Povídka Manželka a rande...

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
Uživatelský avatar
uzsparohy
Příspěvky: 685
Registrován: ned 05. kvě 2019 14:09:42
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1713

Povídka Manželka a rande...

Příspěvek od uzsparohy »

Povídka Manželka a rande...


Moje žena je asi jako každá jiná, myslím ten druh praktické cudné manželky, co je věrná, sympatická, elegantní ženská, co má jiskru, ale že by šla s každým do postele to rozhodně ne, sám jsem měl dost problém ji do postele dostat.

Jsme spolu skoro 10 let, jmenu je David, ona Lenka. Mě je skoro 40, Lence je 33, řekl bych že jí to sluší.

Dlouho by mě ani nenapadlo, že bych mohl mít parohy nebo že by se mi to vůbec mohlo zamlouvat, ale člověk pozná sám sebe, až se věci skutečně dějí nebo když vás nějaká situace překvapí a Vy ji necháte plynout.

Jak jsem napsal Lenka je z tech, co je věrná, skvěle vede domácnost a v posteli, no spíš upjatá, ale člověk nemůže chtít vše že.

Vlastně jsem si z Lenky dělal často takovou legraci, co by dělala, kdyby po ní jel jinej muž, vždy se tak jen ušklíbla abych toho nechal, že to fakt není vtipné. Vlastně jsem měl i radost, protože do té doby mě představa Lenky s jiným mužem spíš rozčilovala.

To jsem ale nevěděl co mě čeká a do jakých nepopsatelným emocí mě to dostane.

Jednou jsem ti takhle do Lenky znovu rýpl ona jen zvedla oči a odvětila, aby si se nedivil, řekla to sice nervotně, ale vůbec poprvé se k tomu takto vyjádřila. Až mě to zaskočilo, přece jen...chvilku mlčela a pak dodala, ty tvoje pětiminutovky, mávla rukou a šla vařit.

Seděl jsem v obyváku jako opařený? Co že to řekla? Moje Lenka, ženská, co je na sex snad jen z povinnosti a v budoucnu pro výrobu dětí?

Šel jsem do kuchyně, Lenka vařila jako by nic a já si ji víc prohlížel, jako by najednou vypadala jinak...ty děláš jako by si byla nespokojená říkám trochu nervoznějším hlasem. Lenka jen zvedla oči….no jinej by se třeba snažil víc špitla a dál se věnovala večeři, vyvalil jsem oči,ale nic jsem neřekl, v takovém šoku jsem byl.

Uplynulo pár dní a já si uvědomil, že tu myšlenku jsem stále nedostal z hlavy, byla sobota, Lenka udělala občerstvení a pozvali jsme její sestru Ladu s přítelem, takovej mladej floutek, leze mi na nervy.

Ale naštěstí odešel brzo, má práci v neděli, takže jsem zůstal s Lenko a Ladou u nás sám, trochu se pilo a řeč šla na různá témata, i na to že si s Lenky porád střlím, že je věrná a cudná až to bolí.

Lada, která moc nepije si dala a jak byla torchu rozjetá vzala notebook a než jsem se vzpamatoval, moje vlastní manželka měla na seznamce inzerát i s fotkou, cudnou,ale s fotkou.

Ale jak se pilo a bylo už pozdě, vlastně jsem to bral jako humor, ne moc povedenej, ale sranda, co už.

Odpadl jsem a vlastně jsem na tuhle akci docela zapomněl a možná to byla chyba, možná to bylo to nej, co mě mohlo potkat.

Ani jsem si nevšiml, že posledních pár dní byla Lenka vic nalepená na mobilu na PC, proč taky že, má hodně kamarádek, pořád něco řeší.

Ani jsem si vlastně nevšiml, že byla u kadeřníka, upravené vlasy, že vypadá tak nějak víc šik, v pátek měla volno, celý den se tak nějak fintila s tím že jsou s Ladou ven.

A taky že ano, Lada přišla, taková jiná trochu nervozní to jsem poznal ale nepřikládal jsem tomu nějakou váhu. Lenka byla krásná to musím uznat dobré jeasny upravené vlasy a prádlo, co jsem jí koupil.

Holky mi jen zavávaly a zmizely z bytu, že mě Lada nervozně pozoruje jsem si všiml, ale nedokázal jsem pochopit proč, mám rotepatý poklopec nebo co, říkal jsem si.

Holky, pryč sedl jsem si k tv a pustil, vlastně jen jako kulisu, konec konců, konečně doma sám, pohoda.

Asi za hodinku zvoní zvonej, neochotně se zvednu a jdu otevřít, v nich Lada, koukám jako puk, ke se tam bere, prošla kolem ně, ani se nezdržovala s dotazem, proč přišla a sama.

Zavřel jsem dveře bytu, vracím se do obyváku, kde ona sedí jako by nic jen stále ten nervotní pohled. Kde máš Lenku ptám se nechápavě. Ona se jen pousmála a nervoztně pípla “nebudu dělat křena ne”, zaculila se a snad i rudla.

Položila na stůl jakou si krabičku a já se nechápavě zeptal...co tím jako myslí? Lada se na mě stydlivě podívala nadechla se a pak jedním dechem vykoktala, že jsem to přece Lence sám navrhl a ten inzerát zafungoval, Lenka má rande, je to už 3, ti první 2 byli nic moc ,ale tenhle je prý fajn….

Koukám na Ladu jak na….co že co??? No co, kdo se nesnaží, potřebuje miticaci ne, naleješ mi?

Porád koukám jako puk na ní na stůl s krabičkou...jako bych stále nedokázal pochopit, co se to děje, ano moje manželka má rande!

A co je to v tom na stole, ptám se Lady, zatím co volám Lence, která to jen típla a posílá sms…”ted nemuzu”.

Lada jde ještě víc do rozpaků….no to je...ehm, dárek od Lenky...
---
Je to dobrý základ? Mám pokračovat?
Jaonaaty
Příspěvky: 133
Registrován: úte 13. říj 2020 17:34:01
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Sme pár a hľadáme muža

Re: Povídka Manžela a rande...

Příspěvek od Jaonaaty »

Jasné že máš pokračovať, začína to dobre. 😁
Uživatelský avatar
uzsparohy
Příspěvky: 685
Registrován: ned 05. kvě 2019 14:09:42
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1713

Re: Povídka Manžela a rande...

Příspěvek od uzsparohy »

Jaonaaty píše: stř 02. čer 2021 11:24:07 Jasné že máš pokračovať, začína to dobre. 😁
OK budu se snažit to neuspěchat a postupovat se všemi detaily.
Jaonaaty
Příspěvky: 133
Registrován: úte 13. říj 2020 17:34:01
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Sme pár a hľadáme muža

Re: Povídka Manžela a rande...

Příspěvek od Jaonaaty »

uzsparohy píše: stř 02. čer 2021 11:26:07
Jaonaaty píše: stř 02. čer 2021 11:24:07 Jasné že máš pokračovať, začína to dobre. 😁
OK budu se snažit to neuspěchat a postupovat se všemi detaily.
Super rád si prečítam pokračovanie.
Uživatelský avatar
uzsparohy
Příspěvky: 685
Registrován: ned 05. kvě 2019 14:09:42
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1713

Re: Povídka Manželka a rande...

Příspěvek od uzsparohy »

Budu se snažit.
pavelhavel111
Příspěvky: 60
Registrován: pát 17. lis 2017 16:39:08
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Povídka Manželka a rande...

Příspěvek od pavelhavel111 »

Velmi hezký začátek
Ibeline
Příspěvky: 29
Registrován: ned 03. led 2016 22:21:09
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Povídka Manželka a rande...

Příspěvek od Ibeline »

Ale zkusil bych to česky.
pajda1
Příspěvky: 204
Registrován: pon 05. zář 2016 23:16:20
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Povídka Manželka a rande...

Příspěvek od pajda1 »

Pokračuj prosím, je to super. 👍👌
Pepsi
Příspěvky: 137
Registrován: ned 27. led 2019 13:13:12
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Povídka Manželka a rande...

Příspěvek od Pepsi »

Pokračuj a hlavne nás nenechaj dlho čakať.
Uživatelský avatar
uzsparohy
Příspěvky: 685
Registrován: ned 05. kvě 2019 14:09:42
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1713

Re: Povídka Manželka a rande...

Příspěvek od uzsparohy »

Několikrát jsem zkusil znovu Lence volat, ale telefon už tentokrát ani nezvedne, ani nepípla, prostě telefon evidentně ležel tiše v kabelce.

Lada se zatím uvelebila v našem obýváku jako by nic, jen s jistou dávkou nervozity pokaždé, když jsem vešel do obýváku s mobilem v ruce.

Pokaždé se na mě jen nervózně podívala a naposledy jen protočila očima “bože, jak je jí 15 děláš jak by byla pod zákonem bože, ušklíbla se,ale hned se vrátila do své spíše nervózní polohy.

Dala si nohy pod zadek a dál čučela na jakýsi dle mě hloupý seriál. Domů se rozhodně nechystala. Já mezitím chodil po bytě s pocitem, který jsem neznal, je to ...co to sakra je říkám si to má Lenka fakt jako rande, je to moje žena!!! Nadávám sám pro sebe v duchu a abych zahnal čas vyndavám myčku a zkouším znovu volat manželce na její evidentně vydařené rande. Nic, netipla to, žádná sms nic.

Lada přišla do kuchyně pro colu a když viděla jak z nervozity vyklízím myčku jen se tak zvláštně ušklíbla, no vidíš jak ti to jde, konečně na to není Lenka sama, že, řekla takovým snad až protivným frackovským hlasem, který jako by se mi vryl pod kůži, nejraději bych ji dal pohlavek, už už jsem napřahovaly uku, ale v tom se konečně, konečně rozezvonil můj telefon.

Rychle jsem ho zvedl, Lenka se mi mile nerovně omluvila, že měla mobil v kabelce na tiché zvonění. Davčo, já se ještě...s Petrem no projdu ju, řekla takovým milým snad i nevinně znějícím hlasem, kterému jsem nedokázal říct ne. Ano lásko, vykoktal jsem ze sebe zatímco Lada rudá jak rajče stála kousek ode mě a její pohled jako by vyjadřoval co jsem, co mě čeká a cu budu….

Položil jsem telefon a dal na linku...zdá se mi to, nebo moje manželka má fakt rande a já jí to ještě posvětil, to snad není možné vrčím si tiše. Lada se na mě tak zvláštně dívala, copak copak…..snad by jsi nežárlil Davide, její hlas se trochu chvěl studem a obavami z neznámé situace ale přece jen byla jistější jak já, já nervotně vyndal talíř tak nemotorně, že se do vteřiny rozletěl na kousky po podlaze.

Bože ty seš fakt...moula, jestli je to takové i v…..ukázala prstem směrem na ložnici...prý se vejde do 5ti minut, rýpla si znovu. úplně jsem cítil jak rudnu, když to říkala, jako by do mě hřeb zabodla. Ona to ví to se mi snad….ne bohužel se mi to nezná, šel jsem do pokleku a pod dohledem Lady začal sbírat talíř, který se rozbil snad na milion kousků. Tiše jsem kouřil, ale jako...jako bych cítil pocit, který jsem do teď neznal, neznám ho, Lenka má rande, já to vlastně dovolil a teď chodí za ruku s jiným ...zbláznil jsem se?

Konečně jsem posbíral vše, co talíř způsobil a vrátil se do obýváku, Lada koukala do mobilu s takovým zvláštním pohledem a před sebou měla stále tu krabičku, který byla evidentně pro mě.

Lenka už tu bzzo bude neboj ty….ehm...jo tohle je pro tebe usmála se nejistě. Sedl jsem si do křesla a krabičku pomalu otevřel.

https://images-na.ssl-images-amazon.com ... SS400_.jpg

V ruce mi najednou přistálo něco, co jsem v prvním okamžiku ani nedokázal poznat, snad ani Lada, vzala to do svých dívčích rukou a pak, když dříve jak já pochopila odkud vítr vane vyprskla smíchy i rozpaky...no, to tady bude ještě veselo koukám, sedla si na gauč a podala mi krabicku zpět.

Stál jsem u okna v ruce držel předmět, který už jsem snad i já nedokázal identifikovat, ale pořád, jako bych tomu nevěřil, to přece….to přece ne? Nebo ano?? Pocity které na mě dorazily nepříjemné i zvláštně vzrušivé, nové, neznámé,

Otočil jsem se k oknu a doslova mi vyschlo v krku, vidím Lenku a neznámého muže, vlastně už jsem věděl jak se jmenuje, Petr, jaký si Petr mi přivedl domů manželku s prvního rande, stál jsem s tou věcí u okna pod dohledem Lady jako přikovaný. Viděl jsem jak se ruka mé vlastní ženy dotýká neznámého muže, on ji pohladil po vlasech, neucukla, naklonili se k sobě a následoval….polibek!

Až mi krabička vypadla z rukou, Lada se mrštně zvedla, ty jsi nemehlo člověče, to rozbiješ a postavila se těsně vedle mě. Oběma se nám naskytl pohled pro bohy mou ženu snad poprvé líbal Petr, ano muž který si ji našel na té seznamce, na tom inzerátu z toho opilého večera.

Stál jsem tam jako přibitý, vidím jak se jejich rty dotýkají, Lenka neucukla, on ji hladí po vlasech po zádech….jeho ruka míří k zadečku a hladí ji po jeansech, které jsem jí sám koupil. Těch polibků bylo několik, byli….jak to jen říct, i z té dálky 3 patra bylo patrné že to není jen přátelská pusa…..Petr veřejně líbal venku mou manželku a stál v okně a cítil...co to jen je...žárlivost, krásný pocit….co to je, to jsem v tu dobu ještě nedokázal rozpoznat.

Když jsem viděl jak se loučí, zazmatkoval jsem rychle si sedl do křesla a stále držel v ruce krabičku, Lada se jen usmála, bože ty si jak malej.

Lenka se zvedla a z kabelky vyndala malou tabulku a napsala David : 4.49 min Petr:....

Co to jako je ptám se….usmála se….ale nedělej se...ty přece znáš svou “výdrž” ukala jízlivě do uvozovek. Málem jsem ji chtěl znovu proplesknout si se propadnout hanbou, ale v tom chrastily klíče a Lenka vešla do bytu, moje manželka se svého evidentně povedeného rande.

Ahoj všichni jsem doma! Ozval se milý, trochu nezvykle nervózní hlas, sundala si boty a jako královna vešla do obýváku. Jsem doma usmála se na mě i sestru, tak co bezlobil zeptala se Lady, která znervozněla a prohlédla si starší sestru. Ne jen ti rozbil talíř řekla jízlivě.

Bože, to nedokážeš vyndat nádobí z myčky Davidě, opřela se do mě nezvykle ostře, nedokázal jsem v tu chvilku ani promluvit, jen jsem se na svou ženu díval, jak se mi vrací z rade s jiným mužem. chlap, co jí evidentně chce se vším co dospělí lidé mohou dělat.

Prohlížel jsem si vlastní ženu, jako by byla jiná, nervózní i víc jistá sama sebou, jako by zkrásněla, její ostrý hlas jako by pro mne byl najednou ….jak to jen říct. A Lada 19 cácorka které bych měl dát za uši,ale najednou...co se to sakra děje?

Lenka se podívala na tabulku položenou na stole, Lada si všimla a ihned vyzvídala tak kolik bylo něco?

Lenka zrudla i se rozzlobila, bože copak jsem nějaká….podívala se na mě i na ní, ty si fakt nic nebylo dívala se na mě,ale byl to takový pohled, který mi dal jasně najevo, že u Petrova jména dříve nebo později nějaká číslovka asi přibude.


Lenka si všimla otevřené krabičky, “ty jsi mu to fakt dala”?? Řekla s podivem i jistou výčitkou směrem k Ladě i ke mě, to se to tam jako ….(vede?)

Ještě to nezkusil, že Davide usmála se Lada nejistě, snad i zvědavě. No já půjdu, nechám vás tady vy dva…

Zvedla se a odkráčela středem jako královna. Lenka se mezitím koukala do mobilu a usmála se….copak ptám se. Ale Petr je vtipnej, poznamenala jen a šla směr loznice.

Najednou jsem si uvědomil jak zvláštní chvění cítím jak nové a vlastně nepopsatelně silné a nečekaně krásné emoce to jsou.

Šel jsem pomalu za Lenkou, svlékla si jeansy a byla jen v košili, znovu v ruce držela mobil a culila se jako by jí bylo 17…..copak vše v pořádku vykoktal jsem ze sebe….jo jo, pronesla, on Petr umí vtipy krásně podat, usmála se, vzala župan a odešla do sprchy.

Nechceš umýt záda, zavolal jsem….ne v poho zavolala a já zůstal v loznici sám, neodolal jsem a vzal Lenky mobil do ruky,...čtu sms...Leni, jsi krásná skoro jako nevinná, bylo by skvělé tě…..ty víš, co potřebuješ, co ti neudělá….chci tě!

Skoro jsem odhodil telefon, šok, co čtu v mobilu vlastní ženy ale i...podíval jsem se do vlastního rozkroku, cítím, ano vzrušení….zbláznil jsem se?


Na posteli vidím tu šilenou tabulku a krabičku s něčím co mě vlastně šíleně láká.

Lenka vyšla z koupelny po asi 20 ti minutách, mlčela, vrhla se po mobilu a cosi s úsměvem napsala, tabulku odnesla a magnetem připevnila k lednici a krabičku….co s tímhle umíš to s tím? Zeptala se jako by nic, jako by se mě ptala, jestli mám hlad…..
….
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Coolhandluke, D302, zazzazz a 218 hostů