PP -premena... pokracovanie

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
tarenor
Příspěvky: 876
Registrován: čtv 09. bře 2017 16:37:56
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: Jsem submisivní nadrženec
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1307

Re: PP -premena... pokracovanie

Příspěvek od tarenor »

Mispulin píše: úte 27. dub 2021 13:57:13 CaZ: Já autorce neupírám nic z toho, že je to pěkný, vzrušující příběh, ale to co píšeš o označení PP pak dává mnoha dalším autorům možnost své fantazie nebo polofantazie poznačovat PP. PP = pravdivý příběh nebo podle pravdy. Pokud nezáleží jak to je, hlavně když to přinese vzrušení, tak pak by ozn. PP ztrácelo smysl.
Už tady bylo pár vláken, které autor označil PP. Všichni ho povzbuzovali, aby psal dál, že je to skvělé a ten autor tam dal dokonce i údajně autentické fotky. No a pak se ukázalo, že fotky jsou stažené z internetu a autor zmlkl a už se tu raději neobjevil. Třeba je a třeba není tento příběh pravdivý. Já jen konstatuji ze svého pohledu, že se mi to zdá dost přitažené za vlasy. Ale je to jen můj názor a na názor snad ještě máme nějaké právo.
Také se zde mnohdy stalo to, že autor pod vlivem podobných komentářů, vyšetřování a soukromých zpráv přestal úplně přispívat.
tarenor
Příspěvky: 876
Registrován: čtv 09. bře 2017 16:37:56
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: Jsem submisivní nadrženec
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1307

Re: PP -premena... pokracovanie

Příspěvek od tarenor »

AndreaM píše: úte 27. dub 2021 13:16:48
tarenor píše: úte 27. dub 2021 11:21:58 Opravdu se to takhle stalo?
Co na to manžel, ví o těchto záletech?
samozrejme ze nevie a dufam, ze sa nikdy nedozvie
Asi není naladěn na kanda/cuckold vlnu, že?
Mispulin
Příspěvky: 1365
Registrován: čtv 20. dub 2017 16:48:45
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: PP -premena... pokracovanie

Příspěvek od Mispulin »

tarenor. Pokud to manžel neví, tak (sorry jako) to nemá co dočinění s kandaulismem a jde jen o prachsprostou nevěru za zády.
Anpoenitet
Příspěvky: 688
Registrován: čtv 15. říj 2020 8:00:15
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: jsme pár, oba spíše sub, ona méně a zatím nikoho dalšího nechce ...

Re: PP -premena... pokracovanie

Příspěvek od Anpoenitet »

tarenor píše: úte 27. dub 2021 14:10:15
Mispulin píše: úte 27. dub 2021 13:57:13 CaZ: Já autorce neupírám nic z toho, že je to pěkný, vzrušující příběh, ale to co píšeš o označení PP pak dává mnoha dalším autorům možnost své fantazie nebo polofantazie poznačovat PP. PP = pravdivý příběh nebo podle pravdy. Pokud nezáleží jak to je, hlavně když to přinese vzrušení, tak pak by ozn. PP ztrácelo smysl.
Už tady bylo pár vláken, které autor označil PP. Všichni ho povzbuzovali, aby psal dál, že je to skvělé a ten autor tam dal dokonce i údajně autentické fotky. No a pak se ukázalo, že fotky jsou stažené z internetu a autor zmlkl a už se tu raději neobjevil. Třeba je a třeba není tento příběh pravdivý. Já jen konstatuji ze svého pohledu, že se mi to zdá dost přitažené za vlasy. Ale je to jen můj názor a na názor snad ještě máme nějaké právo.
Také se zde mnohdy stalo to, že autor pod vlivem podobných komentářů, vyšetřování a soukromých zpráv přestal úplně přispívat.
A co jako? To proto, aby se nám autor/autorka neurazila, není možné vyjádřit svůj názor. To je jako když si lidé dají fotky na některé nejmenované servery a pak se diví, že sklidí dokonce i kritiku.
Jestli se to opravdu stalo, o čemž také spíše pochybuji, tak autor/ka jistě ví proč to sem dával/a. Jestli proto, podělit se se svým příběhem a nebo proto dělat si dobře nad tím, jak všichni budou psát, jak je to úžasné.
Jednou je to veřejné fórum, tak se zde musí počítat s tím, že se budou lidi veřejně vyjadřovat, i třeba se svou nedůvěrou.
A znám ženy, které nemají problém podržet téměř komukoliv a není to pro ně žádné morální dilema. Ale aby žena ze spořádané rodiny, která žije 12 let věrně v manželském vztahu se najednou proměnila během pár dní v naprostou kurvu, která se nechá vystříkat kdejakým póvlem, tomu se věří opravdu těžko.
A ono nejde jen o morální stránku věci, ona taková manažerka snad není úplně blbá a jistě by si uvědomila, že nejde jen o samotné zahnutí, ale že takovým chováním, kdy má nechráněný sex se zcela neznámými osobami, ještě pochybného původu a naturelu, riskuje zdraví nejen své, ale i svého manžela. Jak píše Mišpulín, možná nějaký jeden úlet, pod vlivem alkoholu, ale tohle už byla racionálně promyšlená akce hraničící ale s šílenstvím (pokud si odmyslíme vzrušivost celé akce). A ony manažerky sice nemají problém se dostat k pozici přes tu svoji, ale na druhé straně jsou moc dobře schopny domýšlet i důsledky svého jednání.
miki44
Příspěvky: 114
Registrován: úte 02. zář 2014 13:08:48
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: muž hledající partnerku

Re: PP -premena... pokracovanie

Příspěvek od miki44 »

Mispulin píše: úte 27. dub 2021 14:28:00 tarenor. Pokud to manžel neví, tak (sorry jako) to nemá co dočinění s kandaulismem a jde jen o prachsprostou nevěru za zády.
Tak nevím jestli jsi to četl, ale co třeba kandaulismus od milence. Je to jiný pohled.
Mispulin
Příspěvky: 1365
Registrován: čtv 20. dub 2017 16:48:45
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: PP -premena... pokracovanie

Příspěvek od Mispulin »

miki44: Četl, jenže to byli milenci dlouhodobější a né cikán Zoly, se kterým si vrzla jednou na pokoji a pak se s ním svezla v kamionu. To je milenec jako stehno. Ti je jako když kunšaft z bordelu přenechá kurvu po té, co ji ošukal jinému a pak ji šel po tom druhém vylízat.
franzkafka
Příspěvky: 10
Registrován: ned 28. čer 2020 10:40:50
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: PP -premena... pokracovanie

Příspěvek od franzkafka »

děkuji místním vyšetřovatelům, kteří podrobně rozebrali nepodstatné detaily příběhu a ještě stihli autorku odsoudit jako lehkomyslnou manažerku a nevěrnou a špatnou matku... Mně se její styl vypravování líbí (zatím nepoužila slovo "prcguma" :-D ) a příběh mi přijde plus mínus stejně pravdivý, jako jiné zdejší povídky s označením PP.

Doufám, že příběhy budou pokračovat! :-)
rajalten
Příspěvky: 3
Registrován: stř 08. črc 2020 16:55:02
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: PP -premena... pokracovanie

Příspěvek od rajalten »

Vám vadí že dala Turku, Rumunu a Cikánu. Za mne jedna z nejlepších fantasii. Škoda ze nepokračovali v cestě, určitě nebyla jednodenní a těch truckpointu muselo být po cestě mnoho. Prosím rozviňte téma: více denní cesta v kamionu napříč evropou. Děkuji.
Mispulin
Příspěvky: 1365
Registrován: čtv 20. dub 2017 16:48:45
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: PP -premena... pokracovanie

Příspěvek od Mispulin »

rajalten: Nevadí, tady nešlo o napsání vzrušující povídky jako, jak sám píšeš, fantazie, ale že to vydává jako PP. Jako fantazie je to super.
Uživatelský avatar
AndreaM
Příspěvky: 23
Registrován: úte 13. dub 2021 20:12:57
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: mam tajne ulety

Re: PP -premena... pokracovanie

Příspěvek od AndreaM »

Mispulin píše: čtv 29. dub 2021 21:46:44 rajalten: Nevadí, tady nešlo o napsání vzrušující povídky jako, jak sám píšeš, fantazie, ale že to vydává jako PP. Jako fantazie je to super.
viem citat isntrukcie. nepisala by som PP keby som fantazirovala. navyse, nemam potrebu fantazirovat. respektujem vas nazor a postoj.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: pepan1 a 204 hostů