PP - Masáž jako záminka?

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
tomkv
Příspěvky: 3
Registrován: sob 22. kvě 2021 7:50:03
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Jsem dobře vybavený sportovec, který se nebrání ničemu

PP - Masáž jako záminka?

Příspěvek od tomkv »

Byla sobota, byl jsem sám doma a přemýšlel co přes den dělat. Napadlo mi napsat kolegyni, kámošce, se kterou jsme probírali každou blbost, kravinu, občas dvojsmyslnou poznámku.

Kolegyně Kamila byla vysoká volejbalistka, hubená, se štíhlou postavou a krásně vyrýsovaným zadečkem.

Píšeme si na chatu a ona se mi svěřuje že jí bolí záda - klasická odpověď: a nepotřebuješ masáž? - jak jinak - jooo, tu bych potřebovala. Já na to reaguji: mám se sbalit a přijet? bydlela cca 2km vzdušnou čarou daleko.
Ona: Ne, nejsem sama, ale manžel jde za hodinu s dětma na bazén
Já: a Jak dlouho tam budou?
Ona: s cestou autem určitě tak 2hodinky minimálně.
Já: tak dej vědět, kdyžtak dojedu.

na chvíli se odmlčela

Ona za hodinku píše: Manžel se zrovna obouvá, přijedeš?
Já: (už samozřejmě připraven, ať je co nejvíc času) - jasný, hned jsem u tebe

Sedám na auto, protože venku pršelo a jedu směrem k ní. Po cestě potkávám jejich starého Peugeota, dobře známého z parkování před prací, za volantem manžel. Nekecala.

Parkuji, zvoním na zvonek a ve vteřině bzučák na dveře paneláku - jak kdyby mě čekala u dveří. Jdu po schodech a ona už s pootevřenýma dveřma mě čekala za nimi. Věděl jsem kde bydlí protože jsem jí už jednou přenastavoval televizi.

Hned ve dveřích mi říká: Manžel teď odjel, ale změna plánu, jedou na bazén ve městě, takže tipuji že do dvou hodin jsou zpět. Já samozřejmě měl velké plány, jak masírovat záda, nožky a třeba něco zkusit.... což když je časová tíseň a riziko otevření dveří manžela mně klidu nedodá. Zeptala se mě - a chceš masírovat? nebo si dát jen kafe? nebo...... a nechala větu nedokončenou.

Já řekl: jsem rád že tě vidím a objal jsem jí, políbil na tvář. V tu chvíli jak kdybych spustil nějaké tajné tlačítko. Ještě jsem ve vteřině nestihl oddálit rty a ona těma svýma přešla na moje a zastrčila mi jazyk do pusy tak hluboko, až mě to překvapilo. Začali jsme se líbat, divoce, na chodbě u vchodových dveří. a ona mi zvedla svou nohu, jak kdyby mi jí chtěla obtočit okolo těla. musela cítit jak jsem dole tvrdý....

řekla jen: uděláš mi to? odpověď nedostala, namísto toho dostala ruku pod leginy přímo do kalhotek. od prvotního otevření to bylo tak rychlé. Byla mokrá neskutečně a to mě rajcovalo. prstil jsem jí prcinu a strašně jí chtěl ošukat. Zatáhla mě do pokojíčku a sundala si spodek, já udělal to samé. trvalo možná 3 minuty od otevření dvěří do toho co jsem byl v ní. Kondom neřešila - já taky ne....Lehl jsem si na ní zepředu a přirážel jsem do ní tvrdě - mám věší přirození. Na to že byla sobota a papuče manžela byly ještě teplé, sténala nahlas přes celý byt. vzrušovalo mě to. po chvilce jsem jí otočil a dělal jí to zezadu, ale protože jsem byl hluboko, tak jí to bolelo a chtěla se vrátit zpátky.

netrvalo dlouho a vycákal jsem se jí na bříško.

nečekaný sex, krátký, ale divoký.

Když jsem od ní odjel (ani kafe jsem si nedal), napsala mi že manžel se s dětma vrátil brzo, protože na bazéně byly závody a protože děti zůstali venku, nechala si to udělat ještě jednou od manžela. ten si ani nevšiml že měla svůj pupík ještě od mého sperma a on jí ho rozmazal všude okolo, jak jí hladil.

a co víc..... mám z této akce audio..............
Plsen
Příspěvky: 2
Registrován: ned 01. bře 2020 7:34:01
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: PP - Masáž jako záminka?

Příspěvek od Plsen »

To audio by stalo za to…
kohout50
Příspěvky: 2600
Registrován: úte 06. zář 2016 9:44:12
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsme pár,on kanda,ona nechce ani slyšet
Bydliště: Náchod

Re: PP - Masáž jako záminka?

Příspěvek od kohout50 »

Tak to se pochlub audiem, ať slyšíme jak jste si užívali :-)
alexf
Příspěvky: 8
Registrován: stř 11. lis 2020 21:06:07
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: PP - Masáž jako záminka?

Příspěvek od alexf »

jsem pro audio:-)
vinklar
Příspěvky: 1513
Registrován: ned 21. srp 2016 12:16:52
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: PP - Masáž jako záminka?

Příspěvek od vinklar »

To by bylo super, slyšet vás
Vencl33
Příspěvky: 83
Registrován: stř 28. úno 2018 17:12:42
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: PP - Masáž jako záminka?

Příspěvek od Vencl33 »

Taky bych rád to audio...
Mispulin
Příspěvky: 1365
Registrován: čtv 20. dub 2017 16:48:45
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: PP - Masáž jako záminka?

Příspěvek od Mispulin »

tomkv. OK, tak jsi na rychlovku ojel kolegyni. Pěkné a budiž ti to přáno, jen by mne zajímalo, co to má s kandaulismem? Tohle je jen nevěra paničky za zády svého manžela, který má sice parohy, ale neví o nich a kanda také nebude. Tož jak?
tomkv
Příspěvky: 3
Registrován: sob 22. kvě 2021 7:50:03
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Jsem dobře vybavený sportovec, který se nebrání ničemu

Re: PP - Masáž jako záminka?

Příspěvek od tomkv »

Mispulin: Máš recht, jsem tu novej. klidně můžu smazat jestli je to mimo mísu...
Mispulin
Příspěvky: 1365
Registrován: čtv 20. dub 2017 16:48:45
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: PP - Masáž jako záminka?

Příspěvek od Mispulin »

tomkv: Ale né, takhle jsem to nemyslel. Povídka je suprová, jen ode mne je to taková poznámka. Jinak samozřejmě to ozn. PP je v pohodě. Máš-li s ní další zážitky, tak samozřejmě piš.
Emperor
Příspěvky: 329
Registrován: ned 28. úno 2016 16:24:12
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Nejlepší je, když se mnou HOTWIFE omdlí orgasmem před svým CUCKOLDem

Re: PP - Masáž jako záminka?

Příspěvek od Emperor »

Ona se neudělala?
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Annael, Google [Bot], Kredenckredenc, Lapua, roby7, stenli, sunar a 249 hostů