Prostitutka

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
--ubozacek--
Příspěvky: 174
Registrován: ned 16. kvě 2021 21:13:06
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Ubohe tluste cune a panic

Re: Prostitutka

Příspěvek od --ubozacek-- »

Super.Pokracuj
tarenor
Příspěvky: 876
Registrován: čtv 09. bře 2017 16:37:56
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: Jsem submisivní nadrženec
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1307

Re: Prostitutka

Příspěvek od tarenor »

Poděkoval jsem za poslední kopanec a čekal co se bude dít dál. Paní si sedla přede mě a své nohy natáhla před můj obličej. Začala mi vysvětlovat, že tak malý penis ji opravdu nemůže uspokojit, něco tak tenkého snad nemůže žena ve vagíně ani cítit. Navrhl jsem, že bychom mohli alespoň zkusit, třeba jen na malou chvíli, jaké to pro ni bude. Paní zakroutil a hlavou, že to nemá vůbec cenu a navíc když bych jednou zkusil strčit penis do vagíny, akorát by mě to mrzelo, že to bylo jednou a naposledy. Lepší bude, když se můj penis vagíny nikdy nedotkne a zůstaneme u modelu, kdy bude paní na klasický sex chodit k pořádnému nabíječi a já zůstanu jen otrokem a její rohožkou. Určitě se ale nemám bát, za chvíli dorazí nabíječ a paní mě nechá se dívat, jak ji to udělá poradny chlap, ale nejdřív mi tu mojí žížalu bude muset zase zamknout. Bylo mi jasné, že budu opět muset slečně Vanese líbat nohy, zatímco ji bude nějaký svalovec s mega penisem protahovat její svatyni, a já budu potom určitě patřičně znásilněný připínacím penisem.
tarenor
Příspěvky: 876
Registrován: čtv 09. bře 2017 16:37:56
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: Jsem submisivní nadrženec
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1307

Re: Prostitutka

Příspěvek od tarenor »

Paní mi ho najednou z ničeho nic začala honit rukou, své nohy nechala před mým obličejem. Po chvíli přestala a řekla, že tak malý penis opravdu ještě nikdy neviděla, opět mě kopla mezi nohy a odešla. Vrátila se s metrem, opět mi ho pohonila a opovržlivě se zeptala, zda to je jako všechno? Políbil jsem její nohy a omlouval se, že větší to už nebude. Nato slečna Vanessa přiložila metr, v erekci 9,5 cm, obvod prý nemělo cenu vůbec měřit. Paní se mě přísně zeptala, proč jsem ji předtím lhal o své velikosti. Nemohl jsem přiznat, že jsem si penis měřil po spodní hraně, namísto po horní a proto mi to přidalo pár centimetrů navíc. Proto jsem raději řekl, že jsem hloupý a neumím měřit. Paní celkem naštvaně prohlásila, že se podobné věci už nikdy nesmí opakovat a ať nedoufám, že s tímhle někdy zasunu. Pak mi nasadila pás cudnosti a párkrát mě kopla do hlavy a odešla odevřít dveře nabíječovi, prý teď uvidím penis, který je dvakrát větší než ten můj.
tarenor
Příspěvky: 876
Registrován: čtv 09. bře 2017 16:37:56
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: Jsem submisivní nadrženec
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1307

Re: Prostitutka

Příspěvek od tarenor »

Po chvíli vstoupil do místnosti svalovec, asi to byl opět nějaký boxer, kulturista nebo vyhazovač. Slečnu Vanessu si přinesl hezky v náručí. Paní se na mě podívala a se smíchem se zeptala, zda ji chci líbat nohy, a potom si dali krásný francouzský polibek. Uvědomil jsem si, že jsem looser, který nikdy už nikdy nepolíbí ženu. Jestli to vyjde, budu sluha slečny Vanessy.

Svalovec položil paní na zem a ta mu okamžitě stáhla kalhoty a začala mu kouřit péro. Mě vynadala, že za lhaní ji nebudu tentokrát smět během sexu olizovat nohy. Pak několikrát zopakovala, že takle vypadá skutečný chlap s 22,5 cm, oba se mi smáli. Můj celý penis nebyl velký ani jako jeho žalud, a to ani nemluvě o obvodu.
tarenor
Příspěvky: 876
Registrován: čtv 09. bře 2017 16:37:56
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: Jsem submisivní nadrženec
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1307

Re: Prostitutka

Příspěvek od tarenor »

Ok si slečnu Vanessu zkušeně položil na mučící lavici a nohy ji zvedl hezky nahoru. V tu chvíli jsem zjistil, že měla silonky s dírou mezi nohama bez kalhotek. Pak ji vrazil svoji kládu do vagíny a začal přiřážet. Paní řvala slastí a ještě ho popoháněla k tvrdšímu přiřažení. Za chvíli slečna Vanessa malém explodovala při prvním orgasmu, svalovec začal ještě víc přirážet, takže druhý orgasmus přišel asi do 20 sekund. Svalovec se udělal malou chvíli poté, paní mu poděkovala za skvělé protažení, které potřebovala, a za nádherný orgasmus. Svalovec je dal dlouhý francouzský polibek, natáhl si kalhoty a odešel.

Paní vstala a šla ke mě. Stále jsem byl připoutaný v kládě, nohy roztažené a za kotníky pevně připevněné. Paní stala přede mnou a já viděl, jak z ní vytéká husté semeno, něco kapalo na zem, něco ji stekalo po stehnech. Paní prohlásila, že za to lhaní si nezasloužím sex do zadečku, a na očišťování semene můžu zapomenout na vždy. Namísto toho dostanu dalších 50 kopanců do koulí. Přikývl jsem a čekal na provedení trestu. 34 kopanec se už nedal vydržet, ale já věděl, že musím vydržet, jinak si paní vybere za sluhu někoho jiného. Paní mě pak zamkla a já jsem poděkoval za trest a slíbil, že se žádná podobná věc už nikdy nebude opakovat. Paní mi řekla, že si váží toho, že jsem vydržel takovou bolest a ponížení kvůli tomu, abych se mohl stát jejím otrokem a dala mi za odměnu políbit nohy. Poté mě odvázala a poslala domů.
tarenor
Příspěvky: 876
Registrován: čtv 09. bře 2017 16:37:56
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: Jsem submisivní nadrženec
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1307

Re: Prostitutka

Příspěvek od tarenor »

Čte to tady vůbec někdo, mám ještě pokračovat?
xcryten
Příspěvky: 256
Registrován: pon 23. úno 2015 10:40:52
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Prostitutka

Příspěvek od xcryten »

prosím ano, je to dokonalé!!!
--ubozacek--
Příspěvky: 174
Registrován: ned 16. kvě 2021 21:13:06
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Ubohe tluste cune a panic

Re: Prostitutka

Příspěvek od --ubozacek-- »

Jasne ze cte.Pokracuj.Super
Listow23
Příspěvky: 118
Registrován: pát 17. črc 2020 9:52:45
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsme pár strašně mě vzrušuje ze pritelkyni postříkaná cizí chlap

Re: Prostitutka

Příspěvek od Listow23 »

Ano čtu pokracuj ale nemela by te taky vyhonit je to moc tvde
tarenor
Příspěvky: 876
Registrován: čtv 09. bře 2017 16:37:56
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: Jsem submisivní nadrženec
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1307

Re: Prostitutka

Příspěvek od tarenor »

Listow23 píše: stř 09. čer 2021 10:25:46 Ano čtu pokracuj ale nemela by te taky vyhonit je to moc tvde
Hlavní hrdina má mikro penis, takže ne. Navíc by si pak mohl myslet, že po vyhonění od ženy už není panicem a stouplo by mu sebevědomí. Což slečna Vanessa určitě nechce.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: john32, Nelx, Noem, pepan1, wuua a 200 hostů