PP My a cikán Tomáš

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Mispulin
Příspěvky: 1365
Registrován: čtv 20. dub 2017 16:48:45
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: PP My a cikán Tomáš

Příspěvek od Mispulin »

Část 4.

Neděle 18.10. 2020 14:00 - 17:00
Pak mne ještě napadlo, ať si manželka koupí nějaké ovulační testy a až budeme chtít mrdat s Tomášem, ať si test udělá. Pak už ,pokud ovulaci bude mít, bude záležet jen na nás, zda mu dovolit do ní stříkat či ne či zda s ním vůbec šukat....
Nakonec jsem se v neděli dopoledne rozhodl, že dojedu nakoupit do Kauflandu a také pro pár testů do lékárny, u Kauflandu v Písku je dr.Max. Jenže na dnešek odpoledne už měl střik klučina slíbený, tak jsem nevěděl, co dělat, pokud bude test ukazovat ovulaci? Bylo by blbé couvnout. Prostě první slovo platí, druhé leze z gatí... Tak pro dnešek si zariskujeme, asi by byl zklamaný.

Jel jsem do Písku a stavil se v é lékárně.
Lékárník říkal, že pokud test je pozitivní, tak aby to bylo úplně jisté, že ovuluje, tak že máme 24 hodin počkat než dojde na styk.

Tak si po mém návratu z Písku Petra udělala ten ovulační test. No a co čert nechtěl, byl jako naschvál pozitivní, takže ovulovala!
Já věděl co je ve hře, ale zase ho hned v zárodku zklamat? Navíc ten risk byl šíleně rajcovní. Na druhou stranu jsem se uklidňoval, že ne vždy se oplodnění zadaří i v ovulaci.
No ale slib je slib. Rozhodl jsem se, že to nechám na něm a Petra zase věřila, že to bude jako včera. O svolení ke stříkání do ní ona nevěděla.

Přišlo odpoledne...
Tak hned jak se zavřely ve 14:00 dveře bytu, tak šel Tom k mojí Petře, ona jen košilku na sobě a pod ní nic. Přišel a rovnou sáhl dolů pod spodek košile mezi nohy a projel jí prsty. Pochválil ji, jak je mokrá a připravená a že slyšel, že takové bílé kundy jsou nejlepší. Pak ji rukama naznačil ať si klekne. Pochopila a začala se mu věnovat kouřením. Chválil ji, jak umí kouřit a pěkně jí do rytmu pomáhal hlavou. Pak řekl: "Nebudeme šukat přeci v obýváku?. Kde máte ložnici?" Fakt si vzal k srdci, že má být více akční a moje žena z toho byla krásně hotová.

V ložnici ze sebe rychle Tom scházel oblečení a z ní sundal košilku a hned se jí přisál na prso a druhé jí vždy dráždil rukou. Co vám budu povídat, Petra byla úplně mimo. Pak jí přikázal ať se otočí, že jí chce nabodnout zezadu. Poslechla a já si lehl před ní, aby mě mohla zase kouřit. On tentokrát bez delšího hledání zajel do ní až po kule. Zase vyhekla až jsem se lekl, že mě Petra kousne. Plácnul jí po zadku a řekl: "Buď poslušná a pěkně nás oba obsloužíš!" Šukal jí zase jak smyslů zbavený a sem tam jí plácnul a pak to na něj šlo. Sledoval jsem, co Petra na to, ale ta držela a asi tušila, že Tom bude, ale žádný protest od ní... Tomáš pak do ní zajel a vykřikl: "Už stříkám... To je vono...To se mi líbí... Plnit bílou kundu je super!!" Však i Petra slastně sténala do polštáře. On naštěstí moc nekřičel, takže to nemohl nikdo ze sousedů slyšet.

Pak jsme zůstali ležet v posteli a jen se různě hladili a mazlili. Prostě pauza na další číslo. On potřeboval na záchod. Tak jsem mu řekl kudy.
Když přišel zpět, tak mi přišlo, že je nějaký divný. Hned šel k manželce a že jí chce. Ale prý na klasiku ať jí prý vidí do očí. Roztáhl jí nohy a mě říkal: "Ty se pěkně dívej jak do ní zajíždí černý péro bez gumy." Byla to nádhera, když v ní byl.
Přitom se na ní díval a říkal: "Já sem viděl v koši ten test s krabičkou. Takže teď jako ovuluješ jo?" a prudce přirazil až Petra zasténala: "Ano."
A on: "A nechala si se pěkně vystříkat od cizího péra jo? A ještě tmavýho?" A zase přirazil: "Takže sme možná zadělali, jo? Ale neboj, jestli to nebylo před tím, tak teď ti to bříško naplním. Pěkně drž a užívej si to. Hele i tvůj Jeník si užívá koukej jak mu zase stojí. Měla by jsi ho kouřit ať nepřijde zkrátka."
A už jí začínal šukat a já opět péro v její puse.
On si užíval každého přírazu. Jako by to bylo poslední šukání v jeho životě. Občas prohodil: "Ty vole, to je kunda. Boží mrdat navostro. To je bomba, že jsi plodná"

Když se mu to blížilo, tak jí to samozřejmě oznámil: "Už zase budu. Zase tě vystříkám. Dám si záležet. Neboj bude to tajemství, kdyby jsi byla v jináči. Co...? Chceš abych tě napustil? Pěkně před tvým manželem? Chceš, aby koukal jak tě plní cikán? Chceš to?"
A ona jen kývala souhlasně hlavou a musela se hodně krotit, aby nekřičela. Pak jí chytil v bocích. A už to jelo pěkně v ní naplno. Do toho ještě jeho: "Tak uvolni se... Pěkně mě pust hluboko... Drž! Už to stříká... Ty vole, ona se udělala... To je ždímačka..."
A já se z toho pohledu a celé situace neudržel a udělal se taky. Stříkal jsem na postel a její kozy, když on jí plnil vagínu.

Bylo to nejlepší a nejvíc, co jsme kdy zažili.
Oba s manželkou jsme si tomu užili jako nikdy. Nahnáno zatím překvapivě vůbec.

Petra mi pak přiznala, že to, že měla v sobě naboso mladého cikána ji šíleně rajcovala, i kvůli tomu, že ho má delšího a tlustšího, ale ze všeho nejvíc ji do extáze uvedlo to, jak do ní Tomáš semenil a že věděl, že nic nebere a ještě k tomu ovuluje.
I já se přiznal, že dívat se na něj byl rajc k nezaplacení.
"Ale Jendo, jestli budu v tom, tak ti předem říkám, že na žádný potrat nepůjdu!" řekla mi najednou moje žena vážně.
"Péťo neboj, já bych to po tobě ani nechtěl... Prostě je to riziko nás obou, takže bys byla normálka těhule a pak bys porodila naše třetí dítě", chlácholil jsem ji.


Čtvrtek 22. 10. 2020 14-15 hod.
My to nevydrželi až do víkendu i když na další neděli jsme byli zase domluvení. A tak proběhla rychlovka. Je výhoda, když jedno dítě je ve školce, která zavřená nebyla a druhé si do kočárku půjčila babička na vycházku. Tak jsem zkusil Tomovi napsat, jestli má čas. Sice musel zazdít pár minut výuky učňovské školy, ale vymluvil se prý na výpadek internetu.

Věděli jsme, že nemáme moc času. Protože většinou je babiččina vycházka s prckem na hodinku. A pár minut zabrala příprava. Když Tom přišel, tak jsem mu řekl, že dnes opravdu to bude jen rychlovka. Petra už byla v šatickách bez spodního prádla a Tom neměl problém s rychlostí. Hned v předsíni v bytě si stáhl tepláky i slipy a už měl na půl tvrdé péro. Ona ho pohonila a už byl tvrdý zcela. Otočila se a vyšpulila na něho zadek a Tom hned začal prstíky připravovat její kundu, ale mokrá Péťa už byla, protože já jí totiž těsně předtím, než dorazil připravil lízáním. Takže hned mohl nasadit žalud mezi její závojičky a už tam byl.
Vydala ze sebe takový hlasitý táhlý vzdech jakoby v údivu a překvapení.
Pěkně jí šukal a ona se držela, aby ani nepípla. Přece jen z předsíně na chodbu by mohlo být něco slyšet. Tom taky věděl, že nemůže hekat a hlasitě jí něco říkat, takže jí jen šeptal, jak se těšil až v ní zase bude, že ta její prdel je přímo božská. A ať si pěkně roztáhne půlky, aby mohl do ní pěkně hluboko. A žena ho poslechla. Já ji držel, aby lépe držela rovnováhu. Jeho klín a břicho krásně pleskaly o její půlky. Pak už to na něj šlo a tak se zeptal: "Tak co kočičko? Zase vykropit? Zkusíme zadělat?" a moje žena, že né, že dneska musí ven. Bylo vidět, že je trošku zklamaný. Ale chtěli jsme vědět, zda mu můžeme věřit, bylo to domluvené dopředu s mojí manželkou i když bylo těžké, abych já neřekl "Per to do ní!"
Ještě pár přírazů a už vyjel ven, ale pérem jí jezdil z venku po kundě a pak jsem viděl jak stříká a semeno je všude pod ní na podlaze.

Na neděli s Tomášem jsme měli domluvenou větší mrdačku. Ale uvažovali jsme, že asi mu řekneme, že raději ven, alespoň po nějakou dobu.
Mispulin
Příspěvky: 1365
Registrován: čtv 20. dub 2017 16:48:45
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: PP My a cikán Tomáš

Příspěvek od Mispulin »

Část 5.

Neděle 25. října 2020
S Petrou jsme se shodli, že šukání vždy jenom v mé přítomnosti. Ovulaci jsme už nějak neřešili, že je to stejně už jedno, tak to asi nemá cenu řešit. Líbíilo se nám, že Tomáš už se samozřejmě nestyděl a uměl být i dominantní. Moje během mrdani byla poslušná, přeci jen jí dělalo dobře. Jeho průpovídky, že do ní to cikáně nabuší, že jí brzy poroste pupek a tak to se mé ženě líbí. Tak Tomovi by se to jistě líbilo, kdyby mou ženu oplodnil a ona s ním byla těhotná... Mě ale už méně, jenže co bych pro manželku neudělal, že? Moje si na šukání s ním rozhodně nezvykla, že by jí zevšednělo. Těhotná by raději nebyla, ale ani by se tomu nebránila. Prostě to nechávala na přírodě.

Sousedé z domu si naštěstí ještě nevšimli, že k nám nějak často chodil ten cikán. od vedle A jestli ano, tak to neřešili. Sousedi z patra věděli, že chodí pařit hry se mnou a hlavně jsem vždy doma, když k nám přijde, takže nulové podezření plus občas skutečně jsme ve všední den jen hráli, takže byly doma děti. My totiž pokaždé nešukali. Snažili jsme se být rozumní a né jako zvířata.

Včera v sobotu jediný, kdo se mnou mluvil byl Tomův táta. Prý: Jestli kluk moc neotravuje. A jestli není drzý. Že je kluk v pubertě, tak by ho když tak doma srovnal. A prý hlavně na manželku jestli něco nezkouší. Že ví a pamatuje, co s ním samotným dělaly hormony, že chtěl jako mladík okusit bílou holku. Ale jeho táta byl prý typický cikán a nedovolil by to. Proto nakonec má za ženu cikánku a i všechny ženy v jejich rodině byly cikánky. Jen kdyby věděl, jak je jeho kluk šikovný... Táta Tomáše není ten, co by razil heslo jen svůj ke svému. Ten by bílou taky hned bral do postele co jsem pochopil, ale jeho otec tudíž děda Tomáše by bílou nerozdýchal, ale ten už nežije, takže to je v pohodě.

Tu neděli, když k nám Tom přišel hned se vysvlékal a už mu stálo péro. Mojí ženě začal říkat "Bíla kurvičko" nebo "Bílá kundičko". Udělal jí 3 čísla. Nejdříve v kleče zezadu, pak misionáře a nakonec na koníka. Tom si chtěl dát pozor, ale Petra nedokázala odolat, takže když syknul: "Už budu" přidržela si ho v misionářské poloze v sobě rukama i nohama. To samé na koníka, když cítila, že bude stříkat, nesesedla, ale naopak dosedla. Moje žena se nemůže nabažit jak je snědý a pořád jí ten kontrast vzrušuje.
Ona by dítě asi klidně, ale má trochu obavu, zda by to nebylo poznat. Takže by spíše od bílého. Ale jakmile dojde na akci, tak chce jeho semeno, riziko neriziko i když je cikán. navíc se jí líbí, že do ní stříká a já se na to dívám.
Hlukově se musí žena krotit.


Neděle 1. listopadu 2020
Těhotenství se nekonalo, žena dostala menstruaci.

Musím říci, že až bude zase Petra po menzesu, tak bude opět neděle. To ji Tom může vystříkat a zase jí udělá tři čísla. Já byl alespoň v klidu, že nic z toho nebude. Budeme na to mít asi 3 hodiny. Já se samozřejmě přidám a dáváme jí do těla spolu. Tak jsem si říkal, že ještě jsme nezkoušeli polohu já dole.

Je zajímavé, že Tomáš vlastně ani netušil, že jsem kandaulista. Možná nevěděl, co to je, nevím. On to bral jen tak, že se mi to líbí a Petře taky. Jen čemu se divil bylo, že já když šukal, měl jsem občas prcgumu, tak jsem mu to vysvětlil, že manželka, ale i já v případě, že by byla v tom, tak chceme na 100% vědět či dítě nosí. Což by v případě stříkání i z mé strany nešlo. Tak říkal, chápe, že v pohodě, že je i rád, že on má výsadu do ni pouštět.
A podotýkám, že jsme ho brali pořád jen jako hračku na sex, což mu žena i řekla. A i s tím byl v pohodě. Prý je rád její osobní živý vibrátor.

Nevěděl jsem, zda ho nechat úplně pokaždé stříkat do ní, to jsem musel probrat se ženou. A když jsem jí to nadhodil, tak jsme se s Petrou shodli, že dostane povolení stříkat do ní kdykoliv. Tak jsem mu to i napsal. Jeho odpověď byla radostná. Že jí bude plnit pokaždé, že i když měl vytahovat tak měl stejně vždy chuť stříkat to do ní.
Také takové to roztahování kundy během mrdani se mojí Petře líbilo. A ještě více když jsem roztáhnul a lízal a on tam jezdil pérem nebo dříve si tam zajížděla vibrátorem. Pěkně jsem jí lízal kundu, ale i onen nástroj, co zajíždí a jede ven s jejím nektarem.
Jo a ještě jsem Tomovi napsal instrukce, jak na mou ženu mluvit, co jí říkat. Prý s tím nemá problém. Naopak prý ani nebude lhát, protože by jí rád to dítě udělal.
On chce psal upřímně, že mou ženu oplodnit i ve skutečnosti, bude do ní moci nyní volně semenit. Petra zvláčněla a že prý by se také těhotenství a dítěti od Tomáše nebránila. Takže to bylo vlastně takové souznění a já to de facto celé sledoval a koordinovat z bezprostřední blízkosti.

Jinak s Tomášem jsme si psali jen přes ten druhý telefon, co mám. Na Petru, ani na mě jiný kontakt Tom nemá. My si nevoláme, aby nebylo nic slyšet.

Bylo to hodně vzrušující, pořád jsem se nemohl toho pohledu nabažit. Když jsem viděl jak mezi stehna kleklo nebo lehlo to jeho snědé tělo a pak koukal jak ji mrdá jen tak bez gumy... A to finále, když měl dovoleno se udělat do ní, to bylo jak extáze.
Semenit do mojí Petry dostál jen Tom a já mu ještě napsal, že bych dnes rád zkusil překvapení jestli bude chtít.
kanda78
Příspěvky: 68
Registrován: stř 21. led 2015 9:27:32
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem submisivní kanda a rád ukazuji svou ženu. Chtěl bych ji také vidět s jiným.

Re: PP My a cikán Tomáš

Příspěvek od kanda78 »

Jake pokracuj?
Mispulin
Příspěvky: 1365
Registrován: čtv 20. dub 2017 16:48:45
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: PP My a cikán Tomáš

Příspěvek od Mispulin »

Část 6.

Tom když přišel, překvapil. Přišel s teorií, že ví proč ještě manželka není v tom. Protože prý vždy jí pak já šukám s gumou. A co koukal, tak máme gumy s extra antispermicidnín účinkem. Takže prý pak možná vše úspěšně vraždím. Takže přinesl jako dárek pro mne balíček kondomů bez lubrikace. Moje namítala, že bez toho asi budou drhnout. Tak jí Tom hned uzemnil ať se nebojí, že lubrikant zařídí on v podobě jeho semene.

Pak jsme šli do ložnice. A on, že by hned rád zkusil tu polohu jak jsem mu poslal. Ať si lehnu a začnu ji lízat. Samozřejmě že jsme se svlékli do naha všichni tři a pak jsem zalehnul a žena na mě. Hned mi Petra začala kouřit a já ji lízat. On chvíli nejspíše jen koukal než přišel a zaklekl za ní. Péro neměl ještě úplně v pozoru. Takže nechtěl zasunout, ale strčil ho ke mně trošku dolů. Prý doma ještě rychle koukal a zjistil, že ve trojce takhle může chlap připravit druhého na zásun. Takže nejprve jsem ho honil, což mu pěkně tuhnul. A pak jsem zkusil otevřít pusu a pomalu se blížil k jeho žaludu. On si toho asi všiml. Protože najednou vystartoval dopředu a já to jeho péro měl až v krku. On: "Neboj, určitě jsi ho tam chtěl zkusit tak se nedělej a kuř". Chvíli přirážel a já se fakt snažil. Bylo to hodně zvláštní, ale líbilo se nám to asi oběma. Pak jsem mu nástroj vyndal z pusy a jednou rukou jsem roztáhl Petře pysky a druhou naváděl péro. Pěkně pomalu do ní zajel.

Pak už ale rozjel šukácí koncert. Já začal rychle lízat až jsem slyšel, jak on začal mít hlášky: "Tak co ty bílá nevěrnice. Od dneška budeš vždycky plná mojí mrdkou. A neboj i to dítě do tebe určitě udělám. Pěkně před Honzou. Pěkně bude koukat jak mu cikán zadělává. A co by jsi radši? Chceš holčičku? Nebo pěkného cikána co bude taky v budoucnu šukat bílé holky? Nebo budeme dělat dítek více?" Na vše mu souhlasně kývala a vyhekávala potichu: "Ano". Což on rád slyšel a doda: "Chápu takže teď uděláme jednoho cikánka a za rok přidáme dalšího ať není sám".

Jeho koule pleskaly na mé čelo a já lízal nejprve jen poštěvák. Ale pak jsem rukou zase rozevřel její pysky a přeložil jazyk přímo na místo, kde kmitalo jeho péro. Hned poznal co se děje a chválil, "že to je příjemné. Že se brzy dočkám odměny a ona taky". Cítil jsem na jazyku příval její šťávy a zároveň cukání toho tmavého údu. Pak najednou zajel na doraz. Koule jsem měl na hlavě a na jazyku cítil jak už stříká. Což i říkal. "Drž bílá kurvičko. Už to jede. Jedno cikánské dítě přímo na dělohu. A Honza tomu dole jen může prohlížet."

Když se udělal a vyjel, tak jsem chvíli lízal a on mi podal kondom co přinesl" "Tady máš. Už hezky maže, tak jí projed. Ať moje semeno zatlačis do ní." Šukal jsem a semeno super maže a on si nechal během toho pokuřovat péro od mojí.

Pak, když jsem se udělal, tak já si hrál s ní a ona s ním a i on neodolal a moje péro zkoušel honit. Bylo to zvláštní když ho honí chlap. A hlavně, když říká: "Hmm chápu proč tvoje chce mě bez sprcky. Moje je macek v ruce i v kundě." a po chvíli hraní když on byl zase v pozoru, tak moje, že chce si teď užít ona. Že chce křeslo. On chvíli koukal a já mu tak nějak vysvětlil o co jde. Což on samozřejmě se nebránil. Takže přesun do obýváku. Tam ona pěkně se připravila, přehodila nohy přes madla a vyšpulila tu krásně zrudlou kundu a on hned nasadil a už v ní zase byl. Nešetřil jí a hned až na doraz, takže měla opět co dělat, aby nekřičela a já jí ještě dodával přívalu slasti kousáním bradavek. Ona pak, když už si trošku zvykla na ty hluboké zásuny, začala mluvit. "Teda ten je hluboko. Petře tak hluboko jsem snad nic neměla. To se mi moc líbí. Miluji tě Jendo..."
Tom si vychutnával nové polohy taky dosyta. "Teda to je boží jak cítím každý náraz o její dělohu".
Ona, že to taky cítí a že se těší až jí vystříká v téhle poloze.
On, že to rád udělá.
Ona si mě přitáhla a pošeptala mi, že včera zkoušela poslední ovulační test. A byl pozitivní. Hned mi stál jak nikdy i když ty testy jsou asi nějaké divné, jak může mít ovulaci dva dny po krámech
On co si špitáme.
Ona to zopakovala nahlas.
Tom: "Hmm paráda, takže dnes zaděláme. Co Honzo? Chceš vidět jak jí roste pupek? Chceš koukat jak jí teď napustím? Pěkně jí vykropím plodnou kundu. Udělám jí fakana!" Všichni jsme byly už vzrušení na maximum. "Jendo, já cítím, že už bude. Zase mě vystříká... a asi dnes i naprcá... ale miluji jen tebe rozumíš..." Políbil jsem jí a on začal plnit její dělohu.
Ona se udělala s ním.

Tomáš pak děkoval, když vyjel, že to bylo úžasné a doufá, že zadělal. Zase mi podal gumu a že teď zase já, ať si pořádně dnes zašuká a já ji vzal na zemi zezadu. I se mnou se udělala a to hned dvakrát. A protože celkem čas letěl, tak na další číslo už nebyl čas. Takže se moje rychle osprchovala a oblékla, my se s Tomem také oblékli a on se chystal odejít. Ale jak moje přišla jen v župánku, tak on vstal, že jí ještě musí mít. Koukal jsem a měli jsme 15 minut než přijdou děti. Takže jsem to nechal na nich a ona se opřela o zeď ať si poslouží, ale rychle, že má jen pár minut. Neváhal a už v ní byl. Šukal rychle jak jen mohl. Chtěl se prostě udělat bez řečí se soustředil. A po pár minutách skutečně to na něj šlo. Pěkně ji držel a konečně řekl. "Já ti jí musel dnes naplnit třikrát, když dnes ovuluješ. Chci ti udělat dítě rozumíš? Né manžel, ale cizí kluk tě napustí". A už jí kropil dělohu potřetí. Pak rychle zapnul zip a už se loučil, aby ho nepotkaly děti

Mě s toho stál taky hned jen jsem si na to vzpomněl, hlavně to jeho překvapení s kondomy. Asi o tom musel pěkně přemýšlet doma co udělat lépe.

No já se pak ženy ptal, zda fakt dělala test. A ona, spiklenecky hodila své oči a řekla, že to je přeci jedno, když může kdykoliv stříkat do ní a že po menstruaci tak brzo by těžko měla ovulaci..
slusnak
Příspěvky: 70
Registrován: pon 10. lis 2014 21:34:10
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: Submisiv obdivující bully
Bydliště: Praha

Re: PP My a cikán Tomáš

Příspěvek od slusnak »

moc dobrý příběh, jsem zvědavý, jak daleko jste se dostali..
kanda78
Příspěvky: 68
Registrován: stř 21. led 2015 9:27:32
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem submisivní kanda a rád ukazuji svou ženu. Chtěl bych ji také vidět s jiným.

Re: PP My a cikán Tomáš

Příspěvek od kanda78 »

Pokracuj je to krasne.
kanda78
Příspěvky: 68
Registrován: stř 21. led 2015 9:27:32
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem submisivní kanda a rád ukazuji svou ženu. Chtěl bych ji také vidět s jiným.

Re: PP My a cikán Tomáš

Příspěvek od kanda78 »

Co treba vetsi popis toho paru? Jak vypadaji? Nebo jejifotkapostava?
Mispulin
Příspěvky: 1365
Registrován: čtv 20. dub 2017 16:48:45
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: PP My a cikán Tomáš

Příspěvek od Mispulin »

Kanda78: otku nemám a i kdybych měl, kvůli serioznosti ke kámošovi bych ani nedal. Psal jsem že ona je 163/75, prsa č.4 a přidám že dlouhé hnědé vlasy. Prostě plnoštíhlá nebo pro někoho už baculka, prostě mamča po 2 dětech. Kámoš Honza je světlovlasý štíhlý, skoro hubený maník středně vysoké postavy. A cikána Tomáše jsem popsal.
Mispulin
Příspěvky: 1365
Registrován: čtv 20. dub 2017 16:48:45
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: PP My a cikán Tomáš

Příspěvek od Mispulin »

Část 7.

Sobota 6. listopadu 2020
Ten víkend Tomášovi rodiče jeli někam za příbuznými s tím, že tam přespí a vrátí se až v neděli. A my jsme si naplánovali mít Tomáše doma na noc, když jeho rodiče nebudou doma? Takže noční divoká mrdačka s ranním nášupem. Bylo rozhodnuto, že po šukačce ho uložíme na pohovku v obýváku. Také jsme se s Peťulou dohodli, že by za ním mohla v noci pak přijít sama nahá, jakože já spím, ale já bych přitom poslouchal u pootevřených dveří od ložnice. A ráno by mohli mít ještě jedno číslo zezadu na stojáka nebo ve sprše.

Tomovi rodiče už jeli hned ráno a vraceli se až v neděli odpoledne někdy. Žena to věděla a souhlasila s mým plánem.
Tak jsem Tomovi psal a také souhlasil, prý ségře řekne, že přespí u kámoše. Ona prý bude ráda, že má byt pro sebe. Protože má nějakého kluka, tak s ním asi také bude ráda o samotě.
Byl jsem zvědav. Tom psal, že se moc těší a ať se nezlobím, ale že ji určitě chce udělat dítě. To bylo vzruující. Cílevědomý kluk s živočišným rozmnožovacím pudem hnaný svým cikánskými geny, testosteronem a mladistvým elánem. Navíc byl 13. den od prvního dne menstruace, takže nejspíš zase ovulace...

Jen přišel, tak se hned svlékalo skoro do naha moje už měla své oblíbené, jak říká, šukací šaty. On mi hned zase jako dar předal krabičku šprcek, kdybych prý zapomněl ty, co mi dal včera. A zeptal se mojí, zda by jí nevadilo, že by rád zkusil být během akce více sprostý. Že by to jen chtěl zkusit, ale když se jí nebo mě to nebude líbit, stačí říci a přestane. Petra mě překvapila, že souhlasila, protože mě dřív tvrdila, že má ráda jen lehké nadávání. (Ale jak mi pak později řekla, tak u mě jí to vadí, protože se milujeme a máme vztah. Ale od cizího jí to neva, když ví, že to je jen hra a hlavně je to člověk ke kterému nemá žádné city).
No a když jsme souhlasili, tak on hned, že se do toho dáme. Takže na mojí hned: "Tak co bílá kurvo? Doufám, že jsi pořád plodná, protože mám dneska chuť ti naštěkat do kundy. Tak pěkně klekni a ukaž jak moc chceš tmavé péro. Pěkně si ho připrav ať ti ho tam pak můžu pěkně vrazit". Moje neváhala a už klečela.
"A ty jako správný manžel jí pěkně můžeš zatím dráždit kozy a prstit kundu". Bylo to zvláštní jak mluvil. Ale bylo znát, že to jen hraje. Jeho hlas nebyl takový ten opravdu dominantní. Byl to prostě kluk, co zkouší nové věci. Chvíli kouřila a on jí oznámil ať vstane, že chce mrdat. Vzal ji do ložnice a jen jí povalil na bříško a už jí ho cpal zezadu do kundy.
"To miluju tu tvojí těsnou buchtu. Ty vole to je sen. Vždycky jsem chtěl prcat nějakou bílou. A tohle je to nejlepší, co mě mohlo potkat. Bílá, vdaná a ještě bez ochrany... Co? Petře mám jí tu kundu napustit? Mám z ní udělat pravou cikánskou děvku? Chceš aby měla bastarda? Pěkně snědýho? Co? Ona totiž chce a ty určitě taky, když koukám jak ti stojí. Nebojte dočkáte se. Už to na mě pomalu jde. Vydrž chvíli a dostaneš nadílku na kterou do konce života nezapomeneš. Chceš to? Chceš moje semeno? Chceš dítě? Moje, ne Honzovo?" Což moje už křičela jen: "Ano ano, chci dělej stříkej!!!" Konečně mohla křičet jak smyslů zbavená, což i jeho dostávalo do větších obrátek. Takže jí během chvíle začal plnit, krásně ji nabodnul a hlásil. "Cítiš? Už to stříká... už ti nafukuju bříško... budeš krásná bílá těhule s hnědým miminem. Doufám, že bude hodně tmavý po mě..." Ona moje měla v ten moment silný orgasmus a on taky. Pak doslova odpadl a já koukal, jak z ní teče řeka semene.

Hned jsem nasadil gumu a zasunul do ní. A zasunul jsem tak, že jsem nabral jeho vytékající semeno a zasouval s ním do ní. A moc dlouho jsem nevydržel, protože jsem byl rozpálený z toho co jsem viděl.

Pak jsme si dali s Tomem pivko a žena vínko. On se v klidu ptal, jestli to nepřeháněl. Že by nerad narušil to, co máme mezi námi třemi. Ale že to chtěl aspoň jednou zkusit. Tak jsme se s manželkou shodli, že občas je to hezké, ale pořád že určitě ne. S čímž souhlasil i on. Že má rád, když je spíše jen trošku dominantní. Pak jsme kecali o různých věcech, aby se nabrala síla, což u něj bylo brzy a moje žena jak viděla, že mu začíná narůstat, tak se ho hned chopila. A mezitím co on ležel a nechal se kouřit, tak ona klečela mezi jeho stehny a já si lehl pod ní a pěkně jsem lízal její mokrou a vystříkanou kundu i jsem ji chvíli prstil a semene v ní nechal fakt hodně. Ona si pak na něj na chvíli nasedla a mě u toho honila a kouřila.

Pak jí řekl, že jí chce v jiné poloze, takže zase křeslo, to chtěla Petra, že ho chce hluboko a zase s hlubokým výstřikem. To jí Tom rád dopřál. Samozřejmě u toho opět hlásil jak jí chce oplodnit a že jí chce udělat cikánské dítě.

Pak přišla delší pauza při sledování filmu.

Po filmu byla sprcha a zašukal jsem si já a zalízal. Tom se s ní potom ještě pomiloval v posteli a vystříkal ji potřetí na misionáře. A pak se šlo spát, Tom v obýváku na pohovku., my s Petrou do ložnice. Já nařídil budíka na 4:00 ráno.

Neděle 7. listopadu 2020
Ve 4 ráno vyrazila nahá manželka za ním. Stáhla mu trenky, aniž by se probudil a začala ho kouřit, což ho vzbudilo. Byl dost v šoku a ptal se co se děje.
Ona: že má ještě chuť na jeho péro. A že chce do sebe další várku semene, jestli s tím má problém.
On, že kde jsem já?
Ona: že spím, ať je v klidu a hup byla na koníčkovi.
On: že by jsem tam měl být.
Ona: mlčela a přidala do tempa.
On: že by neměli, ale že touží jí dítě udělat ať jde na čtyři, že jí omrdá zezadu a napustí jí, aby nic nevyteklo, což ona ráda a už jí bral zezadu. Pak jí oznámil že to na něj jde, zda to chce. Zda chce dítě?.
Ona: ano a už jí plnil po čtvrté.
On pak odpadl jak špalek. A já si pěkně manželku opět očistil. Už toho nebylo moc a pytel měl asi prázdný.

Ráno jsem čekal co bude. A Tom si mě vzal stranou, když žena dělala snídani. A říkal, že má průser. Že v noci šukal s mojí když jsem spal, tak jsem ho uklidnil, když jsem viděl jak je špatný a řekl mu, že jsem je viděl a bylo to v plánu.

Po snídani samozřejmě než jsme ho propustili, tak došlo na šukačku na kuchyňské lince. Posadila se na ni a on pěkně na stojáka jí bral a vykropil po páté.

Tak jednak klobouk dolů, je vidět, že kluk je čestný a nemíní mne podvádět, ani beze mě Petru oblažovat. O tohle mi šlo, jak se zachová. Obstál. Jiný by držel hubu. Také je dobře, že i když při šukačce je zdravě dominantní a přisprostlý, je to v rozumných mezích a že na nás nemíní být a priori hulvát, dominant, prostě jako pán a sub pár. Pořád má respekt a jistou úctu. To, že jí chce oplodnit je logické. Mě kdyby v 17 dal někdo takovou možnost, tak jestli je ženské 20 nebo 45, jestli je bezdětná či mamina od třech dětí, prostě bych to do ní taky pral s vážným cílem oplodnit ji a udělat jí svoje dítě. To jej chápu. Ostatně on alíky platit nebude a starosti mít také nebude. Je to pro něho praktické a výhodné.

Petra byla dost vyřízena, myslím samozřejmě příjemně. Protože tolik šukání během pár hodin dlouho neměla

Pondělí 8. listopadu 2020
Počítám, že ve čtvrtek dáme zase nějakou rychlovku, když má babička dovču tento týden a může mít děti u sebe.

Dost jsem o tom přemýšlel...
Dost že riskujeme cikánské dítě a dost na tom, že by si někdo mohl přece jen všimnout, že ten Tomáš za námi chodí a je nějakou dobu u nás. Ono se to dá okecat hraním her či že mi něco pomáhal opravovat na autě atd. ale vím jací jsou lidé. Řeknou si, že bůh ví, co za tím je.Připomenul jsem si staré přísloví, že tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu... a že kdo si hraje s ohněm... Tomáš bude za borce, ale má žena u lidí pak bude díky šířícím se drbům za cikánskou kurvu a já za korunovaného vola. Nejste v Praze, ani v Českých Budějovicích, nejsme ani v Písku, ale na vesnici!!! Tak i když je to jistě vzrůšo, měli bychom být rozumní!
No jo, ale když pohlaví obou, mojí Petry a Tomáše, přímo řvou po vzájemném splynutí, po vycpání jejího pohlaví tím jeho. a její děloha si žádá Tomášovo sperma jako malé mimino mateřského mléka. Citově jste pár vy dva, také ve všem ostatním mimo soulože. Prostě její vagína po jeho penisu, který je delší a tlustší přímo volá. ty jsi v posteli se svým menším penisem a jazykem či prsty takový udržovatel výhně, něco jako byl kovářský tovaryš, Ale tím mistrem kovářem který tu výheň rozpálí do běla je Tom. On je ten hlavní chod, kdežto já jen předkrm a moučník. Až jednou Tom nebude (třeba se zamiluje a své milé už bude chtít být věrný) nebo se ožení a odejde jinam, bude moje žena dlouho smutná. Netušili jsme ještě, jak jsme blízko pravdě a jak bude brzy všem srandám s Tomem konec...
kanda78
Příspěvky: 68
Registrován: stř 21. led 2015 9:27:32
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem submisivní kanda a rád ukazuji svou ženu. Chtěl bych ji také vidět s jiným.

Re: PP My a cikán Tomáš

Příspěvek od kanda78 »

Dej dalsi dily je to super. Pokracuj.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Mozna, voov a 199 hostů