Povídka Manželka a rande...

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
kohout50
Příspěvky: 2600
Registrován: úte 06. zář 2016 9:44:12
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsme pár,on kanda,ona nechce ani slyšet
Bydliště: Náchod

Re: Povídka Manželka a rande...

Příspěvek od kohout50 »

Paráda, nádherně napsané. Krásně se to čte. Pokračuj a nenech nás dlouho čekat hihi
Pepsi
Příspěvky: 137
Registrován: ned 27. led 2019 13:13:12
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Povídka Manželka a rande...

Příspěvek od Pepsi »

Nesklamal si opäť super !!!!!
Uživatelský avatar
uzsparohy
Příspěvky: 685
Registrován: ned 05. kvě 2019 14:09:42
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1713

Re: Povídka Manželka a rande...

Příspěvek od uzsparohy »

Sedím ve vlastní ložnici a nechápu, co se to vlastně děje, moje krásná manželka jen v pyžamu v ruce mobil do kterého občas cosi s jistou dávkou nervozity datluje.

Uvelebila se v vlasy do culíku a jen tak se na mě podívala, snad by si nežárlil, Petr je jen “fajn chlap” řekla zvláštním tónem v hlase a znovu zabořila nos s svoje rychlé prsty k mobilu.

A co támhle to, ukázala na krabičku s malou plastovou klecí, natáhla prst jak paní účitelka v první třídě. S rozpaky jsem se na Lenku podíval, ale nakonec jsem se zvedl, nerad,ale zvedl.

Beru do ruku pro mě do ted neznámé “zařízení”, toto že si mám nasunout na penis, říkám rozmrzele, ale neodradí mě to a beru oba kousky plastu a s divným pocitem jdu do koupelny. Penis jako by věděl, co ho čeká a najednou, když to nepotřebuju stojí jak kůl. Ted stojíš jo, říkám mu rozmrzele a chvilku uvažuji, že bych šel potěšit Lenku, že jsem momentálně “připraven”.

Ale moje zvědavost je velká a proto trpělivě čekám až penis klesne, zase tak dlouho to netrvalo…

Nešikovně, ale přece postupně se mi povedlo nasadit obě části plastového vězení pro mé pánské nářadí. Nasazeno, říkám si s jistým pocitem vítěze. Cítím úplně nový pocit, penis jako by najednou omládl a toužil být velký pevný a schopen uspokojit Lenku. Ale má smůlu, pevný plast mu nedává žádnou šanci. Plast a zámek zaručují, že teď můžu vše možné,ale na sex můžu zapomenout, cítím se zvláštně, pocit naštvanosti i zvědavosti, co vše se mnou tahle hračka udělá.

Natáhl jsem si trenky beru klíček a s jistou nejistotou se vracím do ložnice. Lenka leží na boku a chvilku dělá jako by nic, po několika minutách jen pípne, tak ukaž tu hračku Davide!

Pomalu se zvednu a jdu k její straně postele, Lenka se znovu divá s pohledem paní učitelky a já se poprvé ukazuji vlastní manželce s penisem pod zámkem.

Pousmála se skoro vyprska - no vešel se ti tam, rýpla si a podala mi ruku. Klíček? Trochu mě to zaskočilo, protože do teď jsem to spíše bral jako modní přehlídku, která rychle skončí, ale zdá se, že se pletu.

Lenka položila klíč jak by nic na noční stolek a dál se věnuje mobilu. Stál jsem tam snad 5 minut jako trouba než mi došlo, že klíč zůstane v její moci a žádné odemknutí se dnes konat nebude.

Nakonec jsem si lehl na postel a zkoušel číst rozečtenou knihu, ale nešlo mi to, klec jsem začal docela cítit a hlavně, Lenka se stále pochychtávala nad vtipy Petra, teda alespon jsem doufal, že si vyměnují jen humorné smsky.

Nakonec jsem mrzutý usnul, Lenka se věnovala mobilu a já se nezmohl na nic, ale pomalu se dostavoval pocit, který jsem do té doby neznal, žárlivost nahazoval jiný pocit, spousta otázek, fakt chce moje manželka jiného? Fakt? Zrovna ona, nejcudnější z cudných? Třeba se mi to jen zdá, třeba si to jen namlouvám, nebo ne?

Každá taková myšlenka najednou způsobila mému tělu peklo i rozkoš, penis jak by se zbláznil a najednou chtěl sex za každou cenu, ale ne nemá šanci a mě to pomalu docházi a dostavil se pocit, který jsem do teď neznal, zvláštní pocit studu, ponížení i čehosi omamného!

V sobotu ráno jsem se probudil až jsem se lekl, ranní erekce, kterál….au zasténal jsem, Lenka se vedle mě zavrtěla jen povzdechla, ty toho naděláš. Zvedla se a odkráčela jako královna do kuchyně. Rozhlížím se na po ložnici a klíček nikde! Nikde! Ona to myslí vážně? Moje cudná stydlivá Lenka mi vzala klíček od….

Zvedl jsem se a šel za Lenkou do kuchyně, dáš si taky, zeptala se mě na kafe jako by nic, úplně obyčejně. No jo a no kde je klíček od….podívala se na mě s pohledem, k čemu ho jako potřebuji.

No říkal jsem si je sobota, a to přece …..Lenka se pousmála, no myslím že to tentokrát bez tech 5 ti minut vydržím řekla pichlavým hlasem, který jsem tentokrát vnímal velice intenzivně, Lenka umí být taková přímá pichlavá, ale tentokrát to bylo jako hřebík, který se mi ostře zapíchl do kůže.

Vezmeš mě dnes na nákupy, řekla najednou milým hlasem, i mě tak krásně pohladila, až se mi skoro dech zastavil, cítíl jsem její jemný dotek ruku a aniž jsem chtěl, okamžitě ze mě vyjel souhlas, ano lásko moc rád tě vezmu na nákupy…

Sám sebe jsem zaskočil, to přece vůbec nejsem já já a nákupy, mraky lidí, milion obchodů, ale ted, jako bych se snad i těšil, co to se mnou je říkám si u kávy a znovu znovu vidím Lenku jak sedí u stolu, nohy pod zadkem a jak pubertačka kouká do mobilu a culí se.

Tak jo, dopijeme a můžeme miláčku? Neodporoval jsem a převlékl se. Ano ta nová součást mého těla zůstala se mnou, penis se stále tisni v plastovém vězení, tělo si stále ne úplně zvyklo, takže ten pocit, jak to jen popsat….

Lenka byla přichystaná docela rychle, cestou k autu jen tak špitla stavíme se pro Ladu, nudí se doma.

Zarazil jsem se pro Ladu? Vyhrkl jsem a podíval se zmateně na manželku, ANO! Je to snad problém lásko? Zeptala se a pohladila mě po tváři, znovu se mě zmocnil nepopsatelný pocit který vyvolal jen drobný dotek o mojí ženy. Ne ne není koktám a jdu pro auto do garáže.

Zastavil jsem před vchodem, Lenka rychle nasedla a naše auto se vydalo směrem k bytu, kde s rodiči stále bydlí Lada.

Ta si dává s nástupem na čas, snad ještě leze z postele, říkám si, to není možné, to je tak složité se obout a jít do auta, chci se rozčílit, ale Lenka mě znovu pohladila, ale ted...položila ruku na můj klín, skoro se mi zastavilo srdce, přes jeansy se dotkla pevné plastové klece, která vězní můj penis!

Ne ne není to problém zakoktal jsem a pevně se chytil volantu, protože tlak, který jsem v tu chvilku pocítil, byl opravdu intenzivní.


Lada se konečně dostavila jako by nic, jako bych tam 30 minut nestál na blikačkách na zákazu parkování.

“Čau lidi jak je” pozdravila svým hlasem 19 snad ještě pubertální holky, když jsem se na ní podíval, skoro jsem se lekl sám sebe, jako by mi připadala najednou taková jiná, těžko popsat co to bylo za pocit, ale samotného mě to zmátlo, zaskočilo.

Lenka měla sukni ke kolenům a Lada, jako na potvoru moc hezké jeasny s neposlušným prádlem které neustále vykukovalo pod pupíkem který pro změnu vykukoval díky kratšímu tričku, takže Lada se neustále mile vrtěla a snad se i občas červenala, evidentně neodhadla, co vše tenhle oděv ukazuje světu. A já...když vidím obě dámy….co to se mnou je říkal jsem si do ted jsem si Lady jako ženy nevšiml, ale dnes….

Zaparkoval jsem v garážích zatím co moje “dámy” vzaly obchody útokem s tím že je doženu. Chvilku sedím sám v autě a najednou toužím si to sám udělat, najivně si myslím, že mi to plastové vězení dovolí, ale chyba lávky, plastové vězení plní svůj okol na jedničku a nic, nervózní, nadržený i zvláštně napnutý mířím do nákupního centra.

Dámy jsem dohnal v prodejně spodního prádla. Lenka mě pokárala kde jsem už trochu zdržovala u pokladny.

Dívám se na pult, Lenky volí eleganci a cudnost
https://erekce.guru/wp-content/uploads/ ... s-1564.jpg

Lada vlastně taky, jen samodržky jsou snad až provokativní
https://daniela-pradlo.s9.cdn-upgates.c ... 85c1b6.jpg


Chci platil nákup manželka,ale Lenka mě pokárá tak snad i za Ladu ne? Podíval jsem se se směrem k Ladě, která jak uslyšela že to platím já, svou kartu bleskurychle schovala v kabelce, trochu se za prádlo zastyděla a rychle schovala do přiložené igelitky.

Trochu mě zaskočila cena, dámy dnes nejsou z laciného kraje ale jako by mi to bylo najednou jedno, jako bych začal toužit po tom, aby byly krásné, Obě!


V dalším obchodě platím Lence
https://cdn.glara.cz/files/231131_.jpg

a Ladě

https://i.pinimg.com/736x/90/48/f1/9048 ... 0df1d0.jpg

Průvan v peněžence, ale nevadí říkám si. Cestou k marketu pro týdenní nákup slyším jak Lence pípne mobil...chvilku se culí a pak jako by nic mi řekne, lásko nakoupíš s Ladou, já si zajdu s Petrem na kávičku ju?!

Než jsem stačil reagovat Lada mi strká košík do ruky a já jen vidím jak moje manželka mizí v davu směrem ke kavárně...na RANDE!
Uživatelský avatar
uzsparohy
Příspěvky: 685
Registrován: ned 05. kvě 2019 14:09:42
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1713

Re: Povídka Manželka a rande...

Příspěvek od uzsparohy »

Borci snažím se nikam nepospíchat, snad to vedu správným směrem..
--ubozacek--
Příspěvky: 174
Registrován: ned 16. kvě 2021 21:13:06
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Ubohe tluste cune a panic

Re: Povídka Manželka a rande...

Příspěvek od --ubozacek-- »

Bomba
pavelhavel111
Příspěvky: 60
Registrován: pát 17. lis 2017 16:39:08
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Povídka Manželka a rande...

Příspěvek od pavelhavel111 »

Ano skvělé, žádné hrr na to
Pepsi
Příspěvky: 137
Registrován: ned 27. led 2019 13:13:12
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Povídka Manželka a rande...

Příspěvek od Pepsi »

Úplná paráda !!!! Dúfam ,že to v tom najlepšom neuseknes
hertz2
Příspěvky: 98
Registrován: stř 21. led 2015 22:53:50

Re: Povídka Manželka a rande...

Příspěvek od hertz2 »

Hodně dobré, líbí se mi to, těším se na pokračování a další vývoj.
Uživatelský avatar
uzsparohy
Příspěvky: 685
Registrován: ned 05. kvě 2019 14:09:42
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1713

Re: Povídka Manželka a rande...

Příspěvek od uzsparohy »

Pepsi píše: pon 07. čer 2021 9:50:49 Úplná paráda !!!! Dúfam ,že to v tom najlepšom neuseknes
Neboj jen ted mám pád dní hodně práce...
Uživatelský avatar
uzsparohy
Příspěvky: 685
Registrován: ned 05. kvě 2019 14:09:42
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1713

Re: Povídka Manželka a rande...

Příspěvek od uzsparohy »

Sviram nákupní košík a ještě chvilku koukám jako puk, Doslova a do písmene! Lada vedle mě stojí najednou tak nějak...jako by se z ní stala dáma. V hlavě mi najednou jede asi milion různých myšlenek penis v kleci se citelně probudil k životu až jsem to cítil víc jak bych chtěl.

Lenka zmizela v davu, moje vlastní manželka s panem Davidem na “kávičku”. Zbláznil jsem se nebo….ten pocit je vlastně neuvěřitelný jak ho jen popsat.

Z myšlenek mě vyruší Lada. Tak co? Čekáš na výstřel z Aurory než půjdem nakupovat nebo na co? Její hlas jak by si zahryzl do duše, ani nevím proč, vyjelo za mě “omlouvám se Lado” a vyrazili jsme na nákup.

Co Vám budu povídat, otrava, obvykle nákup řídí Lenka, přesně ví, kde co je, s ní je nákup na týden za 20 minut ale dnes. Lada ví kulový, kde co je, takže křižujeme market sem a tam. Vlastně se skoro nedokážu soustředit, myšlenka na Leknu s panem Davidem….je tak omamná, šílená, fakt jsem jí pustil? Já?

Lada místo pomoci čumí do mobilu, hele koukej...vidím ruku manželky a ruku pana Davida jak ji drží vedle hrnku s kávou. Na ruce má snubák, musí mu tak být jasné že je vdaná ne říkám si.

Tlačím plný koš k autu odemykám a ohlédnu se. Lenka s Davidem stojí na kraji parkoviště a povídají si, on ji občas pohladil po vlasech, ona se culí, cosi si povídají, neslyším je jsou daleko.

Bože se s tím loudáš jak...rýpla si Lada, když všimla proč, jen tak chraplavě zahlásila, nebud jak malej, je dospělá ne?!

Dál nakládám nákup do kufru, po očku se dívám směrem k Lence a panu Davidovi, Když zvednu hlavu vidím snad jejich první pusu! David se naklonil k mé manželce a pak Lada přijala jeho polibek, moje manželka a první pusa s Davidem.

Na vteřinu se ve mě vše zastavilo, jedna druhá třetí pusa je větší delší Lenka se k Davidovi naklonila on ji drří v pocích, líbají se, u posledního polibku ji hladí na zadečku. Ladně zkušeně.

Najednou se loučí, trhnu sebou a snažím se dělat jako by nic. Lenka se pomalu blíží. Jé vy už jste tady říká stydlivě, mezitím vidím jak odjíždí velké SUV Davida.

Lenka je trochu v rozpacích jako by tušila že jsme viděli její první polibek s pomazlení s Davidem. Upravuje si vlasy, tak co nakoupeno? Nezlobil tě ptá se Lady.


Ne dobrý jen se s tím crcal jak by nakupoval poprvé. Startuji a pomalu jedeme domů jsem zamyšlený moc se nesoustředím, Lenka občas kouká do mobilu a culí se. A co ehm Davic ptám se nervózně, až jsem minul nájez. Bože kam jeden zlobí se Lenka, to zas budeme doma bůh ví kdy…

Snad Pan David ne, řekla najednou docela ostře, až mě to zaskočilo, ale ani nevím proč, opravil jsem se omlouvám se miláčku, pan David jaké to..bylo, ptám se trapně jak bych se ptal jestli jí to udělal, najednou se za to stydím a Lada v zadu má pohled jako že jsem fakt blb.

Jo David je fajn “chlap” řekla Lenka, dala důraz na slovo chlap až jsem se zachvěl. O čem jste si povídali vyjelo ze mě….Lada se vzadu usmála ..já mu říkala at se nechová jak malej Jarda segra.

Lenka chvilku mlčí pak jen tak pronese...o životě a tak je chytrej inteligentní a galatní víš?! Ano miláčku zakoktal jsem a už raději mlčel, fakt jsem se jí zeptal jaké bylo rande fakt?

Vyhodili jsme Ladu i bytu a jedeme k nám, je ticho jen rádio hraje a Lenka se znovu kouká do mobilu. Po chvilce se Lenka pousmála jééé Luky pustíš mě s Davčou příští týden čtvrtek až neděle do Krkonoš?

Málem jsem naboural...co co cože? V hlavě si přehrávám ten dotaz, co že to chce? David ti pošle link, co máš zaplatit ju a políbila mě do vlasů.

Vyndavám nákup odnesl ho do bytu, jdu do koupelny, Lenka se sprchuje ..a to jako ty a pan David…..

..si nikdy nevzal ženskou na víkend nebo co odpovídá s takovou otřejší dikcí v hlase Lenka. Mazej to zaplatit miláčku ju, at nejsem za trapku, co na to nemá. Šup.

Sedám k PC? Otevírám emal a vyndám kartu, chvěju se, dochází mi že platím víkend kdy ne já ale moje manželka s panem Davidem…...ani v duchu ještě nemám odvahu to vyslovit, ale jako bych už cítil, snad jsem e i podrbal o tom že penis v kleci se mohl zbláznit ani nemluvím.

Vyplňuji údaje počet osob, pokoj...číslo karty...sms kod! Hotovo, zaplatil jsem vlastní manželce a panu Davidovi….víkend….pořád mám pocit, že se mi to zná, ne fakt se to děje, moje stydlivá manželka jede na víkend příští čtvrtek odpoledne odjede…

Zaplaceno? Ptá se mě Lenka v ručníku cestou do ložnice. Ano Lásko vykoktal jsem. I za pana Davida doufám řekla přísněji?! Ano hlesl jsem. No vidíš, jsi pusinka a pohladila mě po vlasech.

Co klec dobrý? Ano zeptala se, cudně,ale přísně...Jo jo jen no kde jsou klíče že bych si ji sundal?!

Jé promin Lada ji někde má, ale jen si ji nech, není potřeba si ji sundavat ne lásko??!!
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: bukva, Jenulka, Semrush [Bot] a 200 hostů