Wellnes

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
Uživatelský avatar
DrGarden
Příspěvky: 315
Registrován: čtv 03. pro 2015 11:43:37
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: sme pár, zatial bez milenca, ona 40r. štíhla 154/50
Kontaktovat uživatele:

Wellnes

Příspěvek od DrGarden »

1.časť
S Majkou sme si cez víkend dojednali pobyt vo Wellness na jednú noc. Viem že moja láska to miluje a preto sa tam veľmi tešila. Ja som nie až taký spoločenský, ale vždy som ju rád sprevádzal. Vybavili sme čo mali a našli príjemné miesto v hale. Nebolo tam veľa ludí, len oproti sedeli dvaja mladíci, o niečo mladší ako my a ešte jeden starší pár. Po čase sa k tým chalanom pridal ešte jeden. Ja som si ich až tak nevšímal, ale Majke to neuniklo pozornosti. „Dosť sa na mňa tí tam pozerajú..“ Poznamenala Majka a ja som sa letmo obzrel dozadu. Naozaj sa na nás pozerali a niečo si akoby hovorili.. „Asi im imponuješ.“ Povedal som zo žartu a nebol som až tak ďaleko od pravdy. „Teraz mi niečo naznačuje.. vôbec mu nevadí, že si so mnou!“ Chvílu bolo ticho a ona od neho na pár sekund neodtrhla pohľad. „Už viem čo, je to číslo.“ „Aké?“ Vyhŕkol som zvedavo. „101.“ Vážne sa na mňa pozrela Majka. „Len buď rozumná a nerob hlúposti!“ Povedal som už o trochu viac vážne, ale usmial som sa. Chytila ma za ruku a dala mi dlhú pusu. „Ale snáď by si nežiarlil Zlatko, vieš že len teba ľúbim!“ Cítil som jej horúcu rozpálenú dlaň. Naklonila sa ku mne a mal som pocit, že im chcela jasne ukázať, že kto je jej partner. Nebolo tajomstvom, že už čakali od nás niečo viac ako len chodenie, hlavne naši najbližší už čakali či Majke nerastie bruško. Ten víkend sme to plánovali konečne zrealizovať.. „Dole majú taký intímčo bazén a saunu, o piatej som to pre nás zajednal.“ Povedal som mojej nastavajúcej. „..a budeme tam musieť byť nahý!“ Dodal som potichu. „Super!“ Vyvalila na mňa oči. Bola hanblivá, ale pri milovaní sa vedela odviazať.
Majka a znova zahľadela smerom k tomu stolu.. Mne v tej chvíli prebehla myšlienka, že už chodíme vyše roka, sme spolu bez ochrany a nič sa zatiaľ neprihodilo očakávané.. Pozrel som sa po krátkom zamyslení znovu na moje dievča, drobná svetlovláska v ľahkých šatách, sediaca s prekrýženými nohami a sa usmievajúc na tých tam.. „Halló, halló budíček?“ Prerušil som ju, ako sa mi znova na pár sekund zahľadela tým smerom. Neviem, ale pôsobili na ňu ako magnet! „ Musíme už ísť, podme si vybaliť veci na izbu.“ Zahlásil som a vstal od stola. Letmo som sa znova pozrel na tých troch rozkročene sediac a usmievajúc sa.
Na izbe si Majka pekne poukladala svoje veci do poličky. Dala si kraťasy a biele tielko na ramienka. „Už sa teším ako tam budeme bez pláviek?“ Pozerala sa v zrkadle nahá. „Len ty a ja.“ Dodal som a pritisol si ju k sebe. Mala horúce prsia, znak, že je jej najvišší čas do nej niečo zasiať.. Zišli sme dole k recepcii a tam nám služba oznámila, že okrem nás majú zaistené vstupenky ešte ďalší traja, ale že sa nemusíme obávať, sú tam dve sauny a dva bazény. „Ale ak chcete, môžem vám to posunúť na neskôr..“ Pozrel som sa na Majku a tá jej hne´d aj odpovedala. „Nechajte to už tak, však sa nejako pomestíme..“ „Dobre, tak to máte na piatu do šiestej.“ Vestibul bol už prázdny a kedže sme mali ešte chvíľu čas, zašli sme si vedľa k baru na dva vínne striky. Majka toho veľa nezniesla, ale strik si mohla dopriať. Pomali sa blížila piata hodina. V duchu som uvažoval, či to bol dobrý nápad najskôr absolvovať saunu, lebo večer sme sa chystali spolu stráviť horúcu noc. Hlavne pre mňa, mužom to teplo až tak dobré nerobí. Vošli sme do sauny v županoch a šlapkách, ktoré sme si museli vyzuť pri vchode podľa pokinou. Tam sme sa len prekrili tenkou plachtou a nahý sme prešli chodbou a vošli do rozhorúčenej malej sauny. Nikto tam nebol a tak si Majka dala dole aj plachtu, kedže sa začala potiť. Rozkročila sa a oprela o mňa. Bola ako bohyňa! Sedeli sme vedľa seba, keď sa v tom otvorili dvere a dnu vošiel jeden chalan čo sedel vo vestibule. Majka si rýchlo stiahla k sebe nohy, ale už sa nestačila zakriť plachtou. Chlapec sa len usmial akoby sa nič nestalo. Ja som jej rukou rýchlo zakryl prsia. Myslím, že nič nevidel. Uff, tak to ony si ju tiež rezervovali? Preblislo mi hlavou. „..v poriadku.“ Potichu som sa opítal mojej polovičky. Pozrela sa na mňa tiež prekvapene. „Áno, som..“ Nevedel som čo spraviť, ale uterák ostal nadalej ležať vedľa Majky. „Ak vám to nebude vadiť, tá vedľa sauna je odstavená..“ Povedal nesmelo chalanisko. „Myslím, že nie, však sa pomestíme..“ Povedala mu Majka príjemným hlasom. Chlapec to mal cez seba len chabo prevesené a každú chvílu mu to mohlo padnúť s jeho nôh. Ako sme tam sedeli, moje pocity sa začali meniť a miešať. Majka sa upokojila a chalanisko bol príjemný. Postrehol som, že Majka sa viac odhaľovala ako bolo únosné. Aj chalanisko si napravil plachtu tak, že mu bolo vidieť trochu penis a jedno vajko. Majka ma chytila za ruku a posunula mi ju tak, aby jej tiež vykúkla jedna bradavka. Mal som zrazu chuť povedať: Dajme si to dole zo seba, veď sme v saune. Ale bolo to až priveľmi intímne a vzrušujúce. Po chvíľi už Majka pred ním sedela celkom hore bez a nohy už nemala pritisnuté k sebe. Cítil som ako bola z toho celá rozrušená, ako je tam s niekym nahá, hoc v mojej prítomnosti. Pozerali sa jeden na druhého. Občas kukla aj na mňa, akoby chcela vedieť: Zlatko, si ešte stále v poriadku? Po chvíli sme mu už videli jeho celé prirodzenie a pripadalo mi to prirodzené v saunovom prostredí, že dospelí sú tam tak. Vtedy sa Majka nadvihla a natiahla sa. Spravila taký pohyb že mladík jej uvidel celkom odhalenú holú pičku. Pozrel sa jej dole a ja priamo na neho. Bola dohladka vyholená a okamihu som na ňom videl, že viac by už asi nezvládol, čo videl! Penis mu povyskočil, ale Majka si znovu stiahla k sebe stehná. Moje pocity boli ako búrka na besnom mori. Kým prídeme na izbu, naše vzrušenie sa niekoľko krát znásobí. Lenže pri tom som začal pociťovať silné nutkanie navštíviť WC. Jednoducho som to musel, nedalo sa to oddialiť. „Musím ísť na záchod Miláčik.“ Pošepkal som jej. Kukla sa na mňa a videl som v jej očiach takú tú rozpustilosť, omámenosť. „Ak ti naozaj treba tak choď, viem že musíš , ja tu ešte chvíľu vydržím.“ Povedala mi potichu. „10minút a som späť!“ Dal som jej pusu na spotené čelo a pustil som jej spotenú ruku. Ako som otváral dvere sauny, započuť som mladíka ako sa jej prihovoril: „Ja som Peter.. “ Cez chodbičku som rýchlo prešiel a práve pri vchode som sa stretol s druhým chalanom. „Ahoj, nevieš kde tu sú vecká?“ Opítal som sa ho naponáhľo. „To až na recepcii, ale najskôr sa osprchuj ak chceš výjsť von.“ Poradil mi, ale sprchy som na behu v tej chvíli nikde nevidel. Kým som ich našiel, spravil ako som mal a konečne vyšiel von, ubehlo celých 15minút. Chvílu som hľadal vecká a konečne si uľavil! Nebol to len pocit ale také chvenie v sebe. Rýchlo som si obliekol znova župan a ponáhľal sa do sauny za mojou Majkou. Prešlo už skoro 25minút od času kedy som ju nechal samú v saune. Určite už vyšla von a šupla do bazéna.
Dvere ale na moje prekvapenie sa nedali otvoriť, boli zacvaknuté. Na miesto kľučky tam bola guľa ktorú som si až teraz všimol. „Do frasa, oni asi boli pootvorené keď sme vchádzali dnu!“ Zauvažoval som sám pre seba. Pozrel som sa na hodinky, 35minút! Vrátil som sa k recepcii a tam nikto, dvere za pultom zamknuté. „No do riťi!“ Znova som zanadával. Nikde nikto, prázdna hala. Čas letel ako besný. 45minút! To nie je možné, moja nastavajúca tam holá a s dvoma nahými chalanmi.. Zmocňovala sa ma panika, cítil som že sa niečo deje čo nemá. Po dlhej dobe sa konečne sa vo dverách objavil človek, starší údržbár. Rýchlo som k nemu podišiel opítal sa, ako sa dostanem naspäť do sauny. „To ja môžem len zozadu pánko, len odtiaľ mám klúče.“ Povedal flegmaticky. „Tak mi ich podte rýchlo otvoriť!“ Vyzval som ho. „Stadiaľ ale nemôžete dnu, ale otvorím vám hlavný vstup. Počkajte tu na mňa..“ „..ale rýchlo prosím!“ Stačil som mu povedať, kým sa nestratil. Vrátil som sa ku dverám a môj pohľad padol na štítok. Vchod č.101.“No super!“ Pocítil som tam dole náhlu erékciu a ostal som ako obarený. Znova ticho a hodiny ukazovali 55minút čo som bol preč. Vtedy cvakli dvere a konečne sa vo dverách ukázal starý údržbár. „Tak ich máte otvorené pánko..“ Sucho konštatoval a ja som ako po špičkách s búšiacim srdcom vošiel dnu!
pajda1
Příspěvky: 204
Registrován: pon 05. zář 2016 23:16:20
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Wellnes

Příspěvek od pajda1 »

Super začátek. Pokračuj prosím.
Mispulin
Příspěvky: 1365
Registrován: čtv 20. dub 2017 16:48:45
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Wellnes

Příspěvek od Mispulin »

Parádní povídka. Piš dál, co bylo, na co jsi přišel?
Uživatelský avatar
Ibull
Příspěvky: 270
Registrován: stř 12. srp 2020 7:02:15
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Wellnes

Příspěvek od Ibull »

Dobre rozepsane,těším se na pokracovani
vinklar
Příspěvky: 1513
Registrován: ned 21. srp 2016 12:16:52
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Wellnes

Příspěvek od vinklar »

Parádní čtení co tam ta Majka asi dělala😜?
Uživatelský avatar
DrGarden
Příspěvky: 315
Registrován: čtv 03. pro 2015 11:43:37
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: sme pár, zatial bez milenca, ona 40r. štíhla 154/50
Kontaktovat uživatele:

Re: Wellnes

Příspěvek od DrGarden »

Wellnws, 2.časť
Chodba bola prázdna. Srdce mi stále búšilo a ja som zrazu stál pri dverách do sauny. Sklo bolo zarosené a dnu nebolo vidieť. Neisto som stisol klučku a vošiel dnu. Očami som hľadal v opare moju jedinú a trvalo pár sekund kým som sa rozhliadol. Sauna bola prázdna, nik tam nebol. V tom vypätí som sa pristihol, že ma to vôbec neprekvapilo. Určite už bude pod sprchou, bolo veľa hodín, pomyslel som si. Ale pre istotu som ešte pokračoval k bazénom či ju tam náhodou neuvidím. Vzadu som zbadal kabínky s lôžkami oddelené plachtovým závesom. „Majkááá!“ Zavolal som. „Tu som ..!“ Začul som ju z poslednej kabínky ako počula môj hlas. Odhrnul som napoli zatiahnutý záves a moja Majka tam ležala na chrbte prikritá plachtou. „Kde si bol tak dlho..?“ Pozrela sa na mňa krištálovými očami. Mal som pocit akoby jej bolo do plaču. „No, ja som.. vôbec som sa nemohol.. sem k tebe..,“ Habkal som, snažiac sa jej rýchlo vysvetliť čo sa stalo. „Už to nechaj tak Zlatko, potom mi to povieš..“ Nadvihla sa a dali sme si pusu. Pery mala horúce ako žeravé kamene a lica krvavo červené. „Hlavne že si prišiel za mnou!“ Jej dych bol iný. „Ja som ťa tu nechal samú, viem, bola to moja chyba!“ Ospravedlňoval som sa jej. „Nebola som sama, ale hlavne že si ma našiel!“ Snažila sa vyčariť úsmev na perách. Posadila sa na lehátko a plachta jej spadla dole na zem. Uvidel som jej krásne tvrdé bradavky, stáli jej ako sviece. „Nič sa ti nestalo?“ Opatrne som sa Majky opítal, držiac ju za ochabnutú ruku. „Som v poriatku Miláčik, nič sa mi také nestalo, som celá.“ Povedala trocha sarkasticky a jej pohľad na okamih smeroval niekam inam. „Lúbim ťa!“ Náhle povedala a kukla na mňa. V jej očiach som videl pohľad ktorý som ešte musel spoznať. „Aj ja ťa ľúbim.“ Opätoval som jej lásku a spoza závesu niekto zvolal. „Zaľúbenci, koniec radovánkam, treba opustiť miesto neresti, další čakajú!“ Posmešne povedal ten čo stál vonku. Bol to ten svalnatejší s ktorým som sa stretol na chodbe. Odhrnul som záves a uvidel ho rozopnutého v župane, v plnej paráde! Môj pohľad padol na jeho prirodzenie, hrubý penis mu vysel dole a nijak sa neštíti si ho schovávať. Mal ho naozaj veľký! „Už ideme..“ Majka mu poslušne povedala a postavila sa z lehátka. Hanblivo sa zakrútila do vlhkej plachty. Ako vstala trocha sa jej zakrútila hlava. „Už som sa osprchovala.“ Povedala ked sme vykročili späť k vchodovým dverám. Išla z nohy na nohu držac sa ma za ruku. Nič som nehovoril, ale zvláštne myšlienky mi neprestávali výriť v hlave. Nie, nebudem sa nič vypitovať ! Sama mi povie ak sa niečo udialo.. Zaprisahal som sa. Ved sa s nimi len saunovala, možno kúpala a potom si odýchla na lehátku kým som neprišiel. Presviedčal som sa sám seba. „Som hrozne hladná!“ Povedala Majka ako sme sa prezliekli a vyšli zo sauny. „Dáme si rýchlu večeru, aj ja si potrebujem niečo zajesť a vypiť.“ Súhlasil som. Na izbe sme sa dali do ľahkého večerného soté, Majka si zobrala šaty, vyfúkala si vlasy a upla si cop ako to mala rada. Bola krásna! „Dnes zaspím ako bábo.“ Povedala si sama pre seba. Zišli sme dole a našli voľný stôl. Ako sme si sadli, z ničoho nič Majka začala:
Mispulin
Příspěvky: 1365
Registrován: čtv 20. dub 2017 16:48:45
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Wellnes

Příspěvek od Mispulin »

Ty nás tedy napínáš jako kšandy. Piš dál...
kanda78
Příspěvky: 68
Registrován: stř 21. led 2015 9:27:32
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem submisivní kanda a rád ukazuji svou ženu. Chtěl bych ji také vidět s jiným.

Re: Wellnes

Příspěvek od kanda78 »

Krásné pokračuj je to vzrušující moc.
Uživatelský avatar
DrGarden
Příspěvky: 315
Registrován: čtv 03. pro 2015 11:43:37
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: sme pár, zatial bez milenca, ona 40r. štíhla 154/50
Kontaktovat uživatele:

Re: Wellnes

Příspěvek od DrGarden »

Wellnws, 3.časť
“Však sa nebudeš hnevať, ak si naše ľúbenie necháme až na ráno? Už to s tebou nezvládnem!“ S prosíkom sa na mňa unavene pozrela. „Ešte by si mi pri milovaní zaspala a ostal by som v hanbe!“ Zaftipkoval som a Majka mi to úsmevom potvrdila. Ako sa nahla, zbadal som jej na krku malý červený fliačik. Hádam ju tam nehrýzli? Ale po chvíli mi to došlo, že by cuc-flek? Zachvel som sa a vážne zamyslel. Pocítil som zase ten zvláštny tlak v nohaviciach. Nie, neopítam sa, už som sa zaprisahal! Len som ju jemne chytil za ruku a usmial sa. „Aspoň sa moje vajká do rána lepšie vyzbroja..“ Snažil sa aj pre seba vykúzliť lepšiu náladu a nemyslieť na to. Pozrela sa na mňa ale skepticky a zo sileným úsmevom. „Dobre, ja viem Miláčik, snažíme sa o to. Obaja to chceme tak tomu musíme veriť..“ Dodal som k tomu. „Ja verím!“ Povedala a rukou si nebadane vošla pod šaty. „..a budeš mi ho potom hladkať ako bude rásť?“ Bola zrazu presvedčená, že to spolu dáme. „Ano, budem a ešte ti ho budem..“ Nedokončil som vetu, lebo Majka sa zrazu pozrela smerom k pultu. Niečo zaujímavé zbadala.. Mám sa otočiť, nemám? Chvíľu sa tam pozerala. Ten jej napoly vystrašený a napoly zvedavý výraz tváre som neprestal na nej milovať. „Tam sú, tí zo sauny.“ Pozrela neutrálnym pohľadom na mňa. „Myslím, že ma, teda nás videli..“ „Tak aj ony majú hlad z parenia sa!“ Podotkol som realistický. „..a myslím že až vlčí!“ Zapichla to Majka s miernym pohŕdaním. Čašník nám doniesol večeru a pustili sme sa do jedla. Občas sa pozrela tým smerom, ale len si kontrolovala či tam sú. „Vieš ten mladík čo tam bol s nami v tej saune..“ Začala rozprávať sama od seba. „Viem, ten čo si sa mu páčila..“ Uštipačne som ju pichol na citlivé miesto a Majka prevrátila oči. „Nebuť taký prosím! ..tak som sa s ním tam zoznámila.“ Povedala mi priamo a bolo to od nej naozaj milé. Bolo nad slnko jasné, že sa jej Peter páčil. Ja som to bral ako jej prejav, mne sa tiež páčili pekné babenky. Bolo to však aj opačne a Petrovi sa Majka tiež páčila, myslím že oveľa viac! „Neveril by si, má len 17násť. a ešte nemal žiadnu babu!“ Prezradila mi o ňom. (My sme mali tak akurát na založenie rodinky, ja 28 a Majka 26.) Mal som chuť k tomu dodať: ..a ty si tam bola jeho prvou! Ale zahryzol som si do pery ako v tej saune. Pri tej myšlienke sa mi ozval kamoš v nohaviciach. Videl som, že začala rada o ňom rozprávať. „Vyzerá staršie.“ Podotkol som.„Jasné že vyzerá, ja by som mu hádala najmenej na takých 20! ..ale aby som dokončila, čo som ti chcela povedať.“ Nadýchla sa. „Dali sme si tam pusu a priblížili sa k sebe.“ Skúmavo sa na mňa pozerala. Ja som sa snažil byť pokojný a zbytočne nedávať na javo svoje emócie. Určite boli pri tom nahý! „Ako som mu dala pusu, jeho ruka klesla k mojím bokom.“ Videl som jej v tvári, ako uvažuje čo mi povie. Pocítil som v sebe začiatok mravčenia a rast hrče tam dole. „..priblížila som sa k nemu, až sa mi bradavky dotkly jeho hrude.“ Mravčenie v tele stúpalo, ako mi sverovala svoje tajomstvo. „Ja som len stála pri ňom, ..a ešte som pri tom cítila jeho penis pod pupkom, ako sa mu chvel.“ Už s načervemými lícami mi to líčila. „Však ste boli v saune, sami a nahý, to bolo myslím prirodzené..“ Navonok som sa snažil nebyť ani trochu žiarlivý, ale videla na mňe, že ma to musí brať. „Jen som ti chcela povedať, že tá pusa s ním bola dlhšia, ako som chcela aby bola.“ Srdce mi už vtedy búšilo a začal som pociťovať potrebu minimálne sa začať uspokojovať, ak nie zrovna milovať. „Vieš, myslela som si, že prídeš každú chvíľu, bola som nervózna.. “ Na chvíľu sa odmlčala a pozrela tým smerom.. „Potom sa zrazu otvorili dvere a vošiel dnu ten svalovac!“ Nečakal som a dokončil to za ňu.„..a videl vás spolu sa bozkávať.“ „Presne tak!“ Stiahla pery, vždy tak robí keď je naštvaná. „Vtedy som si pomyslela na teba, kedy už konečne prídeš!“ Natiahla sa k mojej ruke a ja som pocítil jej horúcu dlaň. Druhou rukou som jej ju hladkal, aby vedela, že stojím pri nej. „Mal som prísť! Ale však ste si len dali pusu a nejaký dotyk ste spolu mali.. nič viac.“ Zachvel sa mi trochu hlas, čo si už Majka nemohla nevšimnúť. Penis som mal v tej chvíli tvrdý ako skala. Vedel som, či tušil, že sa také niečo udeje a v podvedomí som s tým aj počítal. Bola so mnou aj preto, že som sa jej znažil nebrať voľnosť, aj pri viac intímnych veciach. Majka sklopila oči. „..ale s Peťom som nič nemala!“ Boli jej posledné slová v ten večer. Naznačila mi poslednou vetou, že ten príbeh ďalej pokračoval. V ten deň by som už viac asi nevedel stráviť. Ženy sú v tom oveľa odolnejšie, telesne aj duševne.
kanda78
Příspěvky: 68
Registrován: stř 21. led 2015 9:27:32
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem submisivní kanda a rád ukazuji svou ženu. Chtěl bych ji také vidět s jiným.

Re: Wellnes

Příspěvek od kanda78 »

Krásné piš dál je to moc vzrušující.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google [Bot], valsoraj a 204 hostů