Povídka Manželka a rande...

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
vinklar
Příspěvky: 1513
Registrován: ned 21. srp 2016 12:16:52
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Povídka Manželka a rande...

Příspěvek od vinklar »

Počítám, že manžel už Lenku nikdy neošuká po té co poznala konečně sex s opravdovým chlapem a aby mohl aspoň zasunout do gumové panny. Čeká ho ještě dlouhá cesta odříkání a ponížení.
++cuckoldkarel++
Příspěvky: 97
Registrován: sob 31. pro 2016 9:35:42
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Povídka Manželka a rande...

Příspěvek od ++cuckoldkarel++ »

To by bylo superr.Taky doufam ze ho bude lenka i david poradne ponizovat.Daviid mu zakaze sex s lenkou.aa zazije jeste hodne ponizeni a utrpeni.
Uživatelský avatar
uzsparohy
Příspěvky: 685
Registrován: ned 05. kvě 2019 14:09:42
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1713

Re: Povídka Manželka a rande...

Příspěvek od uzsparohy »

vinklar píše: sob 19. čer 2021 12:35:17 Počítám, že manžel už Lenku nikdy neošuká po té co poznala konečně sex s opravdovým chlapem a aby mohl aspoň zasunout do gumové panny. Čeká ho ještě dlouhá cesta odříkání a ponížení.
Budu se snažit,ae nebudu pospíchat, rychlých povídek je tu dost :-)
++cuckoldkarel++
Příspěvky: 97
Registrován: sob 31. pro 2016 9:35:42
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Povídka Manželka a rande...

Příspěvek od ++cuckoldkarel++ »

Kamo ty nas napínáš 😃
Jann
Příspěvky: 27
Registrován: úte 05. úno 2019 12:28:27
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Povídka Manželka a rande...

Příspěvek od Jann »

Zvrhla Lenka , pri chuti, šuka ana Panom Davidom by mohla zahlasit manzelovi, ze kupis si vakuovu pumpu, lebo sa uz nemozem pozerat na tvoj maly penis. Musel by si ho napumpovat a aj potom by ho mal mensieho ako p.David. zas by bol potom len sklamany, kedze mu manzelka zakaze striekat len tak na zem. Striekat sa ma len do pičky a na to je vybraty len Pan David. S vydržou, potenciou a silnou osobnostou. Lenka je očarena Davidom. Nikdy takeho muza samca nepoznala.
Pepsi
Příspěvky: 137
Registrován: ned 27. led 2019 13:13:12
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Povídka Manželka a rande...

Příspěvek od Pepsi »

Prečo nás nechávas tak dlho čakať ???
Uživatelský avatar
uzsparohy
Příspěvky: 685
Registrován: ned 05. kvě 2019 14:09:42
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1713

Re: Povídka Manželka a rande...

Příspěvek od uzsparohy »

Slyším vlastní ženu jak říká tu pravdu! Ano David mi píchal manželku, mou Lenku...slyším každé slovo, cítím v hlase nervozitu vlastní ženy….svěřuje se sestře a pak….jako bych pochopil co se děje.

David položil telefon na noční stolek, Lekna se lekla pousmála...ty jsi ale…..klečím a jako omámený koukám na mobil, ze kterého se line hlas a jemný úsměv mé manželky, která ...ano David si ji chce znovu vzít.

Pokládá Lenku na postel, zkušeně, ostře jako býk, ale přitom tak jemně, zkušeně. Mohu si jen domyslet jak jeho oči vidí její prádlo, ano kalhotky mé manželky pro jeho oči!

Slyším jak Lenka začíná jemně sténat, Lada jako by dávala pozor zda poslouchám, ale přitom mile rudne.

Davide co to...šeptá Lenka...bože ty si nemrava jazykem ...vypískla a David zahájil koncert líže popinku Lenky, mé manželky a já jako omámen v kleče slyším jak moje žena sténá nad šikovností Davidových doteků.

Postupně je slyšet víc a víc, klečím, můj penis v kleci se může zbláznit. Je to nepopsatelné stydím se i jsem hrdý..ano jsem hrdý na to, že pan David chce lízat mou manželku! Ona se mu oddává, po chvilce slyším její první silný orgasmus! Bože!

Najednou….David přestal….zvedá mou ženu, mohu si to v telefonu jen domyslet ale ano najednou, co to je za zvuk...ohl si ji před kolenou a zkušeně řemenem...Ach Davide zastélana a pak…..její hlas zní jasně 25….moje manželka pociťuje pevnou ruku Davida 1 2 3….25, slyším jak sténá, oslovuje Davida...udělej mi to píchej mě prosím.


O co žádá to dostává poprvé mám tu čest slyšet jak pan David nasekal mé manželce a ted….bože...Slyším jak mou ženu ostře píchá….jsem jako na drogách nevnímám čas...z euforie mě vytrhla Lada….ale ty jsi teda...a položila telefon...Ne prosím prosím….to není nic pro takového….

Zvedni se, poslechl jsem ji padej na zahradu zavelela, poslušně jdu zmatený vzrušený..

Dovedla mě na zahradu, ke kopřivám. Odemkla klec a řekla jdi….dělej...pomalu jdu můj penis pulzuje najednou se těsně dotýká kopřiv...no na co čekáš moulo….ale to přece….no dělej, když už máš tu tvou neschopnou žížalu venku.

Snad mi to ani nedošlo, odemkla mě…..snad se bojím o hořím zvědavostí, co mě čeká..
Pepsi
Příspěvky: 137
Registrován: ned 27. led 2019 13:13:12
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Povídka Manželka a rande...

Příspěvek od Pepsi »

Kedy sa dočkáme pokračovania ???
Uživatelský avatar
uzsparohy
Příspěvky: 685
Registrován: ned 05. kvě 2019 14:09:42
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1713

Re: Povídka Manželka a rande...

Příspěvek od uzsparohy »

Pepsi píše: čtv 01. črc 2021 18:07:32 Kedy sa dočkáme pokračovania ???
Pravděpodobně dnes :-)
Uživatelský avatar
uzsparohy
Příspěvky: 685
Registrován: ned 05. kvě 2019 14:09:42
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1713

Re: Povídka Manželka a rande...

Příspěvek od uzsparohy »

Pomalu jdu nahý přímo do kopřív, je to nový a velmi silný pocit, kopřivy jsou vysoké postupně je cítím na koulích, otočil jsem se, švagrová se jen ušklíbla. no dělej!

Udělal jsem další krok. Teď! Cítím kousavou kopřivu na zadku koulích a na penisu, jako by se mi tam zahryzla! Au, zasyčel l jsem.

Lada se ušklíbla a snad jako by si mě prohlížela, moje nahé tělo, penis, který najednou stál jak skála. Ano najednou mi stojí, snad z té ostudy, z toho zvláštního štiplavého pocitu z kopřiv.

Dívá se na mě, usmála se...ale ale, co to vidím a prstem ukázala, abych šel k ní, rudý se otáčím a pomalu jdu. Jsem nerovzní, chvěju se, došel jsem až těsně k Ladě.

A kopřivu máš kde? Otočil jsem se a poslušně jsem se vrátíl a kopřivu utrhl, Lada si vzala rukavici a kopřivu si vzala do ruky.

Stojím kousek před Ladou, penis jako by se najednou mohl zbláznit, Lada se usmála a přiložila kopřivu na obnažený žalud.

Lekl jsem se, ale ustál to štípání i jízlivý pohled Lady. Tak mladý pane do pozoru, zavelela. Poslechl jsem postavil se do pozoru a můj penis pulzoval, po dlouhé době mám pevnou silnou erekci!


Lada podala aničku….dělej dívám se na ní jak puk, na co čekáš? Udělej jí to hned! Začal jsem se chvět, stydět,ale ano chci to.

Klekám si a zmateně beru Aničku bezu ze zadu, najednou cítím švihnutí kopřivou po zadku. Přirazil jsem na Aničku, a znovu cítím švih kopřivy.

Najednou vidím jehlu, Lada nemilosrdně plastovou Aničku propíchla, zrychluji snažím se, tam moc se toužím konečně udělat, ještě ještě...bože….ne ne ne ještě ne...plastová panna nekompromisně rychle změkne.


Chvěju se, penis stále jako skála ale plastová panna je už nepoužitelná. Lada se jen pousmála a vzala do ruky klec. Ale já já ještě….tvůj problém rýpla si. Podívala se mi na penis teď ti stojí ňoumo co?!

Jde pomalu ke mě jsem nervozní a to má za následek že můj pevný penis měkne, je mi trapně, tak rád bych se udělal!

Lada si cupla na bobek a než stihnu protestovat, můj penis je opět v zajetí klece. No oblíkej se Lenka je tu hned,

Chvěju se stydím, neuspokojený se oblékám. Tak tak jsem to stihl, vrzly dveře a Lenka s Davidem vešli do bytu. Lenka je trochu nervozní, on ji drží jako by byla jeho!

Dobrý den Davide koktám, on se na mě jen podíval….usmál se….a pomalu s Lenkou mizí v naší ložnici!

Lenka byla zvláštně nervózní snad se i styděla, moje milovaná Lenka. Lada se jen zaculila, kouká se do země,

David nezavřel dveře, sedají si na postel, Lenka se culí….pohladil ji ona nervózní, ale jeho dotek je jí příjemný rukou Lence zajel pod šaty, usmála se a užívá si jeho dotek, políbil mou ženu na rty, Lenka se zavrtěla a polibek mu vrátila, začínají se pomalu mazlit, Lenka ví že mi poprvé nasadí parohy, když jsem vedle.

Líbají se David lence rozepl šaty ty padají na koberec, moje manželka je pro Davida jen v prádle, prohlíží si ji, je krásná, dívá se na každý milimetr mojí manželky!

Jí jsem s Ladou v kuchyni ona se mile stydí a já nevím kam s očima, co dělat, chvěju se, nervozitu zaháním mytím nádobí.

David líbá mou Lenku na rty, pousmála se, snad se dnes i ona víc ostýchá. Líbají se jemně, pomalu si lehají v naší ložnici, svlékájí se.

David svlékl Lenku a ted! Laská ji v klíně rty, slyším jak se moje manželka pomalu uvolňuje cudně zasténala! Až jsem se lekl, co se děje, Lada se jen pousmála, no co ty moulo!

Lenka leží David mou manželku líže, ano líže pipinku mé manželce! Slyším jak Lenka jemně sténá jemně ale dost na to abych to s kuchyně slyšel. A najednou cudné sténání ustalo, je ticho.

Po chvilce Lenka nakoukla jen v košili Davida...řemen kde máš říká nervozně. Nejprve nechápu její dotaz, no dělej opasek mi dej!

Poslechl jsem vyndal jsem si vlastní pásek z jeasnů Lenka trochu zrudla a zmizela v naší ložnici. Chvilku je ticho a pak..

Ano Lenička dostává na zadek, moje manželka jemně sténá, slyším jak dopadá můj pásek na její zadeček….znovu znovu znovu!

Najednou se švihání opasku změní...ano David si právě bere mou manželku, osouloží mi mou ženu přímo u nás, skoro se chci podívat….ale nemám odvahu, slyším jak Lenka sténá, nejprve tiše a pak… Nasadila Davidovy dobrý kondom a on přirazil, ostře nekompromisně mi začal píchat mou manželku!

Slyším každé zasténání Lenky, znovu znovu, David se o ní stará a píchá mi manželku jako správný býk...jak je to dlouho 10 minut? 20? Ne skoro 30 minut způsobuje Lence jeden orgasmus za druhým.

Lenka ho za odmněnu jako dáme poslušně kouří! Jeho semeno má v pusince i na vláskách.

David se oblékl, pleskl mou manželku po zadečku a prošel kolem mě jako by nic….máš fajn ženu pousmál se a odešel.

Lenka vyšla v košili jako by nic….co si dáme na jídlo, řekla jako by nic….prostě jen tak, pritom má ještě sperma ve vlasech a na mě zavrčela běž to tam uklidit a podívala se na Ladu v rozpacích.

V ložnici vidím použitý kondom a pomuchlanou postel a oblečení Lenky….

Lada se stydlivě ptá Lenky….poprvé v ložnici jo?
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: voov a 196 hostů