Povídka Manželka a rande...

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
Pepsi
Příspěvky: 137
Registrován: ned 27. led 2019 13:13:12
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Povídka Manželka a rande...

Příspěvek od Pepsi »

Zas si nesklamal !!!! Proste nádhere
Uživatelský avatar
uzsparohy
Příspěvky: 685
Registrován: ned 05. kvě 2019 14:09:42
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1713

Re: Povídka Manželka a rande...

Příspěvek od uzsparohy »

Pepsi píše: pát 11. čer 2021 10:21:27 Zas si nesklamal !!!! Proste nádhere
Zdar, to jsem rád, mám to už v hlavě vymyšlené na pád dalších kapitol, ale kdybych to napsal rychle, tak to zkazím, napsat to rychle. Takže díky za trpělivost.
Pepsi
Příspěvky: 137
Registrován: ned 27. led 2019 13:13:12
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Povídka Manželka a rande...

Příspěvek od Pepsi »

uzsparohy píše: pát 11. čer 2021 10:47:35
Pepsi píše: pát 11. čer 2021 10:21:27 Zas si nesklamal !!!! Proste nádhere
Zdar, to jsem rád, mám to už v hlavě vymyšlené na pád dalších kapitol, ale kdybych to napsal rychle, tak to zkazím, napsat to rychle. Takže díky za trpělivost.
Nikam sa neponáhľaj , práve tento pomaly vývoj tomu dáva čaro.
--ubozacek--
Příspěvky: 174
Registrován: ned 16. kvě 2021 21:13:06
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Ubohe tluste cune a panic

Re: Povídka Manželka a rande...

Příspěvek od --ubozacek-- »

Super.
Uživatelský avatar
uzsparohy
Příspěvky: 685
Registrován: ned 05. kvě 2019 14:09:42
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1713

Re: Povídka Manželka a rande...

Příspěvek od uzsparohy »

Její hlas jako by mě zhypnotizoval pohled na mou Lenku jak se češe na posteli a já vím že mi pomalu ubíhá čas, kdy….ano ve čtvrtek odpoledne možná už večer tohle krásné tělo uvidí...pan David!

Copak špitla Podívala se mi na klín...ale prosím tě, na tech 5 minut, miláčku...bere mobil a píše panu Davidouvi, že je zaplaceno...těším se pa.

Následující dny byly...jak jen to popsat, mohl jsem doslova v přímém přenosu sledovat manévry jak se moje vlastní žena krásná sama o sobě v mění v ještě krásnější ještě dokonalejší cudné stvoření. Lenka se jako by ještě víc zkrášlila ale cudně, nic vyzívavého jako by přidala na eleganci cudné jiskře.

Nemám odvahu se na cokoliv zeptat, zatím jen vidím upravenou barvu vlasu ma menší kufr, který se bude brát.

Vidím krásné šaty
https://cdn.glara.eu/files/97761_.jpg

trochu mě to zaskočilo, na Lenku přece jen dost odvážné a to prádlo bože cudné sexy
https://i.astratex.cz/prg12/Farida_kal_01.jpg

Když se Lenka vrací z práce odstoupil jsem od kufru a snažím se dělat jako by nic, ale nejde to...máš koukám nové šaty a prádlo, říkám nervozně. Lenka se jen pousmála, jako by se nervozně zaculule a špitla, bylo sice trochu nad rozpočet,ale přece chceš abych… se panu Davidovi líbila ne?

Znovu cítím tu směs protichůdných pocitů, vážně se se svou vlastní manželkou bavím, že se bude líbit jinému muži? Fakt??

Ano milášku vyjelo ze mě úplně samo, nechápu se jako bych si přál, aby až David Lenku uvidí spadne mu brada a bude ji chtít….do postele, hladit její tělo pomalu ji svléci do prádla, mou stydlivou manželku a pak ukázat jí jak vypadá sex orgasmus. Zaslouží si to!

Na co myslíš, vyrušila mě Lenka z toku myšlenek...já já koktám Lásko David je jen “kamarád” nebo…..Lenka se na mě podívala takovým pohledem který neřekl nic ale při tom úplně všechno.

Miláčku ty si sladkej obejmula mě a rukou se rotkla gatí s klecí...ty si milášek...ukaž se mi jen tak, najednou ostře zvedla prst a já, jako by se ze mě stal poslušný vojáček, loutka, feták závislý na Lenky hlasu a přání!

Sedám si na postel a nervozně se svlékám, košili kalhoty ponožky. No šup ty muj ...ukázala ostře prstem já poprvé poslechl vlastní ženu a stáhl si trenky, zamčený.

Skoro vyprskla smíchy...bože to je….pojd blíž! Pomalu jdu nahý k Lenkce jen prstem se dotkla plastové klece a dlan položila na moje koule, skoro jsem nadskočil blahem, zatoužil je aby mi stiskla koule jako nadrženému ..ale ne jen je pohladila znovu se pousmála, ty jsi tak sladkej lásko, miluji tě a dostal jsem jemnou pusu na rty, jemnou jen na špičku rtů a Lenka se dál věnovala přípravám.
Najednou jsem stál nahý v našem bytě s penisem,který tak toužil po odemknutí a sexu...ne lžu. Ne!

Ten pocit již velké nadrženosti ponížení a přijetí faktu že moje manželka Lenka se připravuje pro pana Davida...ano je krásná cudná, vlastně je nervozní, ale připravuje se, chystá se, nevadí jí že sestra kamsi zabordelila klíč od mého penisu. Připravuje se být dokonalá pro pana Davida muže co mi...ano musím si to přiznat, budou mít pohlavní styk! Moje žena a pan David

Poslední 2 noci skoro nespím, penis tlačí ma moje myšlenky, Lenka spí, uvědomuji si že tak ji uvidí pan David, polonahou krásně pomačkanou propletenou s peřinou.

Dopoledne před odjezdem jsem v práci, nervózní, neschopen práce. Omlouvám se a jedu domů.

V bytě mě zaskočí hlas Lady, co ta tady sakra…..ahoj švagře řekla ostřejším hlasem zatím co Lenka dokončuje poslední úpravy líčení.

Skoro mi spadla brada s vlastní manželky krásné líčení jemné černé áčkové šaty ze kterých snad vykukují podvazky!

Bože je tak krásná!

Lenka se usmála, otočila se ke mě a hlasem který jsem nečekal a zdviženým prstem řekla : No jak mě zapůjšíš do péče pana Davida.

Dívám se na Lenku, nejprve nechápu a pak za stydlivého pohledu obou žen se pomalu svléká, sako, jeasny košile, trenky, Lada trochu rudne a Lenka jde ke mě...no vidíš, David si myslel,že to nedáš.

Cítím neznámý silný pocit, stud, šílený stud,ale i jistou..co to je hrdou, nadšení? Sám nevím.

Před domem je slyšet zvuk silného vozu, Lenkce pípl mobil..usmála se, lásko, pomůžeš mi s kufrem? Chci si vzít spodky. Ale no tak, venku nikdo není přece!

Beru si sandály a oděný jen do plastové klece vstupuji do chodby paneláku do výtahu, srdce mi tluče jak nikdy, rozhlížím se, ano jsem svlečený nahý zamčený.

Výtah jako by nás snášel do ráje i pekla, chvěji se, Lenka je nervózní ale jde první pomalu. Je mi trochu zima. Stojím u vchodu David vyšel a jen si mě změřil pohledem. Ano jdu se mu představit.

Jdu pomalu k vozu Dobrý den...já jsem….nenechal mě domluvit, vím kdo jsi Kámo,usmál se a políbil mou manželku Lenku na rty, otevřel kufr automaticky a já poslušně ukládám kufr manželky.

Vracím se k němu on si mě znovu změřil pohledem a řekl: No čekám...nejprve to nechápu a pak mi to dojde:

Vážený pane Davide, postaral by jste se mi prosím o mou manželku Lenku? Co si říkal usmál se...bude mi ctí, když mi je budete píchat pane. No to je lepší,ale budeš trénovat řekl pohrdavě a nasedl do auta, Lenka k němu a on šlápl na plyn a ano odváží si mou ženu.

Chvilku stojím před panelákem jak puk, otočím se a vidím Ladu z okna, docházi mi že se tam vrátím nahej...bože jsem nahej.

Jako blesk mizím do bytu po schodech letím stydím se bojím se další ostudy.

Doma ona sedí v mém křesle culí se...no ty si to teda zvojtil, tak se před pánem chovat!

Vidím kondomy na stolu, bože nevzala si kondomy. Lada se pousmála, neboj 15 jí není ne?

Vidím v její ruce cosi jako proutek (plastová blomba povolená)

https://www.leghorngroup.cz/wp-content/ ... -mm-03.jpg

Klekni si ke mě ty….její hlas jako by mě omámil klekám si myslím na zapomenuté kondomy...tak povídej, co pak se to tu stalo, drží v ruce plastovou plombu,kterou mě pleska těsně před tělem...pak mi ukážeš jak umíš uklízet.

Vykulil jsem oči….ale ten pocit….bože! Tak povídej, skoro jsem ucíítl švih plastu u koulí!

Nadechuji se a poprvé v téhle pozici říkám tu kouzelnou pravdu: pan David si odvezl mou manželku a tvou sestru Lenku, bude mi ji šukat a já budu paroháč….zamračila se….tak snad budeš mluvit srozumitelně a na hlas. Po tom poprvé cítím švih přímo na plné koule!

Lenka a Petr se zatím stále jako přátele blíží do Krkonoš….
Uživatelský avatar
uzsparohy
Příspěvky: 685
Registrován: ned 05. kvě 2019 14:09:42
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1713

Re: Povídka Manželka a rande...

Příspěvek od uzsparohy »

Borci, všiml jsem si že jsem chvilkama zaměnil jména milence Petr a David, má to být vždy David tak se omlouvám
--ubozacek--
Příspěvky: 174
Registrován: ned 16. kvě 2021 21:13:06
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Ubohe tluste cune a panic

Re: Povídka Manželka a rande...

Příspěvek od --ubozacek-- »

To je bozi.Pokracuj prosim.Doufam ze to neutnes.Po dlouhe dobe nejlepsi povidka
kohout50
Příspěvky: 2600
Registrován: úte 06. zář 2016 9:44:12
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsme pár,on kanda,ona nechce ani slyšet
Bydliště: Náchod

Re: Povídka Manželka a rande...

Příspěvek od kohout50 »

Dobrý moc dobrý. Pěkně to pokračuje hihi.
++cuckoldkarel++
Příspěvky: 97
Registrován: sob 31. pro 2016 9:35:42
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Povídka Manželka a rande...

Příspěvek od ++cuckoldkarel++ »

Ty vole kamo to je pecka.Ja tu chodim jenom na povidky jak mam cas.A posledni dobou to tu chciplo s dobryma povidkama.To je delo.Dobre pises.Jee to dobre rozepsane .Kamo pokracuj.Vzzpomiinm na povidku Ja ,Katka a Ales.To bbylo delo.Trochu mi to pripomina .Doufam ze to nezkratis a nebo se na to nevyseres.Fakt Delo.Kvuli tobe tu budu zas kazdy den a cekat dalsi dil.😃👍👍👍
Uživatelský avatar
uzsparohy
Příspěvky: 685
Registrován: ned 05. kvě 2019 14:09:42
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1713

Re: Povídka Manželka a rande...

Příspěvek od uzsparohy »

++cuckoldkarel++ píše: sob 12. čer 2021 12:33:06 Ty vole kamo to je pecka.Ja tu chodim jenom na povidky jak mam cas.A posledni dobou to tu chciplo s dobryma povidkama.To je delo.Dobre pises.Jee to dobre rozepsane .Kamo pokracuj.Vzzpomiinm na povidku Ja ,Katka a Ales.To bbylo delo.Trochu mi to pripomina .Doufam ze to nezkratis a nebo se na to nevyseres.Fakt Delo.Kvuli tobe tu budu zas kazdy den a cekat dalsi dil.😃👍👍👍
Díky neboj mám to už trochu vymyšlené a bude teď víc času dovolená a tak. Pospíchat nebudu. Je toho dost co by to 4 mohli prožít...😁✌️
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Amazon [Bot], bobkobb, glim, ota65 a 191 hostů