Když ještě byly zahrádky otevřené...

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
ni3hao3
Příspěvky: 2
Registrován: ned 01. bře 2015 17:59:46

Když ještě byly zahrádky otevřené...

Příspěvek od ni3hao3 »

Sedíme na vyhlídkové zahrádce na Letné a docela dobře si povídáme. Naštěstí jsme našli společnou řeč i mimo sexuální představy. Zrovna probíráme blížící se léto a naši společnou dovolenou na pláži u Jadranu, Ty popíjíš long-drink, já vinný střik, a je celkem horko. Máš úhledně vyčesané a svázané vlasy, jako hodná holčička, jsi ale docela výrazně nalíčená a na sobě máš barevné šaty, pod kterými už není nic. Řekla jsi mi to hned na začátku, abys mně nažhavila. Chtěl jsem se na Tebe hned vrhnout a ošukat Tě někde v zákoutí jako poslední děvku, ale Ty jsi mně se smíchem odstrčila, že se přece vůbec neznáme a… třeba si užijeme později… Ale zavedla jsi mojí ruku mezi své nožky, takže jsem si to ověřil na vlastní prsty: Tvoje kundička je nahá, hladká a snad i trochu vlhká… Z představ o tom, jak si Tě divoce dávám zezadu mně vytrhne pípnutí Tvého mobilu. „Brouku, to je šéf, musím něco vyřídit, počkej tady, za hoďku jsem zpátky… a nezlob!“ Vysoké podpatky klapou o dlažební kostky, jak se snažíš běžet směrem k hlavní třídě. Jsi krásná, i když jsi nemotorná. Objednávám si ještě jeden střik a užívám si příjemný letní podvečer s knížkou francouzské poezie. Občas kouknu, jestli už nepřicházíš, ale zatím nic. Minuty se stále více vlečou, knížka je dočtená a Ty stále nikde. Až najednou zahlédnu Tvou štíhlou postavu. Trochu se kolébáš, jak Tě bolí nohy, ale směješ se od ucha k uchu. Vlasy už nemáš svázané, vlají Ti do všech stran. Líčení lehce rozmazané a jsi celá zpocená. Když se přiblížíš, ucítím směs parfémů, jeden je určitě pánský. Přitáhnu si Tě a začínáme se líbat. Cítím… ano… byl v Tobě muž… to mně ještě více vzruší. Nenápadně mi saháš mezi nohy a cítíš, že je jako kámen. Odcházíme raději do parku. Cestou do aleje se Tě se smíchem ptám, co že tak nutného si musela vyřizovat. A Ty ochotně vyprávíš do nejmenších podrobností, ..nechala jsi ho nakonec do sebe vystříkat. „takže bych potřebovala očistit“. Zvedáš si šaty a já se ústy přibližuji k Tvé čerstvě vyšukané prcince…
aniseneptej
Příspěvky: 45
Registrován: ned 09. kvě 2021 0:52:14
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Když ještě byly zahrádky otevřené...

Příspěvek od aniseneptej »

Moc hezké
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs BOT, wukong a 204 hostů