nenapadlo, poměrně záhy začala oceňovat výhody tolerantního, ale velmi intimního vztahu, založeného na důvěře a otevřenosti. Když jsme se poznali, měla už zkušenosti s několika kluky, nicméně ukázalo se, že možnost poznávat další muže jí vyhovuje a zážitků čas od času přibývalo. A to, že mi o tom může doma vyprávět, byl vlastně další bonus navíc.

Když jsme se vzali a narodilo se nám dítě, vymýšlení nových dobrodružství ustoupilo rodičovským povinnostem a rutině běžných dní. Markétě jsem nabídl, že si samozřejmě mateřskou dovolenou může zpestřit dle libosti a také jsem si to při našem milování často a barvitě představoval. Cítil jsem ale, že mé představy tentokrát nedopadají na úrodnou půdu a k jejich realizaci se neschyluje.

Často jsem brouzdával po Amatérech, aniž bych hledal něco konkrétního. Spíš jen tak pro inspiraci. Markéta to věděla. Profil jsme měli společný a nebylo to žádné tajemství. Až jednou, při pročítání inzerátů, jsem zbystřil. Pár z našeho města hledal muže se submisivními sklony jako diváka jejich milostných hrátek. Zázemí prý k dispozici. Moc dalších informací k dispozici nebylo, ale měli dvě galerie fotek. Jedna z ložnice a druhá z kuchyně a z obýváku. Kouření, zásun zezadu i zepředu, prsty uvnitř, sperma na bříšku i na zadečku. V posteli, na stole, na gauči, u okna i u kuchyňské linky. Obličeje vidět nebyly.

Ona postavou i věkem velmi podobná Markétě. Štíhlá, ještě před třicítkou, moc hezká. Dole vyholená. Markéta úpravu klínu střídá. Nejčastěji nosí pěstěnou zahrádku nebo širší proužek. Čas od času se také vyholí do hladka, a to střídání a změny mě na ní baví a líbí se mi. Jen vlasy měla slečna na fotkách světlejší a delší, než je nosí Markéta. On nebyl žádný hubeňour, ale ani nebyl tlustý. Asi o trochu vyšší a o pár let starší než já. Tedy něco těsně před čtyřicítkou.

Trošku mě mrzelo, že na fotkách bylo vidět víc z něho než z ní, ale člověk nemůže chtít všechno hned. Oba se zdáli sympatičtí.

„Kdo nikomu nenapíše, nic nevyzkouší,“ řekl jsem si a odepsal jim, že mě jejich inzerát zaujal, pár slov o sobě a svých představách, přiložil fotku a k tomu pár dotazů na jejich očekávání. Že by mě nějaký cizí pár nechal dívat, jak se spolu miluje, mě dost vzrušovalo. Nezbývalo než počkat na odpověď.

Ta pár dní nepřišla, až jsem si už říkal, že jsem nezaujal. Nakonec se však vzkaz ve schránce objevil a já si mohl přečíst, že jsem je také zaujal a že pokud mám chuť své představy realizovat, nic by tomu v zásadě nemělo bránit. Psal mi on - muž z fotek.

Vyměnili jsme si pár vzkazů a upřesnili detaily. Jim by se líbilo, kdybych byl s nimi v ložnici a úplně nahý je sledoval, jak se líbají, vysvlékají, mazlí a nakonec jak se spolu milují. Rádi by prý viděli moje stojící péro a pozorovali, jak se mi to líbí. Byli by rádi, kdybych si to však neudělal, dokud neskončí a pak by se vidělo, jak by vše pokračovalo. Podle nálady, situace a vzájemné chemie. Milovat se spolu ve trojce sice nechtěli, ale nevylučovali, že by mi to slečna mohla potom pomoct udělat rukou nebo možná i pusou. To jsem rozhodně neměl v plánu odmítnout. Nejsou prý manželé, ale milenci a každý z nich má svého partnera. Spolu se ale už prý nějaký čas schází a rádi by si sex trochu okořenili a posunuli na vyšší úroveň.

Markétě jsem se přiznal, že jsem na netu narazil na pár, se kterým se zdá, že by mohlo být reálné se setkat. Chtěla se podívat na jejich fotky a ptala se na to, co jsme si spolu psali. Ukázal jsem jí jejich fotky i profil a ve zkratce popsal, o čem jsme si psali. Markéta pár pochválila, případné setkání mi odsouhlasila a posvětila, ale dál se o ně hlouběji nezajímala. To mě trochu mrzelo, ale respektoval jsem to.

Zbývalo tak už jen domluvit si termín setkání. Ten jsme domlouvali déle, než vše ostatní. Pořád jsme nemohli najít společný volný večer. Přece jen u mě i u nich měl soukromý život přednost a takovéto experimenty jej neměly narušit.

Až po několika týdnech měla Markéta v plánu strávit noc u své sestry a měly připravovat nějakou oslavu kamarádce. Malýho si chtěla vzít s sebou a já tak měl být na celou noc slaměným vdovcem. Markétě jsem to neříkal, ale takovou příležitost nešlo nevyužít. Potvrdili mi, že i jim se termín hodí a že se na mě už moc těší. A já se ve skrytu duše nemohl dočkat.

Rande jsme si domluvili k večeru v centru města na zahrádce restaurace blízko bytu, který měl pár k dispozici. V plánu bylo krátké seznámení, drink na kuráž a na uvolnění a pokud bude všechno klapat, přesun do bytu.

V den s velkým D Markéta s malým odešli už po obědě a já se nemohl dočkat večera. Zakázal jsem si masturbovat, aby byl večerní zážitek o to intenzivnější. Když jsem si nervózní ještě jednou prohlížel profil páru na Amatérech, všiml jsem si, že přibyla nová galerie fotek. Úplně aktuální. Zase stejný byt, stejné prostředí, tentokrát sex v ložnici a popisek, že večer pár čeká lechtivé dobrodružství, na které se těší tak, že se už nemohli dočkat a museli na to vlítnout už s předstihem. Bylo evidentní, že se mnou tedy počítají, což se mi líbilo o to víc.

Zbývalo deset minut do domluveného času a já už usedal ke stolu na zahrádce v centru města. Nervózních deset minut uteklo jako voda, když ke mně přistoupil sympatický muž a podával mi ruku. „Michal?“ „Já jsem Robin, Markétu asi trochu znáš.“ Ta věta mě dost zmátla. Otočil jsem se na slečnu, která zatím stála mimo můj zorný úhel a krve by se ve mně nedořezal. Stála tam Markéta a usmívala se na mě. Moje Markéta! Podala mi ruku, políbila mě na tvář, jako bychom se zrovna skutečně seznamovali. „Ahoj miláčku, připravili jsme Ti takové malé překvapení. Sedni si a všechno ti vysvětlíme“.

Zmatený a v šoku jsem se posadil zpátky ke stolu a Markéta si s Robinem sedli vedle sebe naproti mě. Srdce mi bušilo až někde v krku a žaludek se rozhoupal jako na lodi. Zároveň jsem byl ale zvědavý, co se tady vlastně děje.

„Víš, Míšo,“ začala Markéta, „moc dobře vím, co se ti líbí a taky vím, že jsme tyhle tvé touhy v poslední době zanedbávali. Věděla jsem, že hledáš na Amatérech povyražení jinde a tak mě napadl tenhle ďábelský plán. Založila jsem si vlastní profil a po nějakém čase objevila tady Robina, který hledal nevšední zážitky. S mým návrhem v podstatě bez rozmýšlení souhlasil.“ Markéta se na mě plaše usmála, podívala se na Robina a chytla ho za ruku. Srdce i žaludek mi poskočily ještě o něco výš. „No a jak to dopadlo, to jsi viděl v našich galeriích. Už se nějakou dobu scházíme, abychom tě měli na co nalákat. A naše past sklapla, když jsi nám odpověděl na náš inzerát, určený jenom a pouze pro tebe. Jak tě znám, věděla jsem, že jej nemůžeš přehlídnout.“ Markéta se na mě pobaveně usmála a spiklenecky na mě mrkla.

Asi jsem se tvářil pořád ještě dost nechápavě, protože hned dodala: „Vždycky jsi říkal, že chceš naživo vidět, jak šukám s někým jiným…a my ti to dneska ukážeme.“

Cítil jsem, že v rozkroku začínám mít nějak těsno.

„Samozřejmě můžeš říct ne a kdykoliv to zastavit. Ale věřím, že to teď nepokazíš, dohraješ to s námi až do konce a všichni si to užijeme.“

Markéta i Robin se na mě zvědavě dívali a čekali, jak se rozhodnu. Všechna ta kolečka v hlavě mi zapadla konečně na své místo a mě to všechno docvaklo. Markéta měla na sobě lodičky, džíny, černé tílko a nenápadnou paruku. Znal jsem ji spíš ve sportovním oblečení a moc se mi tak líbila. Ale tohle bylo fakt sexy. Celá ta situace byla neuvěřitelná. Došlo mi, že moje žena sedí přede mnou se svým milencem. Že už několik týdnů koukám na netu na fotky, jak s ním šuká, aniž bych to tušil. Že mi nic nenaznačila ani když jsem jí její vlastní fotky ukazoval. Že jsem ani na jedné fotce neviděl, že by použili kondom. A taky že už za sebou dneska minimálně jedno číslo mají.

Pochopil jsem, že mi Markéta právě plní jeden z mých největších snů a že kostky byly vrženy už dávno. I kdybych to teď zastavil, těch několik posledních týdnů už se prostě stalo a ty zpátky nevezmu, ani kdybych tisíckrát chtěl. Potvora. Jak já ji miluju.

„No…tak něco takovýho zastavovat fakt nehodlám,“ Celej svět se motal a vířil kolem. Točila se mi trochu hlava a okolí jsem už vůbec nevnímal.

Markéta se rozzářila a bylo vidět, že se jí ulevilo. Radostí se přitulila k Robinovi, vzala ho znova za ruku a políbila ho na rty. Robin polibek Markétě opětoval a bylo vidět, jak se jejich jazyky dotkly. V tu chvíli jsem si pomyslel, že erekce se už nikdy nezbavím.

„Tak abychom si dali něco ostřejšího na uvolnění a na kuráž, co?“ Pronesl pobaveně Robin a objednal všem nějaký silný karibský rum. Ale popravdě, i kdyby objednal lahev tuzemáku, bylo by mi to v tuhle chvíli asi jedno.

„A to jsem byl za celou dobu jedinej, kdo vám na ten inzerát odpověděl?“ Naivně jsem se divil.

„No, to ani náhodou. Odpovědí byly desítky. Jenom jejich promazáváním strávil Robin spoustu času.“ Vyvedla mě Markéta z omylu. „Dva, co se nám líbili, jsme si nechali do zásoby, ale to probereme v klidu někdy později.“ Mrkla na mě Markéta. „Teď je důležitý, že ses nám ozval ty.“ Atmosféra se postupně uvolňovala, stejně jako i my všichni. Přinesli nám objednané pití a Robin navrhl připít si na dnešní netradiční večer. Nic lepšího nás nikoho nenapadlo.

„Tak všichni se těšíme, nevidím důvod, proč to protahovat,“ Robin se usmál. „Byt máme k dispozici tady kousek na ulici, tak se můžeme rovnou přesunout.“ Nikdo neprotestoval. Jen jsme se shodli, že na kuráž to chce ještě jednu rundu. Objednali jsme a s vypitím jsme nijak neotáleli. Šel jsem dovnitř zaplatit a když jsem vycházel ven, už na mě čekali Markéta a Robin ruku v ruce. To byl zvláštní pocit, vidět to vše takto naživo. A to měl být jen pouhý začátek. Předehra. Ticho před bouří. Ale rum otupil hrany veškerým obavám a pochybnostem.


Zašli jsme do blízkého vchodu a po schodech vyšli až do posledního patra, kde byl v nástavbě hezký moderní byt. Sotva za námi klaply dveře, Markéta shodila lodičky a odběhla bosky do obýváku, který jsem poznával z fotek. Posadila se na pohodlný velký gauč a mrkla na nás. Evidentně jsem nebyl jediný, komu rum zvláčněl pohyby. S Robinem jsme se ještě vyzouvali. Když jsme přišli za Markétou, Robin se posadil vedle ní.

„Vysleč se!“ Od Markéty to znělo skoro panovačně, to jsem u ní moc neznal. Zřejmě jsem zaváhal, protože dodala: „Všechno, co bylo v inzerátu platí. Chceme tě vidět úplně nahýho. Dneska jsi tu jen na čumendu, se sexem ve třech nepočítej. Až si zašukáme s Robinem, rozhodneme se, co s tebou.“

Nebyl to od Markéty návrh, ale prosté oznámení skutečnosti. Nedalo se proti tomu moc co namítat. Přetáhl jsem si přes hlavu tričko, shodil ponožky a sundal kalhoty. Pod boxerkama se mi viditelně napínal stožár.

„Do naha, lásko!“

Vyslékl jsem si tedy i poslední kus oblečení a stál před Robinem a Markétou úplně nahý, se ztopořeným pérem. Robin byl ještě oblečený úplně a Markéta byla bosá, jinak si taky nesundala zatím nic. Vstala z gauče a přišla ke mně blíž. V ruce se jí najednou objevila, ani nevím jak, železná policejní pouta.

„My víme, že budeš hodnej, ale naše šukání se může protáhnout a byli bychom fakt neradi, kdybys byl první z náš tří, kdo se udělá. Takže si to trošku pojistíme. Dej ruce za záda!“

Beze slova jsem poslechl a cítil, jak mi na obou zápěstích pouta zaklapla. Ani jsem se nesnažil vykroutit. Markéta se na mě z boku přitulila. To byl náš první fyzický kontakt od pusy na přivítanou na zahrádce dole. Rukou mi pohladila penis a párkrát mi přetáhla předkožku přes žalud.

„Máš hezký péro, ale dneska ho do mě nezasuneš. Škoda, že?“ Ušklíbla se, mrcha.

Pak se ke mně nahnula a rychle, ale důrazně mě políbila na rty. Dokonce jsem ucítil i náznak jazyka, ale když jsem jí chtěl polibek opětovat, už byla její pusa pryč. Jemně mě přinutila klesnout a posadit se na sedací pytel naproti gauči. „Odsud budeš mít nerušený výhled. A nic neříkej, nebo ti nasadíme roubík!“ Mlčky jsem přikývl. V puse i v krku jsem měl úplně sucho.

Přišla k sedícímu Robinovi, ohnula se, chytila jej zezadu za hlavu a pomalu mu strčila jazyk do pusy. Líbali se zpočátku pomalu, ale postupně vášnivěji a vášnivěji. Bylo vidět, jak se jim oběma zrychlil dech. Markéta zašátrala rukou a nahmatala Robinův pásek od kalhot, který začala rozepínat. Robin na oplátku přetáhl Markétě tílko přes hlavu a rovnou jí rozepl a sundal podprsenku. Mazlili se, Robin Markétě líbal prsa a její ploché, pevné bříško, sál bradavky, jemně kousal do krku. Markéta Robinovi vše oplácela. Robinovo tričko, stejně jako kalhoty a ponožky skončily zahozené na zemi.

Řada přišla na Markétu. Robin jí stáhl jeansy a Markéta sama si nedočkavě stáhla kalhotky a ocitla se tak před Robinem úplně nahá. A já ji u toho viděl. Markéta mi můj pohled opětovala, udělala dva kroky ke mně, sáhla si prstem mezi nohy a tím samým prstem mi přejela po špičce nosu. Měla jej úplně mokrý, strčila mi ho do pusy abych mohl její vlhkost ochutnat. Rád jsem jí prst očistil jazykem, chutnala báječně.

„A nepoužíváme kondom. Ale toho sis už asi všiml, co?“ Dívala se mi do očí. „Chtěli jsme, aby fotky pro tebe vypadali autenticky a abys neměl asi stín podezření. Tak s tím ani už nebudeme začínat. Doufám, že ti to nevadí.“ Ta poslední věta nebyla otázka.

Markéta se otočila a přešla k Robinovi, který stál u gauče jen v trenkách. Nebyl jsem jediný s kamenným pérem v místnosti. Rukou vytáhla Markéta Robinovo péro z trenek ven. Při pohledu na ty dva jsem musel uznat, že Markéta má opravdu vkus a evidentně i štěstí. Robin byl pěknej kus s pěkným pérem. Ještě jednou se na mě podívala, sjela mi pohledem mezi nohy a bylo zřejmé, že ji pohled uspokojil. Pořád jsem byl velmi pozitivně naladěný.

Markéta obrátila pohled Robinovi do očí. „Už se nemůžu dočkat, až ho do mě zase strčíš.“ S tím si před Robina klekla, bokem ke mně. Olízla Robinovi nejdřív žalud, pak mu jazykem sjela od koulí až po uzdičku a nakonec si ho strčila do pusy celého a kouřila. Chvíli pomalu a hluboko, chvíli rychleji. Myslel jsem, že můj pták vybuchne. Strašně jsem si ho chtěl vzít do ruky a pár tahama ze sebe všechno vystříkat. Ale nešlo to, pouta držela pevně.

Markéta se u Robinova kouření ale dlouho nezdržovala. Přestala, dala Robinovi pusu na špičku žaludu, lehla si na gauč, roztáhla nohy a nedočkavě se po Robinovi podívala. Ten nezaváhal, přiklekl a jazykem se zabořil Markétě mezi nohy. Podrobnosti jsem ze svého úhlu neviděl, ale jednak vím, jak to má Markéta ráda a jednak mi její sténání, svíjení se a kousání do rtů nedalo možnost zapochybovat o tom, jak se jí to líbí. Robin přidal k dráždění i prsty a evidentně je Markétě musel strčit přesně na správné místo. „Proboha, kolikrát už spolu takhle šukali?,“ napadlo mě. Byli už fakt sehraní.

Markéta se prohla, přitáhla nohy, chytila Robina za hlavu a já jsem se poprvé díval jak se udělala s jiným chlapem. „Pojď, Robi, jo joo, takhle, jooo…!“ A pak už jen krátká chvíle uvolnění. Jakmile se Markétě zklidnil dech, otevřela oči.

„Strč mi ho tam, na co čekáš?“ Bylo to něco mezi úpěnlivou prosbou a nekompromisním příkazem. Robina to zjevně nepřekvapilo, přilehl si mezi Markétiny roztažené nohy, bylo vidět, že si rukou našel správnou cestičku a pomalu, ale důrazně zajel dovnitř. S kondomem se opravdu nezdržovali. Markéta vzdychla a myslím, že od té chvíle moji přítomnost už neměla moc šanci vnímat. A já zase nevnímal nic jiného, než Markétu a Robinovo péro, jak do ní zajíždí až po koule. Měl jsem na to parádní výhled.

Robin šukal Markétu spíš pomalu, ale o to intenzivněji. Zajížděl do ní hluboko, co jen to šlo a pak ptáka vytahoval tak, že jsem skoro mohl vidět jeho žalud. Zrychloval jen občas a na chvíli. U toho se spolu líbali, Markéta jezdila rukama po Robinově pažích a těle, jako by se ho nemohla nabažit. Občas zajela na prsa a dráždila Robinovi bradavky. A u toho si to užívala, mezi polibky vzdychala a kroutila se.

Až si Robin této polohy užil dost, z Markéty ho vytáhl a otočil si ji na všechny čtyři tak, aby byla obličejem natočená trochu ke mně a v jejím píchání pokračoval. S Markétou jsme se tak na sebe mohli dívat a viděl jsem jí do očí, ale nebylo mi to nic platné. Nedívala se ne mě.
„Líbí se ti, když tě píchám před tvým mužem?“
„Jo!“ Robin chytil Markétu za vlasy a přitáhl jí hlavu dozadu.
„Celou větou, děvko!“
„Jo, libí se mi že mě pícháš jen tak před mým mužem.“ Přerušovaně ze sebe Markéta vysoukala. „Líbí se mi, že se na nás dívá a všechno to vidí.“ „Líbí se mi, že vidí, jak jsem mokrá, když mě pícháš.“ Bože, hlavně pokračuj a nepřestávej!“
„Jsi děvka?“
„Jo, jsem děvka, Robine. Jsem tvoje děvka a moc se mi to líbí. Roztáhnu ti nohy, kdykoliv si řekneš, kdykoliv budeš chtít.“
„I když ti to tvůj muž zakáže?“
„Když mi to zakáže, tak se to jen nedozví…“ Poslední slova utlumil polštář gauče, do kterého zabořila obličej i prsty. Pak už se sebe vydala jen tlumený výkřik. Podruhé jsem viděl, jak se přede mnou udělala. Robin ji píchat nepřestal, jen zvolnil tempo a místo tahání za vlasy jí hladil po zadku.

To, co říkala těsně předtím, než se udělala mě trochu zaskočilo. Nevěděl jsem, jak moc to Markéta v tu chvíli myslí vážně, ale uvědomil jsem si, že to pod kontrolou rozhodně nemám a skutečně to závisí jen na jejím rozhodnutí. Aspoň jsem věděl, na čem jsem. Musím se ale přiznat, že mi to nevadilo. Naopak. Chtěl jsem, aby Markéta s Robinem šoustala až do konce světa, aby s ním prováděla všechny perverznosti, co kdy chtěla s chlapem zkusit. Přál jsem si, aby to nikdy neskončilo. A strašně jsem se chtěl udělat.
„Kam ti to mám nastříkat?“
„Do pusy, prosím. Chci to spolknout.“
„Tak pojď!“
Markéta se vysmekla a klekla si před gauč k Robinovi, který se pohodlně opřel a nechal péro čnít do prostoru. Markéta se ně něj vrhla pusou. Detaily jsem neviděl, Markéta byla ke mně zády. Viděl jsem jen, jak se její hlava pohybuje v Robinově klíně nahoru a dolů a co to dělá s Robinem. Ten zrychleně dýchal, vzdychal a netrvalo dlouho a bylo vidět, jak se napjal, chytil Markétu za hlavu a evidentně jí celou svoji dávku vystříkal do pusy.

Chvíli tak zůstali. Markéta zřejmě chtěla, aby ani kapka nepřišla nazmar. Pak Robinův penis krátce očistila, slízla ze žaludu poslední zbyteček spermatu a zvedla se. Otočila se ke mě, bezeslova přistoupila blíž a pevně mě chytla za hlavu, abych nemohl uhnout. Pak se naše rty setkali. opatrně je pootevřela a pak mi strčila jazyk až do krku. Ten jazyk, kterým před chvílí dráždila cizího chlapa až k výstřiku, ten jazyk, kterým mu očistila péro a ten jazyk, který právě teď přede mnou ochutnal cizí sperma. Měl jsem obavy, kolik jí ho v puse zůstalo, ale musela ho asi fakt všechno spolknout. V puse a na jazyku jí zůstala po Robinově mrdce jen chuť. Chutnalo to zvláštně, nezvykle. Ale v tu chvíli jsem ji líbal vášnivě, hluboko a jako smyslů zbavený. Trvalo to dlouho, než mi pustila hlavu a uvolněně se mi podívala do očí.
„No, tak jsi to viděl. Líbilo se ti to?“ Jen jsem přikývl hlavou. Jako jediný v místnosti jsem se ještě neudělal a péro mi pořád ještě stálo jako stožár.

„Máme pro tebe s Robinem dneska ještě takové překvapení, jako třešničku na dortu.“ Vypadala roztomile a rozpustile, když mi to říkala.
„Dneska jsi tu byl fakt jen na čumendu. Přesně tak, jak jsme psali v inzerátu. Nebudeš se mnou spát a ani ti to neudělám. A nesmíš si to tady udělat ani ty sám. Oblečeš se a pojedeš domů. Doma na mě počkáš. Já strávím zbytek večera s Robinem, asi se spolu ještě vyspíme a pak zítra dopoledne přijedu za tebou. Malej je u ségry a přiveze ho až k večeru, tak budeme mít zítra dost času, abych ti popovídala, co se všechno dělo a abys mi mohl ukázat, jak moc se ti to dneska líbilo.“ Inu, když hra, tak hra až do konce. Moc protestovat nešlo, ačkoliv jsem měl koule k prasknutí. To ponížení mě vzrušovalo a celý dnešní zážitek ještě umocňovalo.
„Ještě než odjedeš, můžeš si mě umýt, jestli chceš.“
„Rád“
„A budeš hodnej? Nebudeš si ho honit? Slibuješ“
„Slibuju“ Nejpevnější ploty jsou ty, které si postavíme ve vlastní hlavě, napadlo mě v tu chvíli rčení klasika.
„Já vím, že budeš hodnej“ Markéta otočila hlavu na Robina, který se mezitím s uspokojeným výrazem pohodlně rozvalil na gauči. „Jdeme mě umejt.“ suše oznámila.
„Ale žádný šukání!“ přitakal Robin uvolněně. Markéta jen přikývla, ať se nebojí.

V koupelně jsme toho moc nenamluvili. Markéta se na mě usmívala a já na ni vlastně taky. Jako měsíček na hnoji. Užíval jsem si možnost dotýkat se jejího horkého, právě opíchaného nádherného těla. Namočil, namydlil a opláchl jsem jí je celé. Prsa, krk, bříško, zadeček i nohy. Když jsem jí chtěl zajet rukou do klína, zaváhal jsem a tázavě jsem se na Markétu podíval. Přikývla a dodala:
„Ale opatrně, jsem tam teď bolavá.“
Bolavá byla možná taky, ale především byla ještě pořád úplně mokrá a dírku měla roztaženou, že mi do ní prsty zajely samy. Nebylo se čemu divit. Opatrně jsem z ní smyl odér potu cizího chlapa i její vlastní, spolu s posledními zbytečky památky jejich milostného aktu. Osušil ji do ručníku a společně jsme se nazí vrátili do obýváku s gaučem. Penis mi stál pořád ještě v pozoru.

„Původně jsme ti s Robinem na zbytek noci ještě chtěli nasadit na ocas klícku, ale vidím, že bychom ti ho do ní stejně teď nenacpali. Tak jeď, ale honit můžeš až doma. Ať ti zbudou síly i na zítra! Uvidíme se dopoledne.“

Oblékl jsem se a při posledním otočení u dveří jsem viděl Markétu, jak stojí nahá v objetí s nahým Robinem, kterému viselo povadlé, ale rozhodně ne scvrklé péro. Nevypadalo to, že by se už pro dnešek chystali končit. Oba se usmívali a Markéta mi na rozloučenou zamávala.

Cestu domů si moc nepamatuju. Byl jsem jako ve snu a okolí moc nevnímal. Zároveň ale vím, že se mi zdála jako nejdelší cesta domů z města, jakou jsem kdy zažil.

Oblečení šlo zase dolů hned, jak jsem za sebou doma zavřel dveře. První, druhý i třetí orgasmus přišel v zápětí. Napětí trochu povolilo, ale přestat myslet na to, co jsem dneska prožil a co asi zrovna dělá Markéta se mi nepodařilo. Šel jsem si lehnout, ale usnout se mi moc nedařilo. Ani na čtení knihy jsem se nemohl soustředit. Než jsem skutečně usnul, musel jsem si to udělat ještě dvakrát. Ještěže existuje kokosovej olej, jinak bych ho měl asi už odřenýho. Ale ani tak nebyl spánek nic moc, často jsem se převaloval a budil a kontroloval telefon. V průběhu noci jsem na něm skutečně objevil zprávu. Od Markéty. Byla to jen fotka bez vzkazu a bylo z ní zřejmé, že Markéta s Robinem vyčerpáním ještě rozhodně neusli.

Téměř probdělá noc se projevila ráno. Přispal jsem si a když mě probudilo zarachocení klíčů v zámku, telefon hlásil deset hodin dopoledne.
Markétina rozčepýřená hlava nakoukla do ložnice. Dneska už byla bez paruky.
„Spíš?“ usmála se.
„Už ne.“
„Tak jsem doma.“
„To vidím? Ošukaná?“
„Jo… naposledy dneska ráno. Těsně před odchodem, takže jsem se už po tom nestihla ani umýt a jela jsem rovnou za tebou. Mám se jít osprchovat teď?“
„Opovaž se! Pojď rovnou za mnou!“
Pomalu se vydala směrem k posteli a u toho si začala sundávat oblečení.
„Miluju tě.“
„Taky tě miluju. A děkuju.“
Mám úžasnou ženu.
port
Příspěvky: 32
Registrován: ned 28. pro 2014 5:18:31

Re: Mám úžasnou ženu

Příspěvek od port »

Opravdu úžasná! Skvěle napsáno!
hertz2
Příspěvky: 98
Registrován: stř 21. led 2015 22:53:50

Re: Mám úžasnou ženu

Příspěvek od hertz2 »

Paráda! Dobře se to čte. Díky.
vinklar
Příspěvky: 1513
Registrován: ned 21. srp 2016 12:16:52
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Mám úžasnou ženu

Příspěvek od vinklar »

No to je pecka 👍
Otroque
Příspěvky: 93
Registrován: stř 18. bře 2015 22:23:10
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=222

Re: Mám úžasnou ženu

Příspěvek od Otroque »

luxusni...a inteligentni...zadne honimirske manyry...ale skoro realita...navic dneska mam pocit, ze tyhle fantazie uz mnoho paru resi celkem v pohode...a nejsou prekvapeni tim, ze manzel chce zazit submisivni roli vuci partnerce i jejimu milenci...jsem zvedav jak se psychologie teto trojice bude dale vyvijet...jinak supr...diky
miki44
Příspěvky: 114
Registrován: úte 02. zář 2014 13:08:48
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: muž hledající partnerku

Re: Mám úžasnou ženu

Příspěvek od miki44 »

Opravdu nádherné čtení díky
drnox
Příspěvky: 25
Registrován: sob 23. srp 2014 9:44:03

Re: Mám úžasnou ženu

Příspěvek od drnox »

Moc povedená a čtivě napsaná povídka.Autor má talent!
++cuckoldkarel++
Příspěvky: 97
Registrován: sob 31. pro 2016 9:35:42
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Mám úžasnou ženu

Příspěvek od ++cuckoldkarel++ »

Dobreee.,👍Klidne by to mohlo pokracovat kdyby se autorovi chtelo?😃
taylor17
Příspěvky: 71
Registrován: stř 03. pro 2014 19:35:48
Pár slov o nás: Zkušenosti již mám a rád bych našel po delší době fajn rozumný pár z Novojičínska a okolí či Prahy.

Re: Mám úžasnou ženu

Příspěvek od taylor17 »

Po dlouhé době něco, co je kvalitně napsáno, má zápletku i náboj. Těším se na pokračování.
kandal
Příspěvky: 153
Registrován: čtv 02. dub 2015 1:21:14
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Mám úžasnou ženu

Příspěvek od kandal »

Skvělá povídka, vzrušující a přesto velmi realistická. Tedy předpokládádám, že je to jen povídka. Bude mít pokračování?
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google [Bot], Mozna, Palindrom a 192 hostů