Prostitutka

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
tarenor
Příspěvky: 876
Registrován: čtv 09. bře 2017 16:37:56
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: Jsem submisivní nadrženec
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1307

Re: Prostitutka

Příspěvek od tarenor »

Nato paní zavřela dveře a odešla. Byl jsem jako myšička, přesně podle instrukcí, ale moc já toho neslyšel. Asi .iselo jít do jiného pokoje, než do mučírny, která byla vedle.

Po nějaké době se opět otevřely dřevěné dveře a za nimi stala slečna Vanesa, jen v malinkých červených tangách a černých kozačkách. Pochválila mě, že jsem byl hezky potichu, přesně jak přikázala, a proto si zasloužím odměnu. Paní opět natáhla nohu skrz mříž a poručila líbat. Nato se zeptala, jak mi chutná, líbat její nohy, a zda mě víc chutnají nebo boty, nebo její vagína plná spermatu. Odpověděl jsem, že její nohy chutnají božsky, ale její vagínu jsem od spermatu čistil raději. Usmála se, že jsem budiškničemu, jestli si uvědomuji, že to lízání bylo poprvé a naposledy. Také pohrozila, že její vagíny se už nikdy nedotknu, protože ta není určena pro otroky, i když chápe, že je to moje modla a schválně se natočila tak, abych přes mříž a kalhotky její vagínu dobře viděl.

Pak odešla, ale v mžiku se vrátila s notebookem, který za mřížemi tak, abych na něj dobře viděl. To je tvoje odměna, řekla. Na obrazovce se objevila nějaká místnost a postelí, patrně to byl nějaký další pokojíček, určený ale nejspíše k provozování klasických sexuálních služeb, ne k mučení. Paní nechala otevřené dřevěné dveře, abych viděl na obrazovku a odešla.

Za chvíli jsem slyšel, jak jde někomu otevřít. Podle stylu vítání mi bylo jasné, o jaký typ hosta se bude jedná. Takže moji odměnou byla možnost sledovat na kameře, jak slečna Vanessa bude souložit s dalším jejím klientem.
tarenor
Příspěvky: 876
Registrován: čtv 09. bře 2017 16:37:56
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: Jsem submisivní nadrženec
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1307

Re: Prostitutka

Příspěvek od tarenor »

Přišel Chlap ve středním věku. Ještě před postelí začal slečnu Vanesu hladit po celém těle, hlavně se soustředil na její obří prsa, se kterými si hrál opravdu dlouho a pak je několikrát celé olízal. Pomalu ji stáhl kalhotky, hodil ji na postel, paní roztáhla nohy a on zabořil hlavu do její vagíny. Byl z ní úplně v tranzu. Pak si nasadil kondom, paní si na něj nasedla na koníčka a byl hotový snad do minuty.

Po rozloučení a zaplacení paní přišla opět za mnou jen v kalhotkách a nechala si olízat špičky svých bot. Nezapomněla zmínit, že tohle spolu my dva dělat nikdy nebudeme, protože tohle jsou věci jen pro Chlapy, a ne pro otrocké nuly, jako jsem já.
tarenor
Příspěvky: 876
Registrován: čtv 09. bře 2017 16:37:56
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: Jsem submisivní nadrženec
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1307

Re: Prostitutka

Příspěvek od tarenor »

Vše jsem s pokorou odkýval, co mi taky jiného zbývalo. Pak mě paní vyvedla z cely, přivázala a dostal jsem na cestu poradny výprask na zadek, až mě z toho vzrušením bolely koule přiskříplé v CB6000. Pak paní navrhla, že bych jí mohl pozvat na dobrý oběd, než se rozloučíme. Souhlasil jsem, dal js m si sprchu a vyrazili jsme. Na chodníku mě paní chytila za ruku, takže jsme šli, jako zamilovaný páreček. Kdyby jen ostatní věděli, jak to je opravdu.
tarenor
Příspěvky: 876
Registrován: čtv 09. bře 2017 16:37:56
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: Jsem submisivní nadrženec
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1307

Re: Prostitutka

Příspěvek od tarenor »

V restauraci jsem paní předal obálku s druhou částí jejího honoráře. Usmála se a obálku schovala do kabelky. Objednali jsme se jídlo a pokračovali v diskuzi o tom, co se od předešlého dne událo. Paní mě chválila, že jsem hodně poslušný, většina ostatních subíků je submisivní jen tehdy, když se jim to líbí, a to maximálně do doby, než se vystřídají. Byl jsem první, s kým šla po lekci na jídlo.

Ptal jsem se, co bude dál, zda se mohu opět objednat, a zda se chystá k moři. Paní přiznala, že týden zpět se doslova musela zbavit svého personálního otroka, který se začal chovat majetnicky, a automaticky si myslel, že za každou blbost bude honění nebo dokonce občasný klasický sex. Paní se ani neptala, zda bych se nechtěl ucházet o místo personálního otroka, ale rovnou mi sdělila, že přihlášku do výběrového řízení musím předat k jejím nohám před lekcí do následujícího dne.
tarenor
Příspěvky: 876
Registrován: čtv 09. bře 2017 16:37:56
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: Jsem submisivní nadrženec
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1307

Re: Prostitutka

Příspěvek od tarenor »

Protože se paní chystá k moři, potřebuje rychle najít nového osobního otroka, který ji bude na dovolené posluhovat, bude mít tu čest zaplatit dovolenou a hlavně stát se rohožkou a sluhou i na dobu po dovolené. Najít správného otroka je prý hodně těžké. Posledního otroka vybírala v několika kolovém výběrovém řízení skoro půl roku. Bohužel se asi před 2 měsíci otrok porouchal a neposlouchal, jak měl, musela ho dát pryč, i když ještě neměla náhradního otroka.

První kolo se bude skládat z přihlášky, motivačního dopisu a daru v hodnotě do 10 000 Kč. Do druhého kola postupuje 5 nejlépe hodnocených otroků, každý otrok postupující do 2. kola musí slečně Vanesse koupit dar v hodnotě 90 000 až 120 000 Kč. Následovat bude testovací mučení ke zjištění fyzické a psychické odolnosti.

Z vybraných 5 otroků paní vybere 2 nejlepší, kteří postoupí do finále. Aby se paní rozhodla, musí otroci koupit dovolenou pro 3 (paní, její nabíječ a otrok). Paní odjede postupně na obě dovolenou, kde mi bude každý otrok posluhovat. Toto kolo má za cíl zjistit oddanost, poslušnost a chytrost obou otroků, aby paní mohla vyslovit finální verdikt.
--ubozacek--
Příspěvky: 174
Registrován: ned 16. kvě 2021 21:13:06
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Ubohe tluste cune a panic

Re: Prostitutka

Příspěvek od --ubozacek-- »

Super povidka.Pokračuj prosim
tarenor
Příspěvky: 876
Registrován: čtv 09. bře 2017 16:37:56
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: Jsem submisivní nadrženec
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1307

Re: Prostitutka

Příspěvek od tarenor »

Už jsme skoro dojedli, když se paní Vanessa zvedla ze židle a beze slova zamířila se skleničkou na víno směrem na záchody. Vrátila se s úsměvem na tváři, obešla mě, plnou skleničku postavila přede mě a přikázala abych to koukal vypít do dna, a tyhle, než to vystydne. Když všechna zlatavá tekutina zmizela v mém krku, pochválila mě a řekla, že to určitě vyhraju já. Kdyby mě potkala dřív, žádné výběrové řízení by nebylo třeba.

Protože jsme se loučili na chodníku před restaurací, musel jsem slečně Vanese na rozloučenou políbit nohy veřejně. A protože to nebyl žádný rychlý polibek, ale dlouhé procítěné líbání Vanesiných božských nohou, vidělo mě dost lidí a někteří nás dokonce fotili. Já jsem na sebe byl hrdý a doufal jsem, že mi tohle malé gesto pokory přidá v hodnocení nějaký ten bod navíc.

Slečna Vanessa mi poté dala skrytou řadu, že příliš krátké i příliš dlouhé přihlášky a motivační dopisy nebude vůbec číst. Druhá informace už tak příznivá nebyla, do prvního kola se přihlásilo zatím 73 otroků, někteří i ze zahraničí.
tarenor
Příspěvky: 876
Registrován: čtv 09. bře 2017 16:37:56
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: Jsem submisivní nadrženec
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1307

Re: Prostitutka

Příspěvek od tarenor »

Odpoledne jsem musel na dozorčí radu, v jedné ze svých zděděných společností. Vubec jsem se nedokázal soustředit, protože jsem místo poslouchání manažerů sepisoval motivační dopis s přihláškou a vybíral dárek. Nakonec jsem objednal šperky z bílého zlata s diamanty. Cena byla samozřejmě daleko vyšší, než požadovaných 10 000 Kč, ale v klenotnictví mi vystavili kromě certifikátu i účtenku na přesně 10 000 Kč.

Bohužel slečna Vanessa měla na další den plně vytížený lekcemi s dalšími otroky, ale naštěstí si na mě našla celých 50 min. Uklidnila mě, že lekce bude sice krátká, ale zato intenzivní.
tarenor
Příspěvky: 876
Registrován: čtv 09. bře 2017 16:37:56
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: Jsem submisivní nadrženec
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1307

Re: Prostitutka

Příspěvek od tarenor »

Lekci jsem měl mít až v 16:40, ale raději jsem na místo dorazil a větším předstihem, tak jsem opět stepoval venku před domem. Hned za dveřmi jsem předal přihlášku, dopis, dary a 25 rudých růží. Poté jsem paní políbil nohy a poděkoval, že ji mohu dary předat.

Paní se usmála a odvedla si mě do mučírny, kde jsem se musel okamžitě svléknout a nechat se zavřít do klady. Kotníky mi paní přivázala tak, že jsem měl hezký roztažené nohy. Čekal jsem, že mě paní začne prznit připínacím penisem, ale místo toho mě paní odemkla a sundala pás cudnosti a do pusy dala roubík. Vůbec jsem nechápal, co se děje, když mě paní zničeho nic zezadu nakopla mezi nohy. Pak mě přetáhla bičem, že prý neumím ani počítat, ale dokonce ani poděkovat, takže namísto 10 kopanců bude 20, a v tom jsem dostal další kopanec. Poděkoval jsem za druhý kopanec. Paní mi opět vynadala, že se začíná počítat od jedničky. Než jsem se stačil opravit, kopla mě rychle znovu s tím, že to mám za odměnu za 25. Poděkoval jsem, a pro jistotu jsem začal od 1, a také jsem se omluvil. Paní mě pochválila a opět mě kopla. To mi koule snad vyskočily až do krku.
Lizatpicku
Příspěvky: 37
Registrován: pát 10. čer 2016 16:11:01
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Sme par
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1333

Re: Prostitutka

Příspěvek od Lizatpicku »

Nechcem byt rypak aj ked je tu dost malo pribehov ale nepatri tento niekde na stranky z bdsm tematikou?
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: figu1, jarda1954, kAv, Monkey, Palindrom, tir24 a 237 hostů