Wellnes

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
Uživatelský avatar
DrGarden
Příspěvky: 315
Registrován: čtv 03. pro 2015 11:43:37
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: sme pár, zatial bez milenca, ona 40r. štíhla 154/50
Kontaktovat uživatele:

Re: Wellnes

Příspěvek od DrGarden »

Welnes, 7.časť
„Snívalo sa mi, že som rodila. Ty si stál pri mne, ja som kričala s plného hrdla a porodila som dvojičky, chlapca a dievča.“ Povedala zasnene Majka po rannej pichačke. Rukou som mal stále na jej bielom brušku. Žeby to už cítila? Pri tej myšlienke som sa až zachvel.. „Myslíš? Bol som v tebe len chvíľku, to ešte nemôžeš vedieť.“ Namietal som. Pozerala sa na mňa zdola veľkými dievčenskými očami. „My to vieme dopredu!“ Záhadne sa zatvárila a vyškerila sa. „Jasné, že nie, to až najskôr za mesiac, dva hlupáčik..“ Capla ma vankúšom. „Je čas na rannú očistu, včera som už viac fakt nemohla..“ Zahlásila veliteľsky a ocupitala do kúpeľne. Po chvíli som ju nasledoval tiež. „Kedy máme vypratať izbu Zlatko?“ Počul som ju opítať sa z izby ako balila veci.„Neviem, asi do 11.00h.“ Zakričal jej naspäť. Jej ružové nohavičky boli stále nepovšimnuté v kúte a žiarili na mňa priam magicky. Hneď som si spomenul na svalovca Vlada, na jeho rozkrok ako sa mi tam úkázal v plnej paráde. „Zlatko, dúfam, že mi nekontroluješ nohavičky? Musím si ich spratať dokelu.“ Tichšie dodala, ale zaznelo mi to v úšich. Zodvihla ich zo zeme a uložila do tašky k špinavým prádlom. „Prečo sa pítaš?“ Vrátil som jej odpoveď. „Vieš, že to nemám rada ak mi ich pozeráš, včera som akosi veľmi tiekla..“ „Len som sa na ne kukol, je niečo problém?“ Zvedavo som sa opítal a pristúpil k nej. Trocha znervóznela. „Nie, nie je, bud kľudný. Dnes by som už nemala špiniť! ..a čo vlastne bude na raňajky?“ Šikovne zmenila tému.“ Čo si vyberieme to budeme mať.. hlavne si musíme pohnúť Chrobáčik.“ Bože, aká mi bola zrazu jemná a tak vášnivo žiadaná! Zamkli sme izbu a zišli do haly.
Vo vestibule som uvidel starého údržbára ako sa práve rozpráva s recepčnou. „Chod rezervovať stôl Miláčik, ja sa ešte opítam presne na to uvoľnenie izby, kedy sa máme spratať.“ Dal som Majke pusu na čelo. „Dobre, ale nebud dlho.“ Povedala, nie veľmi ochotne. Starý pán akurát dorozprával. Rýchlo som k nemu pristúpil a neisto sa ho opítal: „Môžem na chvíľku?“ „Môžte!“ Pozrel sa na mňa prekvapene a keď videl o koho sa jedná, začal mi tikať. Opatrne som začal.„Viete, chcem sa len opítať, ked ste včera išli do sauny.. viete..“ „Pametám si ťa veľmi dobre.“ Prerušil ma. „Tá tvoja čajočka však, o ňu ide, čo tam s nimi ostala..“ Musel som až pohľadom uhnúť, tak sa na mňa pozeral.“Na to sa nedá zabudnúť.“ Povzdychol si. „Tá tvoja ti nič nepovedala, pravda?“ Žoviálne začal a kyslo sa zatváril. Pripadal som ako úbožiak. Len som pokrútil hlavou, že nie. Pocítil som náhlu slabosť a to zvláštne vzrušenie ktoré ma tým sprevádzalo. Mal som stiahnuté hrdlo a ani hláska som zo seba nedal.„Neviem, neviem mládenček či ti to chcem povedať..“ Mimovoľne som sa otočil a v diaľke som uvidel moju Majku, ako kráča ku mne. Stuhol som, čo teraz? V sekunde stála pri nás a údržbár si len pretrel fúzi, ako ma chytila mocne za ruku. „Dobré ráno slečna.“ Majka sa na neho s výčitkou pozrela. „Dobré ráno.“ Slušne pozdravila a pritisla sa ku mne, aby nebolo pochýb ku komu patrí a kto je jej vyvolený. „Už máme na stole raňajky.“ Oznámila mi a ani na okamih neodtrhla pohľad od usmievajúceho starého pána popod fúz. Zrazu som mal pocit, že všetci to vedia, len ja nič, vôbec nič!
Uživatelský avatar
DrGarden
Příspěvky: 315
Registrován: čtv 03. pro 2015 11:43:37
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: sme pár, zatial bez milenca, ona 40r. štíhla 154/50
Kontaktovat uživatele:

Re: Wellnes

Příspěvek od DrGarden »

Mispulin píše: stř 21. dub 2021 13:53:19 Nechybí 7. část: Nebo snad jen chyba v číslování???
Jasne že chýba, už je tam, ospravedlňujem sa za to!
kanda78
Příspěvky: 68
Registrován: stř 21. led 2015 9:27:32
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem submisivní kanda a rád ukazuji svou ženu. Chtěl bych ji také vidět s jiným.

Re: Wellnes

Příspěvek od kanda78 »

To je v pohodě dej pokračování co bylo dál. podali si je pak jako pár oba aby byl u toho?
Uživatelský avatar
DrGarden
Příspěvky: 315
Registrován: čtv 03. pro 2015 11:43:37
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: sme pár, zatial bez milenca, ona 40r. štíhla 154/50
Kontaktovat uživatele:

Re: Wellnes

Příspěvek od DrGarden »

Welnes 9.časť
Musela to ukončiť, viac som už ďalej nedával. Úsklostivo sa na mňa pozrela. „Si v poriadku?“ Bola tak starostlivá, priam anjelik. Hladila mi ruku. Kývol som že som. „To hlavné som ti stále ešte nepovedala Zlatko, až keď sa budeš na to cítiť..“ Šetrila ma. „Ide čašník, musíme zaplatiť.“ Povedal som pohotovo a vytiahol peňaženku. Očami som to Majke odobril. Potreboval som vypustiť paru. „Chodte spolu hore, musíme sa pobaliť a vyprázdniť izbu, ja prídem za vami..“ Povedal som a dotkol sa jej pleca. „Ja už mám zbalené!“ Zahlásil Peter. „Dobre, ale nebud dlho Zlatko, lebo tam budem sama s Peťom a..!“ S úsmevom sa mi vyhrozila. „a..budeme robiť zlé veci!“ Naznačila prstom šúchačku. Bolo to od nej poriadne provokatívne, ale vedela koľko si môže dovoliť. „Prídem ťa potom zachrániť..“ Otočil som to na humor ako to očakávala a Peter sa iba nechápavo pozeral. Potom už sám chytil moju polovičku za ruku a naraz obaja vstali od stola. Až teraz som si všimol, aký je Peter oproti Majky vysoký , čo jej mohlo na ňom imponovať. Sama bola drobnej postavy, také malé pivo..
Po zaplatení som vošiel do haly. Na moje prekvapenie tam ešte stále bol ten údržbár. Ako ma zbadal, niečo mi naznačoval z dialky. Rýchlym krokom som k nemu podišiel. „Tak čo mládenče, vyjasnili ste si to? Povedala ti čo tam včera robila tá tvoja čajočka?“ Priamo až sedliacky sa ma opítal. Bol zvedavý, či sa mi priznala. „Áno, povedala mi, vlastne obaja, aj on. Peter s nami totiž raňajkoval.“ Upresnil som mu to, že sme sa zoznámili. „Aha, myslíš toho mladíka čo ti práve držal čajočkou za ruku? Videl som ich.“ Znova si pretrel fúzy, čo bolo také jeho: To ja dobré poznám čo to znamená.. „Hej, že sa trochu maznali.. ale nemali nič spolu, fakt!“ Tvrdil som a on sa na tom doslova začal baviť. „Aha, tak mladenček si myslí, že mu tam nič zlé nerobila?“ Sarkasticky povedal. „Ja som videl ale niečo iné..“ Dodal a otočil sa akoby chce skončiť rozhovor. „Ja naozaj neviem, niečo asi spolu mali, ale moja Majka mi viac už nechcela povedať.“ Narvózne som ešte dodal aby sa vrátil. Otočil sa späť. „No dobre, opítam sa ťa inak. Vieš koľký boli včera v saune?“ Dal mi čudnú otázku. „Dvaja, Peter a ten športovec Milan.“ Nie asi veľmi presvedčivo som povedal, lebo znova si pretrel bajúz. „Recepčná tvrdí, že v saune boli v tom čase traja, okrem vás dvoch!“ Znova som začal cítiť búšenie v hrudi. „Myslím, že ten tretí sa tam dlho nezdržal, aspoň nie kôli poteniu. I keď sa potil asi inak.“ Naškrtol ten fúzač a ja som si spomenul na okamih, ako Majka priam hypnoticky čumela na toho neznámeho zavalitého chlápka sediaceho za stolom s Petrom a Milanom. To už som toho mal.. ako sa povie, plné gule. „Fakt? Troch aj recepčná spomínala, že majú zajednané.“ Podotkol som, ale už zbova som nemal silu na viac. Určite mal pravdu a to ma poriadne začalo meniť. Pozrel sa na mňa ľútostlivo. „Počuj, máš naozaj peknú babu a určite si plánujete rodinku.“ Začal zmierlivo a ja som mu na to kývol, že áno.. Vôbec netušil moje pochody, ale chcel mi predsa len niečo povedať.- „Pozri kamoš, to čo som videl, bolo..“ zamyslel sa na chvíľu. „Poviem ti to inak. Je to v podstate prirodzená vec, že sa tam také veci dejú. Za tie roky som toho videl, čo tu robím údržbára..“ Šetril ma. Ale jasne som z toho pochopil, že tam asi predsa len bola pichačka! Alebo.. do frasa, tak ako to bolo? Peter to predsa nebol. „Milovala sa tam s niekym?“ Dal som mu jasne mierenú otázku zo zlomeným hlasom. Nie že by som to netušil, ale bolo to náhle a rýchle.„Tak predsa len chceš vedieť, dobre.“ Uškrnul sa pod bajúz. „Ako som otvoril dvere zadného vchodu.“ Začal, narodiel odo mňa bol celkom kľudný. „Počul som také vzdialené vzdychy. Ženský hlas. Pravidelné stonanie ako keby tam niekoho mučili, alebo čo.. ale nebol som si tým istý.“ „Majka?“ Vyšlo zo mňa náhle a nečakane. „Ja som vám ju ešte nepoznal, počul som len prenikavý ženský hlas.“ Nebolo mi v tej chvíli všetko jedno. „Bolo to z odpočívadla.“ Nadýchol sa údržbár a videl na mne, ako mením farbu. V hrdle mi navrela poriadná hrča a vyschlo mi v ústach. Skúmavo sa na mňa pozrel. „Mám pokračovať?“ „Asi radšej nie!“ Bolo moje nečakané rozhodnutie. Keď som prišiel za ňou, ležala na lehátku. „Alebo pokračujte.. prosím!“ „Tak ako si pánko praje..?“ Uškrnul sa zase popod fúz. „Takže kým som prišiel k lôžku, hlas stíchol a ja som tíško pomaly odhrnul záves..“
pajda1
Příspěvky: 204
Registrován: pon 05. zář 2016 23:16:20
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Wellnes

Příspěvek od pajda1 »

Super série. Pokračuj 👍👌
Uživatelský avatar
Ibull
Příspěvky: 270
Registrován: stř 12. srp 2020 7:02:15
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Wellnes

Příspěvek od Ibull »

Ty nas napínas, super
Mispulin
Příspěvky: 1365
Registrován: čtv 20. dub 2017 16:48:45
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Wellnes

Příspěvek od Mispulin »

Náááádhera, suprová vzrušující povídka.
Uživatelský avatar
DrGarden
Příspěvky: 315
Registrován: čtv 03. pro 2015 11:43:37
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: sme pár, zatial bez milenca, ona 40r. štíhla 154/50
Kontaktovat uživatele:

Re: Wellnes

Příspěvek od DrGarden »

Wellnwes 10.časť
„Bol to ako výjav s boždkého obrazu plodenia ..“ Pokračoval starý údržbár.. „Svalnatý muž tam v polosede držal tvoju čajočku za boky a práve vychutnával s ňou svoj vrchol slasti. Ona zo zaklonenou hlavou mu obkročmo sedela na stehnách a chvejúca sa v tranze vydávala už len slabé vzdychy.“ Romanticky to opisoval starý muž a videl som na ňom, že si to so mnou sladko vychutnáva. Ja som ho už skoro ani nevnímal! Ďalej však pokračoval.„Bolo už neskoro niečo vymíšlať, obaja dosiahli bod, kedy sa to už nedalo zvrátiť..“ Stál som ako socha, nebol som schopný pohybu. Bol kruto priamy. „..a tak som sa stiahol a vyčkal kým sa tí dvaja preberú a odpoja sa od seba.“ Údržbár sa na chvílu zamyslel. „Možno ma aj počuli, tak som hlasno zvolal: Je čas na ukončenie radovánok mládež..!“ Zatlieskal rukami a tým ma prebral z akejsi zvláštnej letargie. „..no a to je všetko mládenče.“ Uprene sa na mňa ešte raz pozrel a dodal. „Som si istý, že ju budeš nekonečne milovať, aj keď ti tá tvoja krásna čajočka nikdy neprestane zahýbať..“ To boli jeho posledné slová. Neviem či sa to už niekomu stalo, ale mal som pocit mokrého orgazmu po tom všetkom.
Stál som pred hotelovou izbou a v mysli mi to rezonovalo v jednom veľkom chaose. Čo ten tretí, čo tam robil? Majka predsa bola s tým Milanom, údržbár by si to hádam nevymýšlal? To z neho potom tak vytekala..? Alebo tomu ešte niečo predchádzalo, keď Peter odyšiel. Jasné, všetci tam boli nahý, iné sa nedalo ani očakávať. Kto ale bol ten tretí a čo tam robil? „Dofrasa.“ Potichu som povedal. V odychovačke, či presnejšie vzdychačke (pousmial som sa nad výstižnejším pomenovaním kabínky), bol len on a Majka. Videla vtedy za závesom toho údržbára keď s ním išla? Možno len niečo tušila a sama si nebola istá. Točila sa mi z toho všetkého hlava. Pred očami som mal Majku, ako mi smutne hovorí: Zlatko, prepáč mi, bola som ti tak škaredo neverná! Odpusť mi! Tešme sa ale z toho, že konečne budeme šťastná rodinka.. Za dvreami som započul ich hlasy a to ma prebralo zo snenia. „Andrej by tu už mal byť!“ Povedala Majka nahlas. „Ako mu to chceš povedať?“ Opítal sa jej Peter. „Tak ako som to povedala tebe, že som to chcela poistiť, vieš to naše snaženie sa o bábo.“ Nadýchla sa a pokračovala. „..že som si ťa tam na lôžku ..vlastne to tvoje semeno čo si mi vystriekal na brucho -vtierala do pošvy..“ A nechcene sa asi preriekla. „..a prekvapil ma tvoj kolega.“ „Fúha a videl ťa?“ Ostal zarazený Peter a ja s ním. „Ouu, prepáč, to som ti už nechcela povedať.“ Nastala chvíľka ticha a mne sa zase vracal ten zvláštny pocit vzrušenia. „Videl ma a bol zvedavý čo robím!“ S kľudom v hlase povedala Majka, aspoň sa mi to tak zdalo. „Povedala si mu prečo..?“ Bol ďalej zvedavý Peter! „Len to, že sa snažíme o bruško a nedarí sa nám to.“ „To mu tak nemôžeš povedať moja, Andrej by to takto priamo nezvládol..“ Zapochyboval Peter a moja intuícia mi šepkala, že si ju pritiahol k sebe. Povedal jej moja, zlatý chlapec. „Možno máš pravdu, ale veľmi to obaja chceme, chápeš?“ Jasne mu povedala ako si ju znova tisol k sebe. Za dverami som počul ich pusu. „A ja ťa už chcem pomylovať!“ S prosíkom, pološepotom povedal Peter. „A spečaťiť tak moje oplodnenie, však? Ty môj darca..“ Dodala s pobavením tíško Majka. Znova som počul cmuk a ja som už nahlas vzdychol spoza dverí. „Pozri, teraz to už spolu nedáme, to nestihneme, ale prídeš k nám na návštevu, tu je moje číslo..“
To už sa mi pred dverami podlamovali nohy. Nemal som najmenšie pochybnosti, že odtialto odídeme s Majkou v očakávaní.. a naplnení našej túžby. Tak možno predsa len, Peter..? A ešte s ním bude mať rande u nás doma, uff. Vlastne som sa tomu potešil, že nás príde navštíviť. Už len pomyslenie, čo sa potom bude diať v našej spálni, mi naskakovali zimomriavky. Nebol som slepí aby som nevidel, že ich to spolu ťahá do postele.. Lenže my sme už s Majkou boli zasnúbený a Peter sa aj tak ešte nechcel viazať. Dostatočne mu vyhovoval voľný vzťah.Nemusím nijak zdôrazňovať, že som bol z Majky po celý čas strávený vo Welnes permanentne nadržaný. Neskutočne ma to vzrušovalo keď robila také veci.. „Mám to ale podarenú potvorku!“ Povedal som vzrušene šepotom. „Pichá s kým chce! Je to ale moja vina, že ju neviem dostať do iného stavu ..a tak mi aj treba!“ Nadal som si sám na seba, chytil klučku a rázne otvoril dvere do izby.
kanda78
Příspěvky: 68
Registrován: stř 21. led 2015 9:27:32
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem submisivní kanda a rád ukazuji svou ženu. Chtěl bych ji také vidět s jiným.

Re: Wellnes

Příspěvek od kanda78 »

No super a co bude dál, pokračuj at víme co vše se stalo?
Uživatelský avatar
DrGarden
Příspěvky: 315
Registrován: čtv 03. pro 2015 11:43:37
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: sme pár, zatial bez milenca, ona 40r. štíhla 154/50
Kontaktovat uživatele:

Re: Wellnes

Příspěvek od DrGarden »

Welnes 11.časť
Majka sedela Petrovi na nohách a on jej hladkal holé prsia. Priam si vychutnával jej tvrdé vztýčené bradavky.„Zlatko, povedala som ti, že keď budeš dlho, budem robiť tie škaredé veci..!“ Rýchlo si zapla blúzku, schovala si svoj poklad a vstala od Peťa. Ten sa vystrel, bol celý červený v tvári od prekvapenia ,..že som ich spolu načapal. „To je v poriadku.. už som si na vás zvykol.“ Povedal som žoviálne až tak, že sám som seba prekvapil, ako ľahko to zo mňa vyšlo. To čo som sa dozvedel z haly, bolo oveľa odrovnajúce ako nejaké Petrovo maznanie sa s mojou polovičkou sediac na posteli. „Chceme ti povedať, že..“ Začala Majka opatrne, ale hneď som ju zastavil. Podišiel som k nej, objal ju a dal jej sladkú pusu. Cítil som z nej ženskú energiu plnú života. Bola ako med, pritisla sa ku mne a sladko mi vyznala lásku. „Som len tvoja a navždy budem! Nech robím čokoľvek..“ V tú chvíľu som z nej celkom zmäkol a vzrušene ju chytil za tú malú neposlušnú riťku. „Ja viem a preto ťa neprestávam ľubiť, keby si mi čo aj..“ Zarazil som sa. To jej predsa nemôžem povedať! Pre iných môže byť hocičo, kurva, štetka alebo aj fľandra, pre mňa bude stále poklad. „Neverná však?“ Pohotovo povedala. Mala neskutočne krásny nevinný pohľad. „Tak ti to už nemusím hovoriť.. to čo tam bolo?“ Pozrela sa na mňa tými veľkými nevernými očami, plné vášne a túžby. „Teraz nie Miláčik, len keď budeš chcieť..“ Rukou som jej zišiel dole a pohladil jej hladké horúce bruško. „Semienko je už zasiaté Zlatko ak to chceš vedieť..“ Povedala mi láskavo moja nastavajúca a ja som bol presvedčený, priam som po tom túžil, aby jej to semienko začalo rásť. Nikdy sme si neklamali, len sme si nie všetko povedali.. Sú tajomstvá, ktoré treba radšej uchovať. „Chcem, veľmi po tom túžim!“ Vyznal som sa jej.„Obaja po tom túžime.“ Doplnila ma a začali sme sa laškovať pred Petrom, ktorý sa na nás doširoka usmieval.
Meškali sme s odovzdaním izby. Vo vestibule už bola iba recepčná. Kým som ja vybavoval posledné veci, Majka sa išla rozlúčiť s Peťom. Padli si spolu k sebe a dali si aj pusinky. Stará baba to nemohla nevidieť. „Myslím chlapče, že slečinka si od nás niečo prinesie..“ Uštipačne poznamenala bosorka jedna. Bolo mi jasné, čo tým myslela! Cítil som sa zrazu tak zvláštne až intímne ponížený čo povedala. To mi mohla zrovna hneď šplechnúť, -prišla si k nám zatrtať, aby ste už konečne mali potomka, všakže mladý? Bola škaredá a bezočivá. Videl som na nej, že to ešte nie je všetko. „Nchcela som to povedať, ale to lehátko vzadu bolo treba po ňej dôsledne poriadiť! Striekanice boli všade..“ Pohoršovala sa ako zapisovala posledné údaje do knihy. Ostal som zrazu ako keby ma ovalila vrecom piesku. Pozrel som sa na Majku, ako bola zavesená na Petrovi a kývala na mňa, nech už konečne s tej vestibuly vypadnem. „Ak je to všetko, pekný deň želám pani.“ Slušne som sa rozlúčil a chcel odísť. „..a ešte niečo môj milý! Som si istá, že náš údržbár by ju tam takú.. povedzme načatú, len tak nenechal bez použitia..Som si tým istá a ak ti niečo aj povedal, tak určite nie všetko mladý!“ Ja som už bol nakročený vyraziť preč, ale po jej posledných slovách ma náhle zapotácalo. Musel som zostať stáť a zložiť tašku na zem. Chvíľu som to predýchaval. Baba sa otočila a zmizla v recepcii. Tak predsa len mi celú pravdu ten fúzač nepovedal.. „To si s ňou aj on pichol, do šlaka?“ Chvílu sa mi točila z toho hlava. Tak to on potom zabuchol dvere? Bol som znovu z toho všetkého zmetený. Konečne som vyšiel na čerstvý vzduch a nadýchol sa. Bolo to neskutočné osvieženie. Peter mi práve podával ruku. „Maj sa Andrej, dávaj pozor na Majku, ja sa jej potom ozvem..“ Povedal. „Maj sa Peťo, rád som ťa spoznal a Majka určite tiež!“ Dodal som a videl moju polovičku celú v roztŕžení, keď odchádzal preč. Chytila ma okolo pásu a zvedavo sa na mňa pozrela. „Ten starý údržbár ti niečo ešte hovoril Zlatko?“ V tej chvíli som si vôbec nebol istý, či Peťa s tým oplodnením nezavádzala. Začínalo to s Majkou byť veľmi, veľmi zaujímavé.. Tak kto potom.. kamarám sa mi začal v nohaviciach prebúdzať. Už aby sme boli sami doma.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: 40tom, Johnny41, jonny, lamp990 a 224 hostů