Žaneta PP

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
Buran
Příspěvky: 29
Registrován: ned 02. kvě 2021 9:45:06
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Svou ženu miluji, ale ona uznává jiné hodnoty
Bydliště: Jižní Čechy

Žaneta PP

Příspěvek od Buran »

Řikejme jí například Žaneta.
Příběh je pravdivý a prožil jsem ho před pár lety. Trvá ovšem s přestávkami dodnes. Je ve mě něco zvláštního, něco co přitahuje ženy. Vdané ženy. Tehdy jsem pracoval ve firmě s kolegyní, která měla dost konzervativní názory na nevěru a milenecký vztah. Já jsem měl už za sebou pár vyšukaných paniček. Měl jsem vcelku jasno, jak a co s nimi. Ale Žaneta mi teprve měla otevřít ty pravé dveře.
Situace, kterou zná mnoho bullů a hotwife. Firemní večírek a pár polibků připravilo nový scénář, který trvá dodnes.
Zamluvený hotelový pokoj, vysoké kozačky a krátká sukýnka. Na stole květiny, občerstvení a já v obleku. Stačilo pár vět a šálek čaje. Její dech se misil s mým s větší a větší intenzitou. Zvuk rozepínaného zipu kozaček v ní otevřel stavidla a to doslova. Z mravné manželky se stala ta nejdivočejší kurva, kterou jsem kdy šukal. Její ústa jsem cítil na rtech, na koulich i v análu. Když jsem byl připuštěný k její kundičce, abych ji svým přebuzeným ocasem mohl šukat, rozjela takovou mrdačku, až jsem valil oči. Sténala, přirážela a jeji orgasmy byly jako příval protržené přehrady. Poprvé jsem pil něco, co může dát jen žena. Polykal jsem snad litry něčeho tak chutného, tak omamneho a tak intenzivně jak ve snách.
Z jejich úst unikala slova, která nikdy neřekla. Mrdej mne, jsem tvoje děvka, chci tvoje semeno...a další. Když jsme zkončili, sama mně začala srovnávat s manželem. To vdané ženy zpravidla nedělají. Mluvila o něm hezky, ale celá mokrá se choulila ke mě.
Druhý den jsem jel pracovně do zahraničí asi na týden. Celou dobu jsme si vyměňovali esemesky. Po návratu si sama řekla o další dávku semene. A já jsem nejednou pocítil tu zvláštní touhu bulla. Mrdat vdanou ženu a vědět, že její horká kunda zacákaná mým semenem bude večer vylízaná a znova vymrdaná jejím chotěm.
Postupně jsem jí na to začal připravovat a formovat jí jako svoji slut wife. Ale o tom snad až příště.
Buran, to je vichr.
CuckEss
Příspěvky: 746
Registrován: stř 26. srp 2015 11:33:08
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: moje paní je Ess, hrajeme si zatím slovně, sem tam nějaká uvazovačka
Bydliště: Jesenicko
Kontaktovat uživatele:

Re: Žaneta PP

Příspěvek od CuckEss »

bude pokračování?
rekordy: bez orgasmu 74 dní
Buran
Příspěvky: 29
Registrován: ned 02. kvě 2021 9:45:06
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Svou ženu miluji, ale ona uznává jiné hodnoty
Bydliště: Jižní Čechy

Re: Žaneta PP

Příspěvek od Buran »

Bude. Jakmile bude čas. Jak někteří lidé svoje nitro skrývají, jsem rád, že příslušnost k této komunitě mně naplňuje.
Škoda, že člověk musí projít mnoha zkušenostmi, aby potlačil ostych a pochopil.
Prošel jsem pocity viny až rozkoše. Prožil jsem vztahy kde hlavní bylo mrdat a mrdat nebo oddat se vášni živočišnosti. Jen čas najít na vyprávění.
Scrambler999
Příspěvky: 93
Registrován: ned 26. zář 2021 1:32:16
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Bydliště: BA

Re: Žaneta PP

Příspěvek od Scrambler999 »

Buran píše: úte 11. kvě 2021 16:58:41 Bude. Jakmile bude čas. Jak někteří lidé svoje nitro skrývají, jsem rád, že příslušnost k této komunitě mně naplňuje.
Škoda, že člověk musí projít mnoha zkušenostmi, aby potlačil ostych a pochopil.
Prošel jsem pocity viny až rozkoše. Prožil jsem vztahy kde hlavní bylo mrdat a mrdat nebo oddat se vášni živočišnosti. Jen čas najít na vyprávění.
Pekne napisane
Anpoenitet
Příspěvky: 688
Registrován: čtv 15. říj 2020 8:00:15
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: jsme pár, oba spíše sub, ona méně a zatím nikoho dalšího nechce ...

Re: Žaneta PP

Příspěvek od Anpoenitet »

Scrambler999 píše: pon 15. led 2024 0:20:01
Buran píše: úte 11. kvě 2021 16:58:41 Bude. Jakmile bude čas. Jak někteří lidé svoje nitro skrývají, jsem rád, že příslušnost k této komunitě mně naplňuje.
Škoda, že člověk musí projít mnoha zkušenostmi, aby potlačil ostych a pochopil.
Prošel jsem pocity viny až rozkoše. Prožil jsem vztahy kde hlavní bylo mrdat a mrdat nebo oddat se vášni živočišnosti. Jen čas najít na vyprávění.
Pekne napisane
Nevím, zda je to pěkně napsané, ale je zvláštní, že autor zde má čas přispívat do diskusí, napsat tady i jinou povídku, ale nemá čas dokončit toto, co začal.
Buran
Příspěvky: 29
Registrován: ned 02. kvě 2021 9:45:06
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Svou ženu miluji, ale ona uznává jiné hodnoty
Bydliště: Jižní Čechy

Re: Žaneta PP

Příspěvek od Buran »

Asi nikdo nedokáže nahlížet do duší žen a mužů a nikdo si není jistý tím, co žije. Až po čase si někteří z nás možná uvědomí úskalí, kterými jsme prošli. Během doby, kdy jsem šukal všechno, co mělo sukni, jsem moc nemyslel na manželku. Byla mi věrná...tedy nenechala se píchat mimo naši postel. Mě vzrušovalo udělat si výlet s kurvičkou a večer ptáka strčit do kundy mé milované manželky. Když je síla a chuť, tak to jde. Rozdíl byl v tom, že kurvička byla ohnivá a manželka...no,manželka.
Na každé setkání jsem zajistil pokoj a po procházce naše kroky mířili tam. Zprvu byla kurvička nejistá, protože jsem jí chystal nová a nová překvapení. Dnes vám řeknu, jak jsme si hrály s voskem. Tekoucí horký vosk je fantastická pomůcka. Musí se dávkovat zvolna a kurvička si musí k němu najít vztah. Když jsem jí vyšukal kundu a naplnil semenem, vzal jsem jednu z hořících svíc a pomalu vykapával voskovou hráz kolem jejich pysků. Moje vejce měla u otevřených úst a občas se jemně zakousla do trubice mezi vejci a řítním otvorem. Já zalévat voskem pozvolna její horkou kundu s vytékajicim semenem, až byla jeden voskový škraloup. Žaneta tiše sténala a přesvědčovala sebe sama, že je moje děvka a že si zaslouží být pálená na kundě voskem za trest, jak podvádí svého manžela. Přiznám se, že se mi to líbilo a ukázalo mi cestu, jak pracovat s tou neřestnou děvkou, která patří mě. Než vosk hezky vystydnul, nechal jsem Žanetu kouřit ptáka. Když máš kundu už vymrdanou a zalitou voskem děvko, seženeš moje semeno. A v ten okamžik nastalo překvapení pro mně. Ta vdaná, kdysi zásadová a morální kolegyně mi odpověděla....ano můj pane.
Anpoenitet
Příspěvky: 688
Registrován: čtv 15. říj 2020 8:00:15
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: jsme pár, oba spíše sub, ona méně a zatím nikoho dalšího nechce ...

Re: Žaneta PP

Příspěvek od Anpoenitet »

Dost zajímavé
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 192 hostů