Wellnes

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
Uživatelský avatar
DrGarden
Příspěvky: 315
Registrován: čtv 03. pro 2015 11:43:37
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: sme pár, zatial bez milenca, ona 40r. štíhla 154/50
Kontaktovat uživatele:

Re: Wellnes

Příspěvek od DrGarden »

Welnes, 6.časť
Ráno ma Majka zobudila sladkým bozkom na noštek. „Vstávaj môj junáčik, už spíš dlhšie ako by si mal ..na dobrého otecka!“ Zobudila ma s úsmevom Majka. „Ha, ha, len som žartovala..“ Naklonila sa ku mne a šepla mi tíško do uška: „Chcem ťa už veľmi Zlatko!“ Stiahla zo mňa perinu a potom aj gate. „Aha ho, aký maličký!“ Chichotala sa dalej. „ Napoleónko ešte stále spí..?“ Bola na zjedenie. Znova mi vyčárala ten jej úsmev od ucha po ucho. Jemne mi chytila vajka a jemnúčko pretiahla predkožku. Ja som zívol z plných úst a cítil, ako sa mi kamoš začal stavať. „Nejaká si nedočkavá Miláčik?“ Zašviholil som. Ako mi ho v dlani masírovala krásne sa mi postavil. „No to už je lepšie, už by snád mohol aj do jaskynky vojsť..“ Pokrútila uvažujúco hlavou z boka na bok a obkročmo si na mňa zasadla. „Hmm, vôbec si nepametám, že by som si večer dávala dole gaťky.“ Napadlo ju, ale ja som radšej nič na to nepovedal. Naše pohlavia sa spojili a pocítil som tú nádheru, akú mi ráno pripravila. Penis mi začal krásne a ľahúčko vnikať do Majkinej horúcej štrbinky, ale bolo to zrazu iné ako doteraz. Vždy zo začiatku som cítil tlak jej počvového vchodu, kým sa jej uvoľnili pysky, ale teraz celkom nič! Žiadne zvieranie pošvy nebolo. „Vieš, som ti to včera sľúbila..“ To som už bol celkom v nej a cítil Majkinú najintímnejšiu časť tela. „To je božské!“ Zmohol som vydať zo seba pocit slasti. Rukami som krásne objal Majku okolo útlych bedier a už sme spolu krásne išli.. Mala ju takú horúcu ako nikdy predtým. Bol mi hlboko v nej a ona začala do toho ešte točiť zadočkom. „Ohh, to je krása..“ Lapal som po dychu. Majka len zakláňala hlavu a privierala oči. Na koníka to vedela priam fantasticky! Bolo to tak intenzívne až sa to jej tempo nedalo vydržať. Moje dlane stúpali rýchlo k jej bradavkám. Opierala sa mi rukami vzadu o stehná čo ešte viac umocnilo naše trenie. „Myslím, že cítim, že už budeš Zlatko!“ „Ešte chvíľku Miláčik..“ Bradavky jej stáli v pozore a prsia sa len tak vlnili v rytme aký udávala. To ja som vždy vytiekol skôr ako ona dosiahla vrchol, a nebolo to iné ani teraz. „Pod do mňa naplno, všetko mi daj dnu!“ Šepotila pomedzy zuby a ja som sa blížil k sladkému vrcholu. Posledný výdych a.. „Ohhh, to je nádhera!“ Vydralo sa mi z úst! Začal som striekať a zároveň cítiť, ako sa mi v nej celý strácal. Semeno mi hneď vzápätí vytekalo von pomedzi Majkiné roztiahnuté závojky. Nečakane sa nadvihla až mi skoro vyskočil von a potom si znova na mňa zasadla. To spôsobilo, že to čo som do nej dal, v okamihu povytekalo von. Ešte krúžila, ale čím ďalej pomenej až nakoniec povedala. „Už ťa ani necítim.“ Výraz v jej očiach hovoril jasne.. Vystrela sa a zvalila na bok. Ostali sme tak na chvíľu ticho ležať. Ani sme len nemukli, až napokon Majka prvá prehovorila. „Ak sa nám to podarí, budeš ten najšťastnejší tatino!“ Nahol som sa k nej a naše ústa sa spojili.. „Už by som ťa rád takú vidiel srdiečko..“ Šepol som sladko a predstavil si jej zaguľatené bruško. Moja ruka zišla z jej krásnych mladých pŕs až tam dole na podbruško.. Myšlienky na včerajšok sa mi vrátili.. Jej tvár však žiarila spokojne a šťastne.
kanda78
Příspěvky: 68
Registrován: stř 21. led 2015 9:27:32
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem submisivní kanda a rád ukazuji svou ženu. Chtěl bych ji také vidět s jiným.

Re: Wellnes

Příspěvek od kanda78 »

Krásný
kanda78
Příspěvky: 68
Registrován: stř 21. led 2015 9:27:32
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem submisivní kanda a rád ukazuji svou ženu. Chtěl bych ji také vidět s jiným.

Re: Wellnes

Příspěvek od kanda78 »

Pokracuj je to super.
Mispulin
Příspěvky: 1365
Registrován: čtv 20. dub 2017 16:48:45
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Wellnes

Příspěvek od Mispulin »

Jasně, suprová povídka, tak nás nenapínej!
Uživatelský avatar
DrGarden
Příspěvky: 315
Registrován: čtv 03. pro 2015 11:43:37
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: sme pár, zatial bez milenca, ona 40r. štíhla 154/50
Kontaktovat uživatele:

Re: Wellnes

Příspěvek od DrGarden »

Welnes, 8.časť
Otočili sme sa a smerovali do reštaurácie. „Zasa si sa tu v hale zabudol Zlatko?“ Vyčítavo mi povedala. „Ten starý ti o mne niečo povedal?“ S malou dušičkou sa ma spítala Majka. Bola zvedavá. „Nie, len to, že by bolo lepšie ak by si mi to ty povedala, čo sa tam stalo..“ Zastavila ma náhle pred dverami a pozreli sme sa na seba, jeden na druhého. „Dobre, poviem ti všetko, ale neskôr!“ Rázne a s vážnosťou v tvári povedala! Videl som v jej očiach slzu a náhle odhodlanie výjsť s pravdou von. A znova dookola, ten odzbrojujúci jej pohľad, mojej milovanej, jej nevinný výraz tváre, jej prosík, jej ujístenie, priam presvedčenie že len mňa miluje, nadovšetko! „Prepáč mi, odpusť!“ Bolo moje jediné, na čo som sa v dojatí zmohol. „Musíme si odpúšťať, všetko čo robíme, aj to čo nechceme aby sa sme robili..“ Trocha pootvorila vrátka do svojej duše. Naznačila mi už dosť a cítil som, že sa mi Majka otvorí.. „Ozaj! Skoro som ti zabudla povedať..“ Zrazu ožila ako keby som ju pokropil živou vodou. „Stretla som Peťa. Povedal, že jeho kolegovia už odišli, či sa môže s nami naraňajkovať?“ Prešlapovala nohami ako keby už aj chcela vyštartovať. „Už nás čaká pri stole.“ Konečne som sa usmial na celé ústa. „Pravdaže, viem že sa mu potešíš, tak nech je s nami...“ Bez slova som súhlasil. Peter bol slušný chalan a tak sa zdalo že aj trocha Majkin maznáčik.
Peter nás už nedočkavo čakal za stolom. „Ahoj.“ Pozdravil som ho. „Môžme si tikať, ja som Andrej.“ Podal som mu ruku. „Ahoj.“ Pozdravil tiež a ucítil som jeho silné zovretie. Uff, mocný teda je! Pomyslel som si. „Tak chlapci, pustite sa do toho aby ste mali dosť síl.“ Vyzvala nás Majka k jedlu ako sme sa zoznámili. Sedela medzi nami a raz kukla na mňa, potom na Peťa a tak dookola. Keď sme dojedli, Majka opatrne začala a položila príbor na tanier. „Andrej by chcel vedieť čo sa dialo v saune..“ Mala trocha zovreté pery, čo naznačovalo jej nervozitu. Peter sa tváril neutrálne. Ja som len preglgol, cítil som náhle sucho v ústach. „No dobre, ja začnem. Už vieš, že sme si dali pusu..“ Pozrela na mňa. Prikývol som. „Stála som pri ňom a v tom vošiel jeho kolega Milan.“ Znova som prikývol a odpil z pohára. „Rýchlo sme to spolu skončili a sadli si vedľa seba na lavicu. Ja som sa zakrila plachtou, ale Peťo ostal nahý.“ Pomali a dôrazne hovorila a po očku kukla na Petra. „Bolo nám už horúco, tak som Majke navrhol, či už nepôjdeme von.“ Začal rozprávať Peter, tiež pomali a dôrazne. „Videl som na Milanovi, že sa na ňu neprestával pozerať. Práve sa rozvádzal. Ešte mal prísť aj Vlado, ale na poslednú chvílu si to rozmyslel že nepôjde.“ „Vyšli sme potom von..“ Pokračovala Majka. „Dali si dole plachty a nahý sa ponorili do studenej vody bazéna na konci chodby.“ Bol som z ich rozprávaní až vo vytŕžení. Zrazu ma to neskutočne vzrušovalo a sám seba som nespoznával. No a čo, Majka bola predsa krásna žena. „A čo bolo ďalej?“ Nedočkavo som sa ich opítal! Moja myseľ ich už videla spolu.. a začala sladko žiarliť. To naozaj chceš počuť? Vyčítavo mi kričalo moje svedomie. Mal som v sebe búrku, vôbec som nechápal pocity ktoré ma neľútostne zaplavovali. Pozreli sa na seba s úsmevom. „Potom sme vyšli z vody von.“ Zahlásila Majka s pobavením v hlase a ja som mal zrazu dojem ako keby som sa spítal na tú največšiu hlúposť. Chvíľku bolo ticho. Niečo muselo predsa len byť, pomyslel som si prekvapivo sklamane, ako keby som od toho očakával viac. Mal som dojem, akoby nikto nechcel začať. „Utreli sme sa a..“ Začal konečne rozprávať Peter. „..priblížil som sa k Majke a..“ Moja polovička to akoby prežívala znova. Tiež mala zrýchlený pulz a bola trocha nesvoja. „..pritiahol som si ju tesnejšie k sebe a začali sme sa znova bozkávať..“ Pozrel sa tentoraz Peter na mňa. V jeho očiach som čítal: Máš tu najkrajšiu kočku akú som videl, nevieš si ani predstaviť ako po nej túžim! „Stále som ale čakala že už konečne prídeš!“ Skočila mu do vety moja polovička. „..a ty si stále a stále nechodil.“ S hranou výčitkou sa pozrela na mňa. Bolo mi jasné, že jej s Petrom bolo dobre. Nemusím pripomínať, že mi kamoš už dlhú chvíľu stál v nohaviciach a túžil som namiesto milovania sa s Majkou masturbovať. „No a potom som mu ucítila penis na podbrušku a začala som sa s ním trieť.“ Rýchlo dodala Majka akoby to už chcela mať za sebou. Bolo to naozaj intímne z jej strany. Obaja tam boli zo seba vzrušený, celkom nahý a spelo to len k jednému.. Bolo to celkom prirodzené k čomu. „Pokračuj Miláčik, vieš že ťa stále ľúbim, nech mi povieš čokoľvek!“ Zdôraznil som Majke a chytil ju za spotenú ruku. Usmiala sa na mňa. Dodal som jej odvahu pokračovať ďalej, za čo mi bola vďačná pohľadom. „Peťo to ešte nemal s babou a tak to rýchlo dosťal.. vieč čo?“ Realisticky mi objasnila Petrovo panenstvo a ja som prikývol. „Aj my, keď sme spolu začali, som to mal prve do nohavíc.“ Pripomenul som jej trapas spred dvoch rokov.„No a práve vtedy sa ukázal ten Milan. Ja som si sadla a Peťo ostal stáť.“ Majka sa pozrela na Petra. „Dopovedz to už ty.“ „Dobre, tak ako nás tam videl, povedal, že slečna už viac nemusí čakať na svojho rytiera.. že vchod je zamknutý.“ Začal hovoriť Peter. Bol zatial v pohode, len ja a Majka sme to prežívali viac telesne a duševne. „Ten Milan je býčia povaha a obával som sa, že to myslí vážene.“ Pokračoval tajomnejšie Peter. „Povedal mi, aby som sa šiel naspäť saunovať, že je zbytočne prázdna a že si slečna potrebuje odpočinúť..“ Majka už dlhú chvílu pozerala na Petra. „Nemal si ma tam samú nechať Peťko!“ Povedala viac ako asi chcela čo bolo v tej chvíli nutné. „Ty ho nepoznáš, musí byť vždy po jeho!“ Majka sklopila pohľad k stolu. „Viem.“ Ticho dodala a v tej tichosti akoby sa mi v hlave rozbúchali zvony. Červené svetielko svietilo a červíček hlodal. Znova nastala minútka ticha. „Čo sa také stalo?“ Nechápal som. Bol som zrazu neskutočne zvedavý. „Nič Zlatko, išla som si ľahnúť do kabínky.“ Snažila sa to celé už ukončiť. Bolo už veľa hodín, hostia skoro všetci odyšli z jedálne. Majka sa znova pozrela na Petra. „Aj tak som si potrebovala na chvíľu ľahnúť.“ Povedala na svoju obranu.„Ja už viac neviem.“ Povedal Peter. „Vrátil som sa do sauny a potom som sa išiel osprchovať.“ Mal som dojem že ešte niečo chcel povedať. „Snáď ešte.. len to.. že..“ Začal, ale Majka ho rýchlo zahriakla. „Peťo, prosím ťa!“ Snažila sa nahnevane na neho pozrieť, ale jej výraz tváre prezrádzal skôr obavu. „Tak to povedz ty Majka..“ Hodil spiatočku Peter, vtedy Majka sklopila svoje rozžiarené oči. „Ja viem, že by som mala..“ Pulz sa mi už tlačil bolestne do hlavy a tušil som, že niečo sa tam predsa len dialo..
abrakadabra80
Příspěvky: 79
Registrován: sob 25. úno 2017 10:15:34
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Wellnes

Příspěvek od abrakadabra80 »

Čekám se stoporenym ptákem na pokračování... 😀
Mispulin
Příspěvky: 1365
Registrován: čtv 20. dub 2017 16:48:45
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Wellnes

Příspěvek od Mispulin »

Nechybí 7. část: Nebo snad jen chyba v číslování???
kanda78
Příspěvky: 68
Registrován: stř 21. led 2015 9:27:32
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem submisivní kanda a rád ukazuji svou ženu. Chtěl bych ji také vidět s jiným.

Re: Wellnes

Příspěvek od kanda78 »

Das pokracovani na hezkou noc nejake delší?
kanda78
Příspěvky: 68
Registrován: stř 21. led 2015 9:27:32
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem submisivní kanda a rád ukazuji svou ženu. Chtěl bych ji také vidět s jiným.

Re: Wellnes

Příspěvek od kanda78 »

Dáš i tu sedmou část je to vzrušující čtení.
Mispulin
Příspěvky: 1365
Registrován: čtv 20. dub 2017 16:48:45
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Wellnes

Příspěvek od Mispulin »

Halooo, mistře, jsi tam? Proč nás mučíš?
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: bajzic, Zmijak 127812 a 208 hostů