PP -premena

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
Uživatelský avatar
AndreaM
Příspěvky: 23
Registrován: úte 13. dub 2021 20:12:57
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: mam tajne ulety

PP -premena

Příspěvek od AndreaM »

Pokracovanie "Omyl"

vosla som na izbu, zapla som laptop a doladovala som prezentaciu na zajtra.
okolo 23 som uz toho mala dost, navyse sa mi nedalo sustredit. stale som sa vracala k tomu, co sa stalo. Ako som to mohla dopustit. A skumala som moje myslienky a pocity, ktore som mala (aspon tie, ktore som si pamatala). Bola som sama zo seba zhrozena. Ovedomovala som si, coho som sa dopustila, ale najstrasnejsie bolo poznanie, ze ma myslienky na to stale vzrusovali., napriek odsudzujucemu postoju mojho rozumu.
Zaspala som cela nervozna rozrusena, nespala som dobre.
Na druhy den som na vystave s partnermi pila len velmi malo, skor symbolicky. U o 16h som sa vratila na hotel a konecne som na pol hodinu zaspala hlbokym spankom. Zobudilo ma klopanie na dvere, isla som otvorit a stal tam Zoltan.
Opytala som sa, co potrebuje a on povedal, ci sa este mozeme porozpravat, ze po vcerajsom rozhocvore nemohol spat. Mala som na sebe hotelovy zupan, tak som povedala , ze dobre, ze sa mozeme porozpravat, ze ani ja som dobre nespala. Zoltan zacal rozpravat, ze ho velmi vzrusilo vsetko co sme sa vcera rozpravali. Priznal sa, ze si stale predstavoval, ze som jeho manzelka. Ja som mu nechapala, opytala som sa , ze ci mam tomu rozumiet, ze chcel by byt moj manzel a smiala som sa. On vysvetlil, ze by chcel aby som bola ako cubka ale bola jeho zena. Nakoniec sme sa rozhovorom prepracovali k tomu, ze ma vlastne nesplnene kandaulisticke sklony. Ja som o kandaulistoch len matne nieco tusila.
Rozpraval vela, aj sme sa smiali nad niektorymi vecami. Postupne mi vysvetloval viac a viac detailov a malickosti. Bolo zaujimave pocuvat, ake veci dokazu ludi vzrusovat.
Potom som sa ho opytala, ze preco mi to takto cele podrobne rozprava. On odpovedal, ze vycil sancu po vcerajsku, ze by nasiel niekoho s kym by to mohol uskutocnovat. Som sa zasmiala a povedala mu, ze na zaklade moralneho jedneho zlyhania si nesmie robit o mne mylny nazor.
Este sme sa chvilu bavili a odisiel.
Obliekla som sa na veceru a isla som do restauracie sa najest. S kolegynami a kolegami aj z inych firiem sme sa bavili asi do deviatej vecer a potom som isla na izbu. Dala som si horucu vanu a rozmyslala som nad tym, co Zoltan rozpraval. urcite tusite, ze som citila vzrusenie, tie jemne motyliky. Sama so sebou som sa rozpravala, predstavovala si, ako by to bolo. Preharavala som si v hlave jeho predstavy a videla som samu seba ako vystupujem v tych predstavach. Horuca vana a myslienky sposobovali stale silnejsie chvenie. Cela som sa triasla, ruky sa mi chveli. Vysla som z vane, utrela som sa a dala som si zupan. Zavolala som Zoltanovi na mobil, ci spi. Povedal, ze nie, ze sa mu neda, ja ze ani mne. Ze nech pride a este mi rozprava o svojich predstavach.
Zoltan za 5 minut klopal na dvere a ja som ho pustila do izby. Sedel v kresle a ja som sedela na posteli. Poprosila som ho, aby este rozpraval, ako by to malo fungovat.
To co mi rozpraval ma vzrusovalo, ale bolo mi jasne, ze sa nikdy na nieco take neodvazim.
Asi dve hodiny sme sa rozpravali, Zoltan potom odisiel a ja som zaspala s myslienkami na to, co mi povedal.
Zvysok vystavy presiel v pracovnych podmienkach a mala som ho velmi vytazeny.
Posledny den sa uz na obed zacalo balit.
Bola recepcia v hoteli, nasa firma pozvala nasich partnerov a viac menej hotel bol uzavrety vylucne pre nas. Bvili sme sa dokonca sa aj tantovalo, celkom dobre ukoncenie vystavy.
Okolo pol noci zabava zacala chladnut a ja som sa so vsetkymi rozlucila a isla som na izbu. Nebola som dnu ani 15 minut ked niekto zaklopal. Bol tam Zoltan. "Cchcem sa rozpravat" - povedal.
Tak som ho pozvala dalej.
Povedal, ze mu je luto, ze uz vystava konci, ze bol rad ze sa mal s kym o svojich predstavach porozpravat.
Bola som este cela spotena z tancovania tak som mu povedala nech naleje z minibaru vinko do poharov ze ja sa musim rychlo osprchovat.
Bolo zvlastne ze som sa za tyzden dokazala takto uvolnene rozpravat s ciganom Zoltanom u mna na izbe a byt uplne bez obav.
Dali sme si vinko a zase sme sa rozpravali.
Po hodine Zoltan povedal, ze ide spat lebo rano ma dlhu cestu, bude soferovat kamion a potrebuje si odychnut.
pri dverach som sa s nim rozlucila, objala a dali sme si pusu. Zoltan mi dal ale pusu na usta a trosku sa ku mne pritlacil a skusl mi zasunut jazyk do pusy.
Sekundu som bola prekvapena a strnula a potom som mu pusu vasnivo opatovala.
Ja som sa bozkavala s ciganom z nasej firmy.
Sama od seba a rada. Nepochopitelne. a;le bola to fakt. Objala som ho a uz som si nedrzala zupan aby sa mi neotvaral. Neviem ako dlho sme sa bozkavali, neviem kedy mi zoltam siahol na zadok, viem ze za nrejaky cas sme sa vasnivo bozkavajuc dostali na kraj postele a on ma na postel zvalil.
Zupan sa mi rostvoril a zoltan ma videl leziacu na poteli a holu. V sekiunde si stiahol nohavice a trenky a bol od pasa dolu nahy. penis u stal. Bol, tmavy a zalud mal svetlejsi, taky ruzovy. Videla som cigansky penis, ktory stal, priemerny na dlzku ale nadpriemerne siroky, hruby.
Lahol si na mna, pokracoval v bozkavani a hned do mna vnikol. neviem na co som myslela ani co som citila, cele to mam dost matne, viem ze som sa rychlo spravila, proste pocit, ze vo mne je cigan, ze nase sliznice sa dotykaju a ze ma moze mat, boli velmi silne vzrusujuci. Asi nie len pre mna, ale aj pre Zoltana, pretoze za par kratkych minut som citila, ze si nma podmanil, poznacil a bola som od neho naplnena.
Bolo to rychle a vasnive ako uragan.
Ostal na mne a vo mne lezat, bozkavali sme sa. Vedela som,ze ho budem chciet este ochutnat. ked mu penis zo mna vyklzol, pretosila som sa a zobrala som mu ho do pusy. Povery, ze cikanske semeno chuti inaksie ostali poverami. Olizala som mu ho a usmiali sme sa na seba.
Zoltan zasepkal, ze to bolo krasne ale ze skoda, ze az na posledny den.
usmiala som sa povedala mu nech mi zase rozprava, ze ma to vzrusuje.
Zoltan lezal od pol pasa nahy a rozpraval. Ja som sa pocas jeho rozpravania hrala s jeho penisom.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: jarda1954, Monkey, Palindrom, sergo, tir24 a 174 hostů