Nečekané hrátky

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
zenith30
Příspěvky: 237
Registrován: čtv 12. říj 2017 15:10:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem submisivní kanda a rád ukazuji svou ženu. Chtěl bych ji také vidět s jiným.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1241
Bydliště: Bruntálsko
Kontaktovat uživatele:

Nečekané hrátky

Příspěvek od zenith30 »

V sexu jsem spíš submisivní a moc rád se nechám svázat. Dost často nosím pás cudnosti a miluju odpírání orgasmu, to znamená že orgasmus mám tak jednou do měsíce. A právě proto jsem věčně nadržený a skoro pořád mám nemravné myšlenky.
Tím pádem dost často své přítelkyni píšu nemravné smsky, a škemrám o nějaké hrátky, poslední dobou víc a víc odvážné.
Většinou se ale jen dočkám krátkého zásunu nebo vyhonění, a orgasmus přijde dost rychle.
Takže si to vlastně moc neužiju.
Dnešní den se ale stalo něco co bych nikdy nečekal a byl to opravdu zážitek který se doufám bude stupňovat a opakovat.

Jak jsem říkal, většinou své přítelkyni píšu z práce nemravné zprávy já, ale dnes to bylo naopak. Hned ráno mi od ní přišla zpráva, že dneska si na mě udělá dost času a hned jak přijdu z práce mě potrápí a bude si se mnou dlouze hrát ale orgasmu se prý nedočkám.
Taky mi napsala že hned jak přijdu tak zalezu do koupelny, pořádně se osprchuju a oholím úplně do hladka i zadeček. A taky ať se pořádně výplachnu a připravím si análek na ošukání.
Samozřejmě že jsem byl celou dobu v práci vzrušený a těšil jsem se domů.
Po příjezdu jsem šel okamžitě do koupelny a začal se holit a připravovat.
Přítelkyně mi mezitím jen řekla že počká v ložnici. A že mám zaklepat na dveře až budu hotový. Příprava mi zabrala docela dlouho času, ale jak jsem později zjistil tak mé paní to vůbec nevadilo.
Úplně nahý a vyholený jsem zaklepal na dveře a čekal, ona otevřela a první co bylo mi zavázala pásku přes oči.
Vůbec jsem nevěděl co ma přesně v plánu,
Jen mě dovedla na postel a pevně mi přivázala ruce i nohy k rohům postele, takže jsem tam ležel naprosto natažený a nemohl se ani pohnout.
Věděl jsem že dnes stříkat nebudu ale že mě asi bude šukat do zadečku což mám moc rád.
Ležel jsem ale na zádech a zatím měla přístup jen k mému penisu který tvrdě stál a čekal na nějaký dotek.
Začala mě hladit po celém těle, chvíli jemně a pak mě začala docela silně kousat do bradavek ale mého penisu se ještě ani nedotkla.
Hladila a kousala mě po celém těle ale penis pořád zůstal nedotčen. Opravdu už jsem chtěl ať mi ho aspoň trošku pohoní, ale jediné čeho jsem se dočkal je že mi ho jednou olízla.
Čekal jsem přece jen trošku víc, ale místo toho si klekla nad můj obličej a chtěla ať ji lížu její kundičku.
Dělám to samozřejmě moc rád takže jsem nečekal a začal ji dráždit jazykem.
Hned jak jsem začal se mi zdálo že je až nějak moc mokrá, a říkal jsem si že je asi hodně vzrušená.
Lízal jsem ji alespoň 15 min. a věděl jsem že se ji to líbí, snažil jsem se jazykem vylízat všechnu její šťávičku a slyšel jsem že už se blíží k orgasmu, těsně před orgasmem ale slezla a šla pro něco do skříně. Doufal jsem tedy že už si konečně začne hrát s mým penisem protože za celou dobu lízání se ho ani nedotkla.
Najednou jsem ucítil jak mi nasazuje sluchátka do uší a pouští mi opravdu hlasitou hudbu.
Teď jsem jen čekal co se bude dít dál.
Konečně jsem ucítil její ústa a jazyk na svém penisu. Začala mi ho jemně olizovat a kouřit ale rukou se ho ani nedotkla.
Ja jsem si to konečně užíval i když mi to ta hudba trochu kazila.
Dráždila mě takto opravdu dlouho, a jemně abych se neudělal.
Když už vypadalo že se blížím k výstřiku tak přestala a najednou mi sundala i sluchátka.
Chtěla se totiž zase nechat lízat, tak si nade mě zase klekla a ja jsem ji s chutí začal okamžitě lízat. Ona vůbec nic neříkala, ale ja jsem hned poznal že je něco jinak protože byla úplně mokrá a ulepená od spermatu. Najednou jsem totiž vylizoval vystříkanou kundičku své přítelkyně. Lízal jsem sperma z kundičky a přemýšlel kde se vzalo když ja jsem se neudělal. Na nic jsem se neptal a jen pokračoval v lízání dokud neměla orgasmus. Ona samozřejmě viděla jak moc mě to vzrušuje a jak se mi to líbí.
Potom mi jen řekla že když nebudu mít dneska orgasmus, tak že mě aspoň ošuká do zadečku, ale taky že při tom budu zamčený v pásu cudnosti.

Potom mě odvázala a jakmile mi penis trochu ochabnul tak mi začala nasazovat klícku, přikázala mi si kleknout k posteli, a znovu mě pořádně přivázala. Ruce pořádně natažené a nohy trochu od sebe tak aby měla dobrý přístup na můj vyšpulený zadeček.

Pořád jsem měl ale zavázané oči a jen cítil chladivý gel na mém análku.

Začala mi pomalu přejíždět prstem po mé dírce a postupně zasouvat malý gumový penis. Moc se mi to líbilo, miluju análek a chtěl jsem čím dál víc, ona postupně střídala hračky a gumové kolíky a pomalu mě roztahovala. Potom si nasadila připínací penis a začala mě šukat jako nějakou děvku.

Byl jsem tak vzrušený že mi začalo ukapávat sperma z penisu který byl v klícce.

Byl jsem do toho tak zabraný že najednou mi přítelkyně sundala šátek z očí a ležela přímo naproti mě a kundičku měla u mého obličeje, přitom mě ale pořád někdo šukal. Já jsem se tedy rychle kouknul za sebe a viděl že mě šuká chlap. O ona chce abych ji zase lízal.

Byl jsem v sedmém nebi, protože jsem byl zamčený v klícce, lízal mokrou kundičku a zároveň mě šuká do mého zadečku živý penis.

Bylo to skvělé a nesmírně vzrušující.

Když už vypadalo že se ten chlap udělá, tak vytáhl penis z mého zadečku, sundal kondom a vše nastříkal mé paní do pusinky.

Potom se rychle oblékl a zmizel. Přítelkyně mě odvázala a začala mě vášnivě líbat. Nic neříkala ale ja znovu cítil chuť cizího spermatu. Potom mi došlo že celou dobu byl ten chlap u nás v ložnici a koukal jak si se mnou má přítelkyně hraje a občas se zapojil.
Cucák1
Příspěvky: 240
Registrován: úte 21. dub 2020 11:32:38

Re: Nečekané hrátky

Příspěvek od Cucák1 »

Já teda povídky příliš nečtu ale tohle je moc dobré. 👍 Pěkně napsané.
xcryten
Příspěvky: 256
Registrován: pon 23. úno 2015 10:40:52
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Nečekané hrátky

Příspěvek od xcryten »

Super povídka. Moc dobrý!
pajda1
Příspěvky: 204
Registrován: pon 05. zář 2016 23:16:20
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Nečekané hrátky

Příspěvek od pajda1 »

Paráda. Super začátek👍
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: 123jensex, Drakujec1, Kama, makak, Moravaaacek, povzneseny, Semrush [Bot], smartin, soluss, Subasluha a 244 hostů